Ještě k tématu běženců

Re: Ještě k tématu běženců

Příspěvekod Trini » úte 13. bře 2018 3:00:13

:!:
http://www.krone.at/1664606

Počet útoků nožem vzrostl v Rakousku skoro o 300 %.
Naposledy upravil Trini dne úte 13. bře 2018 3:24:06, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 764
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 21
Poděkováno: 9-krát v 7 příspěvcích

Re: Ještě k tématu běženců

Příspěvekod Trini » úte 13. bře 2018 3:10:02

:!:
Problémy na videnských školách.

http://www.krone.at/1662117

Ta učitelka říká, že je nemožné integrovat 21 dětí ve třídě s 25 dětmi. Šaria má pro většinu muslimských žáků vyšší hodnotu než vzdělání. Nemají zájem se učit německy.
Ve Vidni je už každý druhý žák z migrantské rodiny.
Nábožensky motivované konflikty patří ve školách již ke každodenní rutině.
Stále více učitelů varuje před kolapsem školního systému.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 764
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 21
Poděkováno: 9-krát v 7 příspěvcích

Re: Ještě k tématu běženců

Příspěvekod Trini » úte 13. bře 2018 3:43:47

:!:
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/m ... eli-481906

Svérázná integrace imigrantů v Rakousku: Do dětské čítanky dali obrázek mešity, kostel ale „korektně“ opomněli

V zemích s početnější muslimskou komunitou je velkým tématem integrace jejích příslušníků do většinové společnosti. Jak ovšem ukazuje případ z Rakouska, občas se spíš zdá, že se snaží většinová společnost integrovat mezi muslimy.

Rakouští Svobodní, německá AfD či nizozemská Strana pro svobodu Geerta Wilderse sbírají body u voličů právě proto, že upozorňují na až přílišné ustupování vlád a úřadů západních zemí vůči muslimům. Zdá se, že šokující rakouská učebnice pro základní školy „Lesen mit Sinn“ jim dává za pravdu. Jak píše deník Kronen Zeitung, rodiče dětí, které používají tuto učebnici ve škole, si stěžují, že na jednom z obrázků je vyobrazena vedle nemocnice, banky či školy mešita. Ovšem obrázek kostela zde chybí.

Mnozí se domnívají, že autoři učebnice chtěli vyjít vstříc muslimům. Příslušníci muslimské komunity nijak nezastírají, že vyobrazení křesťanských symbolů je zneklidňuje a některé dokonce uráží. A aby toho nebylo málo, tak u obrázku navíc autoři učebnice používají muslimské jméno „Mehmet“. Pro z velké míry věřící Rakušany je nepochopitelné, že v učebnici byl opomenut symbol křesťanství, kdežto mešita zde nechybí.

Vídenští radní však dávají od celé záležitosti ruce pryč a na dotaz deníku Kronen Zeitung odpověděli, že oni sami nemají na obsah učebnic pro základní školy žádný vliv. „Za učebnice zodpovídá jedině ministerstvo školství a nikoli školní rada,“ cituje deník odpověď radních s tím, že ministerstvo školství na žádost redakce o vysvětlení nereagovalo. Ovšem náměstek vídeňského starosty Johann Gudenus svoji reakci deníku poskytl.

„Dětem takový obrázek jasně sugeruje, že klíčové jsou pro naše město mešity a nikoli kostely. Potom se nesmíme divit, že integrace prostě a jednoduše nefunguje,“ zlobí se člen rakouských Svobodných. Celá záležitost má ještě další rozměr. Rakousko a zejména Vídeň a další větší města se potýkají s dramaticky se zvyšujícím počtem dětí ve školkách a školách, pro které není němčina mateřským jazykem.

http://www.krone.at/562381

Kirche fehlt
Mehmet und die Moschee: Schulbuch verärgert Eltern
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 764
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 21
Poděkováno: 9-krát v 7 příspěvcích

Re: Ještě k tématu běženců

Příspěvekod armin » ned 18. bře 2018 20:44:09

Paradoxní je, že bojovníci za demokracii nemohou skousnout výsledky demokratických voleb - Babiše a Zemana. A také v USA Trampa :-)

To mi připomíná "socialistickou demokracii", která měla být údajně lepší, než normální demokracie.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 341
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 0
Poděkováno: 13-krát v 13 příspěvcích

Re: Ještě k tématu běženců

Příspěvekod Tino » ned 18. bře 2018 21:34:03

Uživatelský avatar
Tino
 
Příspěvky: 66
Registrován: pát 09. pro 2011 12:02:23
Poděkoval: 7
Poděkováno: 9-krát v 9 příspěvcích

Re: Ještě k tématu běženců

Příspěvekod Trini » ned 18. bře 2018 22:11:30

armin píše:Paradoxní je, že bojovníci za demokracii nemohou skousnout výsledky demokratických voleb - Babiše a Zemana. A také v USA Trampa :-)

To mi připomíná "socialistickou demokracii", která měla být údajně lepší, než normální demokracie.


https://www.parlamentnilisty.cz/arena/r ... aci-528468


Zapojení studentů je vysoce symbolické a svědčí to o tom, že tyto protesty jsou velmi profesionálně řízené. Dětem a mladým lidem je od útlého dětství vštěpován ten jedině správný politický názor, který odpovídá neomarxistickému, v našich podmínkách pravdoláskařskému, pohledu na svět a který je charakterizován stoprocentní podporou EU a USA, podporou homosexualismu, multikulturalismu, globalismu a imigrace. Prostě se jedná o novodobé pionýry, aktivisty a svazáky.-----

Připomíná mi to rozhovor s mojí již "dospělou" vnučkou ( začala právě studovat na univerzitě a ví tedy všechno nejlépe a jedině správně). Prý to vidím špatně, když volím to, co volím. "Ne, vidíme to každá jinak. Můj pohled je vytvořen na základě zkušeností, které jsem prožila, a ty mi tady vykládíáš, co tě naučili ve škole. "

---


A ten požadavek, aby se všem měřilo stejným metrem - ano, taky jsem pro to, aby se všem měřilo stejným metrem. Tak například jsem pro to, aby ti pákistánští muslimové, kteří dlouhá léta znásilňovali, mučili a zastrašovali anglické dívky v Rotherhamu a jak se ukázalo nedávno, i v jiných anglických městech, dostali opravdu pořádné pálky, jaké by dostali rodilí Angličané a rovněž aby byli důkladně potrestáni ti policisté a úředníci, kteří dlouhá léta tuto věc zametali pod koberec a naopak kriminalizovali ona nešťastná děvčata.


https://cs.wikipedia.org/wiki/Rotherham

V roce 2014 zde vypukl skandál se sexuálním zneužíváním nezletilých bílých anglických dívek, kterých mělo být zneužito nejméně 1400. Pachatelé byli převážně pákistánští muslimové, ale byli mezi nimi i slovenští Romové.[zdroj?] Jedná se zatím o nejrozsáhlejší z dlouhé řady případů muslimských gangů útočících na nezletilé anglické dívky (např. případ Rochdale).


Na německé je o tom napsáno víc.


https://de.wikipedia.org/wiki/Missbrauc ... _Rotherham
Missbrauchsskandal von Rotherham

Policajti prý měli strach, že je budou podezírat z rasismu, když se tím budou zabývat, a tak nechali pakistánské muslimy se rasisticky vyřádit na bílých nezletilých angličankách.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 764
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 21
Poděkováno: 9-krát v 7 příspěvcích

Re: Ještě k tématu běženců

Příspěvekod Trini » úte 10. dub 2018 19:10:47

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/m ... ope-531450

Rozklad a zkáza Evropy. Černá invaze. EU bude do ČR imigranty umisťovat přednostně. Keller, Robejšek, Hampl a Kuras hovořili o střetu s islámskou civilizací v Evropě

....
Vrcholem naší kultury dnes je nechat si obsadit své území cizinci, což je nazýváno „tolerancí“. Multikulturalismus je dle Kellera útokem na evropskou civilizaci zevnitř a je dílem nové levice. Keller se považuje za příslušníka staré levice, která se hlásí k evropské civilizaci. Nová levice nenávidí evropskou civilizaci a všechny tradice, autoritu a řád považuje za útlak. Cílem nové levice je dokonale rozložit společnost. „Málokdy byly rozklad a zkáza chváleny tak vznešenými slovy,“ řekl na adresu neomarxistů Keller.

Neomarxistům jsou imigranti sympatičtí, protože nemají vztah ke kořenům naší civilizace. Jsou nástrojem pro rozklad západní civilizace. Dělníci nerozložili západní kulturu, takže imigranti jsou novým revolučním faktorem, který ji má rozložit. „Dělníci nejsou tak hloupí jako teoretici nové levice, tak přestali novou levici podporovat,“ řekl Keller.

Dle nových levičáků je na straně pokroku cizince vítat a kdo říká opak, ten je fašista, islamofob, rasista a xenofob. Takovéto nálepky vůči odpůrcům komunismu již používala Kominterna za J. V. Stalina

Diktatura menšin

Dle nové levice má být společenská různost demonstrována veřejně a každá menšina má požadovat svá práva na úkor většiny. Přechodná diktatura má nastolit svobodnou společnost stejně jako diktatura
proletariátu. Má existovat diktatura menšin nad většinou, většina nejenže musí tolerovat, musí milovat jinakost. Tyto věci chce nová levice udělat za pomoci tvrdých státních opatření.


Keller zmínil výzkum, z něhož vyplývá, že multikulturalismus nejvíc podporují lidé, kteří s imigranty nežijí. Žijí v bohatých čtvrtích, kde byt stojí tolik, že dělník by na něj musel šetřit sto let. Tito lidé posílají děti do škol, kde imigranti nejsou.
....

Střet uvnitř naší civilizace. Nová levice chce rozbít evropské národy

....
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 764
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 21
Poděkováno: 9-krát v 7 příspěvcích

Předchozí

Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron