Monitorování života a dění hrdobců

Re: Monitorování života a dění hrdobců

Příspěvekod vostalpetr » sob 09. pro 2017 16:39:16

Nejspíš to bude stejné jako u pětikoruny,
ta má taky dvě strany, jenž jsou spojené,
i když vždycky vidíš jen jednu stranu, tedy pokud náhodou neobjevíš třetí stranu,
to pak vidíš ty dvě strany že jsou spojené


PS.
Tak co, už ti někdy při házení mincí padla hrana ?
Tomu já říkám synchronizace...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Re: Monitorování života a dění hrdobců

Příspěvekod honzam » sob 09. pro 2017 16:54:17

vostalpetr píše:Nejspíš to bude stejné jako u pětikoruny,
ta má taky dvě strany, jenž jsou spojené,
i když vždycky vidíš jen jednu stranu, tedy pokud náhodou neobjevíš třetí stranu,
to pak vidíš ty dvě strany že jsou spojené


PS.
Tak co, už ti někdy při házení mincí padla hrana ?
Tomu já říkám synchronizace...


To má tak zanedbatelnou pravděpodobnost, že jsme s arikiranem tuhle možnost vůbec neuvažovali.

Tady je jiný podivný obrázek hovniválky/la. :D

http://alain.guilleux.free.fr/galerie-heliopolis-futur-musee/heliopolis-futur-musee-en-plein-air.php

Obrázek
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Monitorování života a dění hrdobců

Příspěvekod honzam » sob 09. pro 2017 16:58:26

honzam píše:
vostalpetr píše:Neboj, já to zmonitoruju až budou kuličky lítat...


Třeba by mě zajímalo, proč jsou na tom obrázku ty rodící se larvy spojené, když jinde jsou zobrazené rozdělené a já jako hovniválka je vnímám při porodu také jako rozdělené. :D


Oficiální vysvětlení je, že to představuje náhrdelník.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Monitorování života a dění hrdobců

Příspěvekod Trini » sob 09. pro 2017 17:04:25

vostalpetr píše:Hele to nevím,

já jen vím že ty duplikátní duchovní programy nejsou až tak velký terno jak se všeobecně vytrubuje...

Takže je docela možný, že Mariči s tou svou kritikou Tomášový má pravdu ....


Mně je vcelku jedno, co žáci - včetně těch neuznaných - o Tomášových vykládají. To, že u nich často byli, není zárukou, že pochopili, co jim Tomášovi říkali.

:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Monitorování života a dění hrdobců

Příspěvekod honzam » sob 09. pro 2017 17:16:01

https://cs.wikipedia.org/wiki/Chnum

Obrázek

V období Střední říše v Textech rakví a zejména pak v době Nové říše se stal jedním z bohů – Stvořitelů: vystupuje zejména jako tvůrce zvířat a lidí (hlavně panovníka a jeho ka), které vytváří na hrnčířském kruhu.

http://nase-planeta.blog.cz/0806/chnum-egyptsky-stvoritel-cloveka

Egyptští bohové se dohodli, že stvoří lidi. V mýtech nenajdeme zmínku o tom PROČ? Takže existují pouze spekulace o tom, že člověk měl za bohy vykonávat namáhavou práci a sloužit jim. Bohové tedy pověřili podsvětního boha Chnuma, aby to nějak zařídil a lidi vytvořil. Je otázkou, čemu Chnum v podsvětí vládl, když v tu dobu nebylo ještě nic živého (i zvířata stvořil následně bůh Chnum). Budeme-li podsvětí chápat duchovně tak, že tam odcházela duše zemřelého, tak vlastně v tu dobu nebylo jediné duše, která by mohla do podsvětí odejít. Otázku nevyřešíme ani tehdy, budeme-li podsvětí chápat čistě materiálně t.z. jako svět, který je pod povrchem země (jeskyně, krátery sopek a podobně).
Bůh Chnum, který dle mýtů uměl dobře pracovat s hlínou, se úkolu ujal a vložil kus hlíny na hrnčířský kruh. A tak vznikl první člověk. Údajně ho tato práce tolik zaujala, že si začal pohrávat a tvořit i jiné tvary. A tak prý vznikl první pták, první ryba a další živočichové. Ale Chnum byl velice chytrý (a možná i tak trochu "rebelský") bůh, proto neudělal člověka tak, jak ho chtěli bohové, ale dle svého. Vymodeloval člověka tak, aby se mohl množit a být schopen samostatného života. George Hart o tom píše, cituji:
"Nasměroval tok krve, tak aby plynul po kostech, a připevnil ke kostře těla kůži. Do těla umístil dýchací ústrojí, páteř, aby je podpírala, a zažívací trakt. V souladu se svými plodivými povinnostmi uzpůsobil pohlavní ústrojí tak, aby při styku umožňovalo nejvyšší uspokojení, aniž by se vytrácela účinnost".


Tak se dostáváme zpět k úvodní úvaze.

vostalpetr píše: ... jeden by skoro řekl, že jsou našimi přímými předky z nichž jsme se nějakým evolučním skokem vyvinuli, ...
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Monitorování života a dění hrdobců

Příspěvekod honzam » sob 09. pro 2017 17:19:48

Trini píše:
vostalpetr píše:Hele to nevím,

já jen vím že ty duplikátní duchovní programy nejsou až tak velký terno jak se všeobecně vytrubuje...

Takže je docela možný, že Mariči s tou svou kritikou Tomášový má pravdu ....


Mně je vcelku jedno, co žáci - včetně těch neuznaných - o Tomášových vykládají. To, že u nich často byli, není zárukou, že pochopili, co jim Tomášovi říkali.

:)


Co tady pořád řešíte? Nevím o tom, že by Tomášovi byli entomologové nebo dokonce přímo hovniválové.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Monitorování života a dění hrdobců

Příspěvekod vostalpetr » sob 09. pro 2017 17:20:43

honzam píše:
honzam píše:
vostalpetr píše:Neboj, já to zmonitoruju až budou kuličky lítat...


Třeba by mě zajímalo, proč jsou na tom obrázku ty rodící se larvy spojené, když jinde jsou zobrazené rozdělené a já jako hovniválka je vnímám při porodu také jako rozdělené. :D


Oficiální vysvětlení je, že to představuje náhrdelník.


No jo, ale tyhle serepetičky z ženské a homosexuálního světa já neznám,

ale tyhle serepetičky když už se o nich zminuješ měly taky nějakej ten mysticko ezoterickej význam,

a nesloužily jen pro fintily a fintilky...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Re: Monitorování života a dění hrdobců

Příspěvekod vostalpetr » sob 09. pro 2017 17:28:10

Mně je vcelku jedno, co žáci - včetně těch neuznaných - o Tomášových vykládají. To, že u nich často byli, není zárukou, že pochopili, co jim Tomášovi říkali.


No ale to samý říkal Maharadž, že jeden z milionu...

Takže pak je lépe tam nechodit a nic nevědět, nežli vědět a vědět blbě...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Re: Monitorování života a dění hrdobců

Příspěvekod vostalpetr » sob 09. pro 2017 17:39:13

To má tak zanedbatelnou pravděpodobnost, že jsme s arikiranem tuhle možnost vůbec neuvažovali.


No vždyt těch vosvícenej taky není moc,

a to ještě z toho mála je 99% cvoků...

Copak neznáte onen výrok o úzké a široké cestě ????
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Re: Monitorování života a dění hrdobců

Příspěvekod honzam » sob 09. pro 2017 17:40:52

vostalpetr píše:
honzam píše:
honzam píše:
Třeba by mě zajímalo, proč jsou na tom obrázku ty rodící se larvy spojené, když jinde jsou zobrazené rozdělené a já jako hovniválka je vnímám při porodu také jako rozdělené. :D


Oficiální vysvětlení je, že to představuje náhrdelník.


No jo, ale tyhle serepetičky z ženské a homosexuálního světa já neznám,

ale tyhle serepetičky když už se o nich zminuješ měly taky nějakej ten mysticko ezoterickej význam,

a nesloužily jen pro fintily a fintilky...


Tak pozor. :D Já vím, že to tu čtou děti. O hrdobcosexuálním světě tu nic nepíšu. Z toho už jsem vyrostla.

http://masch.blog.cz/0704/tehotenstvi-a-porod

Porod
Těhotenství je u konce. V domě panuje vzrušení. Tafaberti bude každou chvíli rodit. Narychlo povolaná porodní bába je už s rodičkou v místnosti. Tafaberti je bledá a potí se, v obličeji má však klidný a rozhodný výraz. V duchu vzývá Chnuma, který říká: "Bojte se Chnuma, těhotné ženy. Právě on je bohem zrození, Šuem, který otvírá pysky ženského orgánu a zajišťuje zrození v Amonově podobě!" Chnum, bůh-hrnčíř s beraní hlavou a zatočenými rohy, tvořil lidské bytosti z hlíny, v níž byly obsaženy všechny částice nezbytné k životu. On také způsoboval, že mužské semeno proniklo do těla ženy. Při porodu se proměnil v boha vzduchu Šua, který svým dechem vysál plod z matčina těla a přetvořil jej na novorozence.


Na druhou stranu mince si myslím, že ty děti jsou už dost velké na to, aby žily v tom, že je nosí čáp nebo nějaké neurčité absolutno.

Také chci vyvrátit Tvou teorii o tom, že lidé se vyvinuli z hovniválů. Je to přesně naopak. Člověk se může vyvinout do hovnivála a je to velmi stará duchovní nauka.
Naposledy upravil honzam dne sob 09. pro 2017 17:50:09, celkově upraveno 1
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Monitorování života a dění hrdobců

Příspěvekod honzam » sob 09. pro 2017 17:49:41

vostalpetr píše:
To má tak zanedbatelnou pravděpodobnost, že jsme s arikiranem tuhle možnost vůbec neuvažovali.


No vždyt těch vosvícenej taky není moc,

a to ještě z toho mála je 99% cvoků...

Copak neznáte onen výrok o úzké a široké cestě ????

Tím jsme se vůbec nezabývali. Jednalo se vyhodnocování hodů mincí. Něco na způsob věštění podle I-ťing, zda se objevují extrémní jevy. Ke zkoumání, jak by se výsledky daly využít k cestě do pekla nebo do nebe jsme se už nedostali. Rozdíl byl, že jsme měli 1024 nebo 32 kombinací a ne 64.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Monitorování života a dění hrdobců

Příspěvekod Alaja » sob 09. pro 2017 18:30:13

vostalpetr píše:Hele to nevím,

já jen vím že ty duplikátní duchovní programy nejsou až tak velký terno jak se všeobecně vytrubuje...

Takže je docela možný, že Mariči s tou svou kritikou Tomášový má pravdu ....


Simtě, ta má už léta v práci jinou oběť, od té doby, co jí potkal ten nepálský svatý, tak to s ním jde rapidně z kopce... :D
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Monitorování života a dění hrdobců

Příspěvekod vostalpetr » sob 09. pro 2017 23:44:32

Myslíš že Mariči je taky energetickej upír jako Jana ?

:help2: :help2: :help2:
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Re: Monitorování života a dění hrdobců

Příspěvekod vostalpetr » sob 09. pro 2017 23:50:51

Je to přesně naopak. Člověk se může vyvinout do hovnivála a je to velmi stará duchovní nauka.


Aha, tak proto nejradši hovno dělám a jen se tak válím na gauči,

já myslel že jde o nějakou psychosomatickou nemoc, a přitom já jsem vlastně takhle geneticky naprogramovanej,

kdybys mně to neřekl, tak bych to asi za chvíli začal hrát na invalidní důchod,

ale takto jsem vlastně něco jako hovniválí larva a čekám na vylíhnutí...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Re: Monitorování života a dění hrdobců

Příspěvekod vostalpetr » sob 09. pro 2017 23:58:51

Já vím, že to tu čtou děti.

Děti ???

Co tady sakra dělaj děti, děti přece nepotřebujou žádnou inspiraci,
my jste v mládí taky nepotřebovali žádnou inspiraci,
měli jsme pionýr kde byl největší inspirací Meresjev
a to nám stačilo...

Dnešní mládež je nejen zkažená ale i rozmazlená a její jediný štěstí je v tom, že na ni nemaj rodiče čas...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Re: Monitorování života a dění hrdobců

Příspěvekod Trini » ned 10. pro 2017 10:11:08

Pelvan píše:Ahoj

Vzkaz pro Petra Vostála:
Zatím Tvoje příspěvky čtu, než je smažu. Možná je brzy přestanu číst.

Vzkaz pro diskutéry s Petrem Vostálem:
Nediskutujte s agresivními přispěvateli. Ničemu a nikomu tím neprospějete, ani agresorovi, ani sobě, ani ostatním.

Děkuji a zdravím :sos:




vostal petr píše:Tak ale abys měl co číst a bylo to trošku na úrovni a týkalo se to tý psychosomatiky,

a potažmo skrýté agrese povětšinou vůbec dobrosery neuvědomováné (což bude asi tvůj případ)

tak tady to máš :

Třetím momentem, který je všem taoistům společný, je silně negativistická společenská kritika – ta ovšem může stejně tak dobře vést k individualistickému stažení se ze společnosti, jako i k revoltnímu postoji vůči daným řádům. Tak jako samotář-estét někde v horách píšící básně, tak i taoista-povstalec a bojovník je všudypřítomným zjevem v čínských dějinách.

Stát je pro Lao-c’a skutečně organizovaným násilím jako pro Marxe, to není žádná dnešní aktualizace – stát je to, co nejvíc stojí v cestě přirozeného vývoje, nejvíc brání uskutečnění vzoru TAO, stát je tedy to, co je nutno odstranit ze všeho nejdřív. V mnoha kapitolách se Lao-c’ stále vrací k tomu, jaké naprosto negativní, morálně devastující účinky má státní organizace. „Kde je opuštěno svrchované TAO, objevuje se lidumilnost a spravedlivost. Kde vládne chytrost a mazanost, objevuje se pokrytectví a klam.“

Vždyť všechny ty slavné konfuciánské ctnosti, počínaje velebenou humanitou a spravedlivostí, jsou jen důsledkem všeobecného zkažení, ba co dím důsledky: přímo současně i nástroje tohoto všeobecného zkažení, jsou to berly pomáhající udržovat nepřirozený stav, násilnický vykořisťovatelský stát, a slouží mu jako fíkový list pro hanebnost.



Samozřejmě nejde jen vo nějakej stát, ten jen tu hromadu agresivních sraček zastřešuje....





Dala jsem to sem, protože Pelvan to zřejmě smaže.



a potažmo skrýté agrese povětšinou vůbec dobrosery neuvědomováné (což bude asi tvůj případ)


Vidím to stejně. Pelvan pořád píše o pokoře a lásce, ale budou to to skryté, neuvědomované agrese, které mají neblahý vliv na jeho zdraví.
Láska a pokora se definitivně neprojevují tím, že mažeš příspěvky = agresivní jednání a poučováním či přikazováním ostatním, s kým nemají diskutovat = agresivní jednání.

Každý jedná podle svého naprogramování a změna neleží v jeho rukách. Když je čas pro změnu, tak přijde.

:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Monitorování života a dění hrdobců

Příspěvekod Trini » ned 10. pro 2017 10:33:37

Jana píše:
vostal petr píše:
Vzkaz pro diskutéry s Petrem Vostálem:
Nediskutujte s agresivními přispěvateli. Ničemu a nikomu tím neprospějete, ani agresorovi, ani sobě, ani ostatním.


No vždyt vo to jde,

aby nikomu nic neprospělo, zatímco ty se honíš za nějakým posraným prospělo...



honzam píše:
vostalpetr píše:Copak neznáte onen výrok o úzké a široké cestě ????

Tím jsme se vůbec nezabývali. Jednalo se vyhodnocování hodů mincí. Něco na způsob věštění podle I-ťing, zda se objevují extrémní jevy. Ke zkoumání, jak by se výsledky daly využít k cestě do pekla nebo do nebe jsme se už nedostali....


Ono celé to duchovní bádání je ve skutečnosti výzkumem, co vede k cestě do pekla nebo do nebe. Jestli je náš život službou jednomu nebo druhému, jestli se nakonec rozplyneme v jednom nebo druhém.

Z absolutního pohledu je obojí tímtéž. Ale osobní prožívání pekla nebo ráje není stejné. To, co vědomě děláme těm druhým, to, co přejeme druhým, může být prožívané jako dobré nebo zlé.

Lidský život je zpravidla celý o zmítání se mezi dobrým a zlým, ale rozplynutí se v Jednotě všeho vede jen skrz jedno.

Jakou měrou je měřeno ostatním, takovou je naměřeno i nám.

Všichni guruové, mudrcové a Probuzení, prezentovaní na těchto stránkách, ukazují cestu skrz nesobeckou lásku, blaho, štěstí, skrz poznání, že Božské: JSEM, KTERÝ JSEM, je láskou.

Ale existuje i druhá cesta, cesta skrz utrpení, skrz vytváření a prožívání pekla a průvodcem na této cestě je Honzam, a to ne, protože by byl tak špatný nebo zlý, ale protože mu to bylo dáno.

Ježíš, Buddha, Minařík a vesměs všichni Probuzení se někdy s tou ďábelskou silou setkali, a služba, kdy se rozhodujeme pro jedno nebo druhé, tady musí být.

Paradoxně to, kým Honzam skutečně JE, se hry na peklo neúčastní, stejně jako se téhle hry neúčastní to, kým skutečně JSME.

A ta hra na peklo se na těchhle stránkách nehraje.

Proto ten, kdo touží druhé trápit, urážet, ponižovat a dělat jim ze života peklo, musí si jít tu svou hru hrát jinam.


A Vostalpetr s Honzamem se pořád budou snažit, aby Janě pomohli. At žije pravá láska!

:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Monitorování života a dění hrdobců

Příspěvekod honzam » ned 10. pro 2017 12:10:17

vostalpetr píše:
Já vím, že to tu čtou děti.

Děti ???

Co tady sakra dělaj děti, děti přece nepotřebujou žádnou inspiraci,
my jste v mládí taky nepotřebovali žádnou inspiraci,
měli jsme pionýr kde byl největší inspirací Meresjev
a to nám stačilo...

Dnešní mládež je nejen zkažená ale i rozmazlená a její jediný štěstí je v tom, že na ni nemaj rodiče čas...


Kolemjdoucí ho uráželi; potřásali hlavou
a říkali: „Když chceš zbořit chrám a ve třech dnech jej postavit, zachraň sám sebe; jsi-li Syn Boží, sestup z kříže!“
Podobně se mu posmívali i velekněží spolu se zákoníky a staršími. Říkali:
„Jiné zachránil, sám sebe zachránit nemůže. Je král izraelský – ať nyní sestoupí z kříže a uvěříme v něho!
Spolehl na Boha, ať ho vysvobodí, stojí-li o něj. Vždyť řekl: ‚Jsem Boží Syn!‘“
Stejně ho tupili i povstalci spolu s ním ukřižovaní.
V poledne nastala tma po celé zemi až do tří hodin.
Kolem třetí hodiny zvolal Ježíš mocným hlasem: „Eli, Eli, lema sabachthani?“, to jest: ‚Bože můj, Bože můj, proč jsi mě opustil?‘

- Matouš 27:39-46


https://cs.wikiquote.org/wiki/Stalin

Jak bych se mohl podívat miliónům sovětských otců a matek do tváře, kdybych já svého syna mohl zachránit a oni nikoli? (Stalinova odpověď na návrh výměny jeho syna Jakova za polního maršála Pauluse.)

http://www.ceskatelevize.cz:8080/ivysilani/11300111243-apokalypsa-stalin/216382560840002-rudy/titulky

00:51:22
Churchill prohlásil:
-"Bůh je na straně Spojenců."
00:51:27
-A Stalin odpověděl:
00:51:29
-"Na naší straně je ďábel!
Je to dobrý komunista!"


https://cs.wikipedia.org/wiki/Jakov_D%C5%BEuga%C5%A1vili

Není jasné, kdy a jak Jakov zemřel. Podle oficiálních zpráv zemřel tak, že vběhl do elektrického plotu v koncentračním táboře Sachsenhausen, kde byl vězněn. Zda šlo o sebevraždu, nebo se pokusil utéct, není jisté. Dle teorie ruského historika Sergeje Děvjatova však byl Džugašvilinův únos zinscenovaný. V době, kdy měl necelé dva roky pobývat v německém zajateckém táboře, byl již údajně mrtvý. Své tvrzení Děvjatov opírá o údaje z ruských i zahraničních archívů, ale i z osobního archívu Stalinovy rodiny.

----------------------

Stalin byl stejně dobrý Otec vlasti, jako byl i Otec Ježíšův a starozákonní Hospodin. Všem měřil tvrdě a bez soucitu.

Jana píše:Všichni guruové, mudrcové a Probuzení, prezentovaní na těchto stránkách, ukazují cestu skrz nesobeckou lásku, blaho, štěstí, skrz poznání, že Božské: JSEM, KTERÝ JSEM, je láskou.


"JSEM, KTERÝ JSEM" je vyjádřením moci Hospodina.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Monitorování života a dění hrdobců

Příspěvekod Trini » ned 10. pro 2017 12:15:05

Jana píše:
Trini píše:A Vostalpetr s Honzamem se pořád budou snažit, aby Janě pomohli. At žije pravá láska!

:)


Může tady být hluboké nedorozumění, kým skutečně jsme.

A může tady být i poznání, že stejně tak, jako to, kým skutečně je Honzam, nepotřebuje vůbec žádnou pomoc, tak ani to, kým je ve skutečnosti Jana, žádnou pomoc nepotřebuje.

Pravá láska je tím vším, co existuje, jak by mohla potřebovat něčí pomoc?


Oni ti budou stále pomáhat, jedno jaké nesmysly si vymyslíš. To je trpělivost a vytrvalost pravé lásky.

:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Monitorování života a dění hrdobců

Příspěvekod honzam » ned 10. pro 2017 12:21:05

Odpověděl: „Já budu s tebou! A toto ti bude znamením, že jsem tě poslal: Až vyvedeš lid z Egypta, budete sloužit Bohu na této hoře.“
Avšak Mojžíš Bohu namítl: „Hle, já přijdu k Izraelcům a řeknu jim: Posílá mě k vám Bůh vašich otců. Až se mě však zeptají, jaké je jeho jméno, co jim odpovím?“
Bůh řekl Mojžíšovi: „JSEM, KTERÝ JSEM.“ A pokračoval: „Řekni Izraelcům toto: JSEM posílá mě k vám.“
Bůh dále Mojžíšovi poručil: „Řekni Izraelcům toto: ‚Posílá mě k vám Hospodin, Bůh vašich otců, Bůh Abrahamův, Bůh Izákův a Bůh Jákobův.‘ To je navěky mé jméno, jím si mě budou připomínat od pokolení do pokolení.

- Exodus 3:12-15


E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

PředchozíDalší

Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků