Židovská hločička

Re: Židovská hločička

Příspěvekod Motýlek » ned 16. pro 2012 19:00:07

mě by to bavilo, nemám nic proti hruškám ani melounům, ale když diskuse není diskusí, ale jen exhibicí, pak není nač reagovat. a to mně fakt neba.
přijímám sebe sama
Uživatelský avatar
Motýlek
 
Příspěvky: 309
Registrován: ned 19. zář 2010 17:19:06
Poděkoval: 121
Poděkováno: 93-krát v 63 příspěvcích

Re: Židovská hločička

Příspěvekod vostalpetr » ned 16. pro 2012 20:40:39

No ty seš nějakej furt nespokojenej,
nejdřív je to dlouhý,
pak je to exibice.... :D

Přece si tady nebudeme navzájem poklepávat po ramenou, jak jsme se krásně schodli,
diskuze je prostě o protikladných názorech,
když se oba schodnem na tom, že je nebe modrý,
no tak nám na to stačí jedna věta a je konec diskuze

Přece není nutno spolu souhlasit,
a není nutno vidět v tom, že spolu nesouhlasíme okamžitě nějaký emoce a disharmonii a nejednotu a bůhvíco
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Re: Židovská hločička

Příspěvekod vostalpetr » ned 16. pro 2012 21:03:22

Nemá potřebu kohokoliv a cokoliv odsuzovat a útočit, i když má jinou zkušenost a tím i jiný pohled na věc.


No když někdo prostě napíše toto,
na základě svých bytostných pocitů,
no tak to je prostě konečná jakýkoliv diskuze,

protože kdykoliv někdo s něčím nesouhlasí, tak tím něco odsuzuje a tím na někoho útočí...

Toto nemá vůbec co společného s realizací,
to je jen čirý pozitivismus, kterej nechce negativismus,
protože podle jeho mínění svět má být pozitivní energie

A když s tím nesouhlasím, tak je to pak exibicionismus ???

No asi jo, nejspíš nějaký negativní exibicionismus který podporujete Temnou sílu

Za chvíli to tady bude jak ve Hvězdných válkách... :help2:
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Nesouhlas v diskusi

Příspěvekod Zero » ned 16. pro 2012 23:23:24

nesouhlasí, tak tím něco odsuzuje a tím na někoho útočí...

Co znamená nesouhlasit? Když si jdu doplnit šatník a prodavačka mi v obchodě nabídne tři trika v různých barvách, může se stát, že zahlídnu v polici triko, které se mi líbí víc. Vyberu si ho, takže její nabídku jsem odmítla. Odsuzuju ji tím? Útočím na ni svým nesouhlasem? Ani v nejmenším, vždyť mi jen něco nabídla podle svého vlastního vkusu. Stejně jako lidi v diskusích nabízejí svůj pohled na tohle nebo tam to, k čemu sami došli.

Takže když někdo napíše příspěvek do diskuse, třeba že něco vidí jinak než Ty, tak to vůbec neznamená, že by tím chtěl odsuzovat, co píšeš Ty, nebo na Tebe dokonce útočil :koukam: Už to slovo příspěvek naznačuje, že v diskusích nejde jen o přikyvování, že nám to spíš nabízí možnost přispět svým trochu jiným pohledem nebo názorem.

Já beru diskusi jako šanci uvidět totéž z trochu jiné perspektivy, která by mě třeba jinak nenapadla :wow: a uvědomovat si pořád znovu, že kolik lidí, tolik názorů... A že nemusí být každý hned trouba, když to vidí trochu nebo úplně jinak než já. Má jinou zkušenost, vede ho to proto jinudy... asi jako je to popsané tady viewtopic.php?f=22&t=491#p1175

Každý z nás vychází na cestu ke Zdroji s jiným balíčkem naprogramování, a tak naše blížení se k Jedinému v některých případech probíhá jakoby z různých stran. Jako když začneme lézt na Fudži-san, každý z trochu jiného místa na jejím obvodě, a při stoupání se dohadujeme: nevíš, jak se dostat tady přes to hustý mlází? A druhý povídá: jaký mlází? tady je přeci suť plná kamení, zkus nešlapat do toho jemného, co se sesouvá :) … a ten první na to: žádná suť, co to povídáš :? , propletený větve to jsou, až odspoda, skrz ně se projít nedá, tak se zkus postavit na špičky a uvidíš vrchol... a druhý na to: vrchol vidím pořád, ale není mi to nic platný...

Atakdále neustále :lol:

Přitom ale současně platí, že existují některé všem společné okolnosti, které ovlivňují naše vyhmatávání si cesty k vrcholu. Kolikrát mi pomohlo, že někdo poznamenal o kus dál na docela jiném terénu "Hele, bude lejt, to se hodí vyndat pláštěnku".

Takže bych to doplnila: V závislosti na svém naprogramování začínáme chápat dopady svých přístupů v nejrůznějších oblastech podle okolností, které nás konkrétně ovlivňují, t.j. tehdy, když u nás samých "přijdou na řadu". Společné okolnosti představuje nebe nad Fudži-sanem. To, co se tam děje, se týká nás všech, kdykoliv, bez ohledu na to, odkud jsme vystartovali a jak vysoko jsme už dolezli. Týká se to třeba chápání významu žití v současném okamžiku (i když dopady tohoto pochopení na naše konkrétní jednání v různých oblastech našeho života nám můžou docházet postupně a každému v jiném pořadí a kontextu), nebo zjištění, že minulost nás udržuje ve svých spárech tím, že si plně neuvědomujeme svoje podvědomé pocity s ní svázané - tudíž jim děláme mluvčího a ony si s námi dělají, co chtějí. Řekla bych taky, že ti, kdo už vylezli výš a jsou blíž vrcholu, si asi s větší pravděpodobností všimnou, co se na obloze a pod nohama děje, a dokážou na to i prakticky zareagovat.

***
Uživatelský avatar
Zero
 
Příspěvky: 49
Registrován: pon 05. pro 2011 22:35:42
Poděkoval: 24
Poděkováno: 4-krát v 4 příspěvcích

Re: Židovská hločička

Příspěvekod flpbb » pon 17. pro 2012 1:01:25

To je paradox, co? Neexistující příspěvek má takovou popularitu.
Vostál na něm parazituje! Sám totiž nic nevymyslí! Jen jiný napadat a zesměšňovat. Potřeboval by vyfackovat hubu a já to klidně udělám - jsme oba z Prahy, moje číslo je 722 740 589.
Uživatelský avatar
flpbb
 
Příspěvky: 394
Registrován: sob 20. srp 2011 20:28:31
Poděkoval: 3
Poděkováno: 40-krát v 30 příspěvcích

Re: Židovská hločička

Příspěvekod flpbb » pon 17. pro 2012 1:09:36

Ne, nemusíte mi psát, že je chybou sem dát mob, není. Nemám strach!
Uživatelský avatar
flpbb
 
Příspěvky: 394
Registrován: sob 20. srp 2011 20:28:31
Poděkoval: 3
Poděkováno: 40-krát v 30 příspěvcích

Re: Židovská hločička

Příspěvekod flpbb » pon 17. pro 2012 1:21:31

A ta Židovská holčička mi za to stojí, nakonec mnoho z vás mi to napsalo a ptalo se, co se vůbec stalo.
Uživatelský avatar
flpbb
 
Příspěvky: 394
Registrován: sob 20. srp 2011 20:28:31
Poděkoval: 3
Poděkováno: 40-krát v 30 příspěvcích

Re: Židovská hločička

Příspěvekod vostalpetr » pon 17. pro 2012 2:10:41

No vida....




:christmas:
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Re: Židovská hločička

Příspěvekod vostalpetr » pon 17. pro 2012 2:42:24

Omlouvám se ti fpbb,
že jsem šaškem fora,
že jsem ti parazitoval na vlákně,
že jsem tě zesměšnoval,
že jsem nic nevymyslel,
a že se s tebou nemám zájem setkat,
a ani ti telefonovat
a dokonce ani si od tebe nechat profackovat hubu

Už ti na TVÉ vlákno psát nebudu,
je celé jen a jen TVÉ,
takže si sem můžeš psát své myšlenky,
a nikdo ti je nebude rušit....

Ale nejspíš Petr ti splní tvé horoucí přání,
a toto vlákno smaže jak sis přál,
aby nikdo nemohl číst to co píšeš,
nebot málokdo je toho vskutku hoden

Tak si to užij a hezký vánoce.... :ahoj2:
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Re: Židovská hločička

Příspěvekod flpbb » čtv 20. pro 2012 3:46:15

Chtěl bych jen před samotným smazáním ukázat, o co zde vůbec šlo a proč na mě zákeřně bylo zaútočeno. Proč si tito cynici nezaložili téma Palestinská holčička, mi jasné dodnes není…
Šlo pouze o tři obrázky a nějaké psaní o osudu holčičky v červeném kabátku, o které vypráví film Schindlerův seznam /mimochodem nejlépe hodnocený film na ČSFD a celém světě kromě islámských zemí/. Kdo ten film viděl, jistě jí strašně fandil, aby přežila, a já se právě dozvěděl, že nikoliv, proto jsem toto téma založil a se zlou se potázal.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Schindler%C5%AFv_seznam :
"Když byl před natáčením filmu dotazován Spielbergem, Burghut vypravoval o děvčátku, ne starší čtyř let nosící růžový kabát, která byla zastřelena nacistickým důstojníkem přímo před jeho očima. V interview řekl: "Toto je něco, co s vámi zůstane navždy."
A tak jsem si jen dovolil to sem uvést, no – jak to dopadlo, to víme všichni, když se podíváme výše, ale mně na té její památce moc záleží a proto ji sem stejně dám, ač tento příspěvek bude zlikvidován.
Pokud jde o nepatřičné a vrcholně trapné komentáře jistých přispěvatelů, já k tomu říct dál co nemám.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
flpbb
 
Příspěvky: 394
Registrován: sob 20. srp 2011 20:28:31
Poděkoval: 3
Poděkováno: 40-krát v 30 příspěvcích

Re: Židovská hločička

Příspěvekod jamajsky.drap » čtv 20. pro 2012 22:28:03

Asi se taky odsoudím k pranýřování, ale ten pozitivismus a přeslazenost je už někdy moc. Někdy mi ty příspěvky přijdou ve stylu, všichni se podívejte, jak jsem milý a dobrý. Myslim, že tu chybí nadhled. Trochu se to sem snaží vnést Vosálík, ale většinou je odsouzen pro nesoucitnost :) Lidi buďte trochu v pohodě a nad věcí. Konec světa nepřijde, tak snadný to mít nebudem, ale zkuste si představit, že jo, myslim, že by to mohlo přinést malou změnu myšlení... :)
Uživatelský avatar
jamajsky.drap
 
Příspěvky: 198
Registrován: pon 16. lis 2009 14:16:35
Poděkoval: 149
Poděkováno: 114-krát v 68 příspěvcích

Předchozí

Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků

cron