Stante sa nesmrtelnými!

Re: Stante sa nesmrtelnými!

Příspěvekod smilan » úte 26. led 2021 19:37:29

A je to tady! Co předpověděli proroci se naplňuje!

Doba, o které se hovořilo již před staletími nadchází! Mluvili o ní proroci, mluvil o ní Kristus a po něm ještě mnozí jiní. Naší země se dotkl první paprsek Světla Páně a události se daly do pohybu. Soud nad lidstvem započal!

Jeho nesnadný průběh je však způsoben jen vinou lidí. Pouze vinou jejich oddálení se od Stvořitele a od jeho světlých hodnot. Pouze vinou našeho sobectví a našeho prosazování své vlastní vůle, nerespektující Vůli Stvořitele, lidstvu již hodně krát vyčerpávajícím způsobem vysvětlenou.

Lidé však nechtějí a nejsou schopni vidět, že právě tyto duchovní skutečnosti stojí za podstatou výjimečného a nevídaného dění, které v současnosti všichni prožíváme. Lidé nevědí, že se paprsek Světla Páně dotkl země a vše, co s ním není hodnotově v souladu se dostává do problémů. Paprsek Světla přináší očistu a úplně jiné, nové vyzařování vesmíru, ve kterém bude moci obstát jedině to, co je v souznění se zářením Hospodinova Světla. Od všeho ostatního bude zem očištěna. A toto Světlo přináší pro nás všechny jedno jediné zásadní kritérium. Přináší klíčové kritérium, které rozhodne o tom, kdo projde nadcházejícím soudem a Světlem vynucenou očistou.

Nejzásadnější otázkou dnešních dní proto je, o jaké kritérium jde? Na základě čeho budeme moci projít soudem a očistou? Kdo se stane tím vyvoleným?

Budou to snad pravověrní katolíci, nebo pravověrní evangelíci? Nebo to budou pravověrní muslimové? Budou to pravověrní buddhisté, hinduisté, nebo stoupenci Véd? Nebo to snad budou nějací jiní pravověrní stoupenci jednoho z mnoha duchovních směrů a proudů? Kdo to bude? Kdo bude patřit mezi vyvolené a hlavně, na základě čeho bude moci mezi ně patřit?

Kdo uvažuje takto nábožensky omezeně, uvažuje nesprávně, protože je to jen úzkoprse lidský pohled na věc. Paprsek Světla Páně k nám totiž přichází v mnohem větší všeobsáhlosti a přináší kritérium, daleko přesahující jakákoliv úzkoprsá lidská omezení. Světlo přináší kritérium toho nejzákladnějšího druhu, které se nachází v srdci každého člověka a projevuje se jeho ochotou jakýmkoliv způsobem pomáhat jiným. Jedině v tomto spočívá podstata současného soudu a s ním spojené očisty! Jedině na tomto se bude lámat chléb!

Co toto kritérium znamená a jací tedy máme být, abychom prošli soudem?

Znamená to, že lidé nesmějí vidět v jiných lidech konkurenty, ale přátele.

Znamená to, že lidé by měli chtít více dávat, než brát.

Znamená to, že lidé by měli myslet více na jiné, než na sebe.

Znamená to, že bychom měli vnímat vlastní práci kterou vykonáváme, jako svůj osobní přínos pro společnost, a ne jen jako zdroj peněz a zisku.

Znamená to, že lidé by měli být ochotni a nezištně dávající, bez vypočítavého očekávání, že se jim to darované nakonec dvojnásobně vrátí.

Znamená to, že bychom měli sloužit mnohem více společnému "my" a "nám", jako sobeckému "já" a "mně".

Znamená to, že bychom si měli ctít jiné lidi v takové míře, v jaké máme v úctě sami sebe.

Znamená to, že budeme lidmi velkého, širokého a laskavého srdce, a ne pouze lidmi chladné racionality rozumu.

Takové je a vždy bude základní a všeobsáhlé kritérium pravého lidství milého Bohu, překračující všechna směšně malá a úzkoprsá náboženská, nebo jakákoli jiná názorová omezení. Neboť jedině takoví lidé jsou schopni konstruktivního a harmonického vzájemného budování, aniž by je něco disharmonicky rozdělovalo. Jedině takoví lidé jsou přínosem pro svět! Vše, co svět rozděluje je jeho nemocí! A každá nemoc má tendenci bujet a nakonec zničit organismus, který zasáhla.

To se však nestane, protože přichází Světlo Páně, aby tomu zabránilo. Přichází, aby očistilo svět od této zkázy, a aby oddělilo lidi, schopné žít ve vzájemné harmonii, úctě a pomoci, od lidi toho neschopné. A pak má být za vydatné pomoci Světla zahájeno budování nového světa, postaveného na zcela jiných základech. Na základech pravé lidské vzájemnosti, bez jakýchkoliv úzkoprsých omezení!

Proto se starý, duchovně neperspektivní svět pod tlakem Světla hroutí, aby uvolnil cestu tomu novému. Tomu lepšímu, krásnějšímu a lidštějšímu. Kdo chce být toho součástí, musí se snažit splnit kritérium, které začíná být v současnosti Světlem všemohoucího Boha od všech lidí vyžadováno.

Pro toho, kdo v tom stále nemá zcela jasno jsou tu Ježíšova slova, hovořící přesně o tomtéž. O hlavních kritériích, jejichž splnění nám zaručí bezpečný přechod očistou a soudem. Jde o slova z Matoušova evangelia, z kapitoly o posledním soudu:

"Až přijde Syn Člověka ve své slávě a s ním všichni andělé, posadí se na trůn své slávy. Tehdy se před ním shromáždí všechny národy a on oddělí jedny od druhých, jako pastýř odděluje ovce od kozlů. Ovce si postaví zprava a kozly zleva.

Potom Král řekne těm, co budou po jeho pravici: "Pojďte, požehnaní mého Otce, ujměte se království, které je pro vás připraveno od stvoření světa. Neboť jsem byl hladový a dali jste mi jíst; žíznil jsem a dali jste mi pít; byl jsem na cestě a ujali jste se mne; byl jsem nahý a oblékli jste mě; byl jsem nemocný a navštívili jste mě; byl jsem ve vězení a přišli jste ke mně."

Tehdy mu spravedliví řeknou: "Pane, kdy jsme tě viděli hladového a nakrmili jsme tě, nebo žíznivého a dali jsme ti pít? Kdy jsme tě viděli jako pocestného, a ujali jsme se tě, nebo nahého a oblékli jsme tě? Kdy jsme tě viděli nemocného nebo ve vězení a přišli jsme k tobě?"

Král jim odpoví: "Amen, pravím vám, cokoliv jste učinili jednomu z těchto mých nepatrných bratří, mně jste učinili."

Potom řekne i těm, co budou zleva: "Jděte ode mne, vy zlořečení, do věčného ohně, který je připraven ďáblu a jeho andělům! Neboť jsem lačněl, a nedali jste mi jíst; žíznil jsem, a nedali jste mi pít; byl jsem pocestný, a neujali jste se mne; byl jsem nahý, a neoblékli jste mě; byl jsem nemocný a ve vězení, a nenavštívili jste mě. "

Tehdy mu i oni řeknou: "Pane, kdy jsme tě viděli hladového, nebo žíznivého, nebo jako pocestného, nebo nahého, nebo nemocného, nebo ve vězení, a neposloužili jsme ti?"

Tehdy jim on odpoví: "Amen, pravím vám, cokoliv jste neučinili jednomu z těchto nejmenších, ani mně jste to neudělali." A půjdou tito do věčného trápení, dokud spravedliví do věčného života."

ve spolupráci s https://smeromkzivotu.blogspot.com/
Uživatelský avatar
smilan
 
Příspěvky: 121
Registrován: pon 18. čer 2012 10:50:14
Poděkoval: 0
Poděkováno: 0-krát v 0 příspěvku

Re: Stante sa nesmrtelnými!

Příspěvekod smilan » pon 14. čer 2021 18:45:43

Smutná a zbytečná smrt po první dávce vakcíny


Z určitých osobních důvodů se mě velmi hluboko dotkla náhlá a neočekávaná smrt známého slovenského rozhlasového moderátora Jula Viršíka. Dožil se pouze 56 let.

A celé je to o to smutnější, že jde o zbytečnou smrt, ke které nemuselo dojít. No a právě proto, aby k podobným úmrtím nedocházelo, vznikl tento text. Má být v něm ukázáno, jak se správně rozhodnout ohledně vakcinace. Dozvíte se, co musí být absolutně klíčové při našem rozhodování a čeho se je třeba nutně držet, abychom se rozhodli správně. Abychom se rozhodli úplně jiným způsobem, jak se rozhodl Julo Viršík, který byl oklamán a podveden odborníky, ale žel, také jeho vlastní slepou důvěrou ve vědecké poznání.

O takovémto druhu informací se nikde jinde nedozvíte, a to ani dokonce v církvích, kde by o tom přece měly něco vědět. Tento text má být pro všechny čtenáře určitým poučením ze smrti Jula Viršíka. Ten totiž již s největší pravděpodobností tam, na druhém břehu bytí došel k poznání svého omylu, a určitě by si přál, aby stejný omyl neudělali také jiní. Následující text tedy lze vnímat i jako jeho odkaz pro nás z druhého světa.

Julo Višík napsal na sociální síti dne 18.4. 2021 o očkování toto:

"Ušla se mi AstraZeneca a bylo to bez problémů, pokud nepočítám mírně zvýšenou teplotu, která se po chvíli vrátila do normálu. Těším se již na druhou dávku a doufám, že nás čeká lepší léto, než to minulé.

Věřím vědcům, věřím datům a věřím svému vzdělání. Jsem zvyklý číst s porozuměním, vybírám si zdroje a dbám i na svou informační hygienu".

A pak dodává:

"Dejte se prosím očkovat čímkoliv, čemu důvěřujete."

Žel, Julo Viršík již druhou dávku AstraZenecy nestihl, protože o několik týdnů nato zemřel na náhlou zástavu srdce. Stalo se tak navzdory jeho důvěře k vědcům, navzdory jeho důvěře v data i navzdory jeho důvěře ve vlastní inteligenci. Stalo se tak proto, že Julo Viršík nevěděl, že všechny jím jmenované věci, na které se při svém rozhodování spoléhal, nejsou vůbec dostačující. Nevěděl, že v každém z nás existuje ještě něco mnohem vyšší a zásadnější, než všechno ostatní, čeho se je třeba držet vždy při vážných životních rozhodnutích. Co je to?

Je to naše srdce!

Julo Višík zodpovědně zvažoval všechny činitele, pouze svého vlastního srdce se nezeptal! Kdyby tak ale udělal, jeho srdce by mu určitě dalo vědět, jak se má právě on osobně při tomto vážném rozhodování zachovat. Kdyby se Julo Viršík ptal hlasu svého srdce, vyslechl ho a řídil se jím, byl by dnes ještě mezi námi. Poslouchal však něco jiného a rozhodl se na základě něčeho jiného, a to ho zabilo!

V současné době jsme vystaveni masivní propagandě zaměřené na to, abychom se dali očkovat proti covidu. Doléhá na nás z televize, z rozhlasu i z poštovních stránek, plněných letáky o pozitivech očkování.

Všechny hlasy politiků a odborníků jsou však pouze hlasem rozumu! Jsou jen rozumově jednostranné! Ale člověk je bytostí mnohem komplexnější! Člověk je bytostí nejen rozumu, ale také srdce! A právě srdce nás dělá lidmi!

Pojem "srdce" je třeba vnímat pouze jako obrazný výraz pro pojem "cit". Pokud tedy říkáme, že bychom se měli řídit svým srdcem znamená to, že bychom se měli řídit svým citem. Nebo jinak řečeno, svou intuicí, která nám v každé situaci naznačuje, jak se je třeba zprávě rozhodnout. Jak se je třeba správně zachovat nejen z hlediska rozumově krátkodobého, ale také z hlediska duchovně dlouhodobého. Neboť cit a intuice reprezentují naši lidskou duchovní podstatu, a ta je schopna nahlížet mnohem, mnohem dál, než je toho schopen náš rozum.

My lidé jsme totiž bytostmi ducha, což znamená, že máme být také reálně v běžném životě bytostmi srdce, citu, intuice a svědomí. Především tyto činitele musí tvořit základ každého našeho rozhodování pokud chceme, abychom se rozhodli správně. Toto platí v současnosti zejména v souvislosti s očkováním proti covidu, při kterém jde mnoha lidem o jejich život.

Náš rozum musí být v tomto případě pouze doplňujícím činitelem a ne činitelem jediným a rozhodujícím. Jinak to skončí tragédií tak, jako v případě Jula Viršíka, který byl přesvědčen o tom, že při našem rozhodování stačí víra ve vědu a víra ve vzdělání. Že stačí číst s porozuměním, vybírat si zdroje a dbát na svou informační hygienu.

Jak se však žel ukázalo, nic z toho nestačí, pokud člověk nedbá hlasu svého srdce. Pokud neposlouchá hlas svého srdce, ba ani netuší, že tento hlas v něm existuje. Ale právě ním bychom se měli ve všem řídit.

Kdyby měl nešťastný Julo Viršík k dispozici tento typ informací a byl by je také využil, mohl tu být teď ještě mezi námi. Ale když se již stalo to, co se stalo a dopadlo to tak, jak to dopadlo, ať aspoň není jeho smrt zbytečná a poslouží mnoha dalším lidem k tomu, aby se z ní poučili, a při každém svém zásadním životem rozhodování se od nynějška ptali především hlasu vlastního srdce, projevujícího se citem, intuicí a svědomím.

V současnosti je mnoho lidí, kteří váhají, zda se mají dát očkovat, nebo ne. Jsou nerozhodní a nejasně v sobě cosi tuší, co jim nedovoluje plně se ztotožnit s jednostrannou propagandou našeho rozumového materialistického světa, přesvědčujícího všech o výhodách očkování a o jeho naprosté bezpečnosti. O tom, že je to lež vypovídá nešťastný osud Jula Viršíka. A proto chci varovat všechny ty, kteří mají v sobě nějaké nejasné tušení, že by věci mohly být také jinak, než se oficiálně tvrdí, ať nenechají své tušení, své cítění a hlas svého srdce přehlušit agresivním hlukem materialistické rozumové propagandy.

Jsme lidské bytosti, a proto jsme povinni řídit se ve všem hlasem svého srdce! Hlasem své intuice, svého tušení, svého citu a svého svědomí! Čili hlasem svého ducha! Ten jediný má totiž na zřeteli náš prospěch skutečný, dlouhodobý a trvalý, a ne jen prospěch krátkodobý, nabízený nám rozumem.

Tyto skutečnosti je však třeba chápat také v trochu širších souvislostech. Lidé na naší zemi i celkově ve stvoření žijí v určité škole života, a v této škole absolvují různé vyučovací lekce. Jednou z nich je také lekce správného rozhodování na základě hlasu našeho srdce, kterou jsme již dávno měli mít správně zvládnutou. Již dávno jsme se to měli naučit a již dávno se to pro nás mělo stát samozřejmostí.

Ale protože velká škola života se blíží k velké maturitní zkoušce, vyučovací lekce jsou stále tvrdší, přísnější a nekompromisnější. A v současnosti začínají být až tak tvrdé, že správné rozhodnutí na základě hlasu našeho srdce bude pro nás znamenat život a ignorování tohoto hlasu bude pro nás znamenat smrt. A i když snad ne smrt, bude to určitě něco, co na nás velmi těžko dopadne, abychom prostřednictvím našeho osobního prožití, nebo prostřednictvím prožívání našich nejbližších konečně pochopili a konečně se naučili, jak se je třeba správně rozhodovat, a jaké bolestné a tragické jsou důsledky toho, pokud se rozhodneme nesprávně.

Lidé si však nechtějí uvědomit, že žijeme v zásadní a klíčové době, jaké na zemi ještě nebylo, i když to, co se dnes kolem nás děje by mohlo každému otevřít oči. Velká škola života v našem stvoření se blíží k maturitě a my ji buď složíme a po jejím úspěšném absolvování postoupíme do vysoké školy života, nebo na celé čáře propadneme a do vysoké školy života se nekvalifikujeme.

No a jedním ze základních duchovních kvalifikačních předpokladů je schopnost správného rozhodování ve všech životních situacích na základě hlasu svého srdce. Nebo jinak řečeno, na základě hlasu našeho ducha, citu, intuice a svědomí. Současná doba postaví každého člověka před nezbytnost vážných životních rozhodnutí, a každý z nás sám za sebe bude muset ukázat, jak dokáže tuto lekci zvládat. Zda správně, nebo nesprávně. A správnost nebo nesprávnost svého rozhodnutí pocítíme okamžitě velmi zásadním způsobem na vlastní kůži. Ve velké škole života se totiž každý známkuje sám, a to prostřednictvím svého vlastního prožívání.

PS. Žijeme v zázračném stvoření, plném symboliky, jen je třeba tuto symboliku správně dešifrovat a číst. Julo Viršík zemřel na zástavu srdce. Zradilo ho jeho vlastní, zhrzené srdce, jehož názory a úsudkem pohrdl při svém rozhodování. V žádném případě proto nepodceňujme vnuknutí našeho srdce. Ptejme se na jeho názor, naslouchejme mu a řiďme se tím, co nám napovídá prostřednictvím citu.

PS. 2: Po napsání tohoto článku jsem na internetu narazil na oficiální prohlášení po provedení pitvy Jula Viršíka. Říká se v něm, že nezemřel na následky očkování. Že zemřel na ojedinělou srdeční vadu.

Je ale známo, že některé vakcíny způsobují zánět srdečního svalu zejména u mužů, což znamená, že jistým způsobem přece jen atakují právě srdce. Pokud měl Julo Viršík nějakou srdeční vadu, byl by bez očkování určitě ještě žil. Možná pět, nebo deset let. A možná i mnohem déle. Jednoznačně to tedy znamená, že kdyby se nedal očkovat, ještě by žil.

Milý pan Viršík, čest Vaší památce!

PS. 3: 24. května nečekaně zemřela dlouholetá novinářka Dáša Šebanová. 26. května ve věku 48 let zemřel bývalý sportovní komentátor Andrej Miklánek. Zemřeli nečekaně a náhle. A všichni tři, včetně Jula Viršíka, byli "očkování" experimentální vakcínou! Je to pouze náhoda?

ve spolupráci s https://smeromkzivotu.blogspot.com/
Uživatelský avatar
smilan
 
Příspěvky: 121
Registrován: pon 18. čer 2012 10:50:14
Poděkoval: 0
Poděkováno: 0-krát v 0 příspěvku

Re: Stante sa nesmrtelnými!

Příspěvekod smilan » čtv 05. srp 2021 18:56:53

Poznejme pravdu o záplavách v Německu a vzpamatujme se!

Očista země od negativních lidských mentálních energií pokračuje! O propojení těchto negativních energií se vznikem přírodních katastrof jsem mluvil už v souvislosti s tornádem na Moravě, což ale mnozí nechtějí akceptovat. Avšak při apokalyptických záplavách v Německu je toto propojení ještě jasnější.

Nízké, zvrácené, chorobné a nečisté myšlení vytváří negativní mentálně energetické mraky, tíživě a dusivě zpětně doléhající na svět lidí. A aby byl tento disharmonický stav uveden alespoň částečně do harmonie, přichází na scénu přírodní inteligence, stojící za spravováním živlu větru a vody, aby rozehnala a spláchla tyto negativní mentální energie a mohlo se opět normálně žít a dýchat.

Na Moravě byla k očistě využita síla větru a v Německu síla vody. Voda v podobě deště v jemnější úrovni smyla mentální špínu a následně v podobě záplav spláchla veškerý mentální kal tak, jako když se splachuje odpad do stoky.

My všichni jsme vinni za obrovské škody, které to lidem v Německu způsobilo, protože jsme tuto negativitu vnitřně dlouhodobě živili a produkovali. A protože také myšlenky jsou energie a podle základního fyzikálního zákona se žádná energie neztrácí, ani tato energie se neztratila, ale stále rostla, houstla a dusila svět, až nakonec musela být inteligencí přírody zlikvidována za pomoci živlu vody. No a tento text vznikl právě proto, aby se podobná neštěstí nemusela více opakovat.

Odcházející premiérka Angela Merkelová řekla o povodních v Německu, že jde o důsledek klimatických změn. Tato její slova však jasně ukazují na v úvodu zmiňované, úzké propojení lidské myšlenkové negativity s klimatickými změnami, a následně s přírodními katastrofami.

Negativní klimatické změny jsou důsledkem životního stylu, životní filozofie a hodnotové orientace obyvatelstva. Jsou důsledkem materialistického světonázoru, zaměřeného pouze na hmotné snažení. Hmotné užívání je vnímáno jako hlavní smysl našeho života. Člověk pracuje proto, aby vydělával peníze a za vydělané peníze si pak mohl odpovídajícím způsobem užívat. A pokud budeme mít dost peněz, můžeme s jejich pomocí přežít ráj už zde na zemi. Žádného Stvořitele, nebo duchovno k tomu netřeba.

Klimatické změny jsou důsledkem nesprávného lidského myšlení! Jsou důsledkem jeho materialismu, konzumu, sobectví, bezbožnosti, nemorálnosti, chamtivosti a bezbřehého drancování přírody. Jsou důsledkem jeho fixace pouze na chladnou rozumovou racionalitu.

A přestože je v Německu a všude jinde na západě navenek vše čisté a uspořádané, vnitřně je to postaveno na nemocných, zkřivených, falešných a nesprávných základech. Vnitřní myšlenkový a hodnotový svět lidí stojí na nesprávných základech, protože v něm není ničeho vyššího, vznešenějšího a ušlechtilejšího, co by materii přesahovalo. Není v něm touhy po výšinách ducha a potřebě blízkosti Stvořitele.

Negativní, materialistické a konzumní vnitřní naladění současného lidstva způsobuje negativní změnu klimatu, a zároveň formuje negativní mraky mentální energie, které zpětně ještě více dusí myšlenkový svět lidí a zabraňují proudění svěžejších a čistších energií.

Veškerá tato mentální špína je jasně vnímána inteligencí, spravující svět přírody, která zajišťuje harmonické fungování světa. A v momentě, kdy mentální špína dosáhne svého kulminační bodu, začne přírodní inteligence automaticky pracovat na jejím odstranění, aby špatné energie lidstvo nadobro neudusily.

Jak všichni víme, voda má očistný charakter. Voda myje a očišťuje. Nejen v úrovni nejhrubší hmoty, ale také v úrovni hmoty jemnější.

A tak se dělo také v tomto případě. Inteligence přírody, spravující vodní živel, kterou staří Římané nazvali Neptunem, dala svým trojzubcem povel k prudkému očistnému dešti, a déšť začal smývat veškerou lidskou mentální špínu. O tom, že jí bylo obrovské množství svědčí fakt, že v Německu spadlo na metr čtvereční za čtyřiadvacet hodin až 120 litrů vody. Je to něco výjimečného, k čemuž dochází jednou zhruba za sto let. Jedna ze starších obyvatelek povodněmi postižené oblasti v Německu řekla, že míra devastace je větší, než po druhé světové válce. Řekla, že mnozí lidé přišli úplně o vše, co po celý život nabyli. Voda vzala všechno, protože míra zkázy bývá vždy přímo úměrná míře negativity, kterou lidé vnitřně vytvořili a zformovali.

Voda však vzala vše také na mentální úrovni! Vzala se sebou také bezbožnost, také materialistickou konzumní nenasytnost a ukázala falešným způsobem myslícímu lidstvu, že existuje vyšší Moc, která má zcela jiný názor na to, jak je třeba správně žít a jaké jsou správné hodnoty. Ukázala jim nutnost pokory a úcty před vyšší Mocí, ukázala jim, že všechno co je lidmi postaveno na nesprávných základech může být šmahem ruky zničeno, a že pak bude třeba začít budovat znovu, na novém základě a na nových, duchovnějších hodnotách.

O tom, že je to tak a že voda nevzala se sebou jen nejhrubší materii, ale také to vnitřně myšlenkově nesprávné svědčí fakt, že při podobných přírodních neštěstích se najednou jakoby ze zapomnění odkudsi vynoří otázka existence Stvořitele a jeho spravedlnosti. Vynoří se otázka hledání skutečného smyslu lidského života. Déšť smyl a voda odplavila to dosavadní nesprávné a zkřivené, vyčistila prostor a dala možnost k budování toho lepšího, ušlechtilejšího, duchovnějšího a správnějšího.

Při pohledu na drsnou realitu povodněmi zpustošeného Německa se ve mně vynořila drsná slova Bible, která říkají: "Pokud budete plnit Vůli Nejvyššího a půjdete jeho cestami, jeho požehnání se bude vznášet nad vámi a vaše zem rozkvete. Pokud ale budete ignorovat Vůli Nejvyššího a půjdete svými vlastními cestami, dopadne na vás jeho trest a vaše zem bude zpustošena tak, že z toho budou zděšeni i vaši největší nepřátelé."

Ani největší nepřátelé Německa na sklonku jeho neslavné třetí říše nezničili současnou oblast povodní tak, jak to udělala z Vůle Páně přírodní inteligence, spravující živel vody! Tato přírodní inteligence, Římany nazvána Neptun, která kdysi umožnila projít Mojžíšovi Rudým mořem suchou nohou, tato inteligence v současnosti očišťuje celou Evropu od všeho lidsky mentálně negativního a falešného, co se zde nahromadilo. Vše je spláchnuto v očistné lázni a děje se tak nejen v Německu, ale také v Belgii, Francii, Rakousku, a ne tak intenzivním způsobem i v Česku a na Slovensku.

Náš svět je očišťován, aby mohl mentálně začít budovat na novém základě! Na základě priority hodnot ducha! Na základě úcty a bázně před Stvořitelem, projevující se ani ne tak chozením do kostela, jako hlavně respektováním jeho Vůle. Náš svět je očišťován živly přírody, aby dostal šanci budovat na novém základě rozvíjení ctností, jakými jsou láska a úcta k bližnímu, spravedlnost, čestnost, ušlechtilost, dobro, skromnost, pokora a tak dále. Toto je základ, který odolá všem bouřím! Ba co víc, toto je zdravý základ, který způsobí, že žádné apokalyptické bouře už nepřijdou, protože nebude co očišťovat.

Zkusme se totiž čistě hypoteticky zamyslet nad tím, co by to způsobilo, kdyby lidé mysleli jinak, než myslí dnes. Kdyby netvořili mentálně energetické shluky negativní energie, ale naopak, svým způsobem myšlení by vytvářeli světlá oblaka pozitivní energie, která by zpětně pozitivním způsobem ovlivňovala mentální stav populace. Pak by to s deštěm vypadalo úplně jinak, protože by přicházel rovnoměrně, v pravý čas a byl by klidný. Přinášel by pouze požehnání přírodě i lidem, protože lidský vnitřní život by byl požehnán. Protože naplno rozvinuté vnitřní dobro nemůže plodit a přinášet nic jiného, než dobro. Tím by se naplnila slova Písma, slibující požehnání všem lidem čisté, dobré, spravedlivé a laskavé mysli.

Německá vláda na základě apokalyptického rozsahu povodní prohlásila, že udělá vše proto, aby se nic podobného už víc neopakovalo. Naplnění tohoto prohlášení je v moci lidí, ale vůbec ne tak, jak si to naši současníci ve své materialistické slepotě a omezenosti představují. Žádné miliardy, vložené do protipovodňových opatření to nedokážou, protože příroda bude vždy silnější.

Dokáže to jen změna způsobu myšlení! Dokáže to jen snaha o čistý, spravedlivý a bohulibý vnitřní život, produkující pozitivní mentální energie. Jedině v něm je požehnání a bezpečí, zatímco v tom současném nesprávném, zlém, ateistickém, konzumním a materialistickém způsobu myšlení je zkáza. Je v něm zkáza, která se dříve nebo později se stoprocentní jistotou promění v nějakou formu materiální zkázy, která na nás dopadne, protože v Pánově stvoření stojíme a myslíme nesprávně.

A ještě pozor! Jistě jste si všimli, že před bouří vždy zpravidla spadne několik kapek. Je to něco jako výstraha. Pak je chvíli ticho, nic se neděje, ale nakonec se naplno rozpoutá bouře.

I tornádo na Moravě, i obrovské povodně v Německu, i povodně v Belgii, nebo v Rakousku jsou jen prvními kapkami deště, před obrovskou očistnou apokalyptickou bouří živlů, která je na spadnutí. Která má přinést očištění země od všech lidských negativních mentálních energií, ale také od všech lidských jedinců, kteří je produkují a živí.

A až tato bouře projde, bude zem čistá, nová a svěží. Bude panenskou půdou pro začátek nového, požehnaného budování duchovního člověka prostřednictvím jeho čistých, pozitivních a bohumilých myšlenek a citů, tvořících pozitivní a čisté mentální energie, zpětně podporující v lidstvu jen to dobré.

Do doby nového a lepšího lidstva se však po velké očistě živlů dostanou pouze lidé, kteří se o tyto hodnoty usilují už dnes! Pro ostatní zůstane brána zavřená, protože už žádný jiný způsob vnitřního myšlenkového tvoření nebude mít na zemi více místa.

ve spolupráci s https://smeromkzivotu.blogspot.com/
Uživatelský avatar
smilan
 
Příspěvky: 121
Registrován: pon 18. čer 2012 10:50:14
Poděkoval: 0
Poděkováno: 0-krát v 0 příspěvku

Re: Stante sa nesmrtelnými!

Příspěvekod smilan » pon 15. lis 2021 14:38:25

Plnost času nastává! Předpovědi konce světa se naplňují!

Jistě si pamatujete, že rok 2012 byl spojován s koncem světa. Konec světa však nepřišel a ti, co ho očekávali, byli obrácení na posměch. Podle známého mayského kalendáře však rok 2012 neměl být přesným označením dne a hodiny soudu, ale pouze určením období, ve kterém soud nadejde. To znamená, že podle mayského kalendáře žijeme právě v tomto období.

Sibyla zase hovoří o tomto čase, jako o době železných ptáků, létajících po obloze, nebo jako o době, kdy nebude možné rozeznat muže od ženy. Naplnění tohoto poznávacího znaku soudu nepředstavují jen dlouhé vlasy, které dnes nosí stejně muži jako ženy, ale především hnutí gender. Na základě něj si je dnes možné svobodně měnit sexuální identitu bez ohledu na reálné pohlaví. Dnes se lze v souladu s tím oblékat a například učitelé v USA musejí také své žáky oslovovat v souladu s jejich novou identitou.

Máme zde tedy dva znaky, příznačné pro dobu soudu: mayský kalendář, který ji situuje do období roku 2012 a Sibylino proroctví. A podívejme se ještě na třetí, nejdůležitější znak, nacházející se v závěru Nového Zákona, v spise Zjevení Janovo, známém hlavně pod názvem Apokalypsa.

Věřící, ale také mnozí nevěřící vědí, že v Apokalypse se nacházejí popisy toho, co se bude dít ve dnech soudních. A tento spis byl lidem dán proto, abychom podle dějů v něm popsaných poznali, že čas nastal. A když to poznáme, měli bychom se co nejrychleji vnitřně i navenek změnit tak, abychom jsme byli schopni úspěšně projít nastávající dobou soudu.

V souvislosti se všemi výše uvedenými skutečnostmi se v Apokalypse píše: "Způsobuje, že všichni, malí i velcí, bohatí i chudí, svobodní i otroci dali si znak na ruku nebo na čelo, a nikdo nemohl ani kupovat, ani prodávat pokud neměl znak, totiž jméno šelmy, nebo číslo jejího jména."

Při těchto slovech si je třeba v první řadě uvědomit, že byly napsány před 2000 lety tak, že byly jejich pisateli ukázány obrazy naší doby vědeckého a technického pokroku, které však dotyčný nedokázal popsat jinak, než na základě poznání a znalostí své vlastní doby. Proto to zní do určité míry tajemně, a proto například i Sibyla psala o letadlech, o kterých lidé její doby, ani ona sama nemohla mít žádnou představu, jako o železných ptácích. Toto je třeba mít na zřeteli a z tohoto úhlu pohledu se podívejme na zmíněná slova z Apokalypsy, a zkusme jejich smysl popsat terminologií dnešní doby. Jejich poselství vzhledem k tomu, co dnes všichni prožíváme, zní:

Nikdo nebude moci nic prodávat ani nic kupovat, když nebude mít odpovídající potvrzení.

Podle tohoto znaku poznáme, že žijeme v době soudu. Poznáme to podle toho, že všude kde se pohneme, se budeme muset prokázat potvrzením šelmy. Ať už je to v obchodě, v restauraci, v divadle, nebo u lékaře. Bez potvrzení nebudeme moci normálně žít a jen s tímto potvrzením nám bude šelmou milostivě darovaná určitá míra svobody.

Nic vám to nepřipomíná? Nedějí se tyto věci v dnešní době?

A pozor! Toto proroctví má i své pokračování, hovořící o tom, jak duchovně dopadnou ti, kteří přistoupí na nátlak šelmy a dají si její znak na svou ruku:

"Po nich následoval jiný, třetí anděl a volal mocným hlasem: "Pokud se někdo bude klanět šelmě a jejímu obrazu a přijme její cejch na čelo nebo na svou ruku, i ten bude pít víno Božího hněvu, které Bůh nalévá neředěné do číše jeho hněvu, a bude mučen ohněm a sírou před svatými anděly a před Beránkem. A dým jejich muk bude stoupat na věky věků a nebudou mít oddechu ve dne v noci ti, co se klanějí šelmě a jejímu obrazu, ani ten, kdo by přijal znak jejího jména."

Přijetí znaku šelmy na ruku a prokazování se potvrzením o absolvování tohoto úkonu při kupování, cestování a podobně, je v Apokalypse označeno jako čin proti duchovní s velmi negativními důsledky. A čím konkrétně je proti duchovní vakcinace a s ní spojená nutnost prokazování se o její absolvování v podobě covid pasů?

Skutečností, vykazujících podezření ze zločinu vůči duchu je více. Vzpomeňme například etický problém, spočívající v tom, že některé vakcíny byly vyvinuty z buněčných linií potracených lidských plodů. Nebo je možné zmínit přítomnost grafenu ve vakcínách, který má nepříznivý vliv na lidský mozek, co znamená, že duch člověka nemůže využívat tento nástroj plnohodnotným způsobem. Dále je to například povážlivé balancování na hranici genetické manipulace lidského organismu. A kromě těchto a ještě dalších nepříznivých duchovních účinků jsou zde i mnohé nepříznivé účinky čistě fyzického, zdravotního charakteru, dokonce i s rizikem náhlého úmrtí.

Je nepochopitelné, že církve nevnímají tyto věci a nezajímají k nim správně stanovisko, ale naopak, souhlasí s tím, a dokonce nabádají k tomu, aby věřící přijímali znak šelmy, a na základě něj mohli bez problémů kupovat, prodávat, cestovat, chodit do restaurací a vést zdánlivě normální život.

Praví pastýři by ale měli jednat úplně jinak! Měli by nabádat k odporu vůči šelmě a její agendě. Vždyť v Novém zákoně, v Apokalypse mají jasně napsáno, že správně koná jen ten, kdo se postaví na odpor vůči šelmě a nepodlehne její nátlaku.

Žel, církve neslouží duchu, ale šelmě a jejím snahám o spoutání ducha. Církví nechrání lidi před šelmou, ale slouží jí a samy jsou pod jejím vlivem. Toto vše není žádný antivaxerský hoax, který je třeba všemožně potírat. Toto jsou skutečnosti, vycházející ze slov Bible, které si může přečíst každý, a které přesně odpovídají tomu, co se dnes děje.

Na základě všech uvedených znaků by lidem mělo být jasné, že žijeme v době soudu, a každý by se měl proto přednostně začít zajímat o to, v čem tento soud spočívá a jak je jím možné projít bez úhony. Zmíněná znamení plnosti času k tomu každého z nás velmi naléhavě vybízejí. A vybízejí nás k tomu proto, abychom tuto vážnou dobu neprospali v obvyklém materialismu a naše osobnost nemusela být ztracena a zatracená.

V čem tedy spočívá podstata současného soudu a jakým způsobem ho můžeme úspěšně zvládnout?

Proroky i Ježíšem Kristem dávno předpovězený soud, kterému je dnes lidstvo vystaveno, spočívá v postupném zesilování tlaku Pánova Světla. Zvýšený tlak Světla přivede v zrychlené míře ke svým plodům a ke svým vnějším projevům vše, co se v nás nachází. A budou to plody dobré, nebo špatné. Budou to plody šťavnaté, zdravé a chutné, nebo plody zkažené, trpké a jedovaté. Ale požívat je bude muset každý člověk sám! A toto, jím samotným vytvořené ovoce, ho buď ještě více povzbudí, podpoří a povznese, nebo ho ještě více otráví a nakonec zahubí.

A proto je v prioritním zájmu každého člověka, aby v dnešní době začal přísně dbát na to, co se nachází v jeho nitru, na co myslí a co jím vnitřně hýbe. Pokud je to radostné, čisté, harmonické a prodchnuto úctou ke Stvořiteli, přinese mu to povznesení a štěstí, o jakém dosud netušil. Pokud je ale jeho nitro, jeho cítění a myšlení neradostné, nečisté, neharmonické a bez úcty ke Stvořiteli, přinese mu to neštěstí, zoufalství, deziluzi a nakonec zhroucení osobnosti.

Soud tedy spočívá v tom, že nám přisoudí štěstí, nebo záhubu prostřednictvím toho, co se nachází v našem nitru a co v něm živíme.

Je to všechno velmi prosté a jednoduché. Ti, kteří budou vnitřně čistí, radostní a harmoničtí, budou dotykem paprsku Pánova Světla v soudu přivedeni k vrcholu radosti, čistoty a harmonie, což povznese jejich osobnost do nebývalých výšek. Ti však, kteří budou vnitřně nečistí, neradostní a neharmoničtí, budou dotykem paprsku Pánova Světla v soudu přivedeni k vrcholu neradosti, disharmonie a nečistoty, což nakonec definitivně zlomí a rozloží jejich osobnost.

Těch, kteří budou mít lásku ke Stvořiteli a odhodlání žít podle jeho Vůle, přivede záření paprsku Pánova Světla k věčnému bytí v blízkosti Boží. Těch však, kteří budou mít lásku jen k věcem materiálním, přivede záření paprsku Pánova Světla ke konečnému zániku materie. Co v sobě živíme a co v sobě skrýváme dojde pod tlakem Světla ke svému vrcholu, a buď nás to povznese, nebo zničí. A na základě toho také poznáme, zda jsme uznávali hodnoty pravé, nebo nepravé.

Milostiplnost dění nastávajícího soudu spočívá v tom, že ať už bylo v naší minulosti cokoli a ať už jsme byli jakýkoliv, pokud se v probíhajícím soudu zaměříme výše uvedeným způsobem pouze k dobru, v posílení paprskem Hospodinova Světla budeme skrze dobro v nás vysoko povzneseni, ačkoli i v této poslední chvíli. Pokud ale čas milostiplnosti promrháme a zůstaneme vnitřně takoví, jací jsme, všechny naše chyby, posíleny paprskem Pánova Světla v nás dojdou ke svému vrcholu, a to nás zničí.

Buďme si tedy dobře vědomými toho, čemu budeme v dnešní době duchovně vystaveni. Ukliďme proto své nitro, vyčistěme ho a slavnostně ho vyzdobme, protože v louči Světla přichází Pán a přináší soud, aby v něm pozvedl vše, co je dobré a dohnal k sebezničení vše, co je špatné.

***

Hle, sekera je již přiložena ke kmenům stromů! A každý strom, který nenese dobré ovoce, bude vyťat a spálen v ohni!

***

Hle, přicházejí andělé se železnými srpy, aby sklidili úrodu země! Aby pšenici shromáždili v Pánových sýpkách a aby plevel a plevy spálili v ohni.

ve spolupráci s https://smeromkzivotu.blogspot.com/
Uživatelský avatar
smilan
 
Příspěvky: 121
Registrován: pon 18. čer 2012 10:50:14
Poděkoval: 0
Poděkováno: 0-krát v 0 příspěvku

Re: Stante sa nesmrtelnými!

Příspěvekod smilan » pon 31. led 2022 19:38:36

Exkluzivní odhalení okultního pozadí světové moci

Ateismus a materialismus širokých mas obyvatelstva je vědomým bludem. Masy jsou v něm uměle udržovány světovými mocenskými elitami, které vlastní úplně jiné, tajné poznání. Ono jim dává moc. Moc znalých nad neznalými a moc vědomějších nad nevědomými.

Světové mocenské elity totiž dobře vědí, že kromě reality materiální existuje i realita nemateriální. Nebo jinak řečeno, kromě reality nejhrubší existuje i realita jemnější. A tak, jako my zde na zemi žijeme v realitě hmotné, žijí jiné entity v realitě jemné.

Již od dob dávného Babylonu existují různé okultní praktiky, jejichž prostřednictvím je možné nám z naší hmotné reality navázat kontakt a spojení s entitami, žijícími v realitě jemnější. A tyto praktiky přetrvaly až dodnes.

Je například známo, že také Hitler se velmi intenzivně zabýval okultismem. On i jiní vysocí fašističtí pohlaváři se soustřeďovali kolem okultních skupin, jakými byla společnost Thule, nebo skupina Vril. Prostřednictvím okultních praktik se jim podařilo mimosmyslovým způsobem navázat spojení s entitami z jiné úrovně, které jim zprostředkovaly určité technologie. Tyto technologie byly posunuty německým vědcům, aby na nich dále pracovali.

Ale jak se říká, nic není zadarmo! Za poskytnutí informací byla vyžadována protislužba. Protislužba spočívala v rozpoutání zla apokalyptických rozměrů, vyvolávajícího silná negativní vyzařování milionů obyvatel naší planety, čímž vznikly silné negativní energie, čerpané těmito bytostmi jako zdroj jejich životní síly.

Tyto entity jsou totiž odpojeny od Božího Světla, a tím od jeho životodárné síly. Proto jsou nuceny získávat energii jinak. A to z negativní energie, vytvářené lidmi prostřednictvím jejich nedobrých pocitů, emocí, myšlenek a vnitřního života.

V našem univerzu to totiž funguje tak, že životodárnou energii, která k nám proudí v podobě Pánova Světla, můžeme my lidé přetransformovat, nebo využít dvěma způsoby. Buď pozitivně nebo negativně. Buď ve formě pozitivních pocitů, myšlenek, emocí a prožívání, nebo ve formě negativních pocitů, myšlenek, emocí a prožívání.

To pozitivní se takto námi transformováno vrací opět vzhůru ke Světlu, vytvářeje tím zároveň osudové vlákno, směřující naši osobnost ke Světlu a k Pánu. To negativní však nemůže proudit směrem vzhůru, protože to není hodno Pánova Světla. Proto negativní energie klesají dolů a slouží jako potrava pro entity na jiné materiální úrovni, které postrádají přísun Pánova životodárného Světla.

I toto byl například jeden z účelů koncentračních táborů, kde z předsmrtné hrůzy a utrpení tisíců zavražděných čerpaly svoji energii temné entity jako protislužbu za poskytnutí různých informací. A nečerpaly ji jen z koncentračních táborů, ale také ze strachu, hrůzy a bolesti milionů lidí, postižených válečnou tragédií.

V Bibli se vysloveně zakazuje jakékoli navazování spojení s entitami v jemnějších úrovních prostřednictvím magie a okultismu, protože vzhledem k přetrvávající nízké duchovní úrovni lidstva je zákonité, že může dojít pouze ke spojení s nízkými a temnými entitami.

Je známo, že po obsazení fašistického Německa armádou USA měli Američané zájem o špičkové německé vědce, pracující na různých tajných výzkumech. Němečtí vědci byli prostřednictvím projektu Paperclip přesunuti do USA, aby dále pokračovali ve své práci. Říká se, že se to týkalo také doktora Mengeleho i s jeho výzkumem, brutálním způsobem prováděným na vězních v koncentračních táborech.

A do USA se přesunuly také okultní kruhy s jejich propojením na entity, nacházející se v jiné rovině bytí. Vše v podstatě pokračovalo bez přerušení dále, a to včetně Hitlerova snu o nadvládě nad celým světem a jeho obyvatelstvem, které má být radikálně zredukováno na optimální počet. Svět se má změnit na jeden velký koncentrační tábor, kde budou všichni jeho obyvatelé podrobeni totální kontrole. Součástí plánu je také ovládnutí surovinové základny Ruska stejně jako za dob Hitlera. Všechny tyto věci se dnes začaly reálně naplňovat prostřednictvím pandemie, vakcinace, kontroly obyvatelstva a přesunem základen, vojsk a techniky NATO k hranicím Ruska, z čehož začíná být Rusko znepokojeno a chce to zastavit.

O realitě okultního pozadí světové moci svědčí i zednářské lóže. Jejich členy se stávají nejvýznamnější světoví politici. Stupně v hierarchii zednářské lóže jsou stupni okultního zasvěcení. Ilustrují to například krátké kalhoty Václava Havla při jeho inauguraci za prezidenta. Krátké kalhoty nebyla náhoda, ale vnější symbol stupně zasvěcení v zednářské lóži.

Známý je také pozdrav prezidentky Čaputové s předsedkyní Evropské komise Ursulou von der Leyen. Zdraví se zkříženýma rukama na hrudi. Tento symbol často používal také Hitler při svých projevech a jde o zednářskou symboliku ochoty obětovat vlastní národ. V případě prezidentky Čaputové je to ochota obětovat vlastní národ pochybné vakcinaci, hodné doktora Mengeleho.

No a na vrcholu temné okultní zednářské hierarchie se nachází úzká skupina lidí s propojením na entity v jiné rovině bytí. Pod vedením těchto entit a pod jejich vlivem se náš svět dostal pod přímý vliv temna, čehož výsledkem je ďábelský plán na zredukování populace a zavedení systému absolutní kontroly obyvatelstva. Populace je redukována laboratorně vyrobeným virem a zároveň vakcínou proti němu. Začíná být monitorován a vymezován pohyb každého jednotlivce, a to podle míry jeho poslušnosti.

Tímto způsobem byly zabity dvě mouchy jednou ranou. Na jedné straně pozemští mocipáni redukují obyvatelstvo prostřednictvím pandemie a zároveň se snaží o zavedení systému jeho totální kontroly, a na druhé straně prostřednictvím vší negativity, deprese, strachu, nenávisti, nespokojenosti a frustrace, kterou to vyvolává, si temné entity vytvořily z lidstva dojnou krávu na negativní energie. Proto každý, kdo v dnešní době podléhá negativitě jakéhokoli druhu a živí ji svými myšlenkami a emocemi, každý takový člověk tím vyživuje temné entity. Zároveň se i jeho osudová vlákna tkají směrem temnu, což může v konečném důsledku znamenat jeho definitivní osobnostní zkázu v podobě zatracení duše.

Je proto maximálně důležité vědět o těchto skutečnostech, abychom se ve své neznalosti a nevědomosti nestali oběťmi temnoty a její lstivých, ďábelských úkladů, na jejichž základě je vše prezentováno tak, že se to děje pro naše dobro. Ďábel k nám dnes přichází v rouše beránka, jako zachránce světa před pandemií a žel, naivní lidé tomu věří, podvolují se a spolupracují. Ve své nedostatečné bdělosti a ve své neschopnosti rozpoznávat vlky roucha beránka tomu podlehly dokonce i církve.

Lidstvo se nikdy nemělo snažit spojovat se žádnými temnými entitami, spolupracovat s nimi a přijímat od nich inspirace! Kdybychom upírali svůj pohled vždy jen ke Stvořiteli, mohli jsme toho zůstat ušetřeni. Jedině od Pána jsme měli přijímat inspirace a jemu jsme měli sloužit! Podle jeho Vůle a jeho přikázání jsme se měli řídit! Základní životní sílu, proudící k nám od Stvořitele, jsme neměli zneužívat negativním způsobem, ale využívat ji pouze pro věci pozitivní. Měli jsme ji využívat k dobrému, čistému, spravedlivému a bohabojnému životu. Tím bychom vytvářeli pozitivní energie, proudící zpět ke Stvořiteli, a tímto směrem by byly zároveň tkané i nitky našeho osudu. To by mělo za následek radost, štěstí a harmonii.

To, co se dnes děje, je důsledkem nasměrování toku životní energie nesprávným směrem. Směrem k prázdnotě materie, zbavené hodnot ducha. Nízké, materialistické snažení lidstva vyprodukovalo veškerou nízkost, nacházející se kolem nás. A všeobecná hodnotová nízkost obyvatelstva se stala podhoubím pro vznik a rozvoj nízkých mocenských elit, propojených s temnými entitami, což přivodilo marasmus, ve kterém dnes žijeme. Cesta ven z marasmu spočívá jedině v přesměrování toku naší životní energie, která již nesmí proudit dolů a živit temno, nýbrž pouze vzhůru, směrem ke Stvořiteli, prostřednictvím života a myšlení podle jeho Vůle. To je jediné záchranné lano! Po něm musí začít šplhat každý, kdo se chce zachránit.

Kdo v sobě začne budovat důvěru v Pána a rozvíjet ve svém životě duchovní hodnoty, velmi rychle ucítí vnitřní jas, plynoucí z takového počínání. Světlo Pána ozáří jeho duši a zanítí v ní naději. Naději, že Pravda a Dobro zvítězí nad temnotou a lží, skrývající se pod masou dobra.

Mnozí lidé si myslí, že v dnešní době existují mnohem důležitější věci, na které je třeba soustředit svou pozornost, než nějaké „pochybné“ duchovní souvislosti. Právě dnes však není nic důležitějšího, než se vědomě snažit udržet si vnitřní jas, radost, harmonii, víru v dobro a úctu vůči bližním. Toho ale nelze dosáhnout a trvale si udržet jinak, než důvěrou v Pána. Důvěrou v jeho ochranu, pomoc a podporu.

A důležité je to proto, že právě to, co dnes sejeme svým vnitřním nastavením a svým vnitřním rozpoložením, přesně to budeme v budoucnu sklízet. Naše budoucnost spočívá v tom, jakými vnitřně i navenek v současnosti jsme.

Takový je totiž zákon! Zákon zpětného účinku! Velmi dobře ho znají i temné entity, a proto je dnes vše pod jejich vlivem nastaveno tak, aby lidé žili ve strachu, v úzkosti, nejistotě, depresi, nebo v nepřátelství a nenávisti vůči jinak smýšlejícím. Temné entity dobře vědí, že tímto způsobem si pro sebe sejeme ještě větší peklo a hrůzu, ze kterých chtějí profitovat.

Nedejme se k tomu dotlačit a zmanipulovat! Zaměřme svůj pohled k Pánu a v důvěře v něho udržujme své nitro jasné, radostné, čisté, spravedlivé, čestné a láskyplně naladěné vůči všem lidem bez rozdílu. Ani vnitřně, ani navenek se nepoddávejme tomu, k čemu nás tlačí služebníci temna v lidských tělech, kteří nám dnes vládnou a aktivně odporujme zlu. Ať již v sobě samých, nebo kolem nás v našem okolí, protože žijeme v rozhodující době boje temnoty se Světlem.

ve spolupráci s https://smeromkzivotu.blogspot.com/
Uživatelský avatar
smilan
 
Příspěvky: 121
Registrován: pon 18. čer 2012 10:50:14
Poděkoval: 0
Poděkováno: 0-krát v 0 příspěvku

Re: Stante sa nesmrtelnými!

Příspěvekod smilan » pon 21. bře 2022 19:57:09

Výjimečná analýza dění na Ukrajině z hlediska zákonů Božích

V první řadě chci zdůraznit, že jsem za mír a za co nejrychlejší ukončení války. O tom není ani těch nejmenších pochyb. Na druhé straně ale nemohu nevidět, jak se dění na Ukrajině rozvíjelo v rámci fungování Božích zákonů a postupně směřovalo k válce.

Znalost těchto zákonů nám byla dána proto, abychom jejich respektováním spěli ke štěstí a míru. Jejich nerespektování je však cestou k neštěstí, tragédii a válce. Podívejme se proto nyní právě přes jejich optiku na postupný vývoj událostí na Ukrajině až k současnému válečnému konfliktu.

Nedělej jiným to, co nechceš, aby jiní dělali tobě!

Toto je základní zákon harmonického soužití mezi lidmi, který však byl na Ukrajině hrubě porušován, což nakonec vyvrcholilo tím, co se tam dnes děje. Neboť tento zákon v jeho negativním naplnění zní: budeš-li dělat jiným to, co bys nikdy nepřál sám sobě, dříve nebo později se nakonec i ty sám dostaneš do pozice, kdy i tobě budou dělat jiní to, co si nepřeješ.

Po Majdanu vzplanulo na Ukrajině to nejtemnější, co se tam nacházelo. Neuvěřitelně vzplanula protiruská nenávist a aktivovaly se neofašistické síly, hlásící se k odkazu Stepana Bandery. A tyto síly začaly terorizovat rusky mluvící ukrajinské obyvatelstvo.

V domě kultury v Oděse byli neofašistickými fanatiky zavražděni a upáleni etničtí Rusové, čímž byl vyslán ukrajinskému obyvatelstvu ruské národnosti jasný signál, co je asi tak čeká po Majdanu. Proto se ruské obyvatelstvo Krymu snažilo uniknout řádění banderovců uspořádáním referenda o připojení k Rusku, v němž 90 procent obyvatelstva vyslovilo svůj souhlas.

A protože Krym se tímto způsobem dostal z dosahu nenávisti neofašistů, v tichosti tolerované ukrajinskou vládou, jejich nenávist se obrátila proti ruskojazyčnému obyvatelstvu v Doněcké a Luhanské republice. K jejich hranicím se začaly přesouvat polovojenské oddíly Pravého sektoru, jakým byl například oddíl Azov a jiné.

Na základě událostí v Oděse se nedalo čekat nic dobrého, a proto se etničtí Rusové postavili se zbraní v ruce na ochranu svých holých životů. Západ, tiše ignorující vzestup neofašismu na Ukrajině nazval Rusy, bránící si holé životy pro ruskými separatisty. Putin mluvil o genocidě civilního obyvatelstva Luhanska a Doněcka, za co sklidil výsměch od nejvyšších představitelů Evropské unie. Ti tvrdili, že k žádné genocidě na východě Ukrajiny nedochází. Pravdou však je, že tamní obyvatelstvo bylo celých osm let ostřelováno ukrajinskou armádou, což mělo za následek smrt tisíců civilistů, žen a dětí. Kdo má silný žaludek, může se podívat na film, ukazující, co se tam dělo.

Solncepjok 2021 WEB-DL 1080p Titulky CZ - online ke zhlédnutí a stažení - Přehraj.to (prehrajto.cz)

Nikdy nedělejte jiným to, co nechcete, aby jiní dělali vám!

Ukrajinská vláda vedla osm let válku vůči vlastnímu obyvatelstvu, jehož největší vinou bylo to, že mluví rusky. A ukrajinský národ tiše ignoroval všechno, co se dělo na východě Ukrajiny.

Další důležitý Boží zákon však říká, že kdo co zaseje, to i sklidí! Terminologií fyziky je tento zákon nazvaný zákonem akce a reakce: jaká je akce, taková je i reakce. Nebo ještě jinak vyjádřeno: kdo seje vítr, sklidí bouři!

Kdo seje věci dobré, sklidí dobro! Kdo však seje věci špatné, sklidí zlo! Tímto nechci v žádném případě hájit válku, vedenou Ruskem. Chci jen poukázat na nezbytné příčinné souvislosti, protože vše v našem stvoření funguje na bázi příčiny a důsledku. Dnes se mluví o agresi Ruska, ale tuto agresi nelze vnímat jako nějaký izolovaný jev, který vznikl jen tak z ničeho. Je to jen důsledek, který má svou příčinu. Je to sklizeň, která je nevyhnutelným důsledkem předchozí setby.

Kdyby Ukrajina i celý svět neignorovaly genocidu ukrajinského obyvatelstva ruské národnosti na východě Ukrajiny, mohlo být dnes všechno jiné. Ale protože to všichni ignorovali, to špatné, co se dělo v malém v Luhansku a v Doněcku se nyní děje ve velkém na celé Ukrajině. A děje se tak proto, že v našem stvoření platí železný Boží zákon, že není možné dlouhodobě dělat bližním to, co bychom si nepřáli, aby se dělo nám samotným, protože nakonec se i my sami dostaneme do stejné situace. Neboť v našem stvoření platí i druhý železný Pánův zákon, že každý nakonec sklidí to, co seje.

Ukrajina a celý západní svět byly tolerantní k vlně vzestupu neonacismu na Ukrajině. Západní svět byl tolerantní k enormnímu vzestupu nenávisti vůči všemu ruskému na Ukrajině. Ukrajina a celý svět byly tolerantní k vraždění civilistů v Luhansku a Doněcku. A najednou je Ukrajina i celý svět zděšen, když zrnko vyrostlo v klas!

Neboť tak, jako zrnko pšenice přináší klas, čili zmnohonásobení jediného zrnka, tolerance zla malých rozměrů musí nakonec nutně přinést zlo obrovských rozměrů. Zlu obrovských rozměrů by se dalo zabránit jedině tehdy, kdyby se netolerovalo, ba dokonce nepodporovalo zlo menších rozměrů, bolestně dopadající na naše bližní.

A proto pamatujme a do hloubky duše a srdce si vepišme, že nikdy nesmíme dělat jiným, ba ani jen přát jiným to, co bychom si nepřáli pro sebe samé!

A proto pamatujme a do hloubky duše a srdce si vepišme, že pouze to, co dnes sejeme můžeme v budoucnu sklízet!

Kdo dnes seje toleranci, dobro, lásku a úctu ke všem lidem bez rozdílu, seje dobro, a proto může dobro očekávat.

Kdo však seje nenávist, zlobu, rozdělení a rozeštvávání šíří zlo a jeho sklizeň bude hrozná.

Dávejme si všichni obrovský pozor na tento železný Boží zákon, protože žijeme v době vrcholu proroky předpovězené očisty země, což znamená, že čas od setby ke sklizni se bude stále více zkracovat, až nakonec budou lidé bezprostředně zasahováni tím, co zaseli. Tím, co zaseli svými myšlenkami, city, emocemi, slovy, názory, postoji i činy. Ať už to bylo dobré, nebo špatné. To dobré všechny dobro jednající vysoce povznese, a to špatné všechny zlo jednající nakonec zničí.

Dávejme si proto obrovský pozor na to, co dnes sejeme, protože zítra se to stane realitou, kterou budeme muset prožívat. Přesně tak, jak dnes prožívá Ukrajina to, co její vláda po Majdanu sela osm let charakterem své politiky.

ve spolupráci s https://smeromkzivotu.blogspot.com/
Uživatelský avatar
smilan
 
Příspěvky: 121
Registrován: pon 18. čer 2012 10:50:14
Poděkoval: 0
Poděkováno: 0-krát v 0 příspěvku

Re: Stante sa nesmrtelnými!

Příspěvekod smilan » čtv 09. čer 2022 18:55:09

Svět se klame! Chybí mu pravé poznání Stvořitele!

Miliony lidí na naší planetě se domnívají, že mají určité poznání Stvořitele. To ovšem, co mají, je jen jejich představa. Je jen jejich domněnka, na míle vzdálená od pravdy. A také pro tuto neznalost těch, kteří se domnívají být znalými, to s naším světem vypadá tak, jak to vypadá.

Poznání Stvořitele se u současných věřících podobá staviteli, který chce udělat střechu na domě, ale bez toho, aby vybudoval obvodní zdi. Na čem se ale má udržet střecha, když chybí obvodové zdi? Udělat něco takového je nemyslitelné, protože se to příčí fyzikálním zákonům, které jsou ve skutečnosti zákony Páně. Jejich železná logika neumožní nikomu postavit střechu na domě bez předchozího vybudování obvodních zdí.

A tuto jednoduchou zákonitost nelze obejít ani při budování naší znalosti Stvořitele. I tato znalost, jako vrchol všeho, musí být vybudována na pevných obvodových zdech. Není-li jich, nemůže být ani střechy, tedy žádné relevantní znalosti o Stvořiteli. Je jen iluze, postavená ve vzduchoprázdnu tak, jak je tomu u současného křesťanství.

Co jsou však zmíněné obvodní zdi? Co představuje chybějící poznání, nutné k tomu, aby na něm spočinulo završení ve formě skutečné znalosti Stvořitele?

Vše, co lidstvo ve svém postupném vývoji přežilo, byly kroky, rozšiřující jeho duchovní poznání. Každá z velkých světových kultur, ať již jsou to starověcí Řekové, Římané, Keltové, Germáni, nebo Slované, přežila ve svém vývoji období uctívání takzvaných „bohů“. Říká o nich například známá řecká mytologie, ale velmi podobných „bohů“, jen s jinými jmény můžeme najít ve všech výše zmíněných kulturách. Všude lze vnímat jednotný rys. Všude je možné vnímat jednotnou znalost a jednotný průnik do poznání, které nám je v současnosti neznámé.

Jaké to bylo poznání?

Šlo o vývojový stupeň lidské civilizace, v němž došlo k průniku pod povrch přírody. K průniku k poznání sil a bytostí, řídících přírodní dění. U všech dávných kultur došlo na určitém stupni jejich vývoje k jednotné znalosti, že za děním v přírodě stojí vědomé bytosti, které toto dění spravují a usměrňují. A jde o bytosti, stojící buď na nižších stupních hierarchie, nebo o bytosti, stojící na vyšších, nebo nejvyšších stupních hierarchie.

Mezi bytosti, spravující svět přírody, stojící hierarchicky níže patří například víly, trpaslíci, gnomové, sylfové, elfové, nebo vodníci. Každý z nich má na starosti určitý specifický okruh působení. Gnomové například svět hornin a nerostů, elfové květiny a stromy, vodníci jezera a podobně.

O těchto bytostech mluví mnohé staré báje, pověsti a pohádky, šířící se v minulosti ústním podáním. Jejich prostřednictvím předávaly dávné generace svým následovníkům poznání o existenci přírodních bytostí a o kontaktu s nimi jako něco zcela samozřejmé, co naši předkové vnímali a každodenně prožívali.

A pak jsou to bytosti, stojící na vysokých příčkách hierarchie ve správě přírodních dějů. Právě tyto bytosti, pro jejich velkou sílu a moc, byly jmenovány „bohy“. Můžeme zmínit například Neptuna – správce celého vodstva, Apollóna – správce Slunce, Peruna, nebo Dia, správce hromů a blesků, Erdu – správkyni země, a tak dále.

Toto poznání bylo v dávných obdobích vývoje lidské civilizace tím nejvyšším duchovním poznáním, kterého tehdejší národy dosáhly. Byla to realita, kterou prožívaly a se kterou byly v kontaktu. Nebyly to věci smyšlené a vycucány z prstu, jak se my teď domníváme. Byla to, a stále ještě je realita, skrývající se za vnějším obalem přírodního dění.

Potom přišlo křesťanství a nesmírná chyba jeho šiřitelů. Ti totiž označili všechno to, co do té doby existovalo za pohanství. Začali to všemožně potlačovat a prosazovat pouze křesťanství.

Křesťanství je opravdu vrcholem duchovního poznání na zemi. Je opravdu onou pomyslnou střechou a završením stavby. Avšak střecha měla být postavena na dosavadním přirozeném vývoji duchovního poznání. Toto poznání nemělo být křesťanstvím popřeno a odmítnuto, ale mělo se na něm dále kontinuálně budovat.

Toto poznání totiž představuje určitý podstatný výsek fungování stvoření, stvořeného podle Vůle Stvořitele. To Stvořitel stvořil biliony přírodních bytostí, pečující o bezvadný chod přírodního dění. Popření této skutečnosti křesťanstvím je stavění se proti Vůli Stvořitele. Je to zároveň popření kontinuity přirozeného vývoje duchovního poznání, čímž vznikla v duchovním poznání lidské civilizace propast.

Propast nelze ničím překlenout a její existence způsobuje, že pomyslné poznání Stvořitele se neopírá o pevné základy poznání a respektování jeho Vůle, a proto pluje na vodě. Proto křesťané nemohou mít pravé a skutečné poznání Stvořitele, i když se oni sami domnívají, že ho mají. A proto je celý náš svět vzdálen od pravdivé, nejvyšší a nejvznešenější znalosti Nejvyššího.

Aby ji lidé mohli dosáhnout, nezbývá jim nic jiného, než vrátit se zpět ke ztracenému poznání o existenci přírodních bytostí. To však není možné uskutečnit jen nějakým seznámením se s věcí, ale musí to být vnitřně prožité. Musí to být vnitřně uchopeno prožitím přesně tak, jak to kdysi prožívali jako realitu naši dávní předkové.

Není to ale tak těžké, jak by se mohlo zdát, protože každý z nás nese tuto znalost ukrytou hluboko ve svém srdci a hluboko ve své duši. Neboť každý z nás přežil možná i několik svých předchozích životů jako dávný Řek, Říman, Slovan, Germán, nebo Kelt. Každý z nás žil v období, kdy byl kontakt s přírodními bytostmi naprostou samozřejmostí. Každý z nás to prožil a toto prožití je nesmazatelné uloženo v naší duši. Stačí si na něj jen rozpomenout. Stačí ho jen nově objevit a spojit se s ním.

V dnešní době nám v tom brání racionalita rozumu, která se z toho vysmívá, která to zpochybňuje a odsouvá do říše bájí a pohádek, jako cosi dětinské a nereálné.

Zanechme proto omezení rozumu a nalaďme se na své srdce a cit. Jděme do přírody a otevřeme v ní svou duši. Tímto způsobem se mohou naše dávná prožití vyplavit na povrch a my budeme schopni odhalit závoj, skrývající za vnějším světem přírody staronový, zázračný svět přírodních bytostí.

Bytostí, které nejsou „bohové“, ale věrní služebníci jediného Boha, naplňující jeho Svatou Vůli v přírodním dění. Právě proto je příroda tak nádherná, svěží a uzdravující. Je totiž formována ve věrné službě přírodních bytostí v souladu s Vůlí Stvořitele.

Tyto skutečnosti mohou nemnozí také vidět svým jemnějším zrakem, ale naprosto všichni je mohou prožít ve svém nitru jako neoddiskutovatelnou realitu. Mohou jasně vnitřně poznat, že takhle to je. Ne proto, že o tom nyní mluvíme, nebo že o tom budeme někde číst, ale proto, že toto poznání nám vyvstane v prožití v našem vlastním nitru. Skrze toto prožití nám dají bytosti přírody vědět o své existenci a o realitě jejich světa.

Uvažujme o těchto věcech, zajímejme se o ně a hlavně jim otevřeme své srdce, svůj cit a svou duši. A stane se zázrak, protože se nám otevře svět zázračnosti bytí, o jakém jsme dosud neměli ani tušení. Tento svět tady pořád byl a pořád je. A jen jeho hluboké vnitřní prožití může dát každému duchovně hledajícímu tak pevnou oporu, na které bude moci postavit své správné a pravé poznání Stvořitele.

Bez této opory a bez těchto zdí není žádného skutečného poznání Stvořitele, protože duchovní vývoj musí být kontinuální. Nelze v něm nic přeskočit, nic ignorovat a zavrhnout tak, jak to udělalo křesťanství, protože tím zavrhlo Vůli Stvořitele, projevující se v jeho stvoření. A zavrhujeme-li Stvořitelovu Vůli, jak ho pak můžeme správně poznat? To je nemožné!

Vědět o existenci a působení přírodních bytostí, spravujících přírodní dění je třeba také z toho důvodu, že v dnešní době velké očisty lidstva to budou právě tito služebníci Jediného a Nejvyššího, jejichž prostřednictvím se naplní osud každého člověka. Oni utkají celé naší planetě, jejím národům i jednotlivým lidem takový osud, jaký si zaslouží. Jaký si zaslouží svým chtěním, svým myšlením, svými hodnotami a svým celkovým životním směřováním.

Proto je třeba začít už konečně dbát na to, aby vše co chceme bylo jen čisté, dobré a spravedlivé. Aby naše hodnoty nebyly jen hodnotami materiálními, jako dosud, ale aby naše životní snažení směřovalo k hodnotám ducha, ke Stvořiteli a k jeho království nebeskému.

Pokud ale o to dbát nebudeme, ruce bytostných služebníků, naplňujících Vůli Nejvyššího, nás odstraní z této země i z celého Pánova stvoření jako nehodné dále v něm žít a těšit se z vědomého bytí.

ve spolupráci s https://smeromkzivotu.blogspot.com/
Uživatelský avatar
smilan
 
Příspěvky: 121
Registrován: pon 18. čer 2012 10:50:14
Poděkoval: 0
Poděkováno: 0-krát v 0 příspěvku

Re: Stante sa nesmrtelnými!

Příspěvekod smilan » pát 20. led 2023 19:18:29

O ruce Pána, která bije, a o jeho druhé ruce, která léčí a pomáhá

Naše univerzum je podřízeno dvěma základním principům. Lásce a Spravedlnosti. Veškeré dění ve stvoření probíhá v jejich rámci a projevuje se ve fungování společnosti i v našich vlastních životech a osudech.

Tyto dva principy působily ve stvoření od nepaměti, avšak v současnosti, v době očisty země, bude jejich záření vystupňováno na maximální míru. Konečným cílem jejich bezprecedentního tlaku bude dosažení Harmonie na zemi. Nebo přesněji vyjádřeno, vynucení Harmonie a harmonického života na zemi.

Lidé měli totiž celá tisíciletí na to, aby se sami a dobrovolně včlenili svým myšlením, svými životy i svým jednáním do principu Lásky a Spravedlnosti, které ve vzájemné součinnosti vytvářejí harmonii. Ale žel, ani po tisíciletích k tomu nedošlo. I po tisíciletích je lidstvo od toho vzdáleno. A to dokonce možná víc, než dříve.

Z tohoto důvodu bude jejich působení v očistě zesíleno ve formě záření do takové míry, že nebude úniku. Že nebude jiné možnosti. Že se člověk buď podřídí, nebo nepodřídí a zahyne. Zahyne, protože nic a nikdo nemůže trvale obstát v protichůdném postavení vůči dvěma základním principům, fungujícím ve stvoření. Nemůže obstát jako trvalý nepřítel Harmonie, která tu už konečně má zavládnout.

Jak to celé bude probíhat? Jak bude působit ruka Páně, podléhající principu Spravedlnosti, která bije, aby vynutila harmonický život na zemi? A jak bude působit ruka Páně, podléhající principu Lásky, která bude léčit a pomáhat všem, kteří se pod tlakem úderů Spravedlnosti Páně obrátí ke Světlu a k dobrému chtění?

Ruka Páně, naplňující princip Spravedlnosti, bude působit prostřednictvím záření, nekompromisně vymezujícího pevné mantinely. V těchto mantinelech se bude muset pohybovat lidské chtění, myšlení, emoce i celý vnitřní život. Vybočení z vymezených mantinelů bude možné, avšak podle míry vybočení pouze za cenu lehkých, nebo těžkých zdravotních důsledků. Nebo dokonce za cenu smrti.

Subjektivně to bude člověkem pociťováno tak, že každá myšlenka, každá emoce a každý vnitřní stav, který svou negativitou vybočí z přísně stanovených mantinelů Světlem vyžadované vnitřní čistoty, radosti, jasu, harmonie a dobrosrdečnosti se nějak tělesně negativně projeví. Každá nečistá myšlenka, každé pochmurné vnitřní naladění způsobující ztrátu radosti, každá duševní tíha a vnitřní disharmonie se okamžitě promítne do našeho tělesného aparátu, čímž bude dotyčnému člověku jasně ukázáno, že touto cestou dál jít nemůže. Pokud jí ale přesto půjde a nebude výstrahu respektovat, čeká ho ve druhém sledu prudký zdravotní atak, třeba v podobě náhlé mozkové příhody, infarktu a podobně.

Například ten, kdo žije ve stresu a ustavičně se honí, aby všechno stíhal, jasně zdravotně pocítí, že musí zpomalit a zastavit se. Že musí žít a pracovat klidněji a harmoničtěji.

Ten, kdo se často zlobí a často rozčiluje pocítí, že v tom nemůže dále pokračovat, neboť jinak ho, jak se lidově říká, „klepne“.

Bude to drsná a nekompromisní výchova k harmonii, kterou už mnozí lidé sami na sobě prožívají a pociťují. Bude to tlak na přeměnu osobnosti, vyvíjený Shora, a to i za cenu reálného poškození zdraví, nebo dokonce za cenu smrti.

Úzká, velmi úzká bude brána Harmonie, kterou budou muset přejít lidé do nové éry života na zemi, podřízené Vůli Stvořitele. Přechod bránou Harmonie do nového věku bude tak úzký a tak nekompromisně vymezený, že to nemusí zvládnout dokonce ani celé lidstvo. A kdyby ze všech lidí na zemi měla zůstat byť jen tisícovka, nezpůsobí to ani jen minimální slevení podmínek přechodu bránou Harmonie. Takto bude působit v současné očistě země ruka Páně, naplňující princip Spravedlnosti, která bude vynucovat a vyžadovat dodržování duševní i tělesné harmonie.

Ale všude tam, kde pod tlakem Pánovy Spravedlnosti dojde ke zdravotnímu poškození těla, avšak zároveň spolu s ním k duchovnímu procitnutí dotyčného a k nastoupení cesty Harmonie a dodržování Pánovy Vůle, všude tam se k člověku okamžitě napřáhne ruka Boží Lásky, aby léčila rány jeho těla. Aby ho všemožně podporovala a pomáhala mu v jeho prvních krocích na cestě k Harmonii a k harmonickému soužití všech vědomých bytostí, žijících ve stvoření.

Tak, jako matka dnem i nocí ochraňuje své dítě, naprosto stejně bude také bezbřehá Láska a Dobrota našeho nebeského Otce ochraňovat každého, kdo se vydá na cestu dobrého chtění a čistého, radostného myšlení. Na cestu respektování Vůle Nejvyššího a úcty k bližním.

Ostré hroty šípů záření Spravedlnosti Páně se již dnes začínají zabodávat do duší i těl lidí, přesně zasahujíc všechny jejich vnitřní i vnější slabiny, vzdalující je od principu harmonie. Bolestný zásah těchto šípů nám všem ukáže, kde a čím se proviňujeme vůči harmonii. Ukáže nám, kudy už cesta nevede.

Hroty šípů záření Spravedlnosti Páně zároveň přesně stanoví hranice, ve kterých rozmezí se má pohybovat naše chtění, myšlení, emoce a celý vnitřní život. Pokud to lidé nebudou chtít respektovat a dodržovat, oni sami se budou bolestně zraňovat o hroty těchto šípů, aby si takovýmto způsobem uvědomili a v prožívání na vlastní kůži pochopili, kudy přesně vede jediná možná cesta života, bytí a myšlení ve stvoření. Požehnaný každý, kdo to dokáže pochopit a začne se osobnostně vtěsnávat do mantinelů, nekompromisně vymezených Vyšší Mocí, čímž vykročí na cestu ke Světlu.

Tento text vznikl proto, aby lidé poznali a chápali co se děje, když to dopadne na ně samotné. Když se to bude dít v jejich duších, myslích a tělech.

A tento text vznikl také proto, aby lidé nemuseli navždy zahynout v hustém a neutuchajícím dešti šípů, které na ně budou dopadat z přísné ruky Spravedlnosti Páně, nýbrž aby místo toho mohli být neseni rukou bezbřehé Pánovy Lásky jako na andělských křídlech. Neboť Láska Páně stále čeká na to, abychom se vydali na cestu Světla a ona nám při tom mohla všemožně pomáhat, podporovat nás, ochraňovat nás a léčit rány našeho těla i duše.

Ať nám všem v tomto našem úsilí a v těchto vážných časech pomáhá náš dobrotivý Otec nebeský.

PS. Když si zadáte do internetového prohlížeče slovní spojení „duchovní příčiny nemocí“, ukáže se vám mnoho zdrojů. Naleznete v nich vysvětlení vztahu mezi konkrétním disharmonickým duševním stavem a jemu odpovídající konkrétní nemocí.

Skutečné uzdravení spočívá v tom, že prostřednictvím takzvané pozitivní afirmace změníme pozitivním způsobem svůj duševní stav. Tím vnitřně eliminujeme skutečnou příčinu nemoci a můžeme se uzdravit.

Tento princip bude v nadcházející očistě země vyhrocen na maximum tak, že různé tělesné nemoci nás budou svými intenzivními příznaky nutit k uskutečnění odpovídající vnitřní duševní změny, a tím zároveň k uzdravení a dosažení duševní harmonie.

ve spolupráci s https://smeromkzivotu.blogspot.com/
Uživatelský avatar
smilan
 
Příspěvky: 121
Registrován: pon 18. čer 2012 10:50:14
Poděkoval: 0
Poděkováno: 0-krát v 0 příspěvku

Re: Stante sa nesmrtelnými!

Příspěvekod smilan » pon 01. kvě 2023 18:52:37

Správci ctností žalují lidstvo!

Žijeme v mnohem zázračnějším stvoření, než si myslíme. Žijeme ve stvoření až pohádkově zázračném. Naši předkové měli vědomost o jeho prapůvodní zázračnosti. Jako poselství pro další generace ji vkládali do mytologií, bájí, pověstí a pohádek. Postupným rozvojem rozumové racionality se však toto zázračné poznání ztrácelo a ztratilo se až do takové míry, že my v současnosti považujeme všechny postavy dávných mytologií, bájí a pohádek za výmysl.

Začíná však nová doba, ve které pod tlakem Božího Světla začíná kolísat a hroutit se pýcha rozumu, která lidem zastírá výhled na prapůvodní krásu a až pohádkovou zázračnost stvoření. Za rachotu hroutících se zdí všeho, čeho dosáhla a vybudovala lidská rozumová pýcha, začíná být stále jasnější skutečná pravda bytí, která vždy byla a vždy zůstane pouze pravdou srdce, ducha, citu, svědomí a intuice. Aktivujme proto také nyní svůj cit a svou intuici, a seznamme se s existencí správců ctností, kteří žalují lidstvo.

V našem stvoření existuje vědomý osobní život i tam, kde bychom ho nečekali. Tak je tomu i v případě ctností, které lidé obecně považují jen za určité pojmy a určité kvality lidské osobnosti.

Ctnosti však žijí! Jsou zosobněny! Znamená to, že každá ctnost je reálnou živou bytostí. Bytostí, ztělesňující a zosobňující konkrétní ctnost. Naši předkové měli tuto znalost a abychom to my dnes pochopili, uveďme si ukázkový příklad z dávné minulosti.

Ve starověkém Řecku byla Pallas Athéna bohyní moudrosti. Nebo jinak vyjádřeno, byla správkyní ctnosti moudrosti. Byla živým zosobněním ctnosti moudrosti, kterou byli starověcí Řekové schopni vnímat.

A tuto živou ctnost, toto živé zosobnění konkrétní ctnosti v podobě reálné bytosti, nazvali bohyní. Bohyní Pallas Athénou. Bohyní ji nazvali proto, že pro ně v té době představovala to nejvyšší a nejvznešenější, co byli schopni vnímat. Ve skutečnosti však nejde o žádné „bohy“ a „bohyně“, ale o bytosti, které jsou živým zosobněním konkrétních ctností. A protože ctnosti jsou něco, co je krásné, vznešené a ušlechtilé, je samozřejmé, že bytosti, zosobňující ctnosti jsou mimořádně krásné a vznešené. A právě pro jejich nadpozemskou krásu byly starověkými Řeky nazvány „bohy.“

Víme, že v dávném Řecku existovalo mnoho filozofických škol, které se zabývaly základními otázkami bytí a hledáním moudrosti. A právě skrze vážné vnitřní hledání pravé moudrosti došlo k reálnému spojení s ctností moudrosti. Právě proto, že moudrost řecké filozofie byla inspirována přímo správkyní ctnosti moudrosti, dosáhla řecká filozofie těch výšek, kterých dosáhla.

A teď, když jsme seznámili s tím, jak to funguje, se vraťme opět do současnosti, protože tyto věci nikdy nepřestaly fungovat a fungují také dnes. A funguje to tak, že každý člověk, který intenzivně touží po něčem světlém a ušlechtilém, po nějaké ctnosti, každý takový člověk okamžitě nachází vnitřní spojení se správkyní, nebo správcem dané ctnosti. Svou touhou dospěje ke vzájemnému spojení a po vláknu tohoto spojení začne k němu okamžitě přicházet světlá síla, která jej posiluje v jeho probuzené intenzivní touze po něčem světlém, čistém a ušlechtilém. Člověk tak dostává sílu a pomoc k tomu, aby se v něm jeho čistá touha stále více rozvíjela, stále více sílila, až nakonec, aby se v člověku, v jeho duši a v jeho osobnosti rozhořela jako jasné světlo. Tak se člověk stává ctnostným a dosahuje ctností.

Lidé musí vědět, že usilují-li o věci čisté a světlé, okamžitě se s nimi spojují správci daných ctností a všemožně jim pomáhají, posilují je a inspirují je k tomu, aby nakonec těchto ctností dosáhli.

Je však třeba zdůraznit, že spojení se správci ctností nelze dosáhnout nějakou letmou myšlenkou. Musí to být hluboká vnitřní touha, která není jen něčím ojedinělým, ale je trvalá a opravdová

Do jaké míry trvalé a do jaké míry opravdové by to mělo být, mohou lidé snadno poznat podle svých materiálních tužeb a přání. Podle toho, jak například touží po novém chytrém telefonu, po atraktivní dovolené, po pěkném autě a po mnoha jiných materiálních věcech. Touží po nich vážně, dlouhodobě a trvale, až z nich nakonec některé také reálně získají.

A teď pozor! Kdybychom projevili stejnou intenzitu, stejnou vážnost, stejnou trvalost a stejnou snahu o dosažení nějaké ctnosti, přesně tak, jak to děláme u věcí materiálních, dosáhli bychom ji a stali bychom se ctnostnými. Správci ctností jen na to čekají! Čekají na opravdovou, vážnou a trvalou snahu lidí po dosažení ctností, aby jim na základě ní mohli začít intenzivně a všemožně pomáhat k tomu, aby zvolenou ctnost nakonec nabyli.

Žel, lidé si vybrali cestu dosahování materiálních hodnot a ne cestu dosahování hodnot věčných. Ne cestu rozvíjení a nabývání ctností, které se stanou trvalým duchovním pokladem duše a duše si je vezme s sebou i na druhý svět. Lidé se pachtí po materiálních hodnotách, z nichž si však ani jednu jedinou neseberou na druhý svět. Proto tam vlastní vinou odcházejí chudí, jako poslední žebráci. Neboť skutečné a pravé bohatství spočívá jen v ctnostech, které jsme nabyli. Ale protože je nechceme, nenabýváme a neusilujeme o ně, zůstáváme duchovně nesmírně chudí. A všichni správci a správkyně ctností se stávají živou obžalobou lidstva, které nevyužívá jejich potenciál, jejich pomoc a jejich sílu, schopnou katapultovat osobnost člověka do duchovních výšin. Blíží se však doba, kdy se budeme muset vnitřně otevřít všem požehnáním, přicházejícím z Výšin, protože v budoucnu budou moci na zemi i ve stvoření žít a přežít pouze lidé ctnostní.

Ctnosti lze rozdělit na ženské, mužské a univerzální.

Mezi ženské ctnosti patří například cudnost, půvab, plodnost, mateřství a podobně. Mezi mužské ctnosti patří síla, neohroženost, obratnost, pravé vůdcovství a jiné.

Mezi univerzální ctnosti patří spravedlnost, čestnost, čistota, činorodost, mírumilovnost, střídmost, srdečnost, pokora, láska k bližním, láska k Bohu, moudrost, péče, píle, naděje, přátelství, pravdivost a jiné.

Je však třeba zdůraznit, že absolutně žádná silná myšlenka a žádné silné chtění k dobrému, směřující k činu, nezůstává ve stvoření bez odezvy, opory, podpory a pomoci. Žádný člověk v tomto směru nezůstává nikdy osamocený. Ba dokonce lze říci, že za každým člověkem v jeho dobrém chtění stojí všechny síly vesmíru a všemožně jej v něm podporují.

A zcela na závěr ještě objasnění toho, jaká je souvislost mezi správci ctností a jediným Bohem. Stvořitel je zdrojem a pramenem všech ctností. V něm jsou obsaženy a z něj vycházejí. Vycházejí z něj jeho vyzařováním.

A toto vyzařování, klesající dolů, se postupně v jednotlivých úrovních stvoření ochlazuje a rozvětvuje. Vznikají z něho vysoké bytosti, zahrnující v sobě vysoké ctnosti. Úplně první takovou bytostí je například Královna Nebes, která je zosobněním ženství a zosobněním všech ženských ctností. Vyzařování Královny Nebes proudí dolů, kde se postupně větví na jednotlivé části, zosobněné konkrétními živými bytostmi. A takovýmto způsobem to proudí až zcela dolů, ke správkyním a správcům ctností, nacházejícím se v blízkosti pozemských lid.

Obrazně si to můžeme představit jako strom, obrácený směrem dolů. Kmen je Stvořitel, obsahující v sobě úplně všechno. Hlavní a nejhrubší větve jsou nejvyšší bytosti, které zosobňují souhrn nejzákladnějších ctností. A z těchto tlustých větví vyrůstají tenčí větve, z nich ještě tenčí a z nich úplně nejtenčí. V každé úrovni obrovského stvoření se základní ctnosti stále více rozvětvují, až do úplně nejmenších větviček jednotlivých správců a správkyň ctností, stojících v blízkosti lidí. Prostřednictvím nich může najít každý člověk na zemi i každá lidská duše v blízkosti země oporu a pomoc pro vše čisté a světlé, čeho chce dosáhnout, a o co usiluje. Pouze to musí být opravdu světlé a opravdu čisté, protože nic nečistého a nízkého nemůže najít žádné spojení se strážci ctností, a tedy ani žádnou podporu.

Všechny tyto skutečnosti jsou obrovskou obžalobou pozemských lidí, protože kdyby chtěli, kdyby jen trochu víc chtěli, mohli být už dávno světlí, čistí a ctnostní. A právě proto, že takoví nejsou a stále nechtějí být, přichází velká očista země a nehodného pozemského lidstva.

ve spolupráci s https://smeromkzivotu.blogspot.com/
Uživatelský avatar
smilan
 
Příspěvky: 121
Registrován: pon 18. čer 2012 10:50:14
Poděkoval: 0
Poděkováno: 0-krát v 0 příspěvku

Re: Stante sa nesmrtelnými!

Příspěvekod smilan » pon 10. črc 2023 17:04:34

Lidstvo musí prožít zkušenost bezdomovce

To, co v současnosti prezentuje a předvádí naše civilizace, je bezohledné a nevděčné braní. Braní bez úcty a bez pokory. Braní, jako trvalý a nikdy nekončící požadavek.

Pravé velikosti a skutečné výše své osobnosti však můžeme dosáhnout jen přijímáním. Jen přijímáním, plným úcty, pokory a vděčnosti. Jen vděčným přijímáním všech milostí Božích, které jsme si zvykli ve své aroganci považovat za samozřejmost, avšak ony žádnou samozřejmostí nejsou a nikdy nebyly.

Abychom lépe pochopili dalekosáhlý dopad těchto vážných skutečností, ukažme si to na názorném příkladu.

Svého času jsem chodil na obědy do školní jídelny, kde mi v paměti zvláště utkvěla jedna příhoda. Ve škole probíhal nějaký turnaj a všichni jeho účastníci obdrželi zdarma obědy. Přicházeli do jídelny v dresech, rozjaření, veselí, suverénní a sebevědomí.

A takovýmto způsobem přistupovali i k jídlu. Bez zájmu a s arogantní suverénností si ho házeli na tácky, babrali se v něm, někteří snědli víc, jiní méně, a nakonec vše lhostejně odnesli pryč.

Utkvělo mi to v paměti proto, že takovou míru neuvěřitelné neúcty a arogantní samozřejmosti jsem dosud ještě neviděl. Neboť jídlo je nejenom Božím darem a darem přírody, ale je v něm zahrnuta také práce zemědělců, jakož také práce kuchařů, kteří jej navařili. Absolutní lhostejnost a arogantní opovrhování tímto vším bylo však tak očividné, že z toho bylo člověku špatně.

To je první obraz. A teď, v ostrém kontrastu s ním, si ukažme druhý obraz.

Jednou jsem byl v zimě v čekárně na nádraží. Na radiátoru seděl bezdomovec. Přišla železniční policie a vyhnala ho ven. Po dvaceti minutách, kdy byli policisté pryč, se bezdomovec vrátil a opět si sedl na radiátor. Z igelitky vytáhl chléb, paštiku, cibuli a začal jíst. Nožem si krájel chléb na malé kousky, natíral si je paštikou, odkrajoval si z cibule a vkládal si to do úst. Jedl přímo s posvátnou úctou. Já osobně jsem viděl lidi, kteří se před jídlem modlili, ale tohle bylo ještě něco víc. Toto byla přeměna samotného jedení v modlitbu. V živou modlitbu díků a úcty za každé sousto jídla, které není vůbec žádnou samozřejmostí, ale Božím darem. Toto je druhý obraz.

První obraz je obrazem lidstva a lidí v jejich současném stavu, a druhý obraz je obrazem lidstva a lidí ve stavu, ke kterému se budou muset dopracovat. A žel, budou se k němu muset dopracovat tak, že přijdou o věci, které dnes považují za samozřejmost, aby pochopili, že nejsou žádnou samozřejmostí. Že jsou Boží milostí a darem, ke kterému je třeba mít úctu, za který je třeba být vděčný, a který je třeba přijímat s pokorou. Ne s požadavkem a samozřejmostí, jak je tomu dnes.

Neboť kdo si neumí vážit všeho opravdu hodnotného, co dostává, musí o to přijít. A on o to také přijde! A přijde o to proto, že mu chybí pokora, úcta a vděčnost, což mu znemožňuje vnímat velkou Boží Lásku, která ho obklopuje a každodenně zahrnuje svými dary a milostmi.

Jen se například zamysleme nad tím, kdo cítí vděčnost za to, že vůbec existuje. Za to, že mu byl darován další den. Za to, že vyšlo opět slunce. Za to, že je zdravý. Za to, že může neustále a donekonečna čerpat z krásy přírody. Za to, že má dostatek jídla v dnešní den. Za radost, kterou smí prožívat. Za své přátele a blízké. A tak dále, a tak dále. Všechno považujeme za samozřejmost, bezmyšlenkovitě po tom saháme a úplně jsme se odnaučili s vděčností přijímat.

Avšak jedině ve vědomém přijímání všech milostí Božích spočívá skutečná velikost člověčenství! Jedině vědomé přijímání milostí Páně vede k pravému a správnému rozvoji lidské osobnosti i lidské civilizace.

Jako pomoc nám všem však přichází velké očistné dění, které zasáhne lidstvo takovým způsobem, že změní jeho současné vnitřní nastavení požadovaného braní, plného pýchy, arogance, nevděčnosti a domýšlivosti, na radostné přijímání ve vděčnosti, úctě a pokorné otevřenosti duše, mysli a srdce. Propastný je dnes rozdíl mezi těmito dvěma póly a každý pochopí, že bude muset přijít něco opravdu zásadního, bolestného a lidi hluboce zasahujícího, co nakonec správným způsobem změní jejich osobnost. Kdo se che toho vyvarovat a ušetřit si bolest z nedobrovolného napravování zkřivené osobnosti, ať se začne již nyní učit vědomému, úcty plnému, pokornému a vděčnému přijímání. Osobnostně, lidsky a duchovně tím může jen získat.

A ještě velmi důležitá věc na závěr. Kdo se chce naučit správně přijímat, musí mít ochotu dávat. Neboť ve stvoření platí velký zákon Lásky, že jen ten, kdo dává, může skutečně přijímat.

Můžeme dávat materiálně, duchovně, nebo čistě lidsky. Můžeme dávat ze srdce a z lásky. Můžeme rozdávat úsměv, radost, dobro, soucit, naději, porozumění, ohleduplnost, úctu a lásku.

Zároveň se učme dávat nezištně a bez vyhlídek na odměnu. Učme se dávat pro radost z dávání samotného.

ve spolupráci s https://smeromkzivotu.blogspot.com/
Uživatelský avatar
smilan
 
Příspěvky: 121
Registrován: pon 18. čer 2012 10:50:14
Poděkoval: 0
Poděkováno: 0-krát v 0 příspěvku

Re: Stante sa nesmrtelnými!

Příspěvekod smilan » ned 27. srp 2023 17:24:36

Všem! Extrémně naléhavé! Jak se v době války vyhnout karmě?

Otázka: „V dnešní době vidím velké riziko v podpoře kterékoli ze dvou bojujících stran válečného konfliktu, protože z duchovního hlediska si tím můžeme navázat vinu, nebo jinak řečeno, karmu.

Podíváme-li se například do doby krátce před válkou, na obou stranách probíhal úplně stejný, hrubý testovací a vakcinační nátlak na obyvatelstvo. A co se týče války samotné, na obou stranách konfliktu bojují žoldnéři za peníze. Spolu s nimi násilím a proti své vůli zmobilizovaní muži. Kromě nich bojují na obou stranách také zločinci, kteří si tím zajistili odpuštění trestu. Obě strany dělají hrozné věci, protože válka je taková. Každý den dochází ke vzájemnému zabíjení a vezmeme-li si například pod drobnohled zmíněné zločince, budou s největší pravděpodobností i ve válce jednat zločinně.

Když za takovéto situace někdo podporuje jednu, nebo druhou stranu, podporuje tím zároveň i její zabíjení i její zločince, na základě čehož začnou být vlákna jeho karmy spojovány se vším tím děsivým, co se děje na frontové linii.

Moje otázka zní, co dělat za této situace, kdy nelze podporovat ani jednu stranu, aniž by nedošlo k navázání karmy? Co dělat, když ale na druhé straně člověk cítí, že nemůže zůstat naprosto lhostejný? Že by měl svým, minimálně vnitřním postojem, přece jen podpořit to, co je správné a co by vedlo k míru? Můžete mi nějak poradit v tomto dilematu?“

Odpověď: Děkuji za položení nesmírně závažných otázek, se kterými v poslední době zápasím i já sám. Co tedy udělat, když nemůžeme vnitřně podpořit vítězství jedné, nebo druhé strany válečného konfliktu, aniž bychom si nenavázali karmu a nebyli spojeni se vším vražděním a zvěrstvy? Koho podpořit? Podpořme vítězství třetí strany! Podpořme vítězství Světla!

Světlo Boží, které se v dnešní době očisty nachází ve zvýšené míře v blízkosti naší země, učiní pak samo přesně to, co je potřeba. Pomůže té straně konfliktu, která je toho hodná, je-li nějaká z nich vůbec hodna jeho pomoci, a vyvolá dění, se kterým bychom vůbec nepočítali, a které přivede všechno přesně tam, kam má.

My lidé vidíme věci vždy jen zjednodušeně. Nevidíme je a nemůžeme je vidět ve všech souvislostech. Světlo však vnímá i ty nejjemnější souvislosti, a proto může zasáhnout správným způsobem tak, jak by to člověk nikdy ani nepředpokládal.

Důvěřujme proto Světlu Nejvyššího! Důvěřujme jeho Všemoudrosti a jeho moudrému řízení všech věcí. Nepřejme si v současném válečném konfliktu vítězství jedné, nebo druhé strany, abychom se nezatížili karmou. Ve válce, která probíhá, si přejme vítězství Světla! Tímto způsobem podpoříme tu nejsprávnější stranu! Přání vítězství Světla ve válce je tím nejlepším, co vůbec můžeme udělat, protože všechno, co z toho vzejde, bude tím nejlepším řešením, jaké za dané situace může vůbec být, a k jakému by lidé samotní nikdy nedospěli.

Svým vnitřním posilováním té nejsprávnější strany, tedy vítězství Světla ve válce, zůstaneme zároveň ušetřeni karmy, kterou bychom si nutně navázali, kdybychom si přáli vítězství jedné, nebo druhé strany, a tímto způsobem se karmicky spojili se všemi zločiny, které námi podporovaná strana ve válce koná.

Člověk má při jakémkoli problému tendenci, vyřešit jej co nejlépe podle svých vlastních představ. Dokonce i když se modlí, modlí se tak, že má představu o tom, čeho by chtěl dosáhnout a pak prosí Stvořitele, aby mu splnil jeho přání. Proto však zůstává většina modliteb nevyslyšena. Neboť Nejvyšší nikdy neplní omezená přání lidí, ale ve svém všeobsáhlém poznání současnosti, minulosti a budoucnosti dává člověku vždy to, co je pro jeho nejniternější duchovní osobnost to nejlepší. Proto se většina našich modliteb nikdy neplní takovým způsobem, jakým chceme, ale takovým způsobem, jak je to pro nás vnímáno ze Světla, jako to nejlepší.

A tak je tomu i v současné válce. Podporování jedné, nebo druhé strany reprezentuje pouze náš vlastní, lidský názor na to, kdo by měl v konfliktu zvítězit. To ale nutně rozděluje společnost na dva protichůdné, nenávistné tábory, přičemž z emocí vzájemné nevraživosti a nenávisti nejvíce profituje temno. Uniknout z pasti temna, které rozdělováním společnosti lidi manipuluje k nenávisti a k navázání karmy je možné jen podporou třetí strany. Strany vítězství Světla!

Neboť skutečná Moudrost spočívá jedině ve Světle! Skutečná Moudrost spočívá jedině v důvěře v hodnoty Světla! Vítězství Světla a jeho hodnot je tím pravým, co máme vnitřně i navenek podporovat! Máme to podporovat ve všech věcech, a tedy i ve válce. Důvěřujme jedině Světlu a jedině jeho vítězství podporujme!

A Světlo najde samo správnou cestu, aby v souladu s Boží Vůlí přivedlo věci k tomu nejlepšímu výsledku, jaký je jen za dané situace možný. A to tak, jako by to nedokázal předvídat žádný člověk ve svém omezení chápavosti, nýbrž jen Světlo Boží ve své Všemoudrosti.

Říká se, že kde se dva perou, třetí vítězí. V bitvě dvou stran válečného konfliktu proto podporujme třetí, vítěznou stranu! Stranu Světla! Ať Světlo Boží přivede věci na zemi tam, kde mají být a přinese mír!

A všichni lidé, kteří to dokáží pochopit, se mohou stát svým vnitřním naladěním, svou vroucí a upřímnou touhou po vítězství Světla v současném hrozném válečném konfliktu masivně nápomocní k tomu, aby síly Světla skutečně zvítězily, a aby přivedly na zemi všechno tam, kde je to potřebné. Pokud budeme vnitřně podporovat vítězství té nejsprávnější strany, můžeme také my samotní výrazně přispět k dosažení tohoto vítězství.

Neboť žel, není jednoduše možné podporovat jednu ze dvou bojujících stran a zároveň se distancovat od jejího zabíjení a jejích zločinů, protože temný stín tohoto provinění proti přikázání „Nezabiješ“ bude na nás dopadat, ať již chceme, nebo nechceme.

Přeji proto všem, aby se v dnešní zlomové době zbytečně nezatěžovali karmou, kterou nemusí.

Ať Světlo Boží zvítězí na zemi!

PS. Prohlédněte si alespoň zběžně tato videa a zkuste se do nich vcítit. Toto přece nikdo z nás nechce! Nikdo nechce nesmyslné vzájemné zabíjení mladých lidí, kteří mají celý život před sebou. A nikdo za to nechce nést část viny, protože to podporoval ve formě podpory té, nebo oné strany.

https://www.youtube.com/watch?v=Xbo8ZzALDPk

https://www.youtube.com/watch?v=vEUDhfqwUNc
Uživatelský avatar
smilan
 
Příspěvky: 121
Registrován: pon 18. čer 2012 10:50:14
Poděkoval: 0
Poděkováno: 0-krát v 0 příspěvku

Re: Stante sa nesmrtelnými!

Příspěvekod smilan » čtv 23. lis 2023 19:57:53

Náš svět, takový jak jsme ho znali, končí!

Končí doba temna a vypočítavosti rozumu. Přichází Světlo tak, jak bylo zaslíbeno před staletími.

A přichází podobně, jako když nějaká armáda připravuje vpád na nepřátelské území. V okolí naší země, v jemnější úrovni nad ní, se již ve vysoké míře koncentruje síla Světla, aby v Bohem přesně určený čas vtrhla dolů do pozemské, materiální úrovně.

Systematicky se zvyšující koncentrace Světla v blízkosti naší planety již jen svou přítomností spouští extrémní společenská a přírodní dění, kterých jsme svědky v současnosti. Množí se zemětřesení, požáry, větrné smrště, sucha a povodně. Lidstvo je konfrontováno s pandemií, s válkami, s nepokoji, vzpourami, rostoucí nenávistí, rozdělením společnosti, a mnoha jiným.

Ale to všechno je jen začátek! To hlavní teprve přijde, když nastane čas plného úderu Světla.

K blížícímu se zásahu Světla až docela dolů, do materiální úrovně naší země, můžeme zaujmout dva postoje. Buď ho přivítáme a s radostí se mu otevřeme, nebo jej odmítneme.

Každý z těchto dvou postojů bude mít pro nás samozřejmě naprosto jiné důsledky. Jaké?

Řekněme si nejprve o pozitivních důsledcích, které nám přinese naše otevřenost Světlu.

Světlu se otevřeme tak, že začneme pracovat na tom, aby se naše osobnost stávala stále světlejší, čistší, lepší, spravedlivější, laskavější, lidštější a duchovnější. Takovýmto způsobem a takovýmto úsilím se správně připravíme na příchod Světla, protože se s ním staneme kompatibilní. Světlá snaha naší duše, usilující o světlé hodnoty bytí, tak dokáže navázat stejnorodé spojení se Světlem Páně, přicházejícím shora. Při jeho příchodu to pak bude podobné, jako když se po dlouhých letech sejdou dva dobří přátelé. Bude to setkání, plné radosti a štěstí.

Úplně jiné to však bude při postoji Světlu nepřátelském, odmítavém, nebo lhostejném. Takovým postojem se bude člověk snažit unikat před Světlem a bude ho odmítat přijmout. A to proto, že hodnotové zaměření dotyčného je dlouhodobě nekompatibilní s hodnotovým systémem Světla.

Ale člověku to nic nepomůže, protože Světlo Páně vtrhne násilím do jeho duše, do jeho nitra a do jeho osobnosti. A jeho, od Světla a světlých hodnot odvrácenou osobnost, od základů rozvrátí!

Tento děj bude nesmírně smutný, protože totéž Světlo přinese ctnostnému a o ctnosti usilujícímu člověku do jeho nitra radost a mír, zatímco člověku Světlo a jeho hodnoty odmítajícímu, přinese neštěstí, bolest a rozvrat osobnosti.

K rozvratu osobnosti dojde proto, neboť to duchovně živé, co se v každém z nás nachází, a co mělo být chtěním k dobrému a k čistému naplno rozvinuto, bylo odsunuto stranou a nahrazeno rozumem. Bylo nahrazeno rozvíjením rozumu, rozumovým materialismem a anti duchovním naladěním vůči realitě. Bylo to nahrazeno falešným obrazem světa bez citu, ducha a rozvoje duchovních hodnot.

A právě toto falešné vnímání světa se všemi jeho pseudo hodnotami uctívání materie, peněz, moci a pozemské slávy se zhroutí v hlavách lidí pod tlakem Světla. Zhroutí se jim svět. Zhroutí se jim celé jejich dosavadní vnímání reality.

A když se po zhroucení falešné koncepce světa nenajde v duši člověka alespoň zrnko něčeho světlejšího a ušlechtilejšího, co by se mohlo pod zvýšeným tlakem Světla rozvinout, a na čem by se dalo stavět, když se v tomto směru nenajde uvnitř člověka vůbec nic, bude to znamenat definitivní zhroucení jeho osobnosti.

Síla Světla se koncentruje v blízkosti naší země a připravuje se na rozhodující úder. Na úder, nebo lépe řečeno, na zásadní přeformátování hmotnosti se připravuje také přírodní svět. Také statisíce přírodních bytostí, které ho spravují.

Dokud však nastane tento den, tato minuta a tato vteřina, zůstává stále ještě trochu času na to, abychom svou duši a svou osobnost učinili co nejkompatibilnější s přicházejícím Světlem a jeho hodnotami. Abychom ji učinili co nejčistší, nejlepší, nejspravedlivější, nejlaskavější, nejohleduplnější a nejduchovnější. Čím více se nám to podaří, tím méně bolestně se nás dotkne to, co přichází.

Neboť jen člověk, stojící správně ve stvoření a stojící v souladu s Vůlí Stvořitele, bude při příchodu jeho Světla, a při vniknutí Světla do své duše cítit jásavou radost a burácející štěstí.

Na každém z nás záleží, jaký postoj zaujme k tomu, co přichází. Zda konstruktivní, nebo odmítavý. Zda vycházející vstříc Světlu, nebo snažící se mu unikat urputným zaměřováním pozornosti jen na to staré, co zde bylo dosud.

Nikdo a nic již nemůže zadržet příchod Světla! Světlo se koncentruje v blízkosti země, obklopuje ji a v Bohem Otcem přesně stanovený čas pronikne naplno do materiální a fyzické úrovně.

Přichází Světlo, jako Posel a nositel Boží Vůle! Přichází Světlo a vyžaduje úplné a bezpodmínečné přijetí vznešeného principu čistoty na všech úrovních lidského bytí!

Přichází Světlo, aby učinilo planetu Zemi nositelkou nového člověka. Člověka čistého srdce, čistého citu, čistého svědomí, čisté duše a čisté mysli.

Zanechme to staré a s důvěrou a radostí začněme uskutečňovat svou osobní přeměnu k čistému člověku. Přiznávejme se již svým současným bytím k hodnotám Světla a přicházející Světlo se pak přizná k nám. Bude stát po našem boku, bude nás ochraňovat a podrží nás v těžkých chvílích, kdy se začne hroutit vše, co v sobě nemá žádné, nebo jen velmi slabé spojení se Světlem.

Světlo Boží přichází a přináší štěstí celé zemi. Kéž by se jeho slavný příchod stal šťastným osudem všech lidí.

Ovšem to, nakolik šťastný, nebo nešťastný osud nás čeká, má v rukou každý sám za sebe. Je to jedině v naší moci, protože jedině na nás záleží, jakou míru čistoty a Světla dokážeme vzbudit ve své duši, ve svém srdci, ve své mysli a ve své osobnosti do chvíle, kdy nadejde plnost času.

ve spolupráci s https://smeromkzivotu.blogspot.com/
Uživatelský avatar
smilan
 
Příspěvky: 121
Registrován: pon 18. čer 2012 10:50:14
Poděkoval: 0
Poděkováno: 0-krát v 0 příspěvku

Re: Stante sa nesmrtelnými!

Příspěvekod smilan » pon 18. bře 2024 19:46:26

Slzy bolesti nad masami, jdoucími do zatracení

Proč vznikl tento text? Aby lidé pochopili, co je příčinou toho, že jim srdce občas sevře smrtelná úzkost. Aby znali, co se za tím skrývá. Aby si uvědomili, k čemu je to vybízí, a aby se zachránili. Tento text otevřeně pojmenovává to, co všichni současníci zachycují ve svém nitru, ale neumí to jasně zařadit a definovat.

Co vidí duchovní vůdci a pomocníci, dívající se shora dolů na osudy jednotlivých lidí na zemi? To, co vidí, v nich vzbuzuje hluboký smutek. Pláčou nad osudem celých mas, které z vlastní vůle a kvůli vlastní duchovní lhostejnosti směřují do zatracení.

Pláč světlých bytostí nad osudem milionů lidí zní stvořením, jako srdceryvná melodie. Právě ona sevře úzkostí srdce každého, kdo ji ve chvílích ticha zachytí. Čas od času rozechvějí tóny této úzkostné melodie vnitřek každého člověka a zmocní se ho neurčité tušení čehosi smrtelně vážného, co právě probíhá. A zároveň tušení, že promeškává něco naprosto zásadního.

Toto v současnosti vnitřně prožívají miliony lidí na naší planetě. Je to poslední varování před prudkým pádem do duchovní záhuby. Vede je do ní jejich způsob života, jejich způsob myšlení a jejich hodnotový systém.

Velká očista se rozjela! A ačkoli nejširší veřejnost, jako vždy zaměstnaná věcmi, považovanými za mnohem důležitější, o těchto vážných skutečnostech vůbec nic netuší, duchovní pomocníci s velkou bolestí vnímají obrovskou tragédii, jasně se rýsující v osudu mnoha lidí, protože nesměřují k Bohu, ale stále více se od něj vzdalují, přepadajíc se do temnoty, vedoucí k zániku.

Duchovní pomocníci vnímají poslední okamžik rozhodnutí na osudovém rozcestí dvou směrů. Směrem ke Světlu a směrem k temnotě, vedoucí do zatracení. A vidí špatnou volbu milionů lidí, která je pro ně začátkem prudkého vzestupu dolů k definitivnímu vymazání jejich osobnosti ze zlaté knihy života.

Bolestné slzy světlých bytostí padají dolů do hmotnosti jako tichý déšť i proto, že zároveň jasně vidí, jak málo by stačilo, aby se mnozí zachránili. Stačilo by, kdyby se v nich našla ta nejmenší vůle k čisté lásce, projevující se soucitem a soucítěním s bližními, aby na základě ní mohli být zachyceni vlákny světlých pomocí. Stačila by dokonce i prostá, vroucí prosba o pomoc k Bohu v poznání, že život má přece jen vyšší smysl, než jen čistě pozemský a materiální. Stačilo by to nejmenší procitnutí snahy o čistotu a chtění dobrého.

Tak to dnes vypadá s mnoha lidmi na zemi, kteří stojí těsně před definitivním duchovním zhroucením. Oni samotní to však nevnímají, protože jsou ponořeni jen ve své mysli a v pozemských myšlenkách. Protože se už dávno uzavřeli svému svědomí, a tím pádem duchu, neboť jeho hlasem naše svědomí je. Tímto způsobem se lidé vzdálili od duchovní podstaty vlastního bytí. Proto se jejich bytí stává v duchovním stvoření neopodstatněné a oni směřují k zániku.

Marně se duchovní vůdci a pomocníci snaží, aby lidé procitli ke vnímavosti svého citu a svědomí, protože jedině prostřednictvím nich s nimi mohou komunikovat. Ale protože tento komunikační kanál vinou lidí nefunguje, dochází k tragickému uzavírání se před každou pomocí a každým poskytnutím možnosti záchrany.

A přece by stačilo tak málo!

Čas od času se však duše každého jednotlivce dotkne melodie bolesti světlých bytostí, padající k zemi jako déšť. Čas od času to vnitřek každého člověka rozechvěje úzkostí v tušení směřování do duchovní záhuby. Toto tušení je však jen krátké a slabé. Je příliš jemné na to, aby přehlušilo současné rozumové nastavení. Nadměrně exponovaný rozum se okamžitě snaží tato jemná vnitřní hnutí překrýt jinými myšlenkami. Myšlenkami na to, co je podle rozumu mnohem důležitější.

Tyto jemné vnitřní citové impulsy, odsouvané rozumem zákeřně stranou, jsou však poslední slabounké výstražné signály duchovního jádra člověka, varující ho před záhubou a zatracením osobnosti. Neboť právě duchovní jádro člověka zachycuje onu melodii bolesti, proudící shora dolů od našich duchovních pomocníků, plačících nad zbytečně ztracenými dušemi. Je to poslední pomocné vlákno, směřované k lidem před jejich definitivním zhroucením do duchovní záhuby, aby se vzpamatovali a ještě v poslední chvíli vzchopili k čistému životu.

A přestože, jak již bylo řečeno, se toto sevření duše smrtelnou úzkostí u lidí tu a tam dostavuje, je vždy rozumem přehlušeno něčím jiným. Není to rozvíjeno a vnitřně se s tím dále nepracuje, protože rozum člověka se rychle postará o to, aby tomu nebyla věnována dostatečná pozornost, a aby se dotyčný opět zaměřil hlavně na pozemské myšlenky a pozemský způsob života.

Tímto způsobem spějí miliony lidí ke svému duchovnímu zániku a nic je už nemůže zastavit, protože všechny pomoci zůstávají jimi samými nevyslyšeny a nevyužity. A míra duchovní slepoty a hluchoty je až tak neuvěřitelně fascinující, že to s lidmi nepohne ani tehdy, když se setkají s mluveným, nebo psaným slovem, které jasně pojmenovává to, co občas cítí ve svém vlastním nitru. I kolem této pomoci procházejí slepě a bez povšimnutí.

Jen prožití hluboké bolesti, ve spojení se silnou touhou změnit se k lepšímu, by ještě dokázalo zastavit lidské duše v jejich pádu do zatracení. Jen silné vnitřní vzchopení se k dobru, k čistotě a k Bohu, může ještě lidem zprostředkovat pomoci, schopné je vytrhnout z nastoupené cesty do duchovní záhuby.

Žel, duchovní pomocníci, dívající se do osudových vláken lidí vidí, že mnozí to už nedokážou, a ani poslední možnosti záchrany nevyužijí. Ti však, kteří znají a pochopí, že jde o všechno, a začnou pracovat na vlastní záchraně, ti by měli usilovat už jen o čisté myšlenky a city v přístupu ke všemu, co k nám bude ještě přicházet v dnešní době očisty. Každému, kdo projeví pevné světlé chtění, se dostane pomoci ze Světla, aby se mohl zachránit. Ale musí to v první řadě on sám chtít a musí se začít on sám duchovně namáhat. Neboť zde nepomohou nějaká povrchní slova, volající v poslední chvíli ke Stvořiteli o pomoc. Musí to být něco jiného! Musí to být vnitřní vyzařování osobnosti.

Buďme si proto dobře vědomi toho, že vnitřní hodnotové vyzařování naší osobnosti rozhoduje v dnešní době Velké očisty země o našem dalším duchovním vývoji a duchovní cestě. Rozhoduje o tom, zda to bude cesta vzestupu ke Světlu a věčnému bytí, nebo cesta pádu do temnoty věčného zatracení. Každý z nás to má ve svých vlastních rukou.

Procitněte, kamenná lidská srdce!

ve spolupráci s https://smeromkzivotu.blogspot.com/
Uživatelský avatar
smilan
 
Příspěvky: 121
Registrován: pon 18. čer 2012 10:50:14
Poděkoval: 0
Poděkováno: 0-krát v 0 příspěvku

Předchozí

Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 2 návštevníků