Mr. Nobody / Pán Nikdo

Filmy, které rozšiřují naše poznání o nás samých, podněcují nás a dávají nám návody k dalšímu rozvoji.

Mr. Nobody / Pán Nikdo

Příspěvekod teo » čtv 01. črc 2010 15:22:52

http://www.csfd.cz/film/237198-pan-nikdo/

Právě mám rozkoukaný tento film. Asi v 63 minutě, je pasáž která koresponduje s tím co jsem v uplnynulých týdnech cítil;

Asi před třemi týdny jsem sám sobě pokládal otázku, jestli s tím zákonem přitažlivosti, můžu přitáhnout cokoliv do svého života... jestli mě to udělá šťastným.
Připadalo mi to jako cheating (podvádění).
Když se řekne "cheat" v prostředí počítačových her, znamená to že do hry zadáte na klávesnici tajný kód, který do vaší rozehrané hry uměle vytvoří prostředky se kterými hrajete hru. Ať jsou to kapitály, zásoby, lidi, auta, zbraně... na cokoliv si vzpomenete.
Pomůže vám to vyhrát hru. Ale nevyhráli jste ji vy, díky vašim schopnostem vyhrát tu hru. Ale tím že jste uměnle změnili pravidla hry a to je podvod.
Neříkám, že zákon přitažlivosti je něco jako podvod, funguje ať v něj věříte nebo ne. Každý s ním denně pracuje, ale jen někteří o něm vědí.
Problém cítím jinde.

Minulou středu jsem byl v Praze na jednom školení.
Školitel řekl "Zavřete oči, uvolněte se... představte si, že máte skvělý plat, plné bankovní konto, dům svých snů, skvělou manželku, rodinu..."
A pak řekl "Jak se cítíťe? Cítíte ten pocit?"
............ nic. Nic jsem necítil. Proč jsem nic necítil, když jsem dosáhl bodu kdy bylo všechno maximálně skvělé?
Proč je mi to najednom všechno jedno? Všechno mi to bylo volné, peníze, auta, dům, manželka, děti... k ničemu v té představě jsem nic necítil. Je to zvláštní, nemít bod kolem kterého se točí váš svět. Není to dobré, není to špatné, postrádá to smysl, není to k ničemu, všechno se zastavilo. A co to je? Nemám tušení. :(

Před pěti týdny jsem v sobě zjistil, že se ve mě něco změnilo. Nebyl jsem schopen milovat. Strach z možného zlomení srdce před dvěmi lety postavil kolem mne pevnost. Pevnost ale před pěti týdny najednou byla pryč. A toho jsem si všimnul náhodou. By to skvělý pocit. Takový hřejivý jako světlo slunce. O týden později jsem se dozvěděl o nepodmíněné lásce. Celá její definice, je tak... jiná. Ten skvělý pocit byl najednou pryč. Vzal sebou i další věci. Už jsem přečetl několik knih o ní. Nicméně se mi zatím nepodařilo přijít jak ji zažehnout.
Jsteli člověk který má vztah v "nepodmíněné lásce", či věděli by jste mi to objasnit... napište mi. Prosím o pomoc.


Rád bych na to přišel, a rád bych zase "fungoval".

Všechno teď stojí, a já vůbec nemám tušení co se děje. O co tady jde. :?:
Uživatelský avatar
teo
 
Příspěvky: 152
Registrován: pon 26. dub 2010 21:59:04
Poděkoval: 114
Poděkováno: 43-krát v 29 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli teo za tento příspěvek:
Jana, Petr

Re: Mr. Nobody / Pán Nikdo

Příspěvekod AlfaScorpii » čtv 01. črc 2010 17:05:45

Viz tohle, třeba Ti to pomůže (i když je to od podvodníka... :-) ).

http://www.cestydusi.cz/2010060003-byto ... ecna-laska
Uživatelský avatar
AlfaScorpii
 
Příspěvky: 357
Registrován: čtv 24. pro 2009 17:25:29
Bydliště: Mnichovice u Prahy
Poděkoval: 147
Poděkováno: 148-krát v 94 příspěvcích

Re: Mr. Nobody / Pán Nikdo

Příspěvekod watta » čtv 01. črc 2010 17:26:31

no možná ses dostal do toho bodu znovuzrození, kdy znovu stvoříš svůj svět, před tím vždycky přichází chaos. nemělo by to dlouho trvat a stav, který dnes vnímáš jako ten, a který bys možná radši nevnímal, rozpoznáš jako ten, skrz který ses přenesl do nového světa. možná už zažíváš nepodmíněnou lásku, aspoň podle toho, co popisuješ. jestliže jsou ti ty věci, o kterých mluvil ten pán, "jedno", tak ji zažíváš. nepodmíněná láska je totiž právě o tom, že nepotřebuje žádnou podmínku - tj. nepotřebuješ žádná auta, domy a šťastné manželky k tomu, abys něco cítil. být tebou tak naopak teď jakékoliv pojednání o čemkoli vynechám. vra't se sám k sobě a poslouchej jenom sám sebe, jenom tak objevíš, jestli jsi tam, kde chceš být. a o nic jiného nejde a ani nemůže jít, i kdyby ti všichni říkali něco jiného.
Uživatelský avatar
watta
 
Příspěvky: 1022
Registrován: úte 16. čer 2009 12:07:19
Poděkoval: 124
Poděkováno: 291-krát v 200 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli watta za tento příspěvek:
Ida, Petr

Re: Mr. Nobody / Pán Nikdo

Příspěvekod teo » čtv 01. črc 2010 17:39:00

watta píše:no možná ses dostal do toho bodu znovuzrození, kdy znovu stvoříš svůj svět, před tím vždycky přichází chaos. nemělo by to dlouho trvat a stav, který dnes vnímáš jako ten, a který bys možná radši nevnímal, rozpoznáš jako ten, skrz který ses přenesl do nového světa. možná už zažíváš nepodmíněnou lásku, aspoň podle toho, co popisuješ. jestliže jsou ti ty věci, o kterých mluvil ten pán, "jedno", tak ji zažíváš. nepodmíněná láska je totiž právě o tom, že nepotřebuje žádnou podmínku - tj. nepotřebuješ žádná auta, domy a šťastné manželky k tomu, abys něco cítil. být tebou tak naopak teď jakékoliv pojednání o čemkoli vynechám. vra't se sám k sobě a poslouchej jenom sám sebe, jenom tak objevíš, jestli jsi tam, kde chceš být. a o nic jiného nejde a ani nemůže jít, i kdyby ti všichni říkali něco jiného.

Rozumím, dávalo by to smysl, kdybych cítil štěstí, radost. Necítím nic. Je to jako mít auto bez motoru.
Uživatelský avatar
teo
 
Příspěvky: 152
Registrován: pon 26. dub 2010 21:59:04
Poděkoval: 114
Poděkováno: 43-krát v 29 příspěvcích

Re: Mr. Nobody / Pán Nikdo

Příspěvekod AlfaScorpii » čtv 01. črc 2010 20:42:51

Chápu Tě Teo, protože jsem si něčím podobného jednou taky zažil.
Souhlasím s Wattou, aby ses vrátil sám k sobě a poslouchal jen sám sebe. A radím Ti, abys spíš pro teď na nějaký koncept bezpodmínečné lásky zapomněl, protože dokud ho budeš mít stále na mysli, budeš si neustále všímat těch podmínek, které Ti budou sami naskakovat a to povede jen k tomu, že budeš mít sám ze sebe špatný pocit. Koncept bezpodmínečné lásky je jistě dobrá věc, ale není dobré se na něj upnout jako na nutný předpoklad šťastného života a dobrého pocitu. Jak říká Bashar (možná jsi nečetl jednu ze zdejších paralelních diskuzí, tak slovo podvodník úplně ignoruj) - především se uvolni. Začni si užívat života, důvěřuj mu a ber ho takový, jaký je. A hlavně ber sám sebe takového, jaký jsi i se všemi podmínkami :-) Miluj či oceňuj vše, co za milování hodné uvážíš a co ne, toho si nevšímej a uvidíš, že to přijde samo. A pak zjistíš, že budeš mít lásky na rozdávání (té bezpodmínečné :-))
Uživatelský avatar
AlfaScorpii
 
Příspěvky: 357
Registrován: čtv 24. pro 2009 17:25:29
Bydliště: Mnichovice u Prahy
Poděkoval: 147
Poděkováno: 148-krát v 94 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli AlfaScorpii za tento příspěvek:
Ida, Petr

Re: Mr. Nobody / Pán Nikdo

Příspěvekod teo » čtv 01. črc 2010 21:03:14

Já jsem teď v háji. Nevím která bije.

Když jedete autem, tak víte, že jedete někam.
Já teď jedu autem, ale nevím kde to jedu, kde jsem a nemám ponětí kdo jsem. Stojím s tím autem, a nemám ponětí proč nevím kudy a vůbec proč jet.




Je to divný pocit. :(
Kdybych apsoň něco cítil.
Chci schopnost milovat zpět.
Uživatelský avatar
teo
 
Příspěvky: 152
Registrován: pon 26. dub 2010 21:59:04
Poděkoval: 114
Poděkováno: 43-krát v 29 příspěvcích

Re: Mr. Nobody / Pán Nikdo

Příspěvekod Ida » čtv 01. črc 2010 21:14:39

[quote="teo"]Já jsem teď v háji. Nevím která bije.

----------------------------------
Ahoj Teo,

:yes: Příjmi tento pocit a mrkni na http://zivotni-energie.cz/dlouha-a-krat ... testi.html .
Přečti článek - temná noc duše.
„Noc je nejtemnější před svítáním." Člověk v takové situaci je v nejnižším bodě. Potom mu jeho cesta přinese zpět radost právě tak, jako když vyjde Slunce.

To temno znám, jsi na nejlepší cestě. :give_flower: Už je to dobré. :poklona:
Ahoj Ida :ahoj: :kvetina:
Naposledy upravil Ida dne sob 03. črc 2010 5:26:57, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Ida
 
Příspěvky: 41
Registrován: pon 02. lis 2009 19:52:55
Poděkoval: 234
Poděkováno: 37-krát v 20 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Ida za tento příspěvek:
teo

Re: Mr. Nobody / Pán Nikdo

Příspěvekod Jana » pát 02. črc 2010 5:18:56

Nepodmíněná láska

Prostě tu je láska a neklade si žádné podmínky, děláme samozřejmě chyby, ale ty ji neovlivňují.

Setkávala jsem se jeden čas s dětmi s kombinovanými vadami a s jejich rodiči. Tam jsem poznala spoustu

bezpodmínečné lásky.

Děti měly tolik "vad" a rodiče je stejně nesmírně milovali.

Skutečná nepodmíněná láska však sahá až za hrob. Zůstává v nás, i když tělo milovaného už není mezi námi.

Chceš-li poznat opravdovou nepodmíněnou lásku, vydej se ji hledat tam, kde mysl říká, že milovat není možné.

Pak pozorně poznávej, jak všechno to zdánlivě nemilovatelné získává láskou tu nejvyšší hodnotu.

Jednou z nejlepších učebnic lásky je Malý princ od Antoina de Saint-Exupéryho.
Jana
 
Příspěvky: 1482
Registrován: pon 26. led 2009 20:46:53
Poděkoval: 978
Poděkováno: 351-krát v 226 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Jana za tento příspěvek:
Ida, Petr, teo

Re: Mr. Nobody / Pán Nikdo

Příspěvekod Cizinec » pát 02. črc 2010 7:13:53

teo píše:nic. Nic jsem necítil. Proč jsem nic necítil, když jsem dosáhl bodu kdy bylo všechno maximálně skvělé?
Proč je mi to najednom všechno jedno? Všechno mi to bylo volné, peníze, auta, dům, manželka, děti... k ničemu v té představě jsem nic necítil. Je to zvláštní, nemít bod kolem kterého se točí váš svět. Není to dobré, není to špatné, postrádá to smysl, není to k ničemu, všechno se zastavilo. A co to je? Nemám tušení. :(

Před pěti týdny jsem v sobě zjistil, že se ve mě něco změnilo. Nebyl jsem schopen milovat. Strach z možného zlomení srdce před dvěmi lety postavil kolem mne pevnost. Pevnost ale před pěti týdny najednou byla pryč. A toho jsem si všimnul náhodou. By to skvělý pocit. Takový hřejivý jako světlo slunce. O týden později jsem se dozvěděl o nepodmíněné lásce. Celá její definice, je tak... jiná. Ten skvělý pocit byl najednou pryč. Vzal sebou i další věci.

Pro mysl, ve které nejsou mentální objekty, která je prázdná, se v křesťanství ujal pojem temná noc Jana z Kříže, v buddhistická analogii jde o samadhi. Tento stav může trvat i mnoho let a podle okolností být i velmi trýznivý. Křesťanskou terminologií vyjádřeno se jedná o velikou Boží milost, které se naprosté většině lidí nedostane. Ti, kterým se dostane, se jí povětšinou zaleknou a mnohdy i udusí v přehršli banálních světských aktivit. Lékaři či psychologové ji klasifikují jako mentální poruchu a "léčí" medikamenty (které mají obnovit ulpívání na objektech mysli), protože je mimo jejich obor či obzor.
Co může pomoci je pobyt v nějakém kontemplativním křesťanském, nebo (lépe) meditativním buddhistickém klášteře.
Tak hodně štěstí.
Uživatelský avatar
Cizinec
 
Příspěvky: 71
Registrován: čtv 21. led 2010 19:29:59
Poděkoval: 0
Poděkováno: 15-krát v 11 příspěvcích

Re: Mr. Nobody / Pán Nikdo

Příspěvekod Ladislav » pát 02. črc 2010 7:21:22

Teo píše:
Je to divný pocit. :(
Kdybych apsoň něco cítil.
Chci schopnost milovat zpět.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ahoj Teo, tenhle pocit moc dobře znám (osobně jsem si to pojmenoval jako "black-out"). Ty tři poslední větičky to jasně vystihují...., 1) odsuzuješ to (se), 2) kdyby - chyby :happy: , 3) CHCI !!! :?

To je cesta (hledej ty pocity za těma slovama), tam za tím seš TY. Nejlepší (alespoň pro mě) je nechat to být, nedělat nic - prostě být. Mě se to děje také - ego po sobě nechává tyhle prázdný místa, je v nich ale obrovský prostor. Můžeš ho zaplnit bezpodmínečnou láskou ale ta s těma třema větama nemá nic společného. Když máš tak dáváš - bezpodmínečně (ne něco za něco...) :give_flower: No a když nemáš - není co dát :donknow:

Mooji říká: "nevadí" (Jo Wabi Daněk taky ale dovětek "zase bude líp" je kravina :lol: - je tak jak je, jinak to nejde)

Dýchej... :happyturn:
Uživatelský avatar
Ladislav
 
Příspěvky: 179
Registrován: čtv 06. kvě 2010 9:57:30
Bydliště: Ústí nad Labem
Poděkoval: 136
Poděkováno: 86-krát v 54 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Ladislav za tento příspěvek:
Jana, teo

Re: Mr. Nobody / Pán Nikdo

Příspěvekod Petr » pát 02. črc 2010 8:55:15

Ahoj Teo,
je to cele velmi jednoduche, a plati na to stale to, co rika Abraham, nebo Bashar. :)

jestli s tím zákonem přitažlivosti, můžu přitáhnout cokoliv do svého života... jestli mě to udělá šťastným.

to je zakon pritazlivosti naopak (ale chape ho tak hodne lidi.. :D).. spravne to zni, musim se udelat stastnym, abych si do sveho zivota pritahl cokoliv... stesti, stav bytosti je prvni.

To ze ted nechces ty veci, ktere ten skolitel vyjmenoval je naprosto v poradku, kazdy v kazdou chvili neco jineho, meni se to jak prozkoumavame svet a sebe. Lidi si mysli, ze chtit lze jen hmotne veci, ale co celou dobu chceme je nase zkusenost s temi vecmi. A ty ted proste jen chces, velmi chces milovat, citit, fungovat, protoze to je to o cem tvuj prispevek je. Takze to je tva aktualni nenaplnena touha, na kterou uz uplne stejne, jak na cokoliv, muzes aplikovat to, co rika Abraham.

Nikdy nic nemuzeme udelat spatne a nikdy nic neni hotovo, a proto nikdy nic nemuzeme udelat spatne. :)
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Petr za tento příspěvek:
Ida, Jana, teo

Re: Mr. Nobody / Pán Nikdo

Příspěvekod Lída » pát 02. črc 2010 9:25:38

Petr píše: Lidi si mysli, ze chtit lze jen hmotne veci, ale co celou dobu chceme je nase zkusenost s temi vecmi. A ty ted proste jen chces, velmi chces milovat, citit, fungovat, protoze to je to o cem tvuj prispevek je. Takze to je tva aktualni nenaplnena touha, na kterou uz uplne stejne, jak na cokoliv, muzes aplikovat to, co rika Abraham...

V tomhle stavu, Petře, jak Teo teď poznává, nemůžeš vůbec nic z toho... nemůžeš "udělat", nemůžeš "chtít" ... zmizela touha po něčem konkrétním, zmizela schopnost používat osobní vůli. Kdo to neprožil, neví, jaká trýzeň to je. Děláš prostě to nezbytné... a nic Ti to neříká, nic konkrétného Tě nepřitahuje, po ničem nedokážeš vystřelit svou vůli jako dřív .... Dokud se tomu člověk vevnitř brání a "chce chtít", dokud chce, aby to bylo jako dřív, dokud chce milovat, chce cítit, fungovat s chutí a espritem - je to nepředstavitelná trýzeň, protože je to jako chtít chodit, když najednou nemáme nohy.

Přitom je to ta největší Milost Zdroje... zmizíkuje se tak iluze osobního "já"

Trochu povzbudí vědomí, že tohle zažívají i jiní, že to může jednou potkat každého, a že se můžeme dozvědět, jak s tím žít. Tady a tady o tom píše člověk, který tím prošel. To, co říká, se mi osvědčilo. Temnota, ochromení vůle a vymizení vůně života, když splní svůj účel, postupně zprůzračňuje a místo užívání si se v člověku objevuje tichá radost, spokojenost, nebo spíš mír.
Naposledy upravil Lída dne pát 02. črc 2010 15:38:20, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Lída
 
Příspěvky: 715
Registrován: ned 26. říj 2008 10:23:26
Poděkoval: 166
Poděkováno: 478-krát v 285 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Lída za tento příspěvek:
Ida, Jana

Re: Mr. Nobody / Pán Nikdo

Příspěvekod Ladislav » pát 02. črc 2010 9:38:08

...cítím, že není "univerzální" rada "jak na to" (nebo jak z toho...), je to proces a protože každý člověk je jedinečný musí si najít tu svou cestu (k sobě) sám ..., možná to zní depresivně :happy: ale i povzbudivě : "vždycky v tom jsi sám" v tom je obrovská svoboda ;)
Uživatelský avatar
Ladislav
 
Příspěvky: 179
Registrován: čtv 06. kvě 2010 9:57:30
Bydliště: Ústí nad Labem
Poděkoval: 136
Poděkováno: 86-krát v 54 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Ladislav za tento příspěvek:
Jana

Re: Mr. Nobody / Pán Nikdo

Příspěvekod LuKas » pát 02. črc 2010 9:55:03

:happy:
Naposledy upravil LuKas dne ned 07. lis 2010 17:41:31, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
LuKas
 
Poděkoval: 0
Poděkováno: 27-krát v 22 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli LuKas za tento příspěvek:
Jana, Ladislav, teo

Re: Mr. Nobody / Pán Nikdo

Příspěvekod Ida » sob 03. črc 2010 5:14:47

Měla bych dotaz, co následovalo, když Vás tento pocit přešel. Já jsem tak nějak ve svém životě zvolnila. Nejezdím moc autem, nepotřebuji moc mobil, méně uklízím. Těším se z toho co je, a tak nějak neřeším, co bude. :happyturn: :happyroll:
Zdavím. Ida :dance:
Uživatelský avatar
Ida
 
Příspěvky: 41
Registrován: pon 02. lis 2009 19:52:55
Poděkoval: 234
Poděkováno: 37-krát v 20 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Ida za tento příspěvek:
Jana

Re: Mr. Nobody / Pán Nikdo

Příspěvekod Jana » sob 03. črc 2010 5:51:04

teo píše:Před pěti týdny jsem v sobě zjistil, že se ve mě něco změnilo. Nebyl jsem schopen milovat. Strach z možného zlomení srdce před dvěmi lety postavil kolem mne pevnost. Pevnost ale před pěti týdny najednou byla pryč. A toho jsem si všimnul náhodou. By to skvělý pocit. Takový hřejivý jako světlo slunce. O týden později jsem se dozvěděl o nepodmíněné lásce. Celá její definice, je tak...

Před pěti týdny se Ti otevřelo srdce a definice, které se chytila mysl, srcde zablokovala.

Můžeš vrátit pozornost zpět do toho místa, které před pěti týdny Tvé srdce otevřelo? Můžeš to prozkoumat?
Jana
 
Příspěvky: 1482
Registrován: pon 26. led 2009 20:46:53
Poděkoval: 978
Poděkováno: 351-krát v 226 příspěvcích

Re: Mr. Nobody / Pán Nikdo

Příspěvekod Monika » sob 03. črc 2010 8:45:16

ahoj Teo :ahoj2:

procházíme různými fázemi uvědomění a jednou z nich je přímý kontakt s prázdnotou jakožto podstatou všech jevů i nás samotných ... stejně jako je třeba nechat volně integrovat láskyplný tvůrčí aspekt když se přirozeně objevil, tak je třeba nechat volně integrovat i to čím zrovna procházíš ...

jelikož tyto procesy jsou mimo naší volní kontrolu, nabízí se možnost pobýt tedy s tím jak to právě je a nechat v klidu probíhat co probíhá, důvěřovat tomu procesu :)

držím palce a přeju ať se daří :thumb: ***
Uživatelský avatar
Monika
 
Příspěvky: 1132
Registrován: čtv 05. lis 2009 22:14:16
Poděkoval: 553
Poděkováno: 368-krát v 288 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Monika za tento příspěvek:
Jana

Re: Mr. Nobody / Pán Nikdo

Příspěvekod teo » sob 03. črc 2010 13:16:50

Kdybych věděl dřív o nějaké "černé noci" či "black outu", popravdě... do hlubšího objevování sám sebe bych nešel. Úplně by stačilo základní poznání - zákon přitažlivosti a sebepoznání od Ruize (Dohody).
Upozornění by mělo být velkým tučným písmem na každé knize, která pomáhá v hledání. Stejně jako varování na krabičce cigaret. Spolehněte se, že bych se tomu vyhnul.

Teď už to chci jen spravit a s dalším hledáním končím.
Uživatelský avatar
teo
 
Příspěvky: 152
Registrován: pon 26. dub 2010 21:59:04
Poděkoval: 114
Poděkováno: 43-krát v 29 příspěvcích

Re: Mr. Nobody / Pán Nikdo

Příspěvekod Petr » sob 03. črc 2010 13:51:40

A jak jsi se k te cerne noci vubec dostal? Neni to jen vedlejsi produkt nejake filozofie?

S tim varovanim to je dobra poznamka :D ze srandy to tak rika i Abraham Jerrymu a Esther, ze by meli ucastniky seminare vzdy nechat podepsat, ze po tom, co si vyslechnou Abrahama jiz neni cesty zpet, protoze budou vedet jiz prilis mnoho :D Uz pak bude malokdo spokojeny, aniz by byl tim, k cemu ho zivot inspiroval byt :yes:.
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Mr. Nobody / Pán Nikdo

Příspěvekod teo » sob 03. črc 2010 13:54:23

Petr píše:A jak jsi se k te cerne noci vubec dostal? Neni to jen vedlejsi produkt nejake filozofie?

S tim varovanim to je dobra poznamka :D ze srandy to tak rika i Abraham Jerrymu a Esther, ze by meli ucastniky seminare vzdy nechat podepsat, ze po tom, co si vyslechnou Abrahama jiz neni cesty zpet, protoze budou vedet jiz prilis mnoho :D Uz pak bude malokdo spokojeny, aniz by byl tim, k cemu ho zivot inspiroval byt :yes:.


hned v několika příspěvcích o tom tady čtu, byl tam i odkaz na článek
Uživatelský avatar
teo
 
Příspěvky: 152
Registrován: pon 26. dub 2010 21:59:04
Poděkoval: 114
Poděkováno: 43-krát v 29 příspěvcích

Další

Zpět na Filmy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků