online web-seminář Na štastný život

online web-seminář Na štastný život

Příspěvekod Zrzka » čtv 23. pro 2010 10:21:01

Ahoj..... měla jsem nápad uskutečnit takový experiment....celý článek sem kopírovat nebudu, protože je docela dlouhý a tak přidávám odkaz..... http://www.moje-pravdy.cz/index.php?opt ... &Itemid=52. Třeba se vám tento nápad bude líbit a přidáte se ať už jako registrovaní a nebo inkognito....Možná vás ale tento nápad ani nezaujme....je to na každém individuálně.......každý máme své úhly pohledu a názory a to je dobře. Takže nevnucu....jen nabízím. Mějte se a smějte se. Přeji všem kouzelné prožití Vánoc a v novém roce hodně zdaru ve všem na co sáhnete... :D
Uživatelský avatar
Zrzka
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 23. pro 2010 10:03:44
Poděkoval: 0
Poděkováno: 0-krát v 0 příspěvku

Re: online web-seminář Na štastný život

Příspěvekod veronamik » sob 25. pro 2010 16:25:20

ahoj...myslím, že veľmi zaujímavý experiment, držím palce... :)

PS:... pači sa mi ako vysvetluješ chyby, ktorých sa dopúšťame na konkretnom príklade...preto, že uhol pohľadu je u každeho iný a to aj v poz. myslení...dobry spôsob učenia sa.. :ahoj:
Uživatelský avatar
veronamik
 
Příspěvky: 4
Registrován: ned 28. lis 2010 19:13:06
Bydliště: Prievidza- Slovensko
Poděkoval: 2
Poděkováno: 0-krát v 0 příspěvku

Re: online web-seminář Na štastný život

Příspěvekod Zrzka » sob 25. pro 2010 17:45:56

byl to takový nápad :). Vím, že spousta lidí by to dokázala sama.....ale víc očí víc vidí a tak kolikrát si svoje chyby neuvědomujeme a pak se divíme proč to nejde. Zatím pa a díky za tvůj názor..... který mě pohladil.....měj se a směj se papapa a přeju kouzelné prožití svátků vánočních v kruhu těch co máš ráda :)
Uživatelský avatar
Zrzka
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 23. pro 2010 10:03:44
Poděkoval: 0
Poděkováno: 0-krát v 0 příspěvku

Re: online web-seminář Na štastný život

Příspěvekod PánBů » ned 26. pro 2010 22:10:46

Je to velmi zajímavý experiment. Ale já se ho asi účastnit nebudu. Vím že bych ten rozvrh nedodržoval. Kdepak někjaký plány to neni nic pro mě. Tak ti aspoň popřeju a't se podaří. A alespoň jsem ti zvýšil návštěvnost o 1 osobu :).
Uživatelský avatar
PánBů
 
Příspěvky: 179
Registrován: pát 22. říj 2010 14:11:16
Poděkoval: 84
Poděkováno: 51-krát v 37 příspěvcích


Zpět na Články

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron