The Secret bedind "The Secret"

Filmy, které rozšiřují naše poznání o nás samých, podněcují nás a dávají nám návody k dalšímu rozvoji.

The Secret bedind "The Secret"

Příspěvekod Petr » úte 09. zář 2008 12:35:50

Obrázek

The Secret bedind "The Secret" je duchovním pojítkem, které chybělo ve filmu Tajemství. Role Esther Hick byla z filmu Tajemství vystřižena kvůli smluvnimu rozporu s tvůrci filmu. Nicméně toto DVD zaplňuje tyto mezery a přidává duchovní pohled, který by divákům filmu Tajemství mohl chybět.

Dokument The Secret bedind "The Secret" je vlastně rozhovor s Esther a Jerry Hicksovými, kteří nám zprostředkovávají channeling s Abrahamem (v ČR zatím asi ne moc známý, ale na světe si myslím patří k nejznámějším a velmi vyhledávaným), který právě o Zákonu přitažlivosti často mluví. Pokud vím tak film Tajemství vznikl právě na základě jejich seminářů.

Rozhovor, obzvlášť část s Abrahamem, je opravdu velmi zajímavá, poutavá a poučná. S Abrhamových slov je cítit upřímnost a hlavně SRDCE. Během poslechu jsem opravdu relaxoval a užíval si to. Nebyl jsem v rozporu s ničím co říkal a intuitivně jsem se vším souhlasil. Opravdu velmi pozitivní zážitek.

DVD je zatím pouze v angličtině, ale snad se časem najde distributor, který tento film nebo jiné knížky,CD, DVD od Abrahama dá do české distribuce.

Některé myšlenky, které mi přišly zajímavé naleznete v této sekci.

Domovské stránky k DVD
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: The Secret bedind "The Secret"

Příspěvekod Petr » úte 09. zář 2008 12:42:23

Pokud by vás zajímalo dovysvětlení Abrahama k té upravě filmu Tajemství, tak je níže (anglicky).
Věřím, ale že to zase není tak důležité, důležité je že Tajemství vzniklo a rozšířilo se a také, že vznikl doplňující film The Secret behind "The Secret". :)

Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: The Secret bedind "The Secret"

Příspěvekod Petr » úte 01. zář 2009 20:42:04

Ahoj,
no neco bude asi na YouTubu, zkus se podivat. Ja ho videl tenkrat pouze v anglictine.

Je to velmi zajimavy film, nicmene nejake EXTRA informace oproti tomu, co lze najit v knihach prelozenych do cestiny, nebo prekladech tu (nektere tu jsou primo z tohoto filmu) tam nenajdes. Zacatek je o tom, jak Esther a Jerry zacinali, to byva vetsinou na zacatku knihy a pak rozhovor redaktora s Abrahamem...vlastne takovy maly soukromy seminar :)))

Rozhovor, obzvlášť část s Abrahamem, je opravdu velmi zajímavá, poutavá a poučná. S Abrhamových slov je cítit upřímnost a hlavně SRDCE. Během poslechu jsem opravdu relaxoval a užíval si to. Nebyl jsem v rozporu s ničím co říkal a intuitivně jsem se vším souhlasil. Opravdu velmi pozitivní zážitek.

jj, tak presne vnimam celeho Abrahama :thumb: *** :poklona:
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: The Secret bedind "The Secret"

Příspěvekod Petr » pát 11. čer 2010 16:25:21

Tak diky Lukasovi to tu muzu dat cele :) :thanx:





Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: The Secret bedind "The Secret"

Příspěvekod Petr » pát 11. čer 2010 16:26:23





Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: The Secret bedind "The Secret"

Příspěvekod Petr » pát 11. čer 2010 16:27:33







hotovo :dance:
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: The Secret bedind "The Secret"

Příspěvekod Danoss » ned 30. říj 2011 11:05:45

Velice zajímavý dokumentární film. Doporučuji zhlédnout a pokud uvěříte, tak můžete i zkusit metody popisované v tomto filmu ;-)
Uživatelský avatar
Danoss
 
Příspěvky: 10
Registrován: ned 30. říj 2011 10:56:33
Poděkoval: 0
Poděkováno: 0-krát v 0 příspěvku


Zpět na Filmy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků