Duchovní síla uvnitř tebe

Duchovní síla uvnitř tebe

Příspěvekod MartinesLuggi » sob 27. lis 2010 13:38:03

Duchovní síla uvnitř tebe
Já jsem v tvém nitru. Nejsem v jedné duši o nic více než v druhé, je to pouze otázka míry uvědomění. Některé duše jsou vnímavější k božství v sobě než jiné a jsou schopné čerpat z tohoto pramene a žít z něj. Proto se mohou zdát jejich skutky nadpřirozené, žijí prostě podle Mých zákonú a správně využívají sílu, kterou má v sobě každý. Vzduch je zde, aby byl dýchán, ale záleží na tobě, zda jej vdechneš. Elektřina je zde, aby byla využita, ale musí být nejdříve spoutána, a pak zapojena. Jinak zde je, ale neprojeví svou sílu, čekající na uvolnění. Stejné je to s duchovní silou uvnitř tebe. Je zde k tvému užitku, ale dokud ji nezapojíš, zústane tam, kde je.

Eileen Caddy
Přílohy
531_D.jpg
531_D.jpg (21.59 KiB) Zobrazeno 2955 krát
Uživatelský avatar
MartinesLuggi
 
Příspěvky: 90
Registrován: pon 30. srp 2010 8:47:31
Poděkoval: 61
Poděkováno: 91-krát v 34 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli MartinesLuggi za tento příspěvek:
Dagmar, Ida, Monika

Re: Duchovní síla uvnitř tebe

Příspěvekod vostalpetr » ned 28. lis 2010 10:20:13

To je jak reklama od ČEZu... ***


Muž žil v kanále v Praze 12 vybaven elektrospotřebiči

Hlídka městské policie v Praze 12 v sobotu odhalila muže, který žil v kanále. Místo si vybavil i různými elektrospotřebiči, pro které kradl proud z elektrického rozvaděče.
Na muže hlídka narazila, když na křižovatce ulic Generála Šišky a Zelenkova uviděla otevřený poklop kanálu. Muž byl uvnitř. Hlídka zjistila, že je vybaven lampičkou, přehrávačem CD, rychlovarnou konvicí a vařičem. Elektrospotřebiče měl zapojeny do prodlužovacího kabelu, který byl připojen na rozvaděč.

Hlídka muže předala policii ČR, která ho zadržela pro podezření z trestného činu krádeže.



PS1. takže dávejte bacha kam se připojíte, aby to nebyl náhodou tresný čin,
na boha se ovšem připojovat klidně můžete,
mnozí co tvrdili, že jsou na boha připojeni na tom pěkně vydělali,
ale pozor,
jen to nepřežente, aby jste neskončili v Bohnicích,

((duchovně - nábožensky blábolit ovšem stále můžete,
to je stále v kurzu, jen se podívejte třeba na papeže, který ač nejspíš sám je panicem,
je pro mnoho křestanů stále stále autoritou v sexuálních a manželských otázkách))

PS2.
I já jsem na boha připojen a proto si můžu blábolit co mě napadne a taky to tak dělám,
nebot všechny mé myšlenky jsou božské...

:ahoj2:
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli vostalpetr za tento příspěvek:
Dagmar


Zpět na Články

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron