Monitorování synchronicit

Re: Monitorování synchronicit

Příspěvekod honzam » čtv 03. srp 2017 16:05:42

Trini píše::)
Moc se mi líbí, že jdeš stejnou cestou jako Ramakrišna a Jogananda, kteří se také soustředili jen na ženskou polaritu v sobě i v Bohu, tedy na Bohyni Matku. Pro muže je to vyjimečná cesta, ale když se pro ni celým srdcem rozhodne, tak bývá velmi úspěšná. Ale hlavně je velmi láskyplná a mírumilovná.


Jako člověk muž jsem takovou cestou nešla.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Monitorování synchronicit

Příspěvekod Trini » čtv 03. srp 2017 17:43:43

honzam píše:Žiji od narození v celibátu a moje mužské tělo je panic. Nikdy jsem fyzicky po ženském ani mužském těle netoužil/a.


Tak to bylo, pokud vím, i u Ramakrišny a Joganandy.
:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5107
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Monitorování synchronicit

Příspěvekod Trini » čtv 03. srp 2017 18:03:56

honzam píše:
Trini píše::)
Moc se mi líbí, že jdeš stejnou cestou jako Ramakrišna a Jogananda, kteří se také soustředili jen na ženskou polaritu v sobě i v Bohu, tedy na Bohyni Matku. Pro muže je to vyjimečná cesta, ale když se pro ni celým srdcem rozhodne, tak bývá velmi úspěšná. Ale hlavně je velmi láskyplná a mírumilovná.


Jako člověk muž jsem takovou cestou nešla.


Ty jsi se cítila někdy jako muž? Jak jsi to pocitovala?

Když nad tím přemýšlím, tak jsem se jako žena nikdy necítla. Vždycky jen jako člověk. Proto se mě ty věčné dohady mezi muži a ženami, rovnoprávnost, feminismus atd. nijak nedotýkaly. V mém životě s tím žádné problémy nebyly. Jen jsem pozorovala, jak s tím žijí a bojují jiní, např. moje rodiče. Žádné velké rozdíly jsem mezi ženami a muží nepozorovala, i když oni to tak obvykle vnímají. Asi na těch domnělých rozdílech děsně lpí. ;)

Zajímavé pro mne bylo, že ti lidi v mužských tělech mě vnímali jako velmi ženskou. Trochu mne to udivovalo, ale v podstatě to byl jejich problém. :D

Beru to halt s humorem.
:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5107
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Monitorování synchronicit

Příspěvekod honzam » čtv 03. srp 2017 18:13:36

Trini píše:
honzam píše:
Trini píše::)
Moc se mi líbí, že jdeš stejnou cestou jako Ramakrišna a Jogananda, kteří se také soustředili jen na ženskou polaritu v sobě i v Bohu, tedy na Bohyni Matku. Pro muže je to vyjimečná cesta, ale když se pro ni celým srdcem rozhodne, tak bývá velmi úspěšná. Ale hlavně je velmi láskyplná a mírumilovná.


Jako člověk muž jsem takovou cestou nešla.


Ty jsi se cítila někdy jako muž? Jak jsi to pocitovala?


Jako člověk muž jsem se cítila do konce roku 2007. Bylo to normální a odpovídající mému lidskému tělu. Potom do půlky 2010 nijak, neuvědomovala jsem si, že bych existovala. Do konce 2011 tak nějak bezpohlavně blaženě mimo čas a prostor (tehdy jsem si dobře rozuměla s Janou) a do půlky roku 2013 oboupohlavně jako spojení hadi, ale víc jako žena a od května 2013 jako hadí matka. Své děti vnímám jako háďata. :D
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Monitorování synchronicit

Příspěvekod Trini » čtv 03. srp 2017 18:17:24

honzam píše:
Musím napsat, že prakticky teď nejsem schopná prožívat lidské emoce jako radost, štěstí, mít rád.


A chybí ti to? Máš pocit, že ti něco chybí a cítíš se kvůli tomu nespokojená? Nebo ne?


honzam píše: Mé jednání je jakoby řízené instinktem - mateřským pudem. Jsem ještě schopná rozlišit, že se mi něco líbí a něco nelíbí. V době, kdy jsem prázdná, bývám víc podrážděná, bojovná až agresivní.


Vadí ti to, když jsi podrážděná a agresivní?

:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5107
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Monitorování synchronicit

Příspěvekod honzam » čtv 03. srp 2017 18:27:51

Trini píše:A chybí ti to? Máš pocit, že ti něco chybí a cítíš se kvůli tomu nespokojená? Nebo ne?

Nechybí, je to velmi pokojný stav. Jsem nespokojená, že lidské tělo chátrá a omezuje mě tím.

Trini píše:Vadí ti to, když jsi podrážděná a agresivní? :)

Agresivní jsem asi proto, že mi instinkt velí pářit se se stejnými tvory a dělat z nich mámy, ale jsem svázaná lidským tělem. Je to nějaký druh hry nebo sportovního klání, co já vím. Když se stanu mámou, tak tohle bojovné období končí, jako bych prohrála s tvorem, který mi dítě udělal a to dítě je přijetím mé porážky. Ty tvory vnímám jako své sestry.

Tohle z těch pudů dokážu "vyextrahovat".
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Monitorování synchronicit

Příspěvekod Nic » čtv 03. srp 2017 18:44:43

honzam píše: Do konce 2011 tak nějak bezpohlavně blaženě mimo čas a prostor (tehdy jsem si dobře rozuměla s Janou)


Honzame, díky moc za ten čas, kdys mi rozuměl(a).

Můžeš ještě nějak vysvětlit, pokud je to možné, co přesně způsobilo, že Tvá duchovní cesta nabrala roli rohatého antikrista?

Říkala jsi něco v tom smyslu, že ses obětovala, přijala roli otloukánka.

Netoužíš se někdy z téhle role osvobodit?
Nic
 
Příspěvky: 1724
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 74
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Monitorování synchronicit

Příspěvekod honzam » čtv 03. srp 2017 18:56:53

Aktualizace čísel od Jany:

24. kolo ... 29, 45, 17, 31
25. kolo ... 20, 53, 23, 11
26. kolo ... 23, 49, 27, 10
27. kolo ... 30, 8, 50, 48
28. kolo ... 2, 36, 35, 44
29. kolo ... 43
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Monitorování synchronicit

Příspěvekod honzam » čtv 03. srp 2017 18:57:51

Nic píše:
honzam píše: Do konce 2011 tak nějak bezpohlavně blaženě mimo čas a prostor (tehdy jsem si dobře rozuměla s Janou)


Honzame, díky moc za ten čas, kdys mi rozuměl(a).

Můžeš ještě nějak vysvětlit, pokud je to možné, co přesně způsobilo, že Tvá duchovní cesta nabrala roli rohatého antikrista?

Říkala jsi něco v tom smyslu, že ses obětovala, přijala roli otloukánka.

Netoužíš se někdy z téhle role osvobodit?


Na poradně na Tebe čeká spousta žáků, kteří se touží osvobodit. Tady stačí smajlíky.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Monitorování synchronicit

Příspěvekod Trini » čtv 03. srp 2017 19:44:53

honzam píše:
Trini píše:A chybí ti to? Máš pocit, že ti něco chybí a cítíš se kvůli tomu nespokojená? Nebo ne?

Nechybí, je to velmi pokojný stav. Jsem nespokojená, že lidské tělo chátrá a omezuje mě tím.


Pocituješ lidské tělo jako zátěž? Nisargadatta i Ramana o něm někdy mluví jako o zátěži. Jako zátěž ho nevnímám, ale to třeba ještě dalším stárnutím popř. nemocemi přijde.
Každopádně jsem moc ráda, že se s tělem neidentifikuji. To bych asi trpěla jako mé některé známé. Stále ještě honí mužské, planují plastické operace, botoxové injekce, nechávají se masirovat nějakými speciálními stroji na těle i v obličeji atd. Asi se chtějí cítit jako ženy nebo aby je muži vnímali jako ženy. Z celého srdce děkuji Bohu/Prozřetelnosti, že tyhle problémy nemám. Díky, díky za tu spokojenost! :D Za ten mír a klid! :)


honzam píše:Agresivní jsem asi proto, že mi instinkt velí pářit se se stejnými tvory a dělat z nich mámy, ale jsem svázaná lidským tělem. Je to nějaký druh hry nebo sportovního klání, co já vím. Když se stanu mámou, tak tohle bojovné období končí, jako bych prohrála s tvorem, který mi dítě udělal a to dítě je přijetím mé porážky. Ty tvory vnímám jako své sestry.

Tohle z těch pudů dokážu "vyextrahovat".


To jsou velmi zajímavé - a mně zcela cizí - zkušenosti.

Asi ti už jdu na nervy tím vyptáváním. Chtěla jsem si udělat hlubší obraz o celé situaci, co máte s Janou. Ani nevím, proč jsem se do toho tentokrát zamíchala. Asi mě štvalo, že tě zase bude na Poradně banovat. A zřejmě jsem chtěla pochopit, proč se to celé děje.

:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5107
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Monitorování synchronicit

Příspěvekod honzam » čtv 03. srp 2017 20:13:11

Trini píše:To jsou velmi zajímavé - a mně zcela cizí - zkušenosti.

Asi ti už jdu na nervy tím vyptáváním. Chtěla jsem si udělat hlubší obraz o celé situaci, co máte s Janou. Ani nevím, proč jsem se do toho tentokrát zamíchala. Asi mě štvalo, že tě zase bude na Poradně banovat. A zřejmě jsem chtěla pochopit, proč se to celé děje.

:)


Myslím si, že skutečný důvodem je to, že jsem krásnější než Jana.

716.png
716.png (21.22 KiB) Zobrazeno 10417 krát

2.jpg
2.jpg (9.16 KiB) Zobrazeno 10417 krát
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Monitorování synchronicit

Příspěvekod Trini » čtv 03. srp 2017 20:26:03

honzam píše:
Trini píše:Asi mě štvalo, že tě zase bude na Poradně banovat. A zřejmě jsem chtěla pochopit, proč se to celé děje.

:)


Myslím si, že skutečný důvodem je to, že jsem krásnější než Jana.




I ty uličnice! :lol:
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5107
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Monitorování synchronicit

Příspěvekod Trini » čtv 03. srp 2017 20:55:20


Ve dvou forech, která vedli probuzení, se za kritiku jejich osob nebanovalo a oni neměli pocit, že kritika brání v poznávání - ba právě naopak.

:)


K tomu bych chtěla ještě dodat, že kdyby se kritice bránili a zakazovali ji nebo dokonce za ni banovali, tak by je ti, kteří je považovali za probuzené, přestali tak vidět.

Když jsem do toho jednoho fora přišla, tak jsem si samozřejmě nemyslela, že by to byl probuzený - i když ho mnozí tak viděli. Ten to se mnou neměl lehké. Pustila jsem se do něho pořádně a nebyla jsem sama. Pozorovala jsem jakým způsobem reaguje. A časem jsem došla k přesvědčení, že je probuzený.

:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5107
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Monitorování synchronicit

Příspěvekod Trini » čtv 03. srp 2017 21:12:17

Trini píše:
Když jsem do toho jednoho fora přišla, tak jsem si samozřejmě nemyslela, že by to byl probuzený - i když ho mnozí tak viděli. Ten to se mnou neměl lehké. Pustila jsem se do něho pořádně a nebyla jsem sama. Pozorovala jsem jakým způsobem reaguje. A časem jsem došla k přesvědčení, že je probuzený.

:)


Probuzené poznávám především podle toho, že jsou zcela uvolnění a spontánní. Nechávají /připouštějí, aby se věci děly, aniž by se je snažili manipulovat nebo kontrolovat. Nemají z ničeho strach, tedy ani z kritiky. Neobávají se, že by kritika mohla bránit v poznávání.

:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5107
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Monitorování synchronicit

Příspěvekod honzam » pát 04. srp 2017 14:57:31

Čísla pro tah č. 1424666 od Jany 10, 23, 27, 49 a od krav 4, 8, 33, 46.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Monitorování synchronicit

Příspěvekod Trini » pát 04. srp 2017 18:58:32

Jana píše:A co teď Ty, Nope?

Co by pro Tebe bylo tím nejlepším?


Ted dej opravdu pozor na to, co odpovíš, Milipino. Jinak poletíš do banu, ani nebudeš vědět jak. :D

Dostal ses na nebezpečnou půdu:

nop píše:Jsou to protiklady, dobrá - zlá´, Antikrist a světci, boje s tmou, nebe peklo samsára,
připomíná to období prvního křesťanství a manichejců.
Ještě že to máme za sebou (kromě Poradny, tu je to aktuální),
ještě že máme za sebou Nera a ty císaře a upalování.

Ještě se můžeme ptát: byl bys ochotný jako první věřící dát se roztrhat šelmám ?


Vystihl jsi to zcela přesně.
:)
Naposledy upravil Trini dne pát 04. srp 2017 19:14:17, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5107
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Monitorování synchronicit

Příspěvekod Trini » pát 04. srp 2017 19:12:46

Ještě že to máme za sebou (kromě Poradny, tu je to aktuální),


Připomnělo mi to Drdovu pohádku Zapomenutý čert:

"Co kázal?" ptával se Mates báby jen tak ze zvyku.
"A'le, zasejc o pekle..." říkávala bába mrzutě, protože pan farář měl síru a plameny pekelné v každém kázání, jako kdyby to dělal Plajznerce natruc, a někdy k tomu přidával i skřípění zubů. :roll: :lol:


:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5107
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Monitorování synchronicit

Příspěvekod Alaja » sob 05. srp 2017 5:22:02

Trini píše:
Ještě že to máme za sebou (kromě Poradny, tu je to aktuální),


Připomnělo mi to Drdovu pohádku Zapomenutý čert:

"Co kázal?" ptával se Mates báby jen tak ze zvyku.
"A'le, zasejc o pekle..." říkávala bába mrzutě, protože pan farář měl síru a plameny pekelné v každém kázání, jako kdyby to dělal Plajznerce natruc, a někdy k tomu přidával i skřípění zubů. :roll: :lol:


:)


Připomněla jsi mi těmi plameny pekelnými jedno fórum http://www.operatori.cz/index.php?ic1=o ... a-tykalova , náhodou jsem na něj jednou narazila.....

:meditace:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Monitorování synchronicit

Příspěvekod Nic » sob 05. srp 2017 7:42:16

Někdo pod různými dalšími nicky na těch stránkách majitele stránek provokuje.

:happy:

Ale dost možná, že autorem je někdo, kdo má potřebu nejen provokovat autora těch webových stránek, ale vyřizovat si nějaké své účty tímhle unfér způsobem. Dost možná by bylo zajímavé zeptat se pana Hrubého na IP adresu toho provokujícího a porovnat ji s IP adresami na Poradně a hned by bylo jasné, odkud vítr fouká.

A není k tomu zapotřebí ani příliš inteligence, aby bylo jasné, která ta IP adresa je ta pravá.
Naposledy upravil Nic dne sob 05. srp 2017 8:22:42, celkově upraveno 1
Nic
 
Příspěvky: 1724
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 74
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Monitorování synchronicit

Příspěvekod honzam » sob 05. srp 2017 8:21:49

Nic píše:Někdo pod různými dalšími nicky na těch stránkách majitele stránek provokuje.

:happy:

Ale dost možná, že autorem je někdo, kdo má potřebu nejen provokovat autora těch webových stránek, ale vyřizovat si nějaké své účty tímhle způsobem. Dost možná by bylo zajímavé zeptat se pana Hrubého na IP adresu toho provokujícího a porovnat ji s IP adresami na Poradně a hned by bylo jasné, odkud vítr fouká.


Nemyslím si, žes to psala Ty, ale taky si nemyslím, že by si někdo takhle "vyřizoval účty".

http://www.kdejsme.cz/prijmeni/Tykalov%C3%A1/

Příjmení: 'Tykalová', počet výskytů 236 v celé ČR

http://www.kdejsme.cz/jmeno/Jana/

Jméno: 'Jana', počet výskytů 266149 v celé ČR

https://www.czso.cz/csu/czso/pocet-obyvatel-v-obcich-k-112017
https://www.czso.cz/documents/10180/45964084/13007217.pdf/16152f21-3984-4ada-8599-be35c0e31ad6?version=1.1

Ženy 5378133

------------------

Trojčlenka:
236 x 266149 / 5378133 = 11,68

Statisticky by mělo být v ČR 11-12 žen Jana Tykalová a z toho tak 2-3 budou nezletilé.

Nevím, jestli je někde na internetu veřejně dostupná statistika pro jména a příjmení. Spíš si myslím, že ne.

http://www.kdejsme.cz/
Vyhledávat lze pouze příjmení (případně více příjmení oddělených mezerou) anebo pouze jméno, nikoliv kombinace příjmení a jméno!
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

PředchozíDalší

Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 44 návštevníků