Čtení, které pohladí - Dopis od Boha

Čtení, které pohladí - Dopis od Boha

Příspěvekod Darges » pát 08. kvě 2009 19:24:59

Dopis od Boha


Pozoroval jsem Tě ráno, když jsi vstával a doufal jsem, že si se mnou budeš chtít chvíli povídat, i kdyby to mělo být pouhých pár slov. Doufal jsem, že se mě třeba zeptáš na můj názor nebo mi poděkuješ za něco dobrého, co Tě včera ve Tvém životě potkalo. Ale všiml jsem si, že jsi byl příliš zaneprázdněný hledáním toho správného oblečení, které si máš dnes vzít na sebe.

Když jsi běhal po domě a chystal se, věděl jsem, že by se mohlo najít několik minutek, aby ses zastavil a řekl mi „ahoj“, ale nevyšlo Ti to.
V jednu chvíli Ti vybylo čtvrt hodiny a neměl jsi nic na práci, jen jsi seděl v křesle. Pak jsem viděl, že jsi najednou vyskočil na nohy. Myslel jsem, že teď si chceš se mnou popovídat, ale Ty jsi místo toho běžel k telefonu zavolat kamarádovi, aby ses dozvěděl nějaké nejnovější drby. Čekal jsem trpělivě celý den... Ale měl jsi tolik různých aktivit, že sis nenašel chvilku, aby ses mi s čímkoli svěřil.

Všiml jsem si, že před obědem ses rozhlížel kolem sebe, možná, že ses cítil rozpačitý mluvit tam se mnou, takže snad proto jsi nesklonil hlavu k modlitbě. Zahlédl jsi přes tři nebo čtyři stoly nějaké přátele, kteří se mnou hovořili krátce před jídlem, ale Ty jsi to neudělal. Ale to je v pořádku. Do večera zbývá ještě dost času a já stále doufám, že si popovídáme.

Šel jsi domů a vypadalo to, že máš hodně věcí na práci. Když jsi jich pár udělal, zapnul sis televizi. Nevím, zda máš či nemáš rád televizi, vím jen, že ať tam běží cokoli, trávíš před ní denně spoustu času, o ničem nepřemýšlíš, jen si prostě užíváš program, který dávají. Trpělivě jsem čekal, zatímco ses díval na telku a večeřel, ale opět sis na mě nevzpomněl.

Večer jsem viděl, že se cítíš už příliš unavený. Poté, co jsi popřál dobrou noc své rodině, padl jsi do postele a v ten moment usnul. To je v pohodě, možná jsi vůbec nezaznamenal, že jsem tam celou dobu s Tebou. Ale já mám mnohem víc trpělivosti než si vůbec dovedeš představit. Rád bych i Tebe naučil, jak být stejně trpělivý s ostatními.

Tolik Tě miluji... Každý den čekám na Tvé sklonění hlavy, modlitbu, myšlenku či kousek vděku z nitra Tvého srdce. Víš, je to těžké vést stále jen jednostranný rozhovor...

Hleďme, opět se probouzíš. Zase znovu na Tebe budu trpělivě čekat s ničím jiným než čistou Láskou. A s vírou, že dnes mi budeš moci věnovat trochu svého času. Měj krásný den!

Tvůj přítel
Bůh
Jaký je tvůj život závisí jen na tobě.
Uživatelský avatar
Darges
 
Příspěvky: 168
Registrován: ned 03. kvě 2009 9:24:39
Bydliště: Chomutovsko
Poděkoval: 25
Poděkováno: 42-krát v 32 příspěvcích

Zpět na Články

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron