inspirace z kanálu :)

inspirace z kanálu :)

Příspěvekod Motýlek » čtv 16. pro 2010 15:27:48

Ne všechny kanály slouží k tomu, aby jimi protékaly splašky, v některých se skrývají i pravé poklady pro duši a stojí za to, aby se o nich dozvědělo více lidí.
Dávám proto link na první, podle me vysoce inspirativní chanelling: http://gaiatalks.wordpress.com/2010/12/ ... nekonecno/

Pokud má někdo odkazy na jiné, inspirující chanellingy, tak sem s nimi! :)
přijímám sebe sama
Uživatelský avatar
Motýlek
 
Příspěvky: 309
Registrován: ned 19. zář 2010 17:19:06
Poděkoval: 121
Poděkováno: 93-krát v 63 příspěvcích

Re: inspirace z kanálu :)

Příspěvekod Motýlek » ned 27. úno 2011 23:02:08

přijímám sebe sama
Uživatelský avatar
Motýlek
 
Příspěvky: 309
Registrován: ned 19. zář 2010 17:19:06
Poděkoval: 121
Poděkováno: 93-krát v 63 příspěvcích

Re: inspirace z kanálu :)

Příspěvekod PánBů » pon 28. úno 2011 11:36:32

Zajímavé čtení. Díky za odkaz.
V 7. stupni jsem našel něco cěmu docela nerozumím.

Váš 3D koncept léčení je na fixní časové linii, kde je konstantní pohyb, ale jen v jednom směru. Nemůžete jít do minulosti. Tudíž vidíte léčení jako jednosměrné. To je předpojaté myšlení a vy to dokonce ani nevíte. Myslíte, že člověk, který byl léčen měl nemoc a nějak byla odejmuta. Každopádně, to není správně. Místo toho jde vaše tělo do interdimenzionálního stavu zpátky tam, kdy v něm žádná nemoc nebyla. Můžete říct, že je uvnitř vás nějaký stroj času, který přetáčí biologické události. Výsledkem je buněčná struktura DNA, která se k nemoci nevrátí, neboť ji nikdy neměla!


Přeloženo do mého jednoduchého jazyka: Při léčení se vracíme před stvoření něčeho o čem jsme zjistili že nám škodí. Co se stane s tím poznáním toho co jsme stvořili?
Můžete namítnout že se mění jenom DNA a poznání zůstane někde v duši. Jenže naše tělo není jenom DNA ale taky třeba voda jež ma vlastní strukturu nebo různé anorganické mineraly nebo soli.
Nějak to ten kryon s tou DNA přehání ne?
Vracet se někam kde jsme již byli je cesta zpět. A proto tady nejsme ne?
Uživatelský avatar
PánBů
 
Příspěvky: 179
Registrován: pát 22. říj 2010 14:11:16
Poděkoval: 84
Poděkováno: 51-krát v 37 příspěvcích

Re: inspirace z kanálu :)

Příspěvekod Motýlek » pon 28. úno 2011 18:11:29

Velmi zjednodušeně: Kryonovo učení je celé o kvantovosti, jeho pochopení a praktikování v našem 3D modelu: V kvantovosti nejde o čas minulý a budoucí, ale trvale přítomný. Řeší se potenciály a jejich využití. Obrazně řečeno : potenciál každého z nás je 100% je to jen o tom jej naplnit dle našich preferencí a tužeb. Čas je umělá konstrukce a je hodně zavádějící. Abraham anebo Bashar říkají taky totéž: chceš-li něco, buď v přítomnosti takový, jakobys to měl a ono to nakonec budeš mít - čili, rozvinuto do časové osy, chceš-li něco, je to proto, že jsi to v MINULOSTI neměl (kontrast), buď proto TEĎ takový, jako bys to měl, a ono to nakonec BUDE s tebou. Klíčem ale je vždy kvantovost - bytí tady a teď.
Velmi dobře pomůže prostudování si vysvětlení základních pojmů, jak je vysvětluje Seth. Když to dáš dohromady, bude to vše do sebe krásně zapadat.
přijímám sebe sama
Uživatelský avatar
Motýlek
 
Příspěvky: 309
Registrován: ned 19. zář 2010 17:19:06
Poděkoval: 121
Poděkováno: 93-krát v 63 příspěvcích

Re: inspirace z kanálu :)

Příspěvekod vostalpetr » pon 28. úno 2011 21:24:50

Klíčem ale je vždy kvantovost - bytí tady a teď.
.......................................................

No já s tím souhlasím,
ale co to pak znamená?
Tedy jasně, znamená to že jsi v přítomnosti, tedy jaksi z pohledu času a prostoru.

Ale co je potom tedy tím tvým potenciálem, nebo lépe co je tou kvalitou naší přirozenosti???

A myslím, že na to odpovídá dzogčhen, kterej jsem sem nedávno šoupnul na vlákno,
protože ten hovoří o přirozeně klidné mysli a o samoosvobozování (samo uzdravování)


Takže, z pohledu meditace, přítomnost ted a tady, ale k tomu i ty kvality odpovídající naší přirozenosti
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Re: inspirace z kanálu :)

Příspěvekod Motýlek » pon 28. úno 2011 21:49:20

vostalpetr píše:Klíčem ale je vždy kvantovost - bytí tady a teď.
.......................................................

No já s tím souhlasím,
ale co to pak znamená?
Tedy jasně, znamená to že jsi v přítomnosti, tedy jaksi z pohledu času a prostoru.

Ale co je potom tedy tím tvým potenciálem, nebo lépe co je tou kvalitou naší přirozenosti???

A myslím, že na to odpovídá dzogčhen, kterej jsem sem nedávno šoupnul na vlákno,
protože ten hovoří o přirozeně klidné mysli a o samoosvobozování (samo uzdravování)


Takže, z pohledu meditace, přítomnost ted a tady, ale k tomu i ty kvality odpovídající naší přirozenosti


Jsme kvantové bytosti, jejichž zůžení percepce do 3D modu vytváří iluzi času a prostoru, v níž operujeme. Přijetí této omezené 3D perspektivy je přijetím vlastního sebeomezení. Pojem samoosvobozování (samouzdravování) taky není přesný, protože opět pracuje s časem, se změnou kvality v čase. Já se neuzdravuji, já jsem zdravý! To je kvantovost, to je stav tady a teď!

V duchovní rovině, třeba u odpouštění druhým, je to tak, že:
- odpouštím-li druhým, přiznávám tím, že tito lidé chybovali, tedy že jsou omezeni a nejsou úplní celiství. Jenže oni jsou! Stejně jako já. Akorát si to neuvědomují, nepracují s tím, dobrovolně si nasadili klapky na oči a hrají hry 3D reality.
- neodpouštím nikomu, protože není co odpouštět: jsme dětmi božími, jedním jsme, a to, co jeden vidí jako chybu, je pro druhého přednost. Jak potom můžeme někoho soudit? Jsme dokonalé podstaty Něj, který jako Sebe stvořil nás... Nesoudíme-li, ale milujeme, pak JSME. Kvantové bytosti, které naplňují potenciály dle svých voleb a přání, jako děti hrající si v nekonečné Boží zahradě...
přijímám sebe sama
Uživatelský avatar
Motýlek
 
Příspěvky: 309
Registrován: ned 19. zář 2010 17:19:06
Poděkoval: 121
Poděkováno: 93-krát v 63 příspěvcích

Re: inspirace z kanálu :)

Příspěvekod vostalpetr » pon 28. úno 2011 23:45:21

Jsme kvantové bytosti, jejichž zůžení percepce do 3D modu vytváří iluzi času a prostoru, v níž operujeme. Přijetí této omezené 3D perspektivy je přijetím vlastního sebeomezení. Pojem samoosvobozování (samouzdravování) taky není přesný, protože opět pracuje s časem, se změnou kvality v čase. Já se neuzdravuji, já jsem zdravý! To je kvantovost, to je stav tady a teď!
................................................................................................................

No jasně,
ale s časem mohu pracovat jenom já jako osoba,
když to nechám být nebudu se snažit uzdravovat a nijak vylepšovat,

nechám to na pánubohu jak se říká,
a budu v přítomnosti ted a tady, prostě jen budu, tak to začne fungovat

já jen říkám, že ta přítomnost má nejen tu kvalitu "ne-času"
ale má i jiné kvalty protože :aha: Jsme dokonalé podstaty Něj, který jako Sebe stvořil nás :aha:

a to je to, o čem hovoří dzogčhen
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli vostalpetr za tento příspěvek:
Dagmar

Re: inspirace z kanálu :)

Příspěvekod vostalpetr » úte 01. bře 2011 0:04:33

Řeknu to ještě jinak, abys mi rozumněl:

3 D realita má určité kvality který každej zná, jsem osoba v čase a prostoru, která si je vědomá sebe sama a svého bytí a je omezená či vztažená k tělu

0 D realita je Bůh, kterej je "mimo" čas a prostor" a má taky určitý kvality - aspekty
Vědomí, Bytí, Blaženost, Světlo, Věčná Přítomnost Plné Prázdnoty (asi taknějak to lze říci)

1 D realita by šla nazvat přítomnost ted a tady, lépe asi řečeno přítomný okamžik ted a tady,
což je vlastně hranice mezi projevem a Bohem,
a ta má také určité kvality,
něco mezi bohem a osobou, není to už osoba a není to ještě Bůh
a ty kvality popisuje dzogčhen a dává tomu název přirozeně (klidná) mysl, nebo Budhovská podstata apd.

takže to není jen ne-čas (přítomnost), ale je tam toho trošku víc, má to určité kvality existence...

asi taknějak...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli vostalpetr za tento příspěvek:
Dagmar

Re: inspirace z kanálu :)

Příspěvekod Motýlek » ned 24. dub 2011 8:29:02

přijímám sebe sama
Uživatelský avatar
Motýlek
 
Příspěvky: 309
Registrován: ned 19. zář 2010 17:19:06
Poděkoval: 121
Poděkováno: 93-krát v 63 příspěvcích


Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 54 návštevníků

cron