Sebevražda kvůli orgasmům

Sebevražda kvůli orgasmům

Příspěvekod dethealbe » čtv 06. pro 2012 12:03:05

Copak si o tomhle myslíte?

http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/286892-zena-mela-az-50-vyvrcholeni-za-sebou-radeji-spachala-sebevrazdu.html

Jak sama říká, měla před tím skvělý život. Náhle jí přišlo něco, co jí ho úplně zničilo. A ptá se, jaký to má smysl?
Co si myslíte vy?
Uživatelský avatar
dethealbe
 
Příspěvky: 19
Registrován: úte 19. čer 2012 11:26:47
Poděkoval: 1
Poděkováno: 0-krát v 0 příspěvku

Re: Sebevražda kvůli orgasmům

Příspěvekod Motýlek » čtv 06. pro 2012 16:45:04

bashar: "life is meaningless."

třeba to tak doopravdy je. smysl hledá mysl, aby ukojila sebe samou. dost možná ale o nějaký smysl či nesmysl vůbec nejde. spíš jen o vjem prožitku. a jeho přijetí či odmítnutí.
přijímám sebe sama
Uživatelský avatar
Motýlek
 
Příspěvky: 309
Registrován: ned 19. zář 2010 17:19:06
Poděkoval: 121
Poděkováno: 93-krát v 63 příspěvcích

Re: Sebevražda kvůli orgasmům

Příspěvekod dethealbe » čtv 13. pro 2012 11:41:47

Jako že kdyby ten stav přijala, tak by ty její orgasmy přestaly? Nebo by se jít o začalo líbit? No nevím, včera jsem měl zánět středního ucha, tak jsem se to snažil přijmout a nic. Nakonec jsem stejně musel na pohotovost a píchli mi ucho...
Uživatelský avatar
dethealbe
 
Příspěvky: 19
Registrován: úte 19. čer 2012 11:26:47
Poděkoval: 1
Poděkováno: 0-krát v 0 příspěvku

Re: Sebevražda kvůli orgasmům

Příspěvekod Monika » čtv 13. pro 2012 15:55:48

dethealbe píše:Jako že kdyby ten stav přijala, tak by ty její orgasmy přestaly? Nebo by se jít o začalo líbit? No nevím, včera jsem měl zánět středního ucha, tak jsem se to snažil přijmout a nic. Nakonec jsem stejně musel na pohotovost a píchli mi ucho...


tak to je jasné, že se udělá všechno co je možné, aby se nemocné místo ošetřilo. To co píše Motýlek vidím ne v nějaké rezignaci a v hovění si v nemoci ale v tom smyslu co píšeš Werner Ablass

"Koncem osmdesátých let mi začalo pískat a zvonit v uších. Lékaři nazývají tento jev, o němž se stále ještě přesně neví, jak a kde vlastně vzniká, tinitus auris. Někteří lidé zažili tinitus tak pronikavý, že si nechali přerušit sluchové nervy, avšak hluku v uších se stejně nezbavili. Proto si někteří odborníci myslí, že vzniká v mozku.

Samozřejmě i já jsem se pokoušel pomocí různých druhů terapie tohoto protivného a trvalého zvuku zbavit, ovšem bez úspěchu. Po roce či dvou jsem si na tento handicap do jisté míry zvykl, ale pořád jsem jej v určitých periodách vnímal jako extrémně rušivý a také deprimující. I dnes bych se ho nejraději ze všeho zbavil, avšak když jsem začal s tím bláznivým cvičením mít vše rád, stalo se něco, co bych nikdy nepovažoval za možné – můj tinitus mě od té doby málokdy opravdu rušil! A hladina hluku není většinu dní ani tak vysoká! Někdy sice ještě zvonění v uších vnímám, třeba zrovna teď, když o něm píši, ale už neo vlivňuje kvalitu mého života tak výrazně. A já si to dokážu vysvětlit jen vyšší vibrační úrovní, na které se v současnosti nacházím.

Zvýšená frekvence, na níž kmitá můj duch, tajemným způsobem potlačuje ten trvalý hluk, takže jej většinou vůbec nevnímám. Ovšem i tehdy, když si jej uvědomuji, nespatřuji v tom problém, který by mohl nějak narušit moje citové rozpoložení. Proto mohu všem lidem trpícím tinitem vřele doporučit přijmout jej a zahrnout láskou. Vědomě neříkám „Měj rád svá tělesná omezení“, protože to by pravděpodobně nefungovalo. Ale můžeš je prostoupit láskou. Představ si lásku jako lék a nechej ji proudit na konkrétní místa.

Tentýž princip platí pro všechna fyzická omezení. Nejprve zvedni svou vibrační úroveň tím, že přijmeš příznaky své choroby a obklopíš je láskou. To, co nazýváme nemocí, je ve skutečnosti přítel, který nám chce ukázat, na čem v životě záleží. Ať už si to uvědomuješ, nebo ne, ty sám jsi původcem svého utrpení. Nenechej si však vnutit pocit provinění. Ten, kdo stojí zády ke sporáku a položí ruku na horkou plotýnku, protože si neuvědomí, že je rozžhavená, se spálí. Ale jaký by mělo smysl obviňovat se za to? Stejně hloupé by však bylo dávat vinu plotýnce nebo tomu, kdo ji zapnul.
Nejde vůbec o vinu, nýbrž o rozpoznání příčiny. K onemocnění dojde, když vibrujeme na nízké úrovni. Tečka. A kdo chce zůstat zdravý, musí si to uvědomit a začít vysílat vibrace s vyšší frekvencí. Nejefektivnější a nejjednodušší cestu k tomu představuje láska, protože neutralizuje emoce, jež nás drží na nízké vibrační úrovni.

Má-li tvé tělo zdravotní handicap, nemůžeš rozhodně očekávat jeho vyléčení bez vnější pomoci. Láska, v níž vibruješ, se projevuje navenek také skrze jiné lidi, lékaře, terapeuty, léky a terapie. Někdy dokonce prostřednictvím operace. To vše jsou dary lásky, které bys měl přijmout, když nabudeš dojmu, že by ti mohly pomoci. Nezůstávej na vibrační úrovni strachu nebo odmítání, neboť na ní ti vesmír nemůže pomoci, i kdyby ses podrobil nejlepší léčbě.

Jak může člověk překonat strach nebo odmítání? Neznám žádný lepší prostředek, než tyto negativní pocity „zabalit“ do lásky. Kdykoliv se objeví, okamžitě to učiň. Pokud by se ihned nerozplynuly, podívej se na ně trochu důkladněji. Nezapomeň je však posuzovat očima lásky. Možná už ses pokusil strach potlačit a nejde to. Láska nezapuzuje. Láska se otevírá aktuální situaci. Jestliže nefunguje ani to, svěř se někomu, kdo by ti mohl pomoci nechat ji proudit. Nevíš-li, na koho se obrátit, pak si takového člověka svým láskyplným přáním přivolej. Vesmír ti ho pošle."

http://www.anag.cz/netrap-se-zbytecne-m ... /cz/t-420/
Uživatelský avatar
Monika
 
Příspěvky: 1132
Registrován: čtv 05. lis 2009 22:14:16
Poděkoval: 553
Poděkováno: 368-krát v 288 příspěvcích


Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 návštevníků

cron