Zajímavá stránka

Zajímavá stránka

Příspěvekod MartinesLuggi » stř 10. lis 2010 19:49:49

http://www.atlantskaskola.cz/ - složka : články a recenze

Je tam hodně zajímavých a užitečných informací :kvetina: :kvetina: :kvetina:
Uživatelský avatar
MartinesLuggi
 
Příspěvky: 90
Registrován: pon 30. srp 2010 8:47:31
Poděkoval: 61
Poděkováno: 91-krát v 34 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli MartinesLuggi za tento příspěvek:
Lída, Monika

Re: Zajímavá stránka

Příspěvekod PánBů » stř 10. lis 2010 21:03:15

Zajímavá stránka. třeba kurz Síla záměru a rok 2012. To je nám tu blízké. Jdete tam někdo?
Já teda ne nějak se mi ta univerzita nezdá. 2. semestr a hned mi daj certifikát. Dozvěděl bych se sice něco o svých předcích v lemurii (jsem toiž lemra líná) ale tech 12 čaker je na mě moc já neovládám ani tu základní animální prdelní čakru. Navíc jsem optimista a věřim že do toho roku 2012 výrobci elektoniky pokročí a začnou vyrábět ty 5D televize. Další důvod proč tam nejít. :) :D
Uživatelský avatar
PánBů
 
Příspěvky: 179
Registrován: pát 22. říj 2010 14:11:16
Poděkoval: 84
Poděkováno: 51-krát v 37 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli PánBů za tento příspěvek:
MartinesLuggi

Re: Zajímavá stránka

Příspěvekod MartinesLuggi » čtv 11. lis 2010 9:27:03

:kvetina: :kvetina: :kvetina: v sekci články je mnoho zajímavých informací, na ty semináře atd. jsem nekoukal :) :) :)
Uživatelský avatar
MartinesLuggi
 
Příspěvky: 90
Registrován: pon 30. srp 2010 8:47:31
Poděkoval: 61
Poděkováno: 91-krát v 34 příspěvcích

Re: Zajímavá stránka

Příspěvekod Lída » čtv 11. lis 2010 11:05:30

Na příklad:

Síla mysli
PUBLIKOVÁNO: 12.01.2009, AKTUALIZACE: 10.11.2010

Samotná myšlenka nemůže udělat moc škody, ale ani dosáhnout velkého cíle. Ale dohromady nám mohou myšlenky pomoci k dosažení velkých cílů. Pokud jsou myšlenky vedeny myslí a jsou zaměřeny na požadovaný cíl, stává se mysl prostředníkem pro jasnou a rychlou tvorbu v životě. Je nutné, aby mysl dostávala jasné pokyny a myšlenky mezi sebou byly ve shodě. Pokud je naše mysl roztříštěná, kontroluje nás. Protichůdné myšlenky způsobují vnitřní konflikt, který se pak odráží v našem životě. Čistá a ztišená mysl je zdravá mysl. Věčně zaneprázdněná mysl je nemocná mysl. Když ztišíme svou mysl, můžeme vnímat jemnější pocity a vnitřní senzory, které dohromady tvoří šestý smysl a intuici. Proto je dobré meditovat nebo trávit čas v přírodě nebo poslechem uklidňující hudby.

Myšlenky a emoce jsou klíčem, který používáme k tomu, abychom změnili bioelektrický náboj v buňce. Každá buňka funguje v určitém frekvenčním rozsahu, který se dá posunout nahoru nebo dolů. Při sbírání zkušeností vznikají emoce, které se s těmito zkušenostmi spojují. Součástí těchto pocitů je aktuální elektrický náboj myšlenky. Změna myšlenek vyvolá v těle chemický proces, který ovlivní výši buněčné vibrace. Člověk dokáže měnit svou DNA a jeho děti tuto novou DNA dědí.

Jsme zodpovědní za své energetické pole, co vysíláme. Pokud máme v sebe důvěru, dáváme možnost i druhým cítit se dobře. Jsme zodpovědní za své sny, touhy, co si chceme vytvořit. Pokud má člověk myšlenku, změní jeho elektromagnetické pole. Jeho pole je jeho spojení s univerzální energií a všech dalších věcí. Co vidíte jako realitu je určováno signály, které vysíláte do univerzálního pole. Pokud se změní naše pole, změní se naše realita...

(pokračování)
Uživatelský avatar
Lída
 
Příspěvky: 715
Registrován: ned 26. říj 2008 10:23:26
Poděkoval: 166
Poděkováno: 478-krát v 285 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Lída za tento příspěvek:
Monika


Zpět na Články

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků