Bufo Alvarius - mystické zážitky

Filmy, které rozšiřují naše poznání o nás samých, podněcují nás a dávají nám návody k dalšímu rozvoji.

Re: Bufo Alvarius - mystické zážitky

Příspěvekod Alaja » pát 01. úno 2019 9:04:43

Víš, jak doopravdy vypadala legendární P.M. z Fatimy?

Velmi podivně....

Podobný disk na břiše byl popisován i u několika mimozemšťanů, co na zemi přistáli ve svých plavidlech a courali se po zemském povrchu...
Přílohy
02A.jpg
02A.jpg (36.11 KiB) Zobrazeno 17330 krát
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Bufo Alvarius - mystické zážitky

Příspěvekod Trini » pát 01. úno 2019 9:48:35

Alaja píše:Tady máš ještě jednoho pravého mystika, vlastně mystičku.....(pochybuji, že by si kdy vzala nějakou tu drogu..)



Dík, že jsi to sem dala. Znala jsem jen jméno, jinak nic.
:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Bufo Alvarius - mystické zážitky

Příspěvekod intago » pát 01. úno 2019 9:48:50

Alaja píše:
intago píše:Opět omyl. Nejsi to ty. Intuice obsahuje mnoho částí, tvých vyšších částí, tobě velmi vzdálených vším, i jiných... Je tam Kristus, Duch svatý, Ra, Manitou atd...
Ale asi máš strach, to bývá problém nejčastější...


:D

Kdysi dáávno, v počátcích svých meditacích, jsem v meditaci položila dotaz, zda by se se mnou mohly kontaktovat bytosti jako J.K., P.M. a podobně, že pak na ně klidně uvěřím. Neozvala se mi ani jediná taková personifikovaná bytost.....asi měly strach ze setkání se mnou, protože nejspíš něco dělají špatně...... :P

Ono to zas tak snadné není se to naučit. Mě to trvalo 2,5 roku... nejkratší dobu to trvalo u jedné dívky, asi 5 minut... Takže.... Přečti si něco z knih Boženy, když jsi ji sem dala
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Bufo Alvarius - mystické zážitky

Příspěvekod Trini » pát 01. úno 2019 9:50:51

Alaja píše:Víš, jak doopravdy vypadala legendární P.M. z Fatimy?



Ale krásně vypadala ta z Lourdes. Pokud vím, tak ale neřekla, že je P.M.. To rozhodla až církev.
:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Bufo Alvarius - mystické zážitky

Příspěvekod Trini » pát 01. úno 2019 9:54:39

Alaja píše:
intago píše:Opět omyl. Nejsi to ty. Intuice obsahuje mnoho částí, tvých vyšších částí, tobě velmi vzdálených vším, i jiných... Je tam Kristus, Duch svatý, Ra, Manitou atd...
Ale asi máš strach, to bývá problém nejčastější...


:D

Kdysi dáávno, v počátcích svých meditacích, jsem v meditaci položila dotaz, zda by se se mnou mohly kontaktovat bytosti jako J.K., P.M. a podobně, že pak na ně klidně uvěřím. Neozvala se mi ani jediná taková personifikovaná bytost.....asi měly strach ze setkání se mnou, protože nejspíš něco dělají špatně...... :P


Nebo věděli, že to nemá cenu se s tebou setkat. Že jsi plná předsudků. :? Ale na E.T.s to tě užije. :lol: :)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Bufo Alvarius - mystické zážitky

Příspěvekod intago » pát 01. úno 2019 10:02:41

Trini píše:
Alaja píše:Víš, jak doopravdy vypadala legendární P.M. z Fatimy?



Ale krásně vypadala ta z Lourdes. Pokud vím, tak ale neřekla, že je P.M.. To rozhodla až církev.
:)

Takové vize jsou v mystice zcela běžné. Podobných vizí jsem měl v meditacích tisíce a daleko zajímavějších...
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Bufo Alvarius - mystické zážitky

Příspěvekod intago » pát 01. úno 2019 10:04:13

Trini píše:
Alaja píše:
intago píše:Opět omyl. Nejsi to ty. Intuice obsahuje mnoho částí, tvých vyšších částí, tobě velmi vzdálených vším, i jiných... Je tam Kristus, Duch svatý, Ra, Manitou atd...
Ale asi máš strach, to bývá problém nejčastější...


:D

Kdysi dáávno, v počátcích svých meditacích, jsem v meditaci položila dotaz, zda by se se mnou mohly kontaktovat bytosti jako J.K., P.M. a podobně, že pak na ně klidně uvěřím. Neozvala se mi ani jediná taková personifikovaná bytost.....asi měly strach ze setkání se mnou, protože nejspíš něco dělají špatně...... :P


Nebo věděli, že to nemá cenu se s tebou setkat. Že jsi plná předsudků. :? Ale na E.T.s to tě užije. :lol: :)

Ano, i to je možné. Podobných případů znám víc. Berou to tak, že je pro nás velkým oceněním, když se nám zjeví či odpoví... Hlavně na kované ateisty mají pifku :D
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Bufo Alvarius - mystické zážitky

Příspěvekod Alaja » pát 01. úno 2019 10:08:56

:D

Bibli jsem četla, SZ i NZ. A našla jsem v ní spoustu mimozemských zásahů do vývoje lidstva. :donknow:

Cibulkovou jsem četla, byla jsem se i jednou podívat na jedné z přednášek jejích přátel. Jo a mám doma sešity s jejími Dny Božími.
Možná s jejím červnovým Dnem Božím koresponduje jedna moje vize... velmi živá, přihodia se mi ve bdělém stavu, to když jsem měla jít do práce a po cestě autobusem až k metru....sestoupení ducha J.K. do Prahy... :D
Přílohy
310367_2171652563436_1746845209_n.jpg
310367_2171652563436_1746845209_n.jpg (18.11 KiB) Zobrazeno 17320 krát
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Bufo Alvarius - mystické zážitky

Příspěvekod intago » pát 01. úno 2019 10:11:44

Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Bufo Alvarius - mystické zážitky

Příspěvekod Alaja » pát 01. úno 2019 10:11:51

Trini píše:
Alaja píše:Víš, jak doopravdy vypadala legendární P.M. z Fatimy?



Ale krásně vypadala ta z Lourdes. Pokud vím, tak ale neřekla, že je P.M.. To rozhodla až církev.
:)


Malby i sochy jsou přece upravovány do podoby, co se hodí církvi....
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Bufo Alvarius - mystické zážitky

Příspěvekod Trini » pát 01. úno 2019 10:12:35

intago píše:
Trini píše:
Alaja píše:Víš, jak doopravdy vypadala legendární P.M. z Fatimy?



Ale krásně vypadala ta z Lourdes. Pokud vím, tak ale neřekla, že je P.M.. To rozhodla až církev.
:)

Takové vize jsou v mystice zcela běžné. Podobných vizí jsem měl v meditacích tisíce a daleko zajímavějších...


Jedna vize má význam, tisíce vizí jsou nanic.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Bufo Alvarius - mystické zážitky

Příspěvekod Alaja » pát 01. úno 2019 10:14:45

intago píše:
Trini píše:
Nebo věděli, že to nemá cenu se s tebou setkat. Že jsi plná předsudků. :? Ale na E.T.s to tě užije. :lol: :)

Ano, i to je možné. Podobných případů znám víc. Berou to tak, že je pro nás velkým oceněním, když se nám zjeví či odpoví... Hlavně na kované ateisty mají pifku :D


:D

To víte, já jsem nejspíš inkarnovaný mimoň, jehož poslední předchozí existence byla v buddhistickém ráji Tušita, do něhož se lezlo po kovových schodech... :lol:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Bufo Alvarius - mystické zážitky

Příspěvekod Trini » pát 01. úno 2019 10:19:43

Alaja píše:
Trini píše:
Alaja píše:Víš, jak doopravdy vypadala legendární P.M. z Fatimy?



Ale krásně vypadala ta z Lourdes. Pokud vím, tak ale neřekla, že je P.M.. To rozhodla až církev.
:)


Malby i sochy jsou přece upravovány do podoby, co se hodí církvi....


Pokud vím, tak tu sochu dělali podle toho, jak ji Bernadette popisovala. Ale prý nebyla moc spokojená, protože ta "dáma z jeskyně" měla být ve skutečnosti mnohem krásnější.
:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Bufo Alvarius - mystické zážitky

Příspěvekod Alaja » pát 01. úno 2019 10:24:18

Pro Intaga....
tady je můj posmrtný zážitek.....a časem jsem se dopátrala, že se jednalo o to nebe Tušita (nebe 33 bohů)....
Období mezi 8 a 10 rokem bylo poněkud jiné. Rodiče se přestěhovali do jedné vesničky. A já si zvykala na nové kamarády, učitele i prostředí. Někdy začátkem listopadu jsme si jako obvykle odpoledne s dětmi hráli před místním obchůdkem. Na schovávanou. Kdosi stál na pikole a odpočítával, a my ostatní se utíkali někam schovat. A najednou jsem byla někde jinde. Stála jsem před asi 30 lidmi, jenž byli seřazeni ve třech řadách do mírného oblouku, jako sbor zpěváků a já stála před nimi na místě dirigenta. Dívali se na mne přísně, vyčítavě a já měla pocit, že jsem něco neudělala, co jsem udělat měla, že jsem něco zanedbala, nedokončila. Prostě jsem se před nimi moc styděla – i když pořád nevím, za co vlastně. Ti lidé – to byli jak muži, tak ženy, oblečení v nádherných barevných lesklých oděvech (hedvábí?), na sobě měli spousty šperků.. Nikdo neřekl ani slovo, slyšela jsem jen hrát na varhany jakousi melodii – takovou hodně slavnostní. Když si občas v mysli promítám tu chvilku, tak si uvědomuji, že jsme nestáli nikde v nějaké místnosti, nebo v přírodě. Okolí kolem bylo takové trochu do šeda, samozářící, nic v něm jinak nebylo – jen tihle krásní lidé.
Najednou jsem otevřela oči – a viděla jsem, že ležím na zemi. Nade mnou trčela jen oj od žebřiňáku. A nikde nikdo, nebylo tam ani jedno z té spousty dětí. Vstala jsem, zjistila, že ta oj dosahuje přesně do středu mého břicha a řekla si. „letěla jsem jako blázen a vyrazila si dech. A pak jsem viděla všechny svaté“. Tím to bylo pro mne vysvětlené a šla jsem domů. Až později, o více než 30 let, jsem si někde přečetla, že silný úder do břišní krajiny, může způsobit i smrt. A také v té době se mi dostaly do rukou první knihy od životě po smrti a podobně.
Ale tenkrát v mládí jsem o tom ještě vůbec nic nevěděla. Nikomu jsem nic neřekla, pro jistotu, neboť možný výprask za bezhlavé lítání, byl v dohledu.


:D

PS: stalo se to před jedním malým kostelíkem, co byl tehdy v ruinách....a i dlouho potom...
Přílohy
xy.jpg
xy.jpg (128.27 KiB) Zobrazeno 17392 krát
Naposledy upravil Alaja dne pát 01. úno 2019 10:39:29, celkově upraveno 2
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Bufo Alvarius - mystické zážitky

Příspěvekod Trini » pát 01. úno 2019 10:27:49

Alaja píše:
intago píše:
Trini píše:
Nebo věděli, že to nemá cenu se s tebou setkat. Že jsi plná předsudků. :? Ale na E.T.s to tě užije. :lol: :)

Ano, i to je možné. Podobných případů znám víc. Berou to tak, že je pro nás velkým oceněním, když se nám zjeví či odpoví... Hlavně na kované ateisty mají pifku :D


:D

To víte, já jsem nejspíš inkarnovaný mimoň, jehož poslední předchozí existence byla v buddhistickém ráji Tušita, do něhož se lezlo po kovových schodech... :lol:


No, mimoni jsme ve skutečnosti všichni, ale někteří se této planety drží už tak dlouho, že se považujou za místní. :lol:
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Bufo Alvarius - mystické zážitky

Příspěvekod Alaja » pát 01. úno 2019 10:44:59

Trini píše:
No, mimoni jsme ve skutečnosti všichni, ale někteří se této planety drží už tak dlouho, že se považujou za místní. :lol:



Asi se mi nelíbí ta dlouhodobá manipulace s lidmi, proto se mi jejich svatí ( a je to jedno, o kterou církev se jedná) vyhýbají velkým obloukem, protož mne nedokážou omámit, zfalšovat mé vidění, spatřila bych je totiž v jejich pravé podobě... a jelikož jsem upovídaná, tak bych to všem okamžitě vyžvanila...

:D
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Bufo Alvarius - mystické zážitky

Příspěvekod intago » pát 01. úno 2019 11:00:58

:)[/quote]
Takové vize jsou v mystice zcela běžné. Podobných vizí jsem měl v meditacích tisíce a daleko zajímavějších...[/quote]

Jedna vize má význam, tisíce vizí jsou nanic.[/quote]
To je stejná naivita jako říci, že jeden den ve škole stačí. Nač tam jít po druhé? :D
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Bufo Alvarius - mystické zážitky

Příspěvekod intago » pát 01. úno 2019 11:10:00

Alaja píše:
Trini píše:
No, mimoni jsme ve skutečnosti všichni, ale někteří se této planety drží už tak dlouho, že se považujou za místní. :lol:



Asi se mi nelíbí ta dlouhodobá manipulace s lidmi, proto se mi jejich svatí ( a je to jedno, o kterou církev se jedná) vyhýbají velkým obloukem, protož mne nedokážou omámit, zfalšovat mé vidění, spatřila bych je totiž v jejich pravé podobě... a jelikož jsem upovídaná, tak bych to všem okamžitě vyžvanila...

:D

Já na tom zážitku nic nevidím... Mystické zážitky jsou totálně jiné. Třeba tenhle můj nejsilnější, jen porovněj http://intago.sweb.cz/nejsilnejsi-meditace.htm
Kdybys Boha opravdu viděla, před Jeho Velikostí a nekonečnou a věčnou Mocí bys padla na zem a snažila se holýma rukama zahrabat, abys Ho neviděla. To ti garantuju... :koukam:
A proč mluvíš o církvi?? Ježíš jasně řekl, že jen malé stádce mu porozumí.
Bude mít víru ja hořčičné semínko. Varoval před farizejstvím. Co to je?
Navrhuji ti pokus: zajdi za nějakým knězem a optej se, zda má víru. Jistě řekne, že ano. Tak mu řekni, že Kristus přece pravil, že kdo má víru jak hořčičné semínko, tak pohne horou. tak at to udělá. Pokud to neudělá, řekni mu, že nemá víru, není tady ani křestan...
Tak tak je to s církvemi. Stále si pleteš pojmy...
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Bufo Alvarius - mystické zážitky

Příspěvekod Alaja » pát 01. úno 2019 11:32:48

intago píše:
Já na tom zážitku nic nevidím...

No právě... :lol:

intago píše:Kdybys Boha opravdu viděla, před Jeho Velikostí a nekonečnou a věčnou Mocí bys padla na zem a snažila se holýma rukama zahrabat, abys Ho neviděla. To ti garantuju...


Viděla jsem ho přece v každé své meditaci, v savikalpě.
A v nirvikalpě jsem jím po nějakou dobu byla...

Nebo snad máš na mysli nějakého jiného boha?
Přílohy
svetlo.jpg
svetlo.jpg (105.2 KiB) Zobrazeno 17389 krát
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Bufo Alvarius - mystické zážitky

Příspěvekod intago » pát 01. úno 2019 11:37:24

A zažilas to ohromení, že se člověk třese jako kvakeři a nohy ho neudrží, což byla skupina mystiků https://cs.wikipedia.org/wiki/Kvakeři
ale už upadli...
Ale ten tvůj obraz neodpovídá. Takový Bůh prostě není. Já bych Ho popsal jako kotel vířivých fraktálů, jak to bylo ve filmu Bufo Alvarius i jinde.
Kámoš se To pokusil vyjádřit klipem https://www.youtube.com/watch?v=VJEWMfndJZs Až tohle je mystika...
Naposledy upravil intago dne pát 01. úno 2019 11:49:34, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

PředchozíDalší

Zpět na Filmy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron