Dimetyltryptamín (DMT), molekula duše, film

Filmy, které rozšiřují naše poznání o nás samých, podněcují nás a dávají nám návody k dalšímu rozvoji.

Dimetyltryptamín (DMT), molekula duše, film

Příspěvekod psychonaut » čtv 25. čer 2015 20:50:32

Medzi hlavné postavy vo filme patrí aj psychiater Rick Strassman, ktorý skúmal DMT na dobrovoľníkoch a napísal aj o tom knihu

Žiaden film ma neoslovil tak ako tento. Celý čas mi počas pozerania filmu behali zimomriavky po tele v tom pozitívnom slova zmysle.
Prvá časť filmu hovorí o unikátnosti dimetyltryptamínu (DMT), prirodzene sa nachádza v ľudskom tele a vo všetkých zvieratách či rastlinách v menších množstvách.
Potom sa vo filme hovorí o politickom prenasledovaní DMT a psychedelických látok (vrátane LSD), štát násilne zakázal vedecké výskumy o týchto látkach.
Potom sa tam hovorí o priamych vedeckých výskumoch DMT na ľuďoch. Prekvapilo ma, že DMT vôbec bolo takto skúmané priamo na konkrétnych ľuďoch v nemocnici.

Zaujímam sa nenávykovými a zdraviu neškodnými psychoaktívnymi látkami, pre účel duchovného a osobnostného rastu. Pozrite si viac na mojich blogoch tu na stránke 3oko.sk. Pre viac info kliknite sem http://3oko.sk/blog.php?u=1604
Uživatelský avatar
psychonaut
 
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 25. čer 2015 18:40:52
Poděkoval: 0
Poděkováno: 1-krát v 1 příspěvku

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli psychonaut za tento příspěvek:
Inspirovač.cz

Zpět na Filmy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků