Domov / Home

Filmy, které rozšiřují naše poznání o nás samých, podněcují nás a dávají nám návody k dalšímu rozvoji.

Domov / Home

Příspěvekod bodvaru » ned 14. čer 2009 16:18:01

Domov  Home (2009).jpg
Domov Home (2009).jpg (45.79 KiB) Zobrazeno 5168 krát



Cesta po 50 zemích světa je ódou na krásy a jemnou harmonii naší planety. S optimistickým přístupem a aktuálními tématy se snímek zaměřuje na vzrůstající povědomí veřejnosti o současných sociálních problémech a problémech životního prostředí.

Exkluzivně „ze shora“ se vydáme na cestu kolem světa do těch nejúžasnějších, ale také nejponičenějších krajin – nádherná, dech-beroucí a silné emoce vyvolávající cesta z hlubin australského korálového pobřeží na vrchol hor Kilimandžáro, z amazonských pralesů do pouště Gobi, z bavlníkových plantáží v Texasu do průmyslové Šanghaje a ještě dál. Home nám skýtá konkrétní pohled na problémy, kterým musí naše planeta čelit: globální oteplování, kácení deštných pralesů, ztráta biodiverzity a ubývání přírodních zdrojů, ale na druhou stranu i pozitivní vývoj, jako je vzrůstající demokracie, růst našich příjmů a životního standardu, rozvoj vzdělání.


Uživatelský avatar
bodvaru
 
Příspěvky: 89
Registrován: stř 18. úno 2009 22:25:48
Poděkoval: 5
Poděkováno: 11-krát v 10 příspěvcích

Re: Domov / Home

Příspěvekod massic » sob 02. led 2010 22:36:08

jakožto ošklivý warezák , i tento film mám případně k dispozici;-)
Uživatelský avatar
massic
 
Příspěvky: 16
Registrován: stř 04. lis 2009 18:05:49
Poděkoval: 0
Poděkováno: 11-krát v 6 příspěvcích

Re: Domov / Home

Příspěvekod davidd » stř 17. lis 2010 8:41:31

jsem ještě neviděl :-) asi na to mrknu
Reality se nejlépe vyhledávají na internetu, už máte nakoupeny dárky? vyzkušejte tipy na dárky
Uživatelský avatar
davidd
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 17. lis 2010 8:37:27
Poděkoval: 0
Poděkováno: 0-krát v 0 příspěvku

Re: Domov / Home

Příspěvekod vostalpetr » stř 17. lis 2010 9:19:51

kterým musí naše planeta čelit: globální oteplování, kácení deštných pralesů, ztráta biodiverzity a ubývání přírodních zdrojů, ale na druhou stranu i pozitivní vývoj, jako je vzrůstající demokracie, růst našich příjmů a životního standardu, rozvoj vzdělání.
.............................................................................................................................................

To je zajímavý,
asi jsem se už úplně zbláznil,
ALE VIDÍM TO PŘÍMO OBRÁCENĚ,
TEDY TO CO JE POVAŽOVÁNO ZA POZITIVNÍ, POVAŽUJI ZA NEGATIVNÍ A NAOPAK

((já jako správný egocentrik považuji svůj názor ovšem za správný, a názory druhých za naprostou blbost,
(taky se vám to někdy stále stává ??? :lol: )
a o správnosti mého názoru mě utvrzuje i to, že asi nejspíš 99% lidí si myslí pravý opak toho, co si myslím já))

:starik:
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Re: Domov / Home

Příspěvekod watta » stř 17. lis 2010 13:33:38

:D no dnes mě petr vostál opravdu baví. vidím to také mnohem spíše z té jeho strany. co je na globálním oteplování negativního, to by mě tedy opravdu zajímalo. ale na druhou stranu, negativní i pozitivní jsou pouze naše měřítka, která máme v moci měnit, takřka jak se nám zlíbí, není to nic defaultního, takže na to je dobré též pamatovat. ať si kdo chce považuje za negativní a pozitivní co chce. ale ve světě, kde každý může všechno, aniž by vůle jednoho neomezovala vůle druhého, spolu lidi nemůžou žít dohromady. svět, v němž spolu lidé mohou žít a mohou každý všechno a zároveň to přitom neznamená, že vůle jednoho omezuje vůli druhého, je svět po smrti. ale tam lidé zase nejsou až tak úplně lidé, že :D takže bude-li se vývoj vydávat tímto směrem, můžeme se dočkat rozpadu sociální sítě na světě tomto :) což říkám bez jakéhokoli sebeskrytějšího hodnocení, mě jakožto autistce jsou tyhle věci zhola ukradené v tom smyslu, že je vnímám z mnohem širšího kontextu. ale aby se potom zase někdo náhodou nedivil :) ostatně důvodů ke stížnostem bude asi ze všech stran vždy právě tolik, kolik si jich člověk bude přát :D
Uživatelský avatar
watta
 
Příspěvky: 1022
Registrován: úte 16. čer 2009 12:07:19
Poděkoval: 124
Poděkováno: 291-krát v 200 příspěvcích


Zpět na Filmy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron