Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Eva Nada » sob 17. lis 2018 14:09:40

No, nevím, jestli to nepleteš, Honzam a Miroslav......
Uživatelský avatar
Eva Nada
 
Příspěvky: 896
Registrován: pát 23. dub 2010 15:47:39
Poděkoval: 34
Poděkováno: 27-krát v 26 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » sob 17. lis 2018 18:28:02

Eva Nada píše:S tebou, Honzame, by bylo taky zajímavé se setkat...., máš s tím nějaký problém, se setkáním, podobný jako Má Miroslav, nebo se setkání nebráníš?

Obecně problémy se setkáváním nemám, jen u Jany jsem trochu víc zdrženlivý. :)
V tuhle chvíli by mi to přišlo bezohledné vůči arminovi, že mu tím lezu do zelí, i když nejsem duchovní učitel jako on. Vlastně ani nejsem "duchovňák" v pravém slova smyslu, spíš odstrašující případ zahrávání si s hadí silou. :D
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » sob 17. lis 2018 19:33:46

Trini píše:
Eva Nada píše:S tebou, Honzame, by bylo taky zajímavé se setkat...., máš s tím nějaký problém, se setkáním, podobný jako Má Miroslav, nebo se setkání nebráníš?


Tohle vidím jako provokaci. Zbytečnou. A jako vodu na Polynin mlýn.
Harmonií to určitě neprospěje.
:donknow:

?
Vidět ho přece může na fotce ze setkání, snad je to ještě někde na poradně k vidění. Ale když chce i reál, tak proč ne, vůbec mi to nevadí... :lol:
Jáčko - u toho šanci moc neměla, ten měl oči pro jinou, pokud vím. (ale nebyla to žádná z bývalé hromadné mailové rozesílky).
A s Mirkem nejspíš pravdu mám, mám dojem, že je o něco málo starší než já...to, co jsem kdysi dávno "viděla", byla černobílá fotka muže, něco mezi 20 - 25 lety...si myslím....no a když tak nějak si odhadnu, kdy se tak mohla stavět ta chata, co tam jezdila spousta lidí, a ještě...jeden moment z diskusí na netu, kdy mi na jednu otázku odpověděl tak, že mi vlastně potvrdil, kdo vlastně je....tak mi identita Mirka není žádnou záhadou. ....ale nepovím, ani po mailu, ani telefonicky... :lol:

:dance:

Že nám venku pěkně mrzne.... :ohynek:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » sob 17. lis 2018 19:41:59

honzam píše:
Eva Nada píše:S tebou, Honzame, by bylo taky zajímavé se setkat...., máš s tím nějaký problém, se setkáním, podobný jako Má Miroslav, nebo se setkání nebráníš?

Obecně problémy se setkáváním nemám, jen u Jany jsem trochu víc zdrženlivý. :)
V tuhle chvíli by mi to přišlo bezohledné vůči arminovi, že mu tím lezu do zelí, i když nejsem duchovní učitel jako on. Vlastně ani nejsem "duchovňák" v pravém slova smyslu, spíš odstrašující případ zahrávání si s hadí silou. :D


Ty jsi fakt charakter, Honzame. :)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5107
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » sob 17. lis 2018 19:56:00

Alaja píše:....tak mi identita Mirka není žádnou záhadou. ....ale nepovím, ani po mailu, ani telefonicky... :lol:


Eva je jediná, kterou to zajímá, a že jí to neřekneš, jistě nikoho nepřekvapí. ;)



Alaja píše:
Že nám venku pěkně mrzne.... :ohynek:


U nás je momentálně +1°C, ale zítra ráno mají být -4°C a od úterý se očekává sníh. Tak jsme dnes venku se sousedem připravili všechno na zimu. Klidně si může přijít.
:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5107
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » sob 17. lis 2018 20:48:14

Tady také plánují v brzké době nějaký sníh a nebo déšť....a mráz...prostě listopadové počasí . :donknow:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » ned 18. lis 2018 11:37:03

Alaja píše:A s Mirkem nejspíš pravdu mám, mám dojem, že je o něco málo starší než já..


Jednou psal, že jsou s Evou oba tygři. Tygr je každý 12. rok, tedy by mohl být věkový rozdíl 11 až 13 let.
Mimochodem: Tygr je v Číně to nejměně oblíbené znamení - je sice schopný, ale obtížný ve vztazích. ;) V roce tygra se tam rodí nejméně dětí, nejvíce se rodí v roce draka - nejoblíbenější znamení.
:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5107
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » ned 18. lis 2018 16:07:46

Trini píše:
Alaja píše:A s Mirkem nejspíš pravdu mám, mám dojem, že je o něco málo starší než já..


Jednou psal, že jsou s Evou oba tygři. Tygr je každý 12. rok, tedy by mohl být věkový rozdíl 11 až 13 let.
Mimochodem: Tygr je v Číně to nejměně oblíbené znamení - je sice schopný, ale obtížný ve vztazích. ;) V roce tygra se tam rodí nejméně dětí, nejvíce se rodí v roce draka - nejoblíbenější znamení.
:)


Tohle mi nějak uniklo. Já se doteď domnívala, že by mohl být kůň...a on to tygr...jen jestli neblafoval, že jo... :lol:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » ned 18. lis 2018 17:01:25

armin píše:
Trini píše:A ty ses, Armine/Miroslave, ani nezmohl na nějakou reakci. Ale asi to tak je lepší. Kdo ví, co bys napsal.

Myslím, že to bereš moc tragicky.
Eva je tygr já jsem tygr a my se takhle už leta spolu rádi kočkujeme. Myslím, že to prospívá oběma a že to proto hned tak neskončí :)

Obrázek
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5107
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » ned 18. lis 2018 17:15:29

:lol:
Trini píše:
armin píše:
Trini píše:A ty ses, Armine/Miroslave, ani nezmohl na nějakou reakci. Ale asi to tak je lepší. Kdo ví, co bys napsal.

Myslím, že to bereš moc tragicky.
Eva je tygr já jsem tygr a my se takhle už leta spolu rádi kočkujeme. Myslím, že to prospívá oběma a že to proto hned tak neskončí :)

Obrázek


Takže o dvanáct či 24 let starší či mladší......a nebo že že by byli stejný ročník? :lol:
Jestli je pravda, že je tygr, tak holt není ten, za kterého jsem ho nějakou dobu pokládala, ale holt někdo jinej... :lol:
Ovšem, jestli je to pravda, že je tygr, že jo.... :lol:

Ale je mi to stejně jedno, osobně ho nikdy nepotkám, ať je to ten, nebo onen, tak jako nikdy nepotkám nikoho z těchto diskusí....takže pro mne za mne, může být i ten tygr... :dance:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod armin » ned 18. lis 2018 17:20:34

honzam píše:V tuhle chvíli by mi to přišlo bezohledné vůči arminovi, že mu tím lezu do zelí


Jak říkám, rozumíš tomu našemu vztahu jako koza petrželi. Žádné "zelí" nemám, tak mi do něj ani nemůžeš vlézt.
Naopak by to mohlo Taru potěšit, případně by jí to mohlo i pomoci, pokud by ti to nedělalo problém se s ní setkat.
Mně to setkání - jak vidno - zatím problém dělá.
:)
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2023
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » ned 18. lis 2018 17:23:32

armin píše:
honzam píše:V tuhle chvíli by mi to přišlo bezohledné vůči arminovi, že mu tím lezu do zelí


Jak říkám, rozumíš tomu našemu vztahu jako koza petrželi. Žádné "zelí" nemám, tak mi do něj ani nemůžeš vlézt.
Naopak by to mohlo Taru potěšit, případně by jí to mohlo i pomoci, pokud by ti to nedělalo problém se s ní setkat.
Mně to setkání - jak vidno - zatím problém dělá.
:)



Armine, když už jsi tu, tak by mne zajímala jedna věc. Kdysi jsi napsal, že jsem tě na netu nikde nemohla před tím tvým vstupem na JZ zahlédnout. Mělo to znamenat, že do té doby jsi neměl přístup k PC a k internetu? :donknow:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod armin » ned 18. lis 2018 18:20:56

Alaja píše:
Armine, když už jsi tu, tak by mne zajímala jedna věc. Kdysi jsi napsal, že jsem tě na netu nikde nemohla před tím tvým vstupem na JZ zahlédnout. Mělo to znamenat, že do té doby jsi neměl přístup k PC a k internetu? :donknow:


Přístup jsem měl, ale nepoužíval jsem ho ke komunikaci na nějakém fóru.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2023
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » ned 18. lis 2018 18:31:16

armin píše:
Alaja píše:
Armine, když už jsi tu, tak by mne zajímala jedna věc. Kdysi jsi napsal, že jsem tě na netu nikde nemohla před tím tvým vstupem na JZ zahlédnout. Mělo to znamenat, že do té doby jsi neměl přístup k PC a k internetu? :donknow:


Přístup jsem měl, ale nepoužíval jsem ho ke komunikaci na nějakém fóru.


Díky za odpověď. :)

Takže tě na fórum přilákala až Zuzka... :donknow:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » ned 18. lis 2018 18:31:56

armin píše:
honzam píše:V tuhle chvíli by mi to přišlo bezohledné vůči arminovi, že mu tím lezu do zelí


Jak říkám, rozumíš tomu našemu vztahu jako koza petrželi. Žádné "zelí" nemám, tak mi do něj ani nemůžeš vlézt.


Tak tohle vypadá na pořádné zelí:

miroslav píše:Že by se návštěvník snažil v Taře vzbudit lásku k sobě písničkami, jako se to údajně podařilo mně?
Není to o písničkách, stejně jako to není o květinách.
Záleží na tom od koho jsou...


A tohle taky:

miroslav píše:
V momentální situaci navíc nemám chuť tahle niterná hnutí vystavovat před místními krkavci.




Každopádně bych si dělala o Honzama starost, kdyby se mezi vás dva - s odpuštěním - cvoky měl dostat. :roll: Na to mi připadá příliš čistý a křehký.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5107
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » ned 18. lis 2018 18:38:58

Trini píše:Tak tohle vypadá na pořádné zelí:


Dosud jenom platonické. Jen by mne zajímalo, jak se k tomuto koníčku staví jejích rodiny. :donknow:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » ned 18. lis 2018 19:19:12

Alaja píše:
Trini píše:Tak tohle vypadá na pořádné zelí:


Dosud jenom platonické. Jen by mne zajímalo, jak se k tomuto koníčku staví jejích rodiny. :donknow:


Co my víme? Třeba jsou rádi, že mají od nich trochu klid. :lol:
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5107
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod armin » ned 18. lis 2018 19:23:48

Trini píše:Každopádně bych si dělala o Honzama starost, kdyby se mezi vás dva - s odpuštěním - cvoky měl dostat. :roll: Na to mi připadá příliš čistý a křehký.


Ty máš teda starosti :lol:

Mezi "nás dva" může kdokoliv, jakkoliv, když na to má a zaujme Taru a nahradí mne.
Tvoje představy o nějakém našem vtahu jsou značně liché. To nejsi schopna pochopit při své probuzenosti (?) o co mezi námi jde???
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2023
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » ned 18. lis 2018 20:14:26

armin píše:
Trini píše:Každopádně bych si dělala o Honzama starost, kdyby se mezi vás dva - s odpuštěním - cvoky měl dostat. :roll: Na to mi připadá příliš čistý a křehký.


Ty máš teda starosti :lol:


Jo, o Honzama si dělám starosti. Ten podle mne do takových podivných hrátek nepatří.


armin píše:Tvoje představy o nějakém našem vtahu jsou značně liché. To nejsi schopna pochopit při své probuzenosti (?) o co mezi námi jde???


To nepotřebuju pochopit, to vidím: jen se hloupě a nehezky cvičíte. Ale když vás to baví. :roll:
Je to vaše věc.
:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5107
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » ned 18. lis 2018 20:34:08

miroslav

Když se podaří v někom vzbudit pořádnou lásku, je to pro dotyčného velká příležitost ji proměnit v duchovní poznání, zkušenost. Viz Šienšanský mudrc.
Láska ale musí být silnější než chtivost. Jinak neuspokojená chtivost svojí hořkostí zahubí každou klíčící i hořící lásku.

To tak trochu k těm mým motivacím..., :)
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

PředchozíDalší

Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků

cron