Léčba homosexuality

Re: Léčba homosexuality

Příspěvekod Monika » pát 05. říj 2012 14:20:52

flpbb píše:Mony:
mně zase tyhle témata tak moc humorná nepřipadaj

Ale? Snad za to nemůže ta paní, když dle tebe: "člověk je svou "nizší složkou" částí zvířecí říše"...
Jinak i ona se smála a bavila, jak je zřejmé.



je to humorné pro všechny zúčastněné ?

dneska mi zrovna přišlo emailem:

"Čím víc člověk v sobě popírá agresivní zvíře řízené pudy, tím katastrofálněji se toto zvíře projevuje. Celibát kněží vede k pedofílii, zvýšené homosexualitě, zneužívání a znásilňování, ženská představa sebe jako nebeské královny spravedlnosti a pupku všehomíra, vede k až k vraždám. Je zbytečné se snažit zvíře v sobě ničit a nenávidět ho, protože to zvíře je konstruováno velmi moudře. To zvíře můžeme zušlechťovat, můžeme se naučit s ním vycházet a komunikovat, můžeme mu připravit životní podmínky, v kterých bude jednat snesitelně, ale nemůžeme ho příliš krotit, potlačovat nebo dokonce ničit. Hlavně si ho musíme v sobě přiznat."
Uživatelský avatar
Monika
 
Příspěvky: 1132
Registrován: čtv 05. lis 2009 22:14:16
Poděkoval: 553
Poděkováno: 368-krát v 288 příspěvcích

Re: Léčba homosexuality

Příspěvekod flpbb » pát 05. říj 2012 14:52:04

Aha, tak proto je člověk nižší složkou zvířecí říše... :snek:
1/ Já ani nevím, kdo vůbec do zvířecí říše patří - i bakterie? Pak jsme ještě pod nimi?
2/ A jsme i pod rostlinnou říší? Rostliny také nemají CNS!
3/ Jako představitel nižší složky zvířecí říše se tedy stydím za to naše lidské plémě... :cry:
Naposledy upravil flpbb dne pát 05. říj 2012 15:01:15, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
flpbb
 
Příspěvky: 394
Registrován: sob 20. srp 2011 20:28:31
Poděkoval: 3
Poděkováno: 40-krát v 30 příspěvcích

Re: Léčba homosexuality

Příspěvekod Monika » pát 05. říj 2012 14:59:18

flpbb píše:Aha, tak proto je člověk nižší složkou zvířecí říše... :snek:
1/ Já ani nevím, kdo vůbec do zvířecí říše patří - i bakterie? Pak jsme ještě pod nimi?
2/ A jsme i pod rostlinou říší? Rostliny také nemají CNS!
3/ Jako představitel nižší složky zvířecí říše se tedy stydím za to naše lidské plémě... :cry:


psala jsem že : " člověk je svou "nižší složkou" částí zvířecí říše "

když je tam nižší složka, tak je tam i "vyšší" čímž zvířecí říši může (ale nemusí) překročit, proto se taky poukazuje na transformaci ...

ale měla jsem za to, že tohle je snad dostatečně známo :koukam:

ohledně toho že rostliny nemají CNS se na vlákně o léčbě homosexuality nehodlám dohadovat (ale kdo by chtěl tak se může podívat na tehle odkaz, tedy že i rostliny vnímají skrze CNS podobně jako lidé http://procproto.cz/priroda-2/logicky-uvazujici-stromy-a-zarlive-kvetiny/)
Naposledy upravil Monika dne pát 05. říj 2012 15:18:00, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Monika
 
Příspěvky: 1132
Registrován: čtv 05. lis 2009 22:14:16
Poděkoval: 553
Poděkováno: 368-krát v 288 příspěvcích

Re: Léčba homosexuality

Příspěvekod flpbb » pát 05. říj 2012 15:11:43

Neřeším to, já nerozlišuju, kdo je pod a nad kým. V rámci propojenosti tohoto vesmíru jsme vlastně všichni vším...
Původní téma homosexuality se nám dostalo úplně jinam, zajímavé. Ještě jsem chtěl poznamenat, že já osobně neberu homosexualitu jako nemoc, ale deviace to dle mě je, protože je tam zabráněno rozmnožování se, které je všemu živému dané. Ale dobře, z nějakého důvodu jim tato možnost není dána. Mně je jich strašně líto, že přijdou o možnost mít děti a mají hodně komplikovaný život, protože i v demokracii a tolerantní společnosti si z nich každý utahuje.
PS: A taky mi vadí, když mě otravují chlapi na nudis pláži!
Obrázek
Uživatelský avatar
flpbb
 
Příspěvky: 394
Registrován: sob 20. srp 2011 20:28:31
Poděkoval: 3
Poděkováno: 40-krát v 30 příspěvcích

Re: Léčba homosexuality

Příspěvekod Monika » pát 05. říj 2012 15:37:14

flpbb píše:Neřeším to, já nerozlišuju, kdo je pod a nad kým. V rámci propojenosti tohoto vesmíru jsme vlastně všichni vším...


no právě :)

flpbb píše:
že já osobně neberu homosexualitu jako nemoc, ale deviace to dle mě je, protože je tam zabráněno rozmnožování se, které je všemu živému dané. Ale dobře, z nějakého důvodu jim tato možnost není dána. Mně je jich strašně líto, že přijdou o možnost mít děti


ani všem heterosexuálům není umožněno mít děti :donknow:

flpbb píše:
...mají hodně komplikovaný život, protože i v demokracii a tolerantní společnosti si z nich každý utahuje.


těžký to maj, protože je spousta lidí v zajetí předsudků a neschopnosti tolerance k opačné sexuální orientaci (z toho vzniká až forma fóbie, jak už jsem psala), zvláště se na tom podepsala katolická církev, která to považuje za hřích

flpbb píše:
A taky mi vadí, když mě otravují chlapi na nudis pláži!


to se ti nedivím :) hlavně nechoď na nudi pláž (ani do báru ne :lol: ) co je pro homosexuály 8-)

mně taky nebylo příjemný, když mi moje dobrá kamarádka, kterou mám moc ráda a co je bisexuální, šahala na prsa ... stejně tak mi ale není příjemný, když mně otravuje chlap, když s ním žádný sex mít nechci :donknow:

takže ani tady nevidím přímou souvislost s homosexualitou :donknow:
Naposledy upravil Monika dne pát 05. říj 2012 15:57:48, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Monika
 
Příspěvky: 1132
Registrován: čtv 05. lis 2009 22:14:16
Poděkoval: 553
Poděkováno: 368-krát v 288 příspěvcích

Re: Léčba homosexuality

Příspěvekod Monika » pát 05. říj 2012 15:49:33

flpbb píše:
z nich každý utahuje




utahuje si z nich ten, kdo sám tohle téma nemá zpracované ...

v takovém člověku to pak vyvolává posměch nebo odpor či agresi vůči těm co se nějak odlišují od většiny, aniž by někomu ubližovali ... a téma opačné sexuální orientace je pořád pro většinu lidí, dost citlivé, to se nedá upřít, nakonec je to vidět i tady v diskuzi na tomto vlákně ...
Uživatelský avatar
Monika
 
Příspěvky: 1132
Registrován: čtv 05. lis 2009 22:14:16
Poděkoval: 553
Poděkováno: 368-krát v 288 příspěvcích

Re: Léčba homosexuality

Příspěvekod Monika » pát 05. říj 2012 16:03:03

Motýlek píše:
myslím, že vás tam do toho báru pojedu zkontrolovat, co tam dovádíte, že monika ztrácí slov...




tak tady je motýlku taková názorná ukázka stylu debat v báru co spolu vedeme 8-)

většinou to u mne vede k opačnému efektu, než je to ztráta slov :speaker:


tak přijeď za náma, ať je nás víc (nebudem se bát vlka nic) :lol: :ahoj4:
Uživatelský avatar
Monika
 
Příspěvky: 1132
Registrován: čtv 05. lis 2009 22:14:16
Poděkoval: 553
Poděkováno: 368-krát v 288 příspěvcích

Re: Léčba homosexuality

Příspěvekod flpbb » sob 06. říj 2012 8:05:42

MONY
tak přijeď za náma, ať je nás víc (nebudem se bát vlka nic)

No, ty se tak máš čeho bát, když vypadáš jak dcera dona Corleoneho...

K tématu. Ještě mě napadlo, jak těžké to musí být pro nábožensky vychované děti, když v pubertě zjistí, že jaksi se se svými vrstevníky nedokážou bavit o opačném pohlaví.
A jam. drápa bych se chtěl zeptat v souvislosti s karmou, zda-li jsem mohl být v minulém životě zvířetem. Pokud ano, i rostlinou?
Uživatelský avatar
flpbb
 
Příspěvky: 394
Registrován: sob 20. srp 2011 20:28:31
Poděkoval: 3
Poděkováno: 40-krát v 30 příspěvcích

Re: Léčba homosexuality

Příspěvekod jamajsky.drap » sob 06. říj 2012 9:19:53

flpbb píše:A jam. drápa bych se chtěl zeptat v souvislosti s karmou, zda-li jsem mohl být v minulém životě zvířetem. Pokud ano, i rostlinou?


No nedokážu si to představit, některá naboženství to připouštějí, ale podle mě by duše dost trpěla. Byla by strašně omezená v uskutečňování myšlenek, komunikaci, zažívání emocí, učení se....Takže smysl, proč se duše inkarnuje by byl popřen, tedy zažívání nových zkušeností, zdokonalování, postup do vyšších sfér...nějaká inkarnace ve zvíře natož pak v rostlinu by byl strašnej útlum :)
Uživatelský avatar
jamajsky.drap
 
Příspěvky: 198
Registrován: pon 16. lis 2009 14:16:35
Poděkoval: 149
Poděkováno: 114-krát v 68 příspěvcích

Re: Léčba homosexuality

Příspěvekod flpbb » sob 06. říj 2012 9:39:10

jam. drápek:
No nedokážu si to představit, některá naboženství to připouštějí, ale podle mě by duše dost trpěla. Byla by strašně omezená v uskutečňování myšlenek, komunikaci, zažívání emocí, učení se....Takže smysl, proč se duše inkarnuje by byl popřen, tedy zažívání nových zkušeností, zdokonalování, postup do vyšších sfér...nějaká inkarnace ve zvíře natož pak v rostlinu by byl strašnej útlum



Dobře, dejme tomu, že se tedy pořád rodím jako člověk. Co pohlaví? Jsem stále muž nebo mohu být i ženou?
PS: a zvířata nemají minulé a budoucí životy?
Obrázek
Uživatelský avatar
flpbb
 
Příspěvky: 394
Registrován: sob 20. srp 2011 20:28:31
Poděkoval: 3
Poděkováno: 40-krát v 30 příspěvcích

Re: Léčba homosexuality

Příspěvekod Motýlek » sob 06. říj 2012 9:45:25

pokud tě to, flpbbe, opravdu zajímá, přečti si martu foučkovou a michaela newtona - v této oblasti těžko může říct někdo víc...
přijímám sebe sama
Uživatelský avatar
Motýlek
 
Příspěvky: 309
Registrován: ned 19. zář 2010 17:19:06
Poděkoval: 121
Poděkováno: 93-krát v 63 příspěvcích

Re: Léčba homosexuality

Příspěvekod flpbb » sob 06. říj 2012 9:59:10

Motýl
pokud tě to, flpbbe, opravdu zajímá, přečti si martu foučkovou a michaela newtona - v této oblasti těžko může říct někdo víc...


Mně je právě divný, že v buddhismu se tvrdí, že jsem mohl být i miliony let třeba kámenem. Doufám, že jsem byl alespoň smaragdem na ňadrech nějaké hezké ženy... :)
Obrázek
Uživatelský avatar
flpbb
 
Příspěvky: 394
Registrován: sob 20. srp 2011 20:28:31
Poděkoval: 3
Poděkováno: 40-krát v 30 příspěvcích

Re: Léčba homosexuality

Příspěvekod Monika » pon 08. říj 2012 11:20:07

flpbb píše:...bych se chtěl zeptat v souvislosti s karmou, zda-li jsem mohl být v minulém životě zvířetem. Pokud ano, i rostlinou?


Nisargadatta Maharadž se k otázce reinkarnace a karmy vyjadřuje takto:

Maharadž: …ve skutečnosti je tu pouze zdroj, sám o sobě temný, který umožňuje, aby vše zářilo. Je nevnímatelný, ale umožňuje vnímání. Je nepocítitelný, ale způsobuje cítění. Je nemyslitelný, ale způsobuje myšlení. Je nejsoucí, ale dává zrod bytí. Je to nehybné pozadí všeho pohybu. Jakmile se tam dostanete, budete doma kdekoli.

Tazatel: Jestliže tím jsem, co způsobilo, že jsem se narodil?

Maharadž: Vzpomínky na minulé nenaplněné touhy si polapí energii, která se projeví jako jedinec. Když se baterie vybije, jedinec umře. Nenaplněné touhy jsou přeneseny do dalšího zrození.

Sebeztotožnění s tělem vytváří stále nové touhy, které neskončí, dokud člověk tento mechanismus zotročení jasně nepochopí. Jasné pochopení je osvobozující, protože nemůžete opustit touhy, dokud jasně nepochopíte jejich příčiny a následky. Neříkám, že se rodí tentýž jedinec. Jedinec zemře a zemře navěky. Ale jeho vzpomínky a v nich obsažené touhy a strachy přetrvávají. Poskytují energii pro nového jedince. Skutečnost se toho nijak nezúčastňuje, ale umožňuje to díky tomu, že dává světlo.

Tazatel: Hinduistická tradice říká, že utrpení přináší osud a osud je zasloužený. Podívejte se na ty strašlivé kalamity, ať už přírodní, nebo způsobené člověkem, záplavy a zemětřesení, války a revoluce. Můžeme být tak troufalí a myslet si, že každý trpí kvůli svým vlastním hříchům, o kterých nemá ani tušení? Ty miliony trpících – jsou to snad samí zločinci, kteří jsou po zásluze potrestáni?

Maharadž: Musí člověk trpět jenom za své vlastní hříchy? Copak jsme opravdu od sebe odděleni? V tomto obrovském oceánu života trpíme za hříchy druhých a kvůli našim hříchům trpí i oni. Je jasné, že zákon rovnováhy vždy zvítězí a nakonec budou všechny účty vyrovnány. Ale v průběhu našeho života jeden na druhého hluboce působíme.

Tazatel: Ano, jak říká jeden básník: "Žádný člověk není ostrov."

Maharadž: V pozadí každého zážitku je Já a jeho zaujetí zážitkem. Říkejte tomu touha nebo láska – na slovech nezáleží.

Tazatel: Copak mohu toužit po utrpení? Mohu snad úmyslně chtít bolest? Nejsem snad jako člověk, který si vyrobil měkkou postel, aby se mu dobře spalo, ale potom na něj přišla noční můra a on sebou hází a křičí ze spaní? To, co vytváří noční můry, jistě nemůže být láska.

Maharadž: Veškeré utrpení je vyvoláno sobeckou odděleností, izolovaností a nenasytností. Jakmile je příčina utrpení odhalena a odstraněna, utrpení zmizí.“
Uživatelský avatar
Monika
 
Příspěvky: 1132
Registrován: čtv 05. lis 2009 22:14:16
Poděkoval: 553
Poděkováno: 368-krát v 288 příspěvcích

Re: Léčba homosexuality

Příspěvekod Monika » pon 08. říj 2012 15:35:20

... léčit albínismus - protože ten taky není zřejmě přirozený že jo, on je takovou odchylkou od toho co je normální (zřejmě podle některých lidí)


tady je jedna názorná ukázka přírodní "odchylky" :)

bílý páv.jpg
bílý páv.jpg (71.45 KiB) Zobrazeno 16229 krát
Uživatelský avatar
Monika
 
Příspěvky: 1132
Registrován: čtv 05. lis 2009 22:14:16
Poděkoval: 553
Poděkováno: 368-krát v 288 příspěvcích

Re: Léčba homosexuality

Příspěvekod flpbb » stř 10. říj 2012 13:38:04

Petrohradští se soudí s Madonnou, chtějí po ní stamilióny
U soudu v druhém největším ruském městě Petrohradu má ve čtvrtek začít soudní proces s americkou zpěvačkou Madonnou. Tu zástupci konzervativních spolků a další pravoslavní věřící žalují o sumu 333 miliónů rublů (asi 210 miliónů korun) za "kolosální újmu", kterou jim prý způsobila srpnovým koncertem.
Tehdy se z pódia zastala homosexuální komunity navzdory místnímu zákazu "propagace homosexuality".

Hvězda se do Petrohradu sotva dostaví, zmást by ji mohla už adresa, protože příslušný soud se podle petrohradské čtvrti nazývá "moskevský obvodní". Ale terčem více než 150 podaných žalob jsou i místní organizátoři koncertu, jakož i scéna, kde se "nejskandálnější koncert" 9. srpna odehrál.

Sehnat Madonninu adresu byla fuška
Žalobci podle televize NTV museli vynaložit nemalé úsilí, aby obstarali všechny potřebné dokumenty o zpěvačce, včetně přesného místa stálého pobytu, protože jinak by soud žalobu nepřijal. To však byla jen první překážka na cestě k odškodnění. U soudu by měla zaznít i reakce žalované strany.

Média předvídají, že sama Madonna nejspíše neměla ani tušení o "protihomosexuálním" zákonu, který v Petrohradu platí od března, nicméně "neznalost zákona neomlouvá".

Ruské soudy však zpravidla žalobcům přisuzují jako odškodnění za morální újmu mnohem menší sumu, než jakou požadují. Sami ruští oligarchové dávají přednost soudům v cizině, podobně jako podniky v případě arbitráží. Před náchylností ruské justice podléhat všelijakým tlakům a pokušením musejí povinně varovat i státní firmy, pokud se chystají vrhnout na burzy své akcie.

Urazila city věřících, tvrdí žalující sdružení
V Madonnině případě však proces nejspíše bude pod drobnohledem médií a veřejnosti. Možná i proto úřady na koncertu nic závadného neshledaly, ačkoliv podle místních obránců mravopočestnosti a víry prý americká diva na scéně tancovala i po pravoslavném kříži.

"Madonna urazila city věřících a propagovala homosexualitu, ačkoliv na koncertu byly i děti. Nám, obyvatelům metropole kultury, způsobila kolosální morální újmu," prohlásila Darja Dědovová coby mluvčí sdružení, které si říká Odborový svaz občanů Ruska.

"Nikdo nikoho neupaluje na hranici, neuplatňuje inkvizici, ale současná civilizace vyžaduje snášenlivost a respekt k hodnotám druhých lidí," dodal advokát Alexandr Počujev, zastupující hned několik žalobců. Ti se podle něj naprosto civilizovaně a moderně domáhají ochrany svých práv populární metodou finančního odškodnění, které v případě úspěchu poslouží k podpoře rodin, mateřství a dětí.

Homofobní předsudky v Rusku přetrvávají
Za sovětského režimu hrozila odhaleným homosexuálům nejen "společenská sebevražda", ale i vězení, takže byli nuceni se stýkat na mnohdy pochybných místech. Společenský tlak a obavy z represí vedly k zatajování orientace i k sebevraždám.

S koncem komunismu se však poměry pomalu mění, zrušeny byly tresty za homosexualitu a objevily se kluby, časopisy a internetové servery orientované na gaye a lesbičky. Ale předsudky zůstávají hluboce zakořeněny. Pokusy o veřejné akce na podporu práv homosexuálů narážejí na nesouhlas úřadů a končívají policejním zásahem, za souhlasu všech ruských církví a konzervativní většiny společnosti. V řadě míst už platí místní předpisy zakazující propagaci homosexuality mezi nezletilci a za porušení hrozí pokuty od 1500 do 50 000 rublů (od přibližně 900 do 30 000 Kč).
Uživatelský avatar
flpbb
 
Příspěvky: 394
Registrován: sob 20. srp 2011 20:28:31
Poděkoval: 3
Poděkováno: 40-krát v 30 příspěvcích

Re: Léčba homosexuality

Příspěvekod Monika » stř 10. říj 2012 14:26:55

předsudky zůstávají hluboce zakořeněny. Pokusy o veřejné akce na podporu práv homosexuálů narážejí na nesouhlas úřadů a končívají policejním zásahem, za souhlasu všech ruských církví a konzervativní většiny společnosti.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

je to absurdní, nicméně je to pořád hodně zakořeněný :?
Uživatelský avatar
Monika
 
Příspěvky: 1132
Registrován: čtv 05. lis 2009 22:14:16
Poděkoval: 553
Poděkováno: 368-krát v 288 příspěvcích

Re: Léčba homosexuality

Příspěvekod Monika » pát 21. čer 2013 8:32:56

"Křesťanská společnost pro léčbu homosexuálů skončila. Její šéf zjistil, že je gay

Americké křesťanské společenství slibující homosexuálům „konverzní léčbu” jejich orientace ukončilo svou činnost a omluvilo se klientům. Organizace nazvaná Exodus International působila od roku 1976 jako pastorační úřad zaměřený na „léčbu” homosexuálů. V USA měla 260 odboček.

"Udělali jsme mnoho chyb založených na naší víře," řekl ve čtvrtek agentuře Reuters šéf společnosti Alan Chambers. "Omlouvám se za bolest a trýzeň, které jsme způsobili mnoha lidem," dodal s tím, že pastorační činnost spolek neukončí. Homosexualitě se už ale podle jednomyslného rozhodnutí správní rady zabývat nebude.

Sám Chambers, který žije na Floridě s manželkou a dvěma dětmi, v prohlášení připustil, že po mnoho let přehlížel svou vlastní vytrvalou příchylnost k osobám téhož pohlaví.

Rozhodnutí společnosti Exodus International je odrazem změn, jimiž Amerika v názorech na odlišnou sexuální orientaci prochází. Homosexuální sňatky už legalizovalo dvanáct amerických států. Nejvyšší soud má do konce června rozhodnout o osudu zákonů, které na federální úrovni homosexuální páry znevýhodňují.

Kalifornie se loni stala prvním státem Unie, který "konverzní terapii" dětí zakázal. Rozhodnutí není pravomocné, kauzou se má zabývat nejvyšší odvolací soud"

http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/305504-krestanska-spolecnost-pro-lecbu-homosexualu-skoncila-jeji-sef-zjistil-ze-je-gay.html
Uživatelský avatar
Monika
 
Příspěvky: 1132
Registrován: čtv 05. lis 2009 22:14:16
Poděkoval: 553
Poděkováno: 368-krát v 288 příspěvcích

Re: Léčba homosexuality

Příspěvekod Motýlek » pon 24. čer 2013 16:45:41

krásná ukázka, jak to, co má člověk v sobě nevyřešené, má potřebu navenek řešit u jiných... :)

btw. teď jsem si všiml, že máš 666. příspěvek!!! upřímně mě to děsí :)
přijímám sebe sama
Uživatelský avatar
Motýlek
 
Příspěvky: 309
Registrován: ned 19. zář 2010 17:19:06
Poděkoval: 121
Poděkováno: 93-krát v 63 příspěvcích

Re: Léčba homosexuality

Příspěvekod Monika » stř 26. čer 2013 15:49:21

"Nejvyšší soud USA se postavil za svazky homosexuálů

Nejvyšší soud Spojených států ve středu zrušil ustanovení zákona na ochranu manželství, které definovalo manželství pouze jako svazek muže a ženy. Norma tak upírala párům stejného pohlaví právo požívat státní podporu, a to bez ohledu na to, že byly podle zákonů platných ve svých domovských státech legálně oddány.

Rozhodnutí podpořilo pět soudců, čtyři členové nejvyššího soudu hlasovali proti. Verdikt znamená, že legálně oddané páry stejného pohlaví nyní mohou žádat stejné federální výhody - daňové úlevy, zjednodušená dědická řízení, benefity pro rodiny státních zaměstnanců a jiné formy státní podpory - jako páry heterosexuální.

Sňatky gayů a leseb uzákonilo zatím dvanáct z padesáti amerických států, posledním z nich byl v polovině května stát Minnesota. Homosexuální manželství již dříve povolily státy Delaware, Massachusetts, Connecticut, New York, Vermont, New Hampshire, Iowa, Maine, Maryland, Washington a Rhode Island. Povoleny jsou rovněž na území hlavního města Washingtonu, který je samostatnou správní jednotkou."


http://www.novinky.cz/zahranicni/amerik ... xualu.html
Uživatelský avatar
Monika
 
Příspěvky: 1132
Registrován: čtv 05. lis 2009 22:14:16
Poděkoval: 553
Poděkováno: 368-krát v 288 příspěvcích

Re: Léčba homosexuality

Příspěvekod Monika » stř 26. čer 2013 15:50:05

Motýlek píše:
btw. teď jsem si všiml, že máš 666. příspěvek!!! upřímně mě to děsí :)


:) to bude asi tím, že procházím peklem :ahoj3:
Uživatelský avatar
Monika
 
Příspěvky: 1132
Registrován: čtv 05. lis 2009 22:14:16
Poděkoval: 553
Poděkováno: 368-krát v 288 příspěvcích

PředchozíDalší

Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 117 návštevníků

cron