Návštěvníci, Jiní, Hvězdní lidé, ET atd.

Re: Návštěvníci, Jiní, Hvězdní lidé, ET atd.

Příspěvekod Alaja » pon 29. kvě 2017 13:25:46

Zajímavý článek... :meditace:


http://extrastory.cz/sci-fi-se-stava-re ... rtaly.html

Sci-fi se stává realitou: NASA nachází v magnetickém zemském poli skryté portály!

V mnoha starověkých kulturách se dochovaly pověsti o portálech do jiných světů nebo vesmírů. Čím dál více vědců tyto portály ztotožňuje s červími dírami schopnými utvořit zkratku přes prostor a čas. Autoři sci-fi jich využívají k mezihvězdnému cestování s nadsvětelnou rychlostí. To, co před půl stoletím všem připadalo jen jako výplod fantazie, se nyní však stává realitou. Vesmírná agentura NASA totiž objevila v zemském magnetickém poli skryté portály. Vědci z Univerzity v Iowě je nyní zkoumají.

NASA za účelem průlomového objevu použila kosmickou lodˇ THEMIS, s níž portály v magnetickém poli zkoumala.

“Nazýváme je body X nebo oblasti elektronové difuze,” říká plazmový fyzik Jack Scudder z univerzity v Iowě. “Jsou to místa, kde se magnetické pole Země spojuje s magnetickým polem Slunce a vytváří nepřerušenou dráhu, která vede z naší planety do sluneční atmosféry vzdálené 93 milionů mil,” dodává vědec.

Pikantní na celé věci je to, že lovci UFO už léta tvrdili, že naše Slunce je součástí gigantické hvězdné brány, využívané “Bohy” či vysoce vyspělými mimozemskými civilizacemi, které cestují nadsvětelnou rychlostí napříč vesmírnými světy.

Ještě před deseti lety by většina vědců o existenci kosmických portálů pochybovala a odkazovala je do říše sci-fi, nyní však mají v ruce nevyvratitelné důkazy. Portály, které NASA objevila, se převážně nacházejí desítky tisíc kilometrů od Země. Některé jsou malé, zatímco jiné jsou naopak gigantické a rozlehlé. Prochází jimi obrovské množství magneticky nabitých částic, které vznikají na Slunci.

Podle vědců se tyto podivné portály otevírají a zavírají několikrát denně. Záhadou je, proč se portály tvoří každých osm minut. Vědci také neví, jak se magnetické pole uvnitř cylindrických portálů otáčí.

“Magnetické portály jsou neviditelné, nestálé a nepolapitelné,” shrnuje Jack Scudder. “Otevírají se a zavírají bez varování, a neexistují žádné směrovky, které by nám ukázaly, kudy jít.”
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 1261
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 162
Poděkováno: 195-krát v 188 příspěvcích

Re: Návštěvníci, Jiní, Hvězdní lidé, ET atd.

Příspěvekod Alaja » pon 29. kvě 2017 13:30:30

Některé portály vypadají třeba takto.....


:meditace:
Přílohy
312789_2171648123325_254541909_n.jpg
312789_2171648123325_254541909_n.jpg (25.92 KiB) Zobrazeno 126 krát
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 1261
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 162
Poděkováno: 195-krát v 188 příspěvcích

Re: Návštěvníci, Jiní, Hvězdní lidé, ET atd.

Příspěvekod Alaja » pon 29. kvě 2017 13:49:36

Lítá ve stejné výšce jako orbitální stanice ISS...


http://www.astro.cz/clanky/kosmonautika ... uzici.html?

Amatérští astronomové vystopovali další tajnou družici


Jeden nacistický pohlavár kdysi přirovnal český národ ke smějícím se bestiím kvůli specifické satiře autorit, a trošku podobně se možná chová celosvětová komunita amatérských astronomů když propočítává a zveřejňuje pozorovatelné přelety armádních družic, čímž samozřejmě stahuje roušku utajení z jejich oběžných drah. V minulosti se tak stalo americkému armádnímu raketoplánu X-37B, nyní zase zpravodajské družici, kterou vynesla na začátku měsíce raketa společnosti SpaceX.
 

Byla to první zakázka SpaceX pro ministerstvo obrany, a hned přísně tajná družice Národní zpravodajské agentury. Američané pro takové náklady používají hezké slovíčko „classified“, což znamená, že se podrobnějších údajů o vynášené družici jen tak nedopátráte, i když je běžně vynáší soukromé společnosti (například rakety Atlas či Delta od United Launch Alliance). Nejinak tomu bylo i v případě prvního startu SpaceX pro armádu, během jehož příprav byl tajný dokonce i seznam zaměstnanců společnosti, kteří se na přípravě mise podíleli.

Raketa Falcon 9 odstartovala úspěšně první májový den z floridského „kosmického“ břehu, z historické rampy 39A, a nabrala severovýchodní směr nad Atlantik. Start probíhal bez problémů, bohužel přímý přenos byl na žádost ministerstva obrany přerušen krátce poté, co raketa odhodila svůj první stupeň. Zanedlouho totiž následovala separace aerodynamického krytu nákladu a zpravodajci nemohli potřebovat, aby se jejich družice ukázala v internetovém přenosu. SpaceX poté vysílala už jen záběry prvního stupně, jak sestupoval k přistání zpět na kosmodromu. Nutno dodat, že záběry to byly parádní a přistání vícenásobně použitelného stupně se povedlo také na jedničku, takže fandové raket si beztak přišli na své.

Horní stupeň s družicí označovanou NROL 76 pokračoval vstříc oběžné dráze, od této chvíle už civilisté a veřejnost neměli o misi nic dalšího vědět.

Objekty na nízké oběžné dráze ovšem není vůbec problém pozorovat na obloze a utajení mise na tento fakt částečně „dojelo“. Zkušený kanadský pozorovatel satelitů Ted Molczan se pokusil spočítat dráhu nové družice z veřejně dostupných údajů, například upozornění, vydaná pro piloty a námořníky v souvislosti se startem rakety Falcon 9 přes Atlantik a řízenou likvidací horního stupně nad Indickým oceánem, Tedovi mnohé napověděla. Pustil se tedy do odhadů výšky a sklonu oběžné dráhy družice.

Asi tři týdny poté, co svá čísla zveřejnil, družici skutečně zahlédl na obloze amatérský astronom Leo Barhorst z Nizozemí, do jeho zorného pole vlétla asi o devět minut dříve oproti odhadům Teda Molczana, který poté své zveřejněné údaje o orbitě NROL 76 upřesnil dle pozorování Barhorsta a tří dalších hvězdářů. Družice již byla údajně pozorována i z Ruska (tady se lze v případě tajného nákladu domýšlet, nakolik to bylo v režii pouze amatérských astronomů).

Družice NROL 76 se podle pozorovatelů nachází na lehce eliptické dráze okolo Země v průměrné výšce 400 kilometrů, její dráha je skloněna o 50 stupňů vůči rovníku. Je údajně viditelná bez problému neozbrojeným okem.

Co družice dělá se můžeme jen dohadovat, o jejích úkolech nebylo zveřejněno prakticky nic. Dá se předpokládat, že jde o malý automat, menší, než na oběžné dráze běžně provozují američtí zpravodajci. Soudit se tak dá z běžné praxe výrobce družice, coloradské firmy Ball Aerospace, která se specializuje na výrobu a zprovoznění spíše menších družic, podle typu uzavřeného kontraktu s ministerstvem obrany měla tato firma snad ještě provést testy družice na oběžné dráze před předáním ovládání ministerstvu obrany. Stejně tak první stupeň Falconu 9 měl po vynesení sestavy na hranici kosmického prostoru bezpečnou rezervu paliva pro návrat až na floridskou pevninu.

Podle Jonathana McDowella, astrofyzika, který sleduje globální kosmickou aktivitu, se zdá, že jde o testy nějaké nové zpravodajské technologie, na podobných oběžných drahách, po jaké krouží NROL 76, totiž armáda provozuje družice pro radarový průzkum oblastí na povrchu planety. Stejně tak ovšem připouští, že může jít i o nějaký zcela nový, utajený projekt.

Abychom neupřeli pozorovatelům družicových sítí nějaké zásluhy, tak podobným způsobem odhalují na nočním nebi i ruské či dokonce čínské vojenské satelity.

NROL 76 si můžete prohlédnout i z území České republiky, jeho pozorovatelné přelety lze vypočítat i klasicky na webu HeavensAbove (na ukázku spočítáno pro střed republiky). Web neuvádí předpokládanou jasnost družice, která by podle CalSky.com měla činit v maximální výšce až 4 magnitudy.
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 1261
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 162
Poděkováno: 195-krát v 188 příspěvcích

Re: Návštěvníci, Jiní, Hvězdní lidé, ET atd.

Příspěvekod Alaja » úte 06. čer 2017 15:04:14


http://extrastory.cz/lobbiste-tlaci-na- ... i-ufo.html

Lobbisté tlačí na Putina, aby přiznal, že ví o existenci UFO

Lobbisté jsou lidé, kteří u politiků prosazují něčí zájmy, zpravidla zájmy finančních nebo podnikatelských skupin. Ale existují i lobbisté, kteří po politicích chtějí, aby odtajnili svazky týkající se UFO nebo rovnou na veřejnosti přiznali, co všechno o UFO vědí. Jedním z takových lobbistů je Stephen Bassett.

Stephen Bassett je ředitelem organizace Paradigm Research Group International (PRG) a především lobbistou usilujícím o odtajnění svazků o UFO (anglicky se tomu hezky říká UFO Disclosure Lobbyist). Bassett se dlouho snažil ovlivnit zejména americké politiky, pracoval například pro šéfa kampaně Hillary Clintonové Johna Podestu, a právě jeho se snažil přesvědčit, aby Hillary po svém vítězství kompletně odtajnila všechny svazky týkající se UFO. Jenže s Hillary Clintonovou to dopadlo tak, jak to dopadlo, a Donald Trump se rozhodně nic odtajňovat

Bassett se proto vypravil v půlce května do Moskvy, aby tady navázal kontakty s vysokými vládními a vojenskými činiteli, a zahájil tak novou misi – odtajnění svazků UFO Vladimirem Putinem. Otázkou je, jak by vlastně chtěl Putina k takovému neobvyklému kroku přimět. Podle Bassetta by to mohlo Putinovi otevřít dveře ke spolupráci s USA a Čínou. Ve světě po odtajnění, nebo spíše přiznání existence mimozemšťanů, by se mohl zásadně změnit pohled na mezinárodní spolupráci. Státy by si uvědomily, že není možné bojovat mezi sebou a vést obchodní války, protože zdroje se musejí sdílet. To by Rusku, které je svíráno ekonomickými sankcemi, mohlo výrazně pomoci.

Nechme stranou, jak moc reálný je celý Bassettův nápad. Každopádně lze souhlasit s tím, že svět by měl se svými zdroji zacházet opatrněji, a to bez ohledu na to, zda nad námi krouží mimozemšťané, či nikoliv.
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 1261
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 162
Poděkováno: 195-krát v 188 příspěvcích

Re: Návštěvníci, Jiní, Hvězdní lidé, ET atd.

Příspěvekod Alaja » pon 19. čer 2017 0:36:13

U ISS není vidět žádné UFO....


jen reklama na kosmické solární panely...
:donknow:
Přílohy
5544.jpg
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 1261
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 162
Poděkováno: 195-krát v 188 příspěvcích

Předchozí

Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron