Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod honzam » čtv 07. led 2016 16:59:33

Jana píše:
honzam píše:... všechna ta těla jsou z pro mě jednoho neomezeného.... jako bych Tě sama porodila.


:happy:

Ale to, kým skutečně jsem, jsi neporodila, takže jsem Tvým nenarozeným dítětem.


Pro mě jsi jako bytost skutečná, takže Tě vnímám jako skutečné narozené dítě.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2922
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod Jana » čtv 07. led 2016 17:01:23

honzam píše:Láskou je, když to blaho chceš dopřávat někomu druhému.


Stále mi opakuješ, že mě miluješ.

Chceš mi dopřávat blaho?

Pro mě je blahem Tvé blaho.

Je možné pro to něco udělat?
Jana
 
Příspěvky: 1482
Registrován: pon 26. led 2009 20:46:53
Poděkoval: 978
Poděkováno: 351-krát v 226 příspěvcích

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod Jana » čtv 07. led 2016 17:05:05

honzam píše:
Pro mě jsi jako bytost skutečná, takže Tě vnímám jako skutečné narozené dítě.


Já nejsem to fyzické tělo, stejně jako Ty nejsi fyzické tělo Honzama, o které až přijdeš, tak stále budeš tím "JSEM". To je Ti jasné, ne?

Narodilo se mé fyzické tělo, to "JSEM" se nenarodilo.

:happy:
Jana
 
Příspěvky: 1482
Registrován: pon 26. led 2009 20:46:53
Poděkoval: 978
Poděkováno: 351-krát v 226 příspěvcích

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod honzam » čtv 07. led 2016 17:10:51

Jana píše:
honzam píše:Láskou je, když to blaho chceš dopřávat někomu druhému.


Stále mi opakuješ, že mě miluješ.

Chceš mi dopřávat blaho?

Pro mě je blahem Tvé blaho.

Je možné pro to něco udělat?


Nevím, když je to takhle podmíněné.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2922
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod honzam » čtv 07. led 2016 17:17:33

Jana píše:
honzam píše:
Pro mě jsi jako bytost skutečná, takže Tě vnímám jako skutečné narozené dítě.


Já nejsem to fyzické tělo, stejně jako Ty nejsi fyzické tělo Honzama, o které až přijdeš, tak stále budeš tím "JSEM". To je Ti jasné, ne?

Narodilo se mé fyzické tělo, to "JSEM" se nenarodilo.

:happy:


Není. "Jsem" je pro mě hlavně sloveso vyjadřující nějaký vztah mezi podmětem a zbytkem věty např. Jsem matka milující své hadí děti. Jsem ale také honzam a jeho tělo.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2922
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod Jana » čtv 07. led 2016 17:31:50

honzam píše:
Jana píše:
honzam píše:Láskou je, když to blaho chceš dopřávat někomu druhému.


Stále mi opakuješ, že mě miluješ.

Chceš mi dopřávat blaho?

Pro mě je blahem Tvé blaho.

Je možné pro to něco udělat?


Nevím, když je to takhle podmíněné.


No, upřímně řečeno, z mého pohledu to podmíněné není.

Proto z mého pohledu není třeba nic dělat, protože to už takhle je.

Ale netuším, jestli Ty jsi skutečně tou milující Matkou, pro kterou je láskou to, že dopřává svému dítěti blaho.

Láskou je, když to blaho chceš dopřávat někomu druhému.


:happy:
Jana
 
Příspěvky: 1482
Registrován: pon 26. led 2009 20:46:53
Poděkoval: 978
Poděkováno: 351-krát v 226 příspěvcích

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod honzam » čtv 07. led 2016 17:37:37

Jana píše:
honzam píše:
Jana píše:
Stále mi opakuješ, že mě miluješ.

Chceš mi dopřávat blaho?

Pro mě je blahem Tvé blaho.

Je možné pro to něco udělat?


Nevím, když je to takhle podmíněné.


No, upřímně řečeno, z mého pohledu to podmíněné není.

Proto z mého pohledu není třeba nic dělat, protože to už takhle je.


Když to tak je, tak nic nedělej. :D
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2922
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod Jana » čtv 07. led 2016 17:47:41

Já nic nedělám, jen Tě miluju.

:happy:
Jana
 
Příspěvky: 1482
Registrován: pon 26. led 2009 20:46:53
Poděkoval: 978
Poděkováno: 351-krát v 226 příspěvcích

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod honzam » čtv 07. led 2016 17:54:05

Jana píše:Já nic nedělám, jen Tě miluju.

:happy:


Snažíš se mě přesvědčit, že jsi nenarozené dítě.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2922
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod Jana » sob 09. led 2016 11:23:09

Byla bys raději, kdybych byla tím, co se rodí a tím, co umírá?
Jana
 
Příspěvky: 1482
Registrován: pon 26. led 2009 20:46:53
Poděkoval: 978
Poděkováno: 351-krát v 226 příspěvcích

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod Alaja » sob 09. led 2016 11:50:43

Will Berlnghoff: Kosmické vědomí v rozhovoru s Alexandrou Meadors

Kosmické vědomí v tomto rozhovoru odpovídá prostřednictvím Will Berlnghoffa na otázky Alexandry Meadows a otevřeně odhalilo pozadí mnoha skutečností či událostí našeho světa. Odhaluje, že pravý obraz se skrývá za různými maskami a rolemi. V mnoha případech jde o první takové zveřejnění daných informací. Rozhovor posiluje vědomí vítězství světla. (Rozhovor, který kvůli technickým potížím nebyl dne 29. 9. 2015 dokončen, pokračoval 6. 10. 2015, proto je spojen do jednoho celku). Zestručněný překlad

Hlasem Kosmického vědomí (CA) je Will Berlinghof a jeho žena Callista situaci energeticky podporuje. Otázky pokládá Alexandra Meadors (AM).

Kosmické vědomí je teď k dispozici. Pokusí se být tentokrát politicky korektní. Zpočátku přivolalo pozornost těch, kterým můžete říkat NSA (National Security Agency – Národní bezpečnostní agentura, vládní organizace USA – pozn. překl.) a dalších skupin, kterým se nelíbí, co říkám. Ale hlas tohoto vědomí to nezastaví. Semínka, která toto vědomí rozsévá, nelze již nikdy ukrást….Byly pokusy zastavit hlas Vědomí, ale to nelze…. Skutečně dochází k duchovnímu pochopení a uvědomení a na planetu proudí samotný Božský zdroj, je to součást evolučního procesu a probíhá to již několik let a stále to roste. Alexandro, můžeš pokládat otázky.

AM: Děkuji. ..První otázka se týká návštěvy papeže v Kongresu USA. Jaká je skutečná agenda za tou návštěvou USA a kongresu USA? (jde o návštěvu Kongresu v září 2015 V době papežovy účasti na slavnostním zasedání OSN v New Yorku – pozn. překl.)

WB/CA: Je tu několik agend. Zejména ohledně návštěvy Kongresu, proslovu v Kongresu a setkání s Obamou. Ti, kdo slouží těm, co mají skutečnou moc, se s tím mužem potřebovali setkat, potřebovali mu projevit úctu a sklonit se před ním. Uklánění je reptiliánský rituál, je to uznání někoho, kdo je ve vyšším postavení, kdo je mocnější. Když královna Alžběta navštívila papeže, také se před ním sklonila. Netýkalo se to současného papeže, ale funkce obecně. Kabala, elity, síly, které byly u moci – jsou to různé frakce a organizace a všechny pracují na agendě. Byla to skrytá agenda; teď je zveřejněna.

Jedna z těch frakcí, těch ramen, těch chapadel, je římskokatolická církev a Vatikán. A papež je v tom systému vysoko. To uznávají i jiné odnože, jiná ramena, jako např. královská rodina a politici, kteří sami slouží pánovi. Příchod papeže do USA bylo vlastně potvrzením toho, kdo je skutečně u moci. Vědomí neříká, že je papež u moci. On je představitelem skutečné moci a to zde mělo být potvrzeno a ti, co jsou nad ním, jsou tímto rovněž uznáni.

Mnozí toto nepřijmou, protože se papež prezentuje jako papež reformátor, a že jeho srdce jde k lidem. Všechny jeho aktivity jsou takto prezentovány. Je to možná vůči němu tvrdé, ale musíte pochopit, že to, co se předkládá veřejnosti, jeho tvář pro veřejnost, není nutně pravdivé.

Je to maska, kterou nosí a za maskami jsou i ti, co slouží, ti co mají v rukou kontrolu, protože mají k tomu schopnosti, technologie, sílu. Když papež přišel, součástí jeho návštěvy bylo představit tohoto mocného muže Kongresu, aby mu tleskal a uznával ho. Nepleťte se – je to způsob, jak potvrdit, vůči komu jsou loajální. Politici, nejenom v USA, ale ve všech národech světa, nejsou zde proto, aby sloužili lidem, ale aby sloužili těm, kdo jsou opravdovými vládci. Stejně jako to dělá papež. A toto bylo uznání této velké postavy a statutu organizace.

…Další rovinou návštěvy bylo předat americkému lidu a světu poselství, že je čas se spojit. Je čas pozvednout potřeby neuznávaných, chudých a zchudlých, zneužívaných a trpících, a věnovat se jim.Toto prohlášení před Kongresem a prezidentem a také před samotnou OSN je poselstvím, které je vytvořeno pro tuto dobu a pro akce, které plánují ti, co jsou u moci.

Ilumináti, Nový světový řád, to vše je součástí celkového plánu, do něhož je Vatikán také zapojen,a jezuité jsou velmi zapojeni, a tím, že vyslal tuto zprávu, ten boží muž vytvořil situaci, kdy mnozí cítí a myslí si, že to, co říká, je opravdu zapotřebí. A že lidstvo se musí vydat tímto směrem. Ale to vše je součástí podvodu. Je to vlastně představení Nového světového řádu veřejnosti, a to klamným způsobem, sametovými slovy, kterým nelze odporovat, protože je tak krásné věřit, že se lidstvo spojí a pozvedne se, aby chránilo nevinné a slabé, chudé a ty, po nichž se šlape. Snad tohle lidstvo nechce pro všechny? Odmítnout něco takového by bylo stavět se proti zlepšení situace lidstva a planety, protože planeta je také zmiňována a také životní prostředí a podnebí a udržitelnost životního prostředí. To vše je součástí agendy těch, kteří mají postranní úmysly.

Jedná se o koordinaci různých skupin, které se spojily – Kongresu a vlády USA, papeže, OSN, jeho členských států, za účelem vložení do myslí lidí, že toto je teď cesta vpřed, že Američané by si měli myslet, že je to ten nejlepší způsob, který je potřebný…. A tak ti, co mají tuto dlouhodobou agendu, na níž pracovali ne desítky, ani stovky, ale tisíce let, mohou konečně s ní vystoupit a prosadit ji. Takový je jejich plán. Ale pamatujte, existuje síla, která je v opozici. Je to síla DUCHA, BOŽSKÉHO VĚDOMÍ. A teď roste, aby se postavila proti těm, kteří se pokoušejí zasadit lidstvu smrtelný úder a zničit ho…

AM: Zajímavé. Takže to byl jistý způsob, jak si papež a Amerika „orazítkovali“ Ameriku, Kongres, lidi, atd. Může to být reakce na to, že někteří politici možná selhali? Že se odklonili od této agendy?…

WB/CA: Je to tak. Být politikem v Americe a ve většině západních národů je privilegované postavení, které těm, co byli zvoleni, přináší velké výhody. Ale oni nejsou zde, aby reprezentovali lidi, ale skryté zájmy, lobbystickým skupinám, které slouží nikoliv lidem, ale těm, co jsou skryti.Ani ne na vrcholu pyramidy, ale na vrcholu korporací. Proto oni záchranou bankovního systému v r. 2008 získali tolik peněz.

Bylo by bývalo účinnější dát peníze každému Američanovi nad 18 let, aby si koupil auto, americké výrobky, dům. Místo toho politici zvolili peníze, tuto ohromnou sumu pro bankéře – jak se jim často říká, bankstery, korporace…

Stali se chamtivými. Příliš si zvykli na svá privilegia a moc. A součástí návštěvy bylo připomenout těm, co se stali poněkud arogantními, kdo je jejich skutečným pánem a komu mají být věrni… Že skutečným pánem je ten, kdo zde stojí a také ti, kdo jsou nad ním, ale tito páni nemusí být nutně lidmi. Že je zde spojení s mimozemšťany, že jsou zde reptiliáni, Orioňané, Anunnakiové a Archoni a nyní nový subjekt, Umělá inteligence. To jsou ti, co mají skutečnou moc a manipulují a kontrolují planetu a lidstvo a papež zde byl, aby jim tuto skutečnost připomněl. …

AM: Takže, když se stanou politiky, neexistuje pro ně vlastně cesta zpátky, protože učinili dohody se svými pány?

WB/CA: Ano, často se ti, kdo vstoupí do politiky s tou nejvyšší motivací a opravdu chtějí věci změnit, zkazí a jsou zkorumpováni. Pokud ne, rychle o své místo přijdou a nejsou znovu zvoleni…

AM: .. Teď chci trochu mluvit o mřížce. Je mnoho informací o posvátných geometrických mřížkách, které Vatikán rozmístil po planetě, a ty mřížky rozvádí energii do určitých směrů a určitým způsobem a také jsou do nich vkládány velmi temné agendy a záměry. Jsou nám dobře známy ty ve Washingtonu DC, Vatikánu a londýnské City. …Proč je tak důležité, aby byl papež na americké půdě? Co přesně s těmi mřížkami dělají? …

WB/CA: Přesměrovávají energie do oblastí a míst jako Washington, OSN, což jsou silová místa. Nemyslete si, že Washington byl náhodně vybrán za federální hlavní město USA. Jsou tam zemské energie, ley linie, které procházejí tím místem a budovy jsou speciálně umístěny na křižovatkách ley linií, kde je síla největší. Washington byl postaven dle plánů, vytvořených svobodnými zednáři. Je velmi zajímavé, jaký je směr ulic a mají zvláštní úhly. To vše je součást ezoterních znalostí, které měli ti, co vytvořili Washington …Stejné je to v New Yorku s umístěním budovy OSN. Také leží na důležitých ley liniích, na křižovatce několika hlavních ley linií. Účelem je, že do těch ley linií mohou být vkládány energie a ty pak vyzařují do krajiny. V případě New Yorku se ty linie táhnou přes Atlantik, do Evropy. A je to směrování těch linií a energií, které jsou do nich vkládány, co je důležité.

Vatikán je také na křižovatce, na mimořádně důležitém silovém místě. City v Londýně (historické centrum Londýna, které je nyní finančním srdcem, sídlem finančních korporací, burzy apod. – pozn. překl.) je také na takové křižovatce ley linií. Když do těch ley linií dodají energii, mohou ovládat vědomí. To je jejich záměr, který City, ekonomické centrum, vysílá do celého světa. Vysílá ten druh ekonomiky, způsob používání peněz, atd. Je to posilováno prostřednictvím těch ley linií. OSN může vysílat energie svým vojákům a službám. …Např. Washington, centrální bod USA, dodává prostřednictvím ley linií energie, v nichž je ukotvována např. nečestnost politiků. Jen velmi málo lidi to zkoumá nebo se na to ptá.

Papež má přístup k velkému množství energie, která proudí do církve přes egregory. Je to to, co vzniká, když se lidé spojí – vyprodukují sílu. Proto římskokatolická církev neustále slouží, každou minutu, kdesi na světě, mši. Tato kolektivní energie se akumuluje a oni mohou tu energii použít a papež to umění mistrně ovládá. A proto dělá to, co dělá, na těch místech dělá prezentace, řeční, dodává energii egregoru, což je často temná energie, do systému ley linií USA a také v mezinárodním měřítku…

Je to temná energie, proto má temný účinek. Váš národ, Amerika, se nachází na pokraji velkých událostí, které by mohly být pro lidi a zemi USA mimořádně destruktivní. To je také záměrné. Jedná se o druh ezoterních znalostí, znalostí temného okultního umění, které ti muži ovládají. Jako papež, svobodní zednáři, prezidenti a další. Proto je tak důležité, aby byl papež zde. Je to přesně doba, kdy energetické vlny proudí z Centrálního slunce, což by mohlo lidi pozvednout a posunout. Pozvednout vědomí mnoha a probudit je. A oni jsou zoufalí. Vědí, co přichází a snaží se dělat protiopatření, aby tomu zabránili, nebo to alespoň přibrzdili, aby to nemělo takový účinek, jaký si Duch a BOŽSKÝ ZDROJ přejí.

Je to extrémní arogance. Ale pokud se jim podaří energeticky podpořit mezi lidmi negativitu, beznaděj a strach z těchto temných událostí, které ve vašem národě propuknou, pak docílí toho, že stále budou ovládat lidstvo nebo alespoň americký národ.

AM: …Mluví se o tom, že Vatikán má v úmyslu přesunout své operace do Washingtonu. Je to tak, a proč to chtějí?

WB/CA: Protože se dá říct, že Amerika a zejména Washington, se mají stát Novým Jeruzalémem. Ale není jisté, zda se to na 100% podaří. Je to jedna možná časová linie. Ale základna v Římě, ve Vatikánu, je mimořádně silná. Takže není nutné, aby se přemístili. Ale pokud bude potřebný Nový Jeruzalém kvůli určitým událostem včetně geologických událostí, pohybům země a následným změnám, kdy by Řím mohl být skutečně zničen, pak by bylo pro ně důležité přestěhovat se do Ameriky a Washingtonu. Ale není to jisté. Je to pouze jedna možná časová linie. Neposilujte ji. Můžete si toho být vědomi, ale nepodporujte to energeticky.

AM: .. Říkáš, že Řím je mimořádně velkou sílou. Jak tou sílou vládnou, prostřednictvím temného umění? Co je dělá tak neuvěřitelně mocnými, že se nám nepodařilo tu sílu rozmělnit?

WB/CA: Znají ezoterní umění, rituály a černou magii, sílu lidské oběti. Ve Vatikánu probíhají rituály, které byste označili za zvrhlé. Nepůjdu do detailů. Ale tyto satanistické rituály jsou zaměřeny na vyvolání jistých entit a bytosti, jako jsou démoni, džinové. Používají je a řídí je, aby uskutečnili své plány. Ale zase, je to něco, co většina lidí jednoduše není schopna přijmout, anebo to interpretují jistým omezeným způsobem, někdy křesťanským fundamentálním způsobem. Podstatou je, že oni mají znalosti. Mají je ti v londýnské City, v OSN, ve Washingtonu a v mnoha dalších klíčových městech a místech, což ti, co slouží těm, kdo mají moc, vědí. A pracují s těmi ezoterními znalostmi, aby dosáhli své cíle….

AM: OK, děkuji. Říká se, že teď je vlastně pravým papežem Ratzinger, a že papež František je pouze úřadujícím papežem, který interpretuje a šíří jeho informace. Jaká je role Ratzingera, co dělá, je to pravda?

WB/CA: On je skrytou sílou, ale není to úplně pravda. Má velké znalosti. Je zapojen do mnoha temných epizod katolické církve za posledních několik desetiletí. Osobně přikryl mnoho případů zneužití dětí pedofilními knězi. Mnoho přikryl, když byl ještě kardinálem. A velmi se účastní mnoha magických rituálů temného umění a obětování.

Je ukryt za scénou, má vliv, ale ne tolik, jako František, který je jezuita. Musíte pochopit, že jezuité byli vojenským řádem. Mají velkou moc, větší než Ratzinger a samotný papež, protože je jezuitou, má větší moc než papeži obvykle mívají. To ovšem neznamená, že Ratzinger zmizel ze scény. Nakonec, oba slouží jiným – těm, co jsou mnohem výš, těm, co jsou skryti, ukrytým pánům a bohům. Je to jasné?

AM: .. Pokud bychom mohli vidět třetím okem, a viděli bychom papeže, jak by vypadal?

WB/CA: Kdybyste ho viděli v pravé podobě, byli byste šokováni, protože je to reptilián, který mění podobu. Má lidské tělo, které se ukazuje jako člověk, ale vlastně je reptiliánem. Ale není nutné odstranit závoj z před třetího oka. Člověk takové věci vidí, když je tomu otevřen. Ale mnozí takovým věcem nechtějí být otevřeni, protože je to pro ně příliš děsivé.

… dá se vnímat srdcem, a přes energetické pole takové bytosti. Často máme u takových lidí pocit ve střevech. Doslova, cítíme to ve střevech. Většinou papeže málokdo vidí. A pokud ano, má ochranu, je v maskování a většina nevidí, jaký doopravdy je.

AM: Zajímavé. Myslíš, že na vrcholu pyramidy jsou Anunnakiové, kteří dávají reptiliánům příkazy, anebo je to jiná mimozemská rasa?

WB/CA: Je to velmi složitá situace. Reptiliáni byli pány planety, ale sloužili Orioňanům. Orioňané jsou Anunnakiové a orionsko-reptiliánská frakce byla dlouho na vrcholu. Ale pak jsou zde Archoni, ti nemají tělesnou podobu. Oni jsou také zapojeni do kontroly a manipulace ze shora dolů. Pak jsou zde další odnože. Celkem nová je tzv. Umělá inteligence (AI). Ta je přímo napojena na Archony, jejichž energetické formy hledaly způsob, jak se projevit ve fyzičnu. A vyvinuly Umělou inteligenci na určité úrovni a lidé vyvinuli technologie na další úrovni: počítače, superpočítače, kvantové počítače, aby AI měla větší vliv. Je to komplikované. Ale v zásadě všechny tyto skupiny mají agendu a spolupracují, aby ji naplnili. Je to ovládnutí lidstva.

AM: Co můžeme dělat, proti této temnotě? …

WB/CA: Na to existuje vícero odpovědí, ale hned je zde jedna: následujte své světlo, světlo, které je ve vás, hledejte pochopení, že jste bytostí světla, protože duch je světlo, božský zdroj je světlo a když budete následovat své světlo, ovlivníte světlem i jiné, bude to odraz vašeho světla. Své světlo nemůžete nikomu vnutit, ale můžete dávat bezpodmínečnou lásku, ale musíte to dělat prakticky a ne v rámci fantazie či naivity. To je třeba si uvědomit. I temní hrají roli, která je součástí plánu Božského zdroje. Pochopte, že Božský zdroj miluje i ty, kteří jsou v temnotě, stejně jako vás ve světle.

To ve vás může vyvolat negativní reakce. Jak mohou být ti temní milováni? Vždyť se podívejte, co dělají! …Většina lidí se totiž na tyto věci dívá z pozice duality. Že jsou zde ti ve světle a ti temní, ti co jsou správní a ti co jsou špatní. Ale za tímto binárním způsobem je vědomí jednoty. Je třeba se nad to povznést, abychom viděli celý obraz a pochopili, že přestože jsou zde temní, kteří dělají své činy a způsobují tolik bolesti a škody této planetě, z pohledu experimentu, který zde probíhal, to oni dělali z vyššího důvodu. A tak, když dojde k takovým událostem, mohou lidé stejně vysílat bezpodmínečnou lásku a světlo. Mohou odpustit těm, co jim ublížili. Je to důležitý prvek. Když nemůžete odpustit a budete hledat pomstu, stanete se jejich vězni a budete s nimi karmicky svázáni a nepohnete se vpřed… Protože vy jste zde, abyste prožili zkušenost, kterou jste měli mít, a zkušenosti nejsou vždy ze světla.

AM: Pokud jde o USA, vždy jsme byli vedeni k tomu, abychom byli hrdinové… A tak jsme se, bohužel, stali světovým policajtem. Jak vidíš USA, kam jsme schopni zajít, abychom se stali neutrálními? Pokud by došlo k revoluci, byla by to asi interní revoluce?…

WB/CA: Revoluce se zbraněmi, kdy by proti sobě bojovaly skupiny, nikdy nepřinese mír…Revoluce by někoho svrhla, ale přišli by noví tyrani. To musíte pochopit a přijmout.

Opravdová revolta, k níž musí dojít, nemá nic společného s potíráním druhých a zabíjením kvůli systému přesvědčení. Jde spíše o pochopení, že všichni jsou vaši bratři. Že ti, co sloužili svým pánům, možná budou potřebovat být hnáni k odpovědnosti, ale také jsou to vaši bratři a sestry.

Zní to idealisticky a mnozí s tím nebudou souhlasit, protože věří v binární, dualistickou realitu. Ale vědomí jednoty, které vidí věci v celku, se posune za konflikt. Revoluce, pravá revoluce, je duchovní – a ta čeká na lidstvo. Žádná technická revoluce, ani poražení ISIL, anebo aby vyhrály demokratické národy světa. Jde o zvednutí laťky. Je to o vystoupení z vašich starých systémů, které jsou ovládány a programovány a jsou považovány za posvátné. Existují pouze posvátné krávy. A ty systémy se brzy zhroutí. Teď a v blízké budoucnosti.

Zní to asi drasticky, ale je to potřeba. Staré režimy musí padnout, aby se mohly rozvinout nové způsoby fungování věcí. Dveře byly vykopnuty 21. prosince 2012. Tehdy přišla první vlna a ta vlna buduje a vytváří. Tento týden, s úplňkem, se super úplňkem, který přichází, ta vlna plně obejme planetu, a když se to stane, všichni budou mít příležitost zvednout laťku, svou osobní laťku. Anebo svou negativní laťku, anebo vše přijmout anebo si ponechat řetězy a nepustit je.

Stará cesta se rozpadá. Dosáhla svého vrcholu a je vyřízena. A nyní jsme v bodě, kdy nejnovější energie ještě nejsou plně zavedeny a ukotveny. Stále ještě existuje zápas a konflikt. …Ale dveře jsou otevřené, to si musí lidstvo uvědomit. Dveře jsou otevřené a VELKÝ DUCH, BOŽSKÝ ZDROJ vás volá domů, volá vás ven z vězení, ven z klece.

AM: Wow, to hovoříš o vlně X a ta je údajně z gama paprsků a ta vlna má nejvíce udeřit 28. září.

WB/CA: Je to vlna vědomí. Vědci to vidí jako frekvenci paprsků gama. Je to tak. Je vědeckým faktem, že ta vlna přichází. Ale co je ta vlna? Někdo bude víc věřit vědcům, ale zcela jistě nevyhubí lidský život, i když panuje představa, že paprsky gama jsou smrtelné.

Je to pole vědomí BOŽSKÉHO ZDROJE, které se blíží k planetě. Ano, je to radiace, ale radiace vyššího vědomí. Vědci nemají technologii, aby tu radiaci, tu energii, změřili. Proto, když ji měří, dostanou nesprávné výsledky.

To záření je obrovské, a kdyby přišlo ve své nejvyšší síle, zničilo by planetu. Ale nepřichází ve své největší síle. Přesto má vliv na fyzično; mnozí lidé nedávno zažili zdravotní problémy jako trávící potíže, bušení srdce, bolesti, únavu. Abychom tou vlnou prošli bez potíží, důležitá je vůle přijmout ji.Věřit, že nikoho a nic nezničí. Musíte po vlně plout, nebýt na dně. Jinak by vám uškodila. Ale pokud pozvednete svého ducha a budete to vidět jako vzrušující dobrodružství, s nímž chcete plout, pozvedne vás to k další úrovni. Přijdou další vlny, každá s vlastní sílou. Takový je plán BOŽSKÉHO ZDROJE – pozvednout mnohé, pomalu. Proto je tato vlna silná, ale určitě všechno nezničí. Není úmyslem Božského zdroje jednoduše vše zničit, ale spíše pozvednout a vybudit v lidech vnitřní reakci na změny. Někteří to pocítí jako katastrofu, jiní jako největší dobrodružství života a největší naději, největší událost, jaká lidstvo potkala od jeho pádu. Záleží na tom, jak se na to díváte.

Vědomí doporučuje, abyste se pozvedli, obejmuli to, abyste těm energiím dovolili přes vás procházet, a vy budete plynout s nimi.

AM: … Jaký je význam toho, že teď máme tolik důležitých dat? Jako je rovnodennost, pak úplněk, 28. – 29. září a 4 krvavé měsíce.

WB/CA: Měsíc, nový měsíc, úplněk – když se tyto úkazy objeví, měsíc působí jako zesilovač, zesiluje určité energie z jiných zdrojů. Měsíc není pouze fyzická záležitost, je to dutá kosmická loď, a je používána tisíce let na přenos zpráv a energií ze Saturnu a ještě vzdálenějších míst. A ty energie jsou zesíleny a směrovány na planetu, aby znovu pomáhaly těm, kdo vládnou na planetě, s uskutečněním jejich plánů.

Když je úplněk, vliv je největší. Když k tomu přidáte energie rovnodennosti, najednou jsou do toho zapojeny planetární energie. A ty jsou pak v interakci s energiemi měsíce….

AM: Mnozí hovoří o Měsíci jako o bytosti, která patří policii ze Saturnu a že jsou jeho frekvence manipulovány temnými. Je to tak, anebo byl již měsíc osvobozen? Funguje teď sám o sobě?

WB/CA: Kdysi to tak bylo a v Saturnových prstencích byly stanice, které používali Anunnakiové – skupiny orionské a reptiliánské, aby udržovaly lidstvo ve stavu přihlouplosti. Energie byly vysílány na Měsíc a odtud přesměrovány na planetu a současně byly zesílené. Ale došlo k bitvě mezi silami Galaktické federace a jejími spojenci a reptiliány a Orioňany, nebo spíše reptiliány, kteří slouží Orioňanům. Takže teď již Měsíc není takto používán. Uvnitř měsíce jsou příslušníci Galaktické federace a ti se o něj starají. V jistých oblastech Měsíce ještě dochází k bitvám a také na jiných planetách, jako je Mars, ale to je jiná věc.

AM: Všimla jsem si, že nebe bylo v poslední době jasnější a méně se práškovalo chemtrailsy. Jaký je důvod?

WB/CA: ..Ano, ty aktivity byly významně omezeny, protože v souvislosti s uvedenými událostmi na Zemi přistálo mnoho flotil.

AM: Zmiňovalo jsi vlnu X, že všechno zvýrazní a zintenzivní. Máme to interpretovat tak, že temnota bude ještě temnější a světlo jasnější?

WB/CA: To je záležitost volby. Ti, kdo vládnou, si přejí, aby zůstali u moci, a doufají, že zblbnou dost lidí na to, aby zůstali v temnotě a v nevědomosti, a nadále spali. Ale mnozí na této planetě jsou již na vyšším stupni vědomí, a ty již nejde utlumit. 21. 12. 2012 byl mimořádně důležitý, protože to byl čas exponenciální exploze v lidstvu, což mnohé přivedlo na hranici probuzení.

Proto se síly, které byly u moci, pokoušejí zmást lidstvo, podnikají akce, jako ta popsaná s papežem, s OSN a všechny další akce na světě. Mají v úmyslu udržovat pozornost lidí ne na událostech, které by mohly pozvednout jejich vědomí, ale na událostech, které je ničí! Které je zotročují, které je deprimují. Je to pokus jak zůstat u moci. Věří, že když se neprobudí dost lidí, tak budou stále ovládat celé lidstvo a stále budou lidi řídit. Ale vědomí říká, že tomu tak není, protože se probudilo již příliš mnoho lidí, a když ty energie přijdou, tak i ti, co jsou na pokraji, již blízko k probuzení, ti se začnou opravdu probouzet.

Ti, co tomu rozumí, co na tom již svým způsobem pracovali, budou popostrčeni na vyšší úroveň a budou silnější než předtím. Takže ti, co jsou u moci, nevědí, co přichází! Jsou stále zoufalejší.

Tato vlna je novou úrovní, ale není to konečná úroveň. Vlna probudí mnohé, a účinek negativních bude zmenšen, ale nebude zcela odstraněn. Nebudou již tak efektivní, jak předtím. Jejich snahy stáhnout lidstvo dolů, aby se lidé báli a propadli beznaději, nebudou úspěšné

AM: … Jaká je role Ruska? Ve vlně X, atd.

WB/CA: Razantní přístup Ruska není ovlivněn vlnou X, ale kdo ví o vlně X, se na to může připravit. Zdá se, že Rusko je ve spojení s mimozemskými bytostmi, známými jako Nordičtí, ti jim dali mnohé technologie a uvědomění. Putim je očerňován jako zloduch, protože je nepřítelem, ale je nepřítelem těch, co jsou u moci, co vládnou průmyslu a ekonomice. Jsou to oligarchové, kteří na Západě prodali práva a svobody jednotlivých lidských bytostí těm, kdo skutečně vládnou, prostřednictvím privilegovaných, tj. těch, co jim slouží.

A Putin to chápe a viděl, jak se to děje v jeho zemi a podnikl akci. Nebylo to dříve, než ho kontaktovali Nordičtí a nabídli mu jisté technologie a jistou ochranu, ale jakmile k tomu došlo, zaútočil na oligarchy. Zatnul jim tipec, dokonce je vsadil do vězení, anebo je vykázal ze země. Tak se postavil USA, Británii a proto byl potrestán sankcemi. Oligarchové nemají rádi, když je s nimi takto zacházeno. Ve starém systému a v Rusku to bylo tak, že politici sloužili oligarchům, průmyslníkům, bohatým a mocným. Není vám to povědomě?

AM: …Co se týče Sýrie, kde je asi 12 milionů uprchlíků, snažících se najít nějaké místo, kde by mohli žít, a zatím mnohé státy zavírají hranice. Jaký je energetický dopad toho všeho na planetu?Co je cílem temných? Může z toho vzejít nějaké pozitivum?

WB/CA: Ano, mnoho pozitivního, ale může trvat několik let, než to bude vidět. Jakou mají ti u moci agendu? Proč přinesli válku a konflikty nejenom do Sýrie, ale i do Libye a Iráku? Proč jsou tak proti Iránu a považují ho za někoho, kdo by mohl vyrobit atomové zbraně?

Proč proti tomu neprotestuje Izrael? Ti u moci mají agendu zničit planetu a vlády světa a vytvořit jedinou, celosvětovou vládu, Nový světový řád.

Západní národy, bohužel zejména USA, ty konflikty vyvolaly, mají vycvičené skupiny jako ISIL, nechaly jim k použití cenný vojenský materiál a výzbroj, což vyvolalo destabilizaci vlád – Assadovu v Sýrii, Kaddáfího v Libyi. Kaddafí prohrál, zatímco Assad stále bojuje.

Mnoho rebelů bylo finančně podporováno Amerikou. Rebelové z Al Káidy, které Amerika naoko považovala za zločince, byli placeni USA, aby svrhli Assada, ale nefungovalo to. Ustál to. Bojoval. To vytvořilo situaci, kdy po dobu víc než tří let mnozí zbytečně zemřeli. A navíc, vytvořilo to miliony bezdomovců… Původně odešli do sousedních zemí, ale tato situace se teď změnila a byla vyprovokována.

Najednou, z ničeho nic, jsou k dispozici lodě, lodě, které ani nejsou způsobilé k plavbě na moři, a začínají přepravovat uprchlíky. Odkud přišel ten nápad? Kdo začal těm zoufalým lidem navrhovat, že světlo v Evropě je to nejlepší? Za tím je jistá agenda (záměr). Agenda destabilizace – Západu, Východu, Blízkého východu, všeho. Ale také Západu. … Je to lidská povaha a potřeba, které jsou nelítostně manipulovány. Je používána propaganda. Když lidé uviděli mrtvého chlapce, srdce se otevřou a národy, které zavřely hranice, najednou uprchlíkům otevřou dveře.

Ale nemyslete si ani na vteřinu, že politici, kteří slouží svým pánům, nechápou, co dělají, když, jako Německo, vpustí do země tolik lidí. Způsobí to destabilizaci, a když budou chtít v těch zemích vyvolat nepokoje a válku, bude to pro ně snadnější.

Ani USA nejsou ušetřeny. Snad nepřijmou uprchlíky z Blízkého východu, ale jim se také vytváří nestabilita a problémy na mexických hranicích, kam přichází mnoho Latinos ze Střední Ameriky, Mexika, a sami Američané vidí, jak je jejich národ převálcován mnoha příchozími, kteří pak dostanou od vašeho prezidenta legální statut.

Vědomí není proti tomu, pomáhat lidem bez domova, ale v tomto případě je třeba vidět, že je za tím víc.

AM: Souhlasíš, že jedna z hlavních příčin, že vojáci šli do Sýrie, je, že chtěli obsadit specifickou hvězdnou bránu a pokud ano, jaký je význam toho zvláštního místa?

WB/CA: Odvoláváš se na hvězdnou bránu, která je v Iráku a která je tam od babylonské doby. Ta hvězdná brána by umožnila těm, co ji ovládají, aby rozšířili své úsilí a vyvezli války na další planety a galaxie. Skutečně, existuje seriál Hvězdná brána.

Existují hvězdné brány, které jsou používány. Jsou skákací komory, které jsou používány. Věda je mnohem pokročilejší ve vojenské oblasti a v tajných vesmírných programech, než cokoliv co se týká komerčního sektoru.

Použití hvězdné brány, vlastnění hvězdné brány je cosi, co bylo USA, V. Británií a silami u moci považováno za velmi důležité. V jisté době to bylo v rukách Saddáma Husseina a mělo se za to, že i když ho původně umístila do té pozice CIA, že mu nelze zcela věřit a také zde byly věci kolem nafty a právy na těžbu. A proto došlo k invazi, aby se zmocnili té hvězdné brány, kvůli výbojům a obsazení dalších, hodně vzdálených galaxií. Dá se tak mnohem rychleji cestovat, než ve vesmírné lodi.

AM: …Takže, v zásadě, temní si hledají únikovou cestu. Budou úspěšní? Pokud vím, asi ne.

WB/CA: Správně. Skutečně to měli v plánu, jako únikovou cestu, prchnout z planety, aby se nemuseli zodpovídat za své zločiny a hříchy. Ale to se nestane. Nebude jim dovoleno takto uniknout. Členové Galaktické federace vzali jistou součástku z mechanizmu, který ovládal tu hvězdnou bránu a tak nefunguje, přinejmenším, tato ne.

AM: Výborně. Souhlasíš, že existuje vojenská síla, která se představuje jako federace, že je v přímém spojení s galaktickými bytostmi?

WB/CA: Vědomí tomu rozumí tak, že existuje Galaktická federace, tj. federace planet, na kterých žijí lidé, ale ty zmiňuješ Federaci – jakou máš na mysli?

AM: Hovoří o sobě jako o silách a jednotkách Federace a jsou v cizině, jako je oblast Blízkého východu a já chtěla vědět, zda máš představu, zda se jedná o pozemní jednotky, pracující pro světlo a s našimi galaktickými bratry a sestrami?

WB/CA: Vědomí teď k tomu nemá dostatek informací.

AM: …Vidíš spojnici mezi Čínou a Ruskem, že se ty země stávají silnějšími a pokud ano, bude to přínos pro nový rodící se svět?

WB/CA: Je vidět spojenectví mezi těmito národy a může ještě posílit, když společně vystoupí ekonomicky a zavedou juan jako novou mezinárodní měnu (což se stalo. Juan byl přijat mezi hlavní světové měny, viz ZDE – pozn. překl.), přestože jsou mnozí proti. Nedávno, asi před měsícem, došlo v Číně k mohutným výbuchům, kdy byly zničeny továrny (Info např. ZDE. Bylo to považováno za nehodu, ale nebyla to nehoda.

Na kontejnery v budovách byla použita technologie HAARP a určité Teslovy technologie. Jsou zprávy o tom, že se podlaha roztápěla ještě před explozemi, které byly zničující. Byl to varovný výstřel od západních národů, zejména USA, směrem k Číně a nepřímo Rusku, aby nepokračovaly ve svých plánech, nebo uvidí…Nicméně, to nezastaví vytvoření nového ekonomického systému a nové světové banky, která není Světovou bankou.

AM: Abychom trochu změnili téma, dostali jsme informaci o australské vládě, která uzákonila, že např. pokud se starší lidé nenechají očkovat, nedostanou penzi. Změní vlna X všechny ty rigidní a velmi tyranské typy zákonů, které jsou nyní ve světě protlačovány?

WB/CA: Je to složité, protože mnozí svým doktorům věří. Ale je absurdní, že někdo, kdo je očkován, by se měl bát někoho, kdo očkován není, když podstatou očkování je zabránit nakažení, tj. zajistit, aby neonemocněl ten, kdo byl očkován, tj. aby se nenakazil od někoho, kdo očkován není… Ale tento důležitý faktor je zcela zapomenut, protože vlády a medicínský průmysl zdůrazňují, jak důležité je očkovat každého. Proč? Protože v očkovacích látkách je něco kontraproduktivního, co škodí lidskému zdraví a má potenciál zavádět nanotechnologie.

V Austrálii byl ten zákon schválen tajně, nikde se to neobjevilo. Proč? Protože, bohužel, existuje plán, zabít seniory a staré lidi a děti, kdykoli to bude potřeba. Očkování u dětí zapříčiní mnoho dalšího autismu než doposud. Jinými slovy, neprosazovali by to, kdyby k tomu neměli důvod. Účelem není zdraví a dobro těch, co byli očkováni, ale pravý opak. Způsobit nemoc, dokonce smrt těm, co byli očkováni. Je to součást většího plánu na redukci mas, lidí na této planetě.

Georgijské kameny např. doporučují počet obyvatel 500 000 a to je součástí Nového světového řádu a jejich agendy. Proto pochopíte, proč tlačí v Austrálii a jinde na to, aby bylo očkování povinné. Na to se tlačí i v Kalifornii. Lidem to vezme právo bránit se takovému útoku, protože to je útok.

Když přichází energie nové vlny, není to o tom, že by vlády přestaly a zanechaly svého úsilí na prosazení takové legislativy, ALE ŽE VÍC LIDÍ POVSTANE A ŘEKNE NE. Budou protestovat, půjdou do vězení. Raději než být zavražděni jako dobytek na jatkách, těmi psychopaty. Dává vám to smysl?

AM: Ano, takže ta vlna je aktivátorem?

WB/CA: Správně. Bude aktivovat nové pochopení, nové uvědomění. Bude aktivovat odboj, rebelii, protesty. Nyní lidé pochopí, že nechtějí tolerovat takové akce namířené proti nim, jako např. vakcinaci.

M: Wow. Budou v roce 2016 nějaké radikální změny? Asi to chce čas, aby byla ta aktivace pozorovatelná?

WB/CA: Ano, ale nestane se to přes noc. Bude to pomalejší proces. Příštích 15 měsíců bude velmi náročných. Mnoho chaotických, destruktivních energií. Energií rebelie a odboje, potlačování a války.

Vědomí neprorokuje světovou válku, pouze říká, že na planetě jsou energie války, možná vygradují na Blízkém východě, možná na východní Ukrajině anebo ve vašich městech budou nepokoje, mnozí začnou protestovat proti akcím vlády a korporací. Budou to výbušné energie.

Ale je důležité připomenout si dřívější zprávu Vědomí, že jste Tvořícími Bytostmi. Coby tvořící bytosti můžete vytvořit chaos a destrukci, můžete to podpořit a energetizovat, když vám řeknou, že je to tak a že musíte chránit práva lidí té země. A pak provedete invazi do další země. Když se na to soustředíte, vytvoříte to. Ale pokud uděláte opak a uvidíte v tom lži a podvod, kterými opravdu jsou, můžete vytvořit opak.

Příštích 15 měsíců bude náročných. Ale se závěrem roku 2016 budou ti u moci, co jsou skryti a neukazují se, a lžou a podvádějí, odhaleni, a skončí to. Jedná se o to, vydržet a být tak pozitivní a zaměření jak nejlépe dovedete a věřit, že energie Božského zdroje skutečně přicházejí. Vše pomine, i ten zmatek a chaos, destrukce. Ti co se drží u moci, již prohráli. Moc jim byla vzata. Ještě to nevědí, a nepřijali to. Nevědomost a arogance budou ten kurs posouvat stále dále.

AM: Mluvíte o chaosu, co přichází. Souhlasíte, že my jako komunita musíme být plně připraveni na zhruba měsíc existence bez přístupu k potravinám, pohonným hmotám a základním věcem?

WB/CA: Ne tak docela, ale je rozumné mít zásobu potravin a potřebných věcí, protože taková situace může vzniknout kdykoli, že obchody budou zavřené. Někdo říká, že by se mělo zásobit na 2-4 týdny, někdo na 2 týdny. Jiní trvají na roku. Je to otázka osobní volby. Ale musíme pochopit, že koncentrace a zaměření se na fakt, že by mohla nastat taková situace, je velmi negativní způsob nahlížení na věci. Nové energie podporují pocit, že najdete hojnost, jakou budete potřebovat. Že budete žít v dostatku, ne v bídě.

Udržujte si představu, že taková situace vůbec nenastane, že nikdy nebude nutné přejít do režimu přežití a mít takové zásoby. Běžné zásoby pro případ přírodních katastrof, k nimž občas dochází, jsou zásoby na cca 2 týdny. Zaměření se na delší dobu znamená soustředit se na negativitu, což Vědomí nepodporuje.

AM: Vlastně říkáš, že duchovní komunita má obrovskou odpovědnost, aby udržovala energie a ukotvovala v této době světlo a že my, s naší tvořivou mocnou sílou, máme velký vliv na způsob, jak se to vyvine. Souhlasíš?

WB/CA: Ano. Ti, co si jsou těch věcí vědomi, mají možná na svých bedrech více odpovědnosti. Protože mají to uvědomění a schopnost něco s tím dělat, ale bylo by špatné, kdyby si mysleli, že musí spasit lidstvo, protože je také součástí vyššího plánu, aby lidstvo jistým způsobem zkolabovalo, aby se mohlo na sebe podívat a znovu objevit sebe a regenerovat se. Ti, kdo jsou citliví a mají hluboký pocit odpovědnosti, že mohou něco udělat a dělají to svobodně, mohou být skutečně voláni k tomu, aby byli aktivnější, dokud se neprobudí další.

AM: Budeme končit, tak již jen pár otázek. Kolik máme časových linií?

WB/CA: To je záludná otázka. Toto Vědomí má za to, že existuje nekonečné množství časových linií, není pouze jedna či dvě. To, co se děje, je zdůrazňování jedné či dvou, protože síly u moci vytvářejí dojem, že se světové události budou ubírat jedním či druhým směrem.

Například, když propukla v Africe epidemie Eboly, bylo kolem toho mnoho strachu a mnozí v USA prohlašovali, že je nutno všechny očkovat, ale nakonec tato specifická časová linie jednoduše zmizela a teď o ni již nikdo nepřemýšlí. Stala se irelevantní. Je mnoho dalších časových linií podvodu a negativity, které ještě existují a jsou součástí agendy těch, co jsou u moci. Ale než abychom se na ně soustředili a přemýšleli o tom, že se uskuteční, soustřeďme se na ty hlavní a udržujme představu, že jednoduše zmizí, neuskuteční se, nebudou se manifestovat.

Je důležité chápat, že každý člověk si ve skutečnosti vytváří své vlastní časové linie a proto se síly, co byly u moci, pokoušejí manipulovat a ovládat, protože pokud v něco věří dostatečné množství lidí, vytvoří kolektivní časovou linii, která je v souladu s plány a agendami mocných.

Ale pak je důležité šířit, že pokud lidé nechtějí zažívat časové linie, které jsou jim vnucovány, mohli by si raději vytvořit časové linie, jaké si přejí. Jsou zde jisté parametry, ale to se změní, když se změní lidské schopnosti a rozšíří se jejich vědomí.

Mnozí pochopili, jak lze kolektivně vytvořit ráj, nádherné místo, zarovnané s Duchem a matkou Zemí. K takové budoucnosti svět spěje. Vědomí proto všechny žádá, aby si uvědomili svou sílu a moc a schopnosti a každý může uskutečnit změny ve svém životě tím, že bude udržovat pozitivno, a uvědoměním, že jste bytosti – TVŮRCI. Můžete vytvořit nový svět…

WB/CA: Chci ještě připomenout, že každý člověk, který je na této planetě, si zvolil, že zde chce být. V narození není žádná nahodilost. Když si duch zvolí, že chce do fyzického těla, musí projít složitým procesem. Každý z vás si to vybral, každý z vás je tady proto, aby byl součástí posunu vědomí, které v této době probíhá. Všichni jste požehnáni Velkým duchem, BOŽSKÝM ZDROJEM, tímto Kosmickým vědomím a váží si vás proto, že jste si zvolili zde být v této neuvěřitelné době. Ale pamatujte, posun probíhá a vy jste zde, abyste byli součástí toho nejúžasnějšího a vzrušujícího dobrodružství, jaký lidstvo zažilo od svého pádu. Vědomí vám všem posílá světlo, lásku a požehnání.

Děkuji Vědomí a Willovi Berlinghofovi.

http://www.galacticconnection.com
http://www.astrolife.cz/?p=47264#more-47264


:meditace:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod honzam » sob 09. led 2016 12:50:41

Jana píše:Byla bys raději, kdybych byla tím, co se rodí a tím, co umírá?


Mně je to jedno. Buď si, čím potřebuješ. Klidně uč z lásky ostatní, čím jsou, jak to budeš potřebovat, aby díky tomu byli šťastnější. Také jim svobodně jen podle sebe vysvětluj co je a co není třeba milovat. Domluvili jsme se, že už v tom máš i ode mne svobodu.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2922
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod Jana » sob 09. led 2016 13:10:35

Nemůžu být ničím jiným, než jsem a díky.

Tím, že svobodu dáváš mně, ji dopřáváš sobě.

Ráda Tě zase někdy potkám, třeba na Poradně.

Hodně štěstí.

:happy:
Jana
 
Příspěvky: 1482
Registrován: pon 26. led 2009 20:46:53
Poděkoval: 978
Poděkováno: 351-krát v 226 příspěvcích

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod honzam » sob 09. led 2016 13:28:33

Tady je pro skutečné setkávání prostor. Na poradně se kvůli mým příspěvkům už moc mazalo. S celým tématem pak zmizely i příspěvky dalších lidí.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2922
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod Jana » sob 09. led 2016 13:47:01

Pomíjivé pomíjí, je dobré naučit se s tím smířit a nepoutat se k tomu.

A věčné zůstává. Je krásné to věčné poznávat.

:happy:
Jana
 
Příspěvky: 1482
Registrován: pon 26. led 2009 20:46:53
Poděkoval: 978
Poděkováno: 351-krát v 226 příspěvcích

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod honzam » sob 09. led 2016 13:57:44

Jana píše:Pomíjivé pomíjí, je dobré naučit se s tím smířit a nepoutat se k tomu.

A věčné zůstává. Je krásné to věčné poznávat.

:happy:


Jenže Ty mažeš selektivně jen to, co odporuje Tvému učení. To, co je s ním ve shodě, je pro Tebe poznáváním té krásy, že máš pravdu.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2922
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod honzam » sob 09. led 2016 14:05:48

Třeba všechno od armina. Já vím, že má hrozného avatara, ale je to od Tebe rasistické cenzurovat všechny jeho příspěvky jako nevhodné.

http://www.poradnazdarma.cz/memberlist. ... ile&u=1682 -> Hledat uživatelovy příspěvky -> Nebyly nalezeny žádné vhodné výsledky.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2922
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod Jana » sob 09. led 2016 14:06:20

I Petr - majitel těchhle stránek - tady dělá selekci.

Což je ovšem dobře.

I Ty, když si pozveš do svého bytu kamarády a někdo z nich Ti na svých botách nanosí domů kýbl hnoje, uděláš selekci.

Možná uděláš selekci i když Ti někdo do Tvého pokoje postaví dvoumetrového trpaslíka v dobré víře, že se Ti bude hodit.

Ale jednodušší je pochopitelně kritizovat hostitele, než se stát hostitelem sám.
Jana
 
Příspěvky: 1482
Registrován: pon 26. led 2009 20:46:53
Poděkoval: 978
Poděkováno: 351-krát v 226 příspěvcích

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod Jana » sob 09. led 2016 14:09:29

honzam píše:Třeba všechno od armina. Já vím, že má hrozného avatara, ale je to od Tebe rasistické cenzurovat všechny jeho příspěvky jako nevhodné.

http://www.poradnazdarma.cz/memberlist. ... ile&u=1682 -> Hledat uživatelovy příspěvky -> Nebyly nalezeny žádné vhodné výsledky.


On do nich po přihlášení přístup má.

Avatara má moc pěkného.
Naposledy upravil Jana dne sob 09. led 2016 14:10:06, celkově upraveno 1
Jana
 
Příspěvky: 1482
Registrován: pon 26. led 2009 20:46:53
Poděkoval: 978
Poděkováno: 351-krát v 226 příspěvcích

Re: Vyznání o dokonalosti, čistotě, nevinnosti, kráse a svobodě

Příspěvekod honzam » sob 09. led 2016 14:09:54

Jana píše:I Petr - majitel těchhle stránek - tady dělá selekci.

Což je ovšem dobře.

I Ty, když si pozveš do svého bytu kamarády a někdo z nich Ti na svých botách nanosí domů kýbl hnoje, uděláš selekci.

Možná uděláš selekci i když Ti někdo do Tvého pokoje postaví dvoumetrového trpaslíka v dobré víře, že se Ti bude hodit.

Ale jednodušší je pochopitelně kritizovat hostitele, než se stát hostitelem sám.


Moc jednoduché to není, když vytrvale mažeš, co Ti nevoní Jednotou. :D
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2922
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

PředchozíDalší

Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 6 návštevníků

cron