Matka země zpívá

Matka země zpívá

Příspěvekod MartinesLuggi » sob 31. bře 2012 12:07:28

Po celém světě se každý den objevují tajemné zvuky vycházejíci ze země nebo z oblohy. Dokonce i několikrát v ČR. Myslím si,že tyto zvuky souvisejí z transormací vědomí lidstva a matka země se jednoduše čistí.
Bylo by supr kdyby se na toto téma zde rozjela diskuze moc rád,bych slyšel Vaše názory :D :D :kvetina: :srdce:

První video je zaznaménáno z míst po celém světě

http://www.youtube.com/watch?v=GZ2ZcmMxehk

Druhé je z jeskyně v Tibetu kde po staletí chodili mniši meditovat,ale až v nedávné době se jeskyně rozespívala :)

http://www.youtube.com/watch?v=dA8ytdDb ... T3biNwAGAA
Uživatelský avatar
MartinesLuggi
 
Příspěvky: 90
Registrován: pon 30. srp 2010 8:47:31
Poděkoval: 61
Poděkováno: 91-krát v 34 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli MartinesLuggi za tento příspěvek:
elvíra

Re: Matka země zpívá

Příspěvekod flpbb » sob 31. bře 2012 15:55:26

Ano, 2012... Je to zde...
Uživatelský avatar
flpbb
 
Příspěvky: 394
Registrován: sob 20. srp 2011 20:28:31
Poděkoval: 3
Poděkováno: 40-krát v 30 příspěvcích

Re: Matka země zpívá

Příspěvekod Motýlek » sob 31. bře 2012 16:44:21

to není zpěv, ale kvílení. a jsem přesvědčený o tom, že je vyrobené nějakými vtipálky a hozené na youtube jen proto, aby se bavili naivitou druhých.
éterem lítají viry sem a tam, každou chvíli se přes média vytvoří bublina, na kterou se nabalí davy lidí a dávají tak projev svým (často nezpracovaným) emocím. předevčírem se demonstrovalo ve španělsku, pak proti acta, pak proti dobešově "reformě", pak to byla slovenská gorilla... kdoví, co bude zítra?
věřím tomu, co tvořím a neustále rozlišuji mezi tím, co jsem já a co já nejsem - protože jinak ani vědomě tvořit nelze: to "já", vychází ze mne, je o mně, o mých potřebách, mém vztahu k okolí, to "ne-já", jsou zvnějšku mně promítané obrazy, které se snaží vnutit mi iluzi, že musím to či támto. snaží se mě přinutit, abych tomu věnoval pozornost a své emoce. abych to zhmotnil. ještě pořád někdy na ten špek skočím - ale už se umím zastavit a zeptat se, jestli je to o mně anebo není. a podle toho pak konám.

a o tom ovládání mas to není sranda, opravdu to tak funguje - koneckonců o tom je nacismus, komunismus či jakákoli jiná tyranie: vnutit vtěleným duším iluzi, že jsou jen loutky, dokonce ani lidé, prý už nejsou.

není to tak.

jsme vtělené duše, které se tu učí poznávat a tvořit. v lásce, radosti a míru. :)
přijímám sebe sama
Uživatelský avatar
Motýlek
 
Příspěvky: 309
Registrován: ned 19. zář 2010 17:19:06
Poděkoval: 121
Poděkováno: 93-krát v 63 příspěvcích

Re: Matka země zpívá

Příspěvekod AlfaScorpii » sob 31. bře 2012 18:51:55

Výňatek z diskuze pod prvním videem:
"check out the bird sounding shriek on 0:46 and then check out the similar bird sound on 10:33 and then on 13:37 .... similar soundtrack similar bird shriek..."
Tedy stejný křik ptáka se tam 3× opakuje. Závěr ať si z toho každý udělá sám.
Uživatelský avatar
AlfaScorpii
 
Příspěvky: 357
Registrován: čtv 24. pro 2009 17:25:29
Bydliště: Mnichovice u Prahy
Poděkoval: 147
Poděkováno: 148-krát v 94 příspěvcích

Re: Matka země zpívá

Příspěvekod flpbb » ned 01. dub 2012 12:04:03

Neanalyzujte a neposuzujte to tak přísně...
Uživatelský avatar
flpbb
 
Příspěvky: 394
Registrován: sob 20. srp 2011 20:28:31
Poděkoval: 3
Poděkováno: 40-krát v 30 příspěvcích

Re: Matka země zpívá

Příspěvekod jamajsky.drap » ned 01. dub 2012 19:32:30

flpbb píše:Neanalyzujte a neposuzujte to tak přísně...


Přesně tak, asi je to blbost, ale co na tomto světě neni blbost :D
Uživatelský avatar
jamajsky.drap
 
Příspěvky: 198
Registrován: pon 16. lis 2009 14:16:35
Poděkoval: 149
Poděkováno: 114-krát v 68 příspěvcích

Re: Matka země zpívá

Příspěvekod AlfaScorpii » ned 01. dub 2012 19:54:24

jamajsky.drap píše:Přesně tak, asi je to blbost, ale co na tomto světě neni blbost


Asi tak nějak :)

Mně je v podstatě fuk, jestli to je blbost nebo ne, jestli to někdo skutečně slyšel, domníval se, že to slyšel, představoval si, jak to slyší, přeje si to slyšet nebo si to celé jen tak ze srandy vymyslel. Co na tom záleží?
Uživatelský avatar
AlfaScorpii
 
Příspěvky: 357
Registrován: čtv 24. pro 2009 17:25:29
Bydliště: Mnichovice u Prahy
Poděkoval: 147
Poděkováno: 148-krát v 94 příspěvcích

Re: Matka země zpívá

Příspěvekod Petr » ned 01. dub 2012 20:05:36

MartinesLuggi píše:Po celém světě se každý den objevují tajemné zvuky vycházejíci ze země nebo z oblohy. Dokonce i několikrát v ČR. Myslím si,že tyto zvuky souvisejí z transormací vědomí lidstva a matka země se jednoduše čistí.
Bylo by supr kdyby se na toto téma zde rozjela diskuze moc rád,bych slyšel Vaše názory :D :D :kvetina: :srdce:


Mozna to tak je.. mozna ne :) mozna to znamena pravy opak :D... Matka zeme se zlobi!! :D Mozna to neznamena nic :)... je to jedno. Dulezite jsou zmeny, ktere vidime v sobe a zkrz nas a zbytek uz do toho vzdy zapadne. Mozna tak jak to zapadlo ted tobe :).

Ono i kdyby se v obili objevil napis "Zeme se cisti a transformuje" :) tak to bude stale jeste i o nas.
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Matka země zpívá

Příspěvekod flpbb » pon 02. dub 2012 4:34:44

Tihle dvá by řekli, že jsme to tam nakreslili my...Anebo motýlek s vostálíkem...
Uživatelský avatar
flpbb
 
Příspěvky: 394
Registrován: sob 20. srp 2011 20:28:31
Poděkoval: 3
Poděkováno: 40-krát v 30 příspěvcích

Re: Matka země zpívá

Příspěvekod Monika » pon 02. dub 2012 8:45:13

možný je všechno :donknow:

v Maitreii, jedna skupina snad nějakých jógínů nebo tak přinesla ohromný krystal ametystu a pak se tam několik dní v týdnu pár hodin modlili ... za několik měsíců ametyst začal stále více a více zprůzračňovat :)

samozřejmě je tu možnost, že by někde z nich měl několik ohromných krystalů a tajně je měnil 8-)

nicméně je fakt, že vědomým postojem vůči něčemu nebo někomu dochází k vzájemnému ovlivňování a v posledních pár letech je to vidět čím dál zřetelněji :ahoj2:
Uživatelský avatar
Monika
 
Příspěvky: 1132
Registrován: čtv 05. lis 2009 22:14:16
Poděkoval: 553
Poděkováno: 368-krát v 288 příspěvcích

Re: Matka země zpívá

Příspěvekod flpbb » pon 02. dub 2012 11:42:23

Monika se do mě zase trefila... Ametysty miluju.
Uživatelský avatar
flpbb
 
Příspěvky: 394
Registrován: sob 20. srp 2011 20:28:31
Poděkoval: 3
Poděkováno: 40-krát v 30 příspěvcích

Re: Matka země zpívá

Příspěvekod Motýlek » pon 02. dub 2012 18:22:41

ametysty běžně při dlouhodobém umístění na světle blednou - ztrácejí svůj modrofialový nádech způsobený přítomností oxidů železa a vracejí se zpět barvou k původnímu vzhledu křišťálu, jímž v podstatě jsou.
přijímám sebe sama
Uživatelský avatar
Motýlek
 
Příspěvky: 309
Registrován: ned 19. zář 2010 17:19:06
Poděkoval: 121
Poděkováno: 93-krát v 63 příspěvcích

Re: Matka země zpívá

Příspěvekod flpbb » úte 03. dub 2012 0:00:13

A blondýny jsou na tom jak...?
Uživatelský avatar
flpbb
 
Příspěvky: 394
Registrován: sob 20. srp 2011 20:28:31
Poděkoval: 3
Poděkováno: 40-krát v 30 příspěvcích

Re: Matka země zpívá

Příspěvekod Ladislav » úte 03. dub 2012 9:10:38

...zajímavá otázka...není náhodou matka země blondýna :lol:
Uživatelský avatar
Ladislav
 
Příspěvky: 179
Registrován: čtv 06. kvě 2010 9:57:30
Bydliště: Ústí nad Labem
Poděkoval: 136
Poděkováno: 86-krát v 54 příspěvcích

Re: Matka země zpívá

Příspěvekod Monika » úte 03. dub 2012 10:39:41

Motýlek píše:ametysty běžně při dlouhodobém umístění na světle blednou - ztrácejí svůj modrofialový nádech způsobený přítomností oxidů železa a vracejí se zpět barvou k původnímu vzhledu křišťálu, jímž v podstatě jsou.


aha tak to jsem netušila :donknow:

ametystů máme doma několik, sbíráme se s mužem v oblasti Českého ráje (lom Kozákov a lom Dobravice), máme je na světle a žádný změny nepozoruju.

Taky mám jeden co nosím občas na krku a ten když ho nosím dlouho se spíš zakaluje (chudák), než by blednul, tak ho pak čistím mořskou solí a dávám ho na světlo, aby se vzpamatoval a on potom dostane zpátky svou jiskru ***
Uživatelský avatar
Monika
 
Příspěvky: 1132
Registrován: čtv 05. lis 2009 22:14:16
Poděkoval: 553
Poděkováno: 368-krát v 288 příspěvcích

Re: Matka země zpívá

Příspěvekod Monika » úte 03. dub 2012 10:40:44

flpbb píše:A blondýny jsou na tom jak...?


povětšinou věkem tmavnou do takový zvláštní myšiny, takže přichází na řadu melír či barva :lol:
Uživatelský avatar
Monika
 
Příspěvky: 1132
Registrován: čtv 05. lis 2009 22:14:16
Poděkoval: 553
Poděkováno: 368-krát v 288 příspěvcích

Re: Matka země zpívá

Příspěvekod flpbb » úte 03. dub 2012 12:33:39

povětšinou věkem tmavnou do takový zvláštní myšiny

To je demonstrace pomíjivosti tohohle světa... Na ty jejich ametysty v očích ovšem vždy nalítávám. Všimněte si, že ego spousty hezkých ženských jim nedovolilo přežít třicítku. Pak jim totiž zbyde jen intelektualita a duše, pak je ale začnou chlapi konečně opravdově milovat...
Na barvě vlasů samozřejmě nezáleží, to jsem napsal jen jako nadsázku, abych trochu vyprovokoval motýlka, co nás zde poučuje o oxidech železa... Železo je vůbec úžasný kov, bez něj bysme ani nežili, jestli jste četli něco o krvi... Taky jsou z něj ovšem zhotovený všechny zbraně na světě. Možná je lepší takový úvahy vůbec nerozebírat, jinak se sejdeme na psychiatrii.
Uživatelský avatar
flpbb
 
Příspěvky: 394
Registrován: sob 20. srp 2011 20:28:31
Poděkoval: 3
Poděkováno: 40-krát v 30 příspěvcích

Re: Matka země zpívá

Příspěvekod Monika » úte 03. dub 2012 13:53:43

flpbb píše:
povětšinou věkem tmavnou do takový zvláštní myšiny

To je demonstrace pomíjivosti tohohle světa... Na ty jejich ametysty v očích ovšem vždy nalítávám. Všimněte si, že ego spousty hezkých ženských jim nedovolilo přežít třicítku. Pak jim totiž zbyde jen intelektualita a duše, pak je ale začnou chlapi konečně opravdově milovat...
Na barvě vlasů samozřejmě nezáleží, to jsem napsal jen jako nadsázku, abych trochu vyprovokoval motýlka, co nás zde poučuje o oxidech železa... Železo je vůbec úžasný kov, bez něj bysme ani nežili, jestli jste četli něco o krvi... Taky jsou z něj ovšem zhotovený všechny zbraně na světě. Možná je lepší takový úvahy vůbec nerozebírat, jinak se sejdeme na psychiatrii.


To je fakt … je to zároveň i demonstrace proměnlivosti. Člověk holt neví co na něj jukne za rohem –místo blondýny - kuk - je za pár okamžiků bruneta :)

Obrázek

a s tou láskou teda nevím, nevím … :donknow:
Uživatelský avatar
Monika
 
Příspěvky: 1132
Registrován: čtv 05. lis 2009 22:14:16
Poděkoval: 553
Poděkováno: 368-krát v 288 příspěvcích

Re: Matka země zpívá

Příspěvekod flpbb » úte 03. dub 2012 15:46:05

Neposoudím krásu tý proměny. Moje bondýna je už mrtvá... To byla ženská, který tahle modelka nesahá ani po paty. Tolle na mě teď hrozí prstem s prokletím: Nesuď!Ano, má pravdu, sednu si s ním na lavičku do Španělska, na klíně budeme mít knihy Osha a budeme se koukat do moře. Pak ale vstanu a budu plavat. Kam? Nevím... Prostě tam, kam mi budou síly stačit. Lída by napsala: To je ovšem sebevražda... Už sem nechodí a moc mi chybí, ještěže zde máme tu Mony...
Ale vážně: láska je to, co se nedá nikde koupit. Nejde na půl otěhotnět a na půl mít prostřelený srdce. Můžeš si vyplakat oči, mísit je se svou krví, ona nepřijde... Ona je právě láska. Asi to nejkouzelnější, co tě kdy může potkat.
Uživatelský avatar
flpbb
 
Příspěvky: 394
Registrován: sob 20. srp 2011 20:28:31
Poděkoval: 3
Poděkováno: 40-krát v 30 příspěvcích

Re: Matka země zpívá

Příspěvekod Monika » stř 04. dub 2012 5:35:29

těžko říct která je hezčí že ? stejná žena a dvě tváře - a obě jsou vzácné ve své originalitě :)

ps. nejde uplavat před sebou samým :lodka: láska tady je pořád :srdce: je v každém nádechu i výdechu, v tepu srdce, proudí krví, teče v slzách ... zvláštní že jo ? ;)
Uživatelský avatar
Monika
 
Příspěvky: 1132
Registrován: čtv 05. lis 2009 22:14:16
Poděkoval: 553
Poděkováno: 368-krát v 288 příspěvcích

Další

Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 návštevníků