Tajemství (The Secret)

Filmy, které rozšiřují naše poznání o nás samých, podněcují nás a dávají nám návody k dalšímu rozvoji.

Co si myslíte o tomto filmu?

Výborný, užitečný a doporučuji
26
81%
Stojí za to ho vidět
3
9%
Trochu mě zklamal
0
Žádná hlasování
Hloupost
0
Žádná hlasování
Zatím neviděl(a), ale chystám se
2
6%
Neviděl(a) a nechystám se
1
3%
 
Celkem hlasů : 32

Tajemství (The Secret)

Příspěvekod Petr » ned 18. kvě 2008 20:29:08

the_secret.jpg
the_secret.jpg (14.56 KiB) Zobrazeno 18606 krát


Film ukazuje sílu myšlenky a jak s ní pracovat. Prezentuje základní zákony vesmíru a ukazuje, jak je využívat ve svůj prospěch...resp. jak nejít nevědomě proti nim a nedělat si tak více problémů, a spíše pomocí těchto zákonů vyřešit všechny ty stávající :).

Snad jen jediná výhrada je, že je to natočeno trochu "po americku", což nemusí českému divákovi úplně sedět, ale když se od toho oprostíme tak je to výborný film, se silnou myšlenkou, která Vám pomůže Váš život lépe směřovat.

Stránky o filmu (v angličtině)
Scénář 1.část (česky)
Scénář 2.část (česky)
Scénář 3.část (česky)
Trailer 1
Trailer 2

AKTUALIZOVÁNO 09/09/2008: Mrknte taky na film The Secret behind "The Secret" (Tajemstvi za Tajemstvim)
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Tajemství (The Secret) na YouTube

Příspěvekod Petr » čtv 22. kvě 2008 15:10:28

Prvních 20 minut filmu můžete shlédnout na youtube, bohužel zatím v angličtině, ale možná by to šlo nějak dát dohromady s tím scénářem co je výše:



Trochu ucelenější ukázka je zde:
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Tajemství (The Secret) - názory z webu

Příspěvekod Petr » čtv 22. kvě 2008 15:19:27

Dovolím si, zde ještě uvést 2 názory na které jsem narazil na internetu:

1) Zdroj - Jirka-love
Tento film ně naprosto nadchnul, jako před lety Alchymista od Paulo Coelho, prostě mě dostal, brečel jsem, radoval se, ano je to je to co již znám, a praktikuji, ano moje „puzzle“ se začíná skládat.

Je to pravdu tak jednoduché?, věřím, že ano, ale právě ty jednoduché věci …

Vzpomněl jsem si, na doby kdy jsem se odrazil ode dna, z ničeho, a začal znovu věřit. Přál jsem si dodělat školu, přál jsem si najít partnerku pro život, přál jsem si s ní koupit byt, přál jsem si nové auto, přál jsem si za dva roky postavit dům, přál jsem si práci, která mě baví (které mam až moc :-) přál jsem si dvě zdravé děti (no tady je to jako s tou prací, nakonec jsou tři:-), které si budou spolu hrát, přál jsem si zasadit tři stromy, a dále si přeji (to je tajné:-) .... ano v to pevně věřím. Toto co zde popisuji se opravdu stalo, v rozmezí deseti let, nyní je pro mě každý rok, ještě lepší a lepší, jestli to půjde takto dál tak exploduji jako supernova :-) Prostě slovo problém, jsem nahradil slovem radost.

Ano je třeba se naplnit láskou, až to bude přetékat, pak můžeme rozdávat. Nyní mohu toto předávat, žít s otevřeným srdcem, rozdávat lásku, optimismus, naději, víru v dobro a za toto universu, bohu, neustále s pokorou děkuji, a věřím, že naše díky a uvědomění si tohoto daru, je jako velká pečeť s pečetidlem, která vše potvrzuje a zhmotňuje.

2) Zdroj - Tomáš
Toto video je většinou nejčastěji zakupováno se sérií „What the bleep“ a rovněž věřím, že by je měl vidět každý. Video je úžasným motivačním filmem o tom, jak si svými vlastními myšlenkami sám člověk utváří svůj život. Dotýká se v tomto ohledu mnoha oblastí života – od zdraví (představení lidí, kteří trpěli velmi vážnými nemocemi a dokázali se díky své vlastní vůli zcela uzdravit, i když jim lékaři nedávali sebemenší šance) až po peníze (lidé, kteří dosáhli své finanční svobody díky vlastní vůli toto dokázat). Film je navíc postaven na velmi svižné formě, která vás nenechá odejít od obrazovky. Bohužel někdy je forma až příliš americká, takže občas působí pro nás trochu úsměvně, pokud se ale na těchto pár minut povznesete, pak určitě dostanete vynikající zážitek a motivaci tak silnou, že si budete chtít film pouštět znovu a znovu. Tento film jsem osobně pouštěl pár lidem, o kterých jsem si myslel, že podobné věci označí zásadně vždy jako „nesmysl“, a byl jsem mile potěšen, že i v nich zanechal film pozitivní stopy. Kdyby bylo na mně, film bych nakázal jako povinné studium na základních školách :-)
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Tajemství (The Secret) - názory z webu

Příspěvekod Ladipos » pát 23. kvě 2008 17:48:15

Petr píše:
2) Zdroj - Tomáš
Toto video je většinou nejčastěji zakupováno se sérií „What the bleep“ a rovněž věřím, že by je měl vidět každý. Video je úžasným motivačním filmem o tom, jak si svými vlastními myšlenkami sám člověk utváří svůj život. Dotýká se v tomto ohledu mnoha oblastí života – od zdraví (představení lidí, kteří trpěli velmi vážnými nemocemi a dokázali se díky své vlastní vůli zcela uzdravit, i když jim lékaři nedávali sebemenší šance) až po peníze (lidé, kteří dosáhli své finanční svobody díky vlastní vůli toto dokázat). Film je navíc postaven na velmi svižné formě, která vás nenechá odejít od obrazovky. Bohužel někdy je forma až příliš americká, takže občas působí pro nás trochu úsměvně, pokud se ale na těchto pár minut povznesete, pak určitě dostanete vynikající zážitek a motivaci tak silnou, že si budete chtít film pouštět znovu a znovu. Tento film jsem osobně pouštěl pár lidem, o kterých jsem si myslel, že podobné věci označí zásadně vždy jako „nesmysl“, a byl jsem mile potěšen, že i v nich zanechal film pozitivní stopy. Kdyby bylo na mně, film bych nakázal jako povinné studium na základních školách :-)



What the BLEEP Do We Know Je úžasný dokument, který jsem měl možnost shlédnout ještě před (snad ještě lepším) "Tajemstvím". Oba dokumenty mají co říci a skvěle se doplňují. ***
Obrázek
Uživatelský avatar
Ladipos
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát 23. kvě 2008 17:14:46
Bydliště: Opava
Poděkoval: 0
Poděkováno: 0-krát v 0 příspěvku

Re: Tajemství (The Secret)

Příspěvekod Petr » pon 23. čer 2008 14:38:38

Kniha Tajemství je už i v české distribuci :)

Odkaz na české stránky.

Ukázky z knihy:
secret_kniha1.jpg
secret_kniha2.jpg
secret_kniha3.jpg
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Tajemství (The Secret)

Příspěvekod Ladipos » sob 26. črc 2008 15:26:22

Pokud vás Tajemství pohltilo tolik jako mne, jistě vás potěší možnost si stáhnout obrázky a video z dokumentu Tajemství (The Secret).
http://www.ladipos.cz/tajemstvi-the_secret.php
Doufám, že vám tato informace bude k užitku. Mějte se a smějte se :writting:
Obrázek
Uživatelský avatar
Ladipos
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát 23. kvě 2008 17:14:46
Bydliště: Opava
Poděkoval: 0
Poděkováno: 0-krát v 0 příspěvku

Re: Tajemství (The Secret)

Příspěvekod Petr » stř 10. zář 2008 12:08:53

Knihu Tajemství, která vznikla na základě tohoto filmu můžete koupit v obchodě u Ladipose za krásných 249,- Kč. Více ZDE.
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Tajemství (The Secret)

Příspěvekod bodvaru » ned 22. úno 2009 9:46:27

Film The Secret som objavil ako prvý.To je dobre,je to tam podané dosť jednoducho.A to ma dostalo.Začal som vyhladávať daľšie podobné filmy a knihy.A toto všetko som objavil v dobe keď som bol po operácii a všetko ma podržalo pred negatívnym zmýšlaním.
Uživatelský avatar
bodvaru
 
Příspěvky: 89
Registrován: stř 18. úno 2009 22:25:48
Poděkoval: 5
Poděkováno: 11-krát v 10 příspěvcích

Re: Tajemství (The Secret)

Příspěvekod bodvaru » ned 10. kvě 2009 17:47:49

Uživatelský avatar
bodvaru
 
Příspěvky: 89
Registrován: stř 18. úno 2009 22:25:48
Poděkoval: 5
Poděkováno: 11-krát v 10 příspěvcích

Re: Tajemství (The Secret)

Příspěvekod me_jake » pon 04. říj 2010 9:10:56

Holandsko-španělský kouč pro pro Secret - Tajemstvi a Zákon přitažlivost, Mikah de Waart je zpátky!!
Pojďte se zúčastnit již pátého! celodenního semináře v České republice o aplikaci „Secret“ – tajemství a zákona přitažlivosti do vašeho života. 9.10. od 10:00 v HUB, Drtinova 10, Praha 5 – Smíchov
Fotky, reportáže, články a komentáře z již proběhlých seminářů a více info o Mikah na www.mikah.cz. Jazyk semináře: angličtina s tematickým tlumočením do češtiny. Cena: přihlášení do 30.9.2010 2.500,-, na místě: 3.500,-
Uživatelský avatar
me_jake
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 04. říj 2010 9:08:05
Poděkoval: 0
Poděkováno: 0-krát v 0 příspěvku

Re: Tajemství (The Secret)

Příspěvekod Frajerlada » ned 02. led 2011 23:20:06

Film, který mi ukázal cestu :-)
Uživatelský avatar
Frajerlada
 
Příspěvky: 11
Registrován: ned 02. led 2011 23:17:06
Poděkoval: 11
Poděkováno: 9-krát v 9 příspěvcích

Re: Tajemství (The Secret)

Příspěvekod Danoss » ned 30. říj 2011 11:26:16

Velice zajímavý dokumentární film. Doporučuji zhlédnout a pokud uvěříte, tak můžete i zkusit metody popisované v tomto filmu
Uživatelský avatar
Danoss
 
Příspěvky: 10
Registrován: ned 30. říj 2011 10:56:33
Poděkoval: 0
Poděkováno: 0-krát v 0 příspěvku

Re: Tajemství (The Secret)

Příspěvekod kiri3 » čtv 17. lis 2011 19:33:35

Opravdu zajímavé. Člověk se tedy nechá poučit a pak může ve skutečnosti vyzkoušet zda to opravdu funguje. Zní to velice lákavě.
Uživatelský avatar
kiri3
 
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 17. lis 2011 19:19:55
Poděkoval: 0
Poděkováno: 1-krát v 1 příspěvku


Zpět na Filmy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků