Pro Evu

Re: Pro Evu

Příspěvekod Trini » pon 06. srp 2018 6:59:06

Alaja píše:
honzam píše:
Alaja píše:
Tak v čem že jí máme povzbuzovat? Já to netuším, fakt.

Ve všem.



A jak to souvisí s tím, že je zoufalá z toho, že armin nechce odhalit svou totožnost a setkat se s ní? :lol:


Ale kdež, to už akceptovala a zařídila se podle toho. Ty zřejmě nečteš, co zde píše, a jen lpíš na minulosti.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Pro Evu

Příspěvekod Trini » pon 06. srp 2018 7:05:56

honzam píše:
Alaja píše:Tak v čem že jí máme povzbuzovat? Já to netuším, fakt.

Ve všem.




Jo, Alaja jí už léta "pomáhá" upozornováním na to, jak je hrozná a co komu kdy udělala, a že už s ní nic nechce mít. Ale jak se zdá, využije jakoukoliv příležitost, aby si tu svou polívčičku přihrála. Na duchovní zralost to opravdu nevypadá.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Pro Evu

Příspěvekod armin » pon 06. srp 2018 7:16:58

Trini píše:Eva se ted projevuje - na rozdíl od tebe - zrale.


Tak zrovna na tomhle výsledku můžeš vidět, že to všechno na ní dobře působí...
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2011
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Pro Evu

Příspěvekod Trini » pon 06. srp 2018 7:18:01

Alaja píše:Já jsem dlouho čekala, kdy začne má bývalá přítelkyně doopravdy pracovat sama na sobě, když pořád psala, že po tom duchovnu moc a moc touží...a ono furt nic. Meditace u ní nepřipadaly v úvahu - jsou pro ni prý moc "umělohmotné" (odpuzující).


Asi by potřebovala pomoc skutečného duchovního učitele (což ty ani Miroslav nejste ), který by se na ni individuálně naladil a poznal, co je pro ni to pravé. Cest je mnoho, ale vy dva znáte jen tu svoji, takže jí pomoc nemůžete.
Najít skutečného duchovního učitele je velmi těžké, a tak jí přeji, at' se jí dostane pomoci přímo od jejího Nadjá. To ví přesně, co potřebuje.
:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Pro Evu

Příspěvekod Trini » pon 06. srp 2018 7:21:31

armin píše:
Trini píše:Eva se ted projevuje - na rozdíl od tebe - zrale.


Tak zrovna na tomhle výsledku můžeš vidět, že to všechno na ní dobře působí...


Jo, pochopila, že tvoje ignoranství jí dál nepomůže.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Pro Evu

Příspěvekod armin » pon 06. srp 2018 7:53:27

Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2011
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Pro Evu

Příspěvekod Trini » pon 06. srp 2018 7:54:45

Ale třeba bude mít Eva štěstí - jako kdysi já - a až jí bude nejhůř, tak k ní bude přiveden Boží člověk - pravý bodhisattva. Moudrý člověk, plný lásky a pochopení ke všem lidem. To, že takoví lidé existují (zřejmě jich bude velmi málo), je opravdový - pravý zázrak.
:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Pro Evu

Příspěvekod armin » pon 06. srp 2018 9:31:49

Trini píše:Ale třeba bude mít Eva štěstí - jako kdysi já - a až jí bude nejhůř, tak k ní bude přiveden Boží člověk - pravý bodhisattva. Moudrý člověk, plný lásky a pochopení ke všem lidem. To, že takoví lidé existují (zřejmě jich bude velmi málo), je opravdový - pravý zázrak.
:)

Doufejme :)

Není to ale otázkou štěstí, ale otázkou připravenosti.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2011
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Pro Evu

Příspěvekod Alaja » pon 06. srp 2018 10:28:52

Trini píše:
Alaja píše:
A jak to souvisí s tím, že je zoufalá z toho, že armin nechce odhalit svou totožnost a setkat se s ní? :lol:


Ale kdež, to už akceptovala a zařídila se podle toho. Ty zřejmě nečteš, co zde píše, a jen lpíš na minulosti.


Právě že to tu čtu, tak reaguji na její současné psaní. :donknow:

:meditace:

Trini píše:
honzam píše:
Alaja píše:Tak v čem že jí máme povzbuzovat? Já to netuším, fakt.

Ve všem.




Jo, Alaja jí už léta "pomáhá" upozornováním na to, jak je hrozná a co komu kdy udělala, a že už s ní nic nechce mít. Ale jak se zdá, využije jakoukoliv příležitost, aby si tu svou polívčičku přihrála. Na duchovní zralost to opravdu nevypadá.


Uff, to jsem si oddychla, že nejsem v tom posuzování sama....vítej do spolku nezralých posuzovačů... :lol:

:meditace:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Pro Evu

Příspěvekod Alaja » pon 06. srp 2018 10:47:32

Trini píše:Ale třeba bude mít Eva štěstí - jako kdysi já - a až jí bude nejhůř, tak k ní bude přiveden Boží člověk - pravý bodhisattva. Moudrý člověk, plný lásky a pochopení ke všem lidem. To, že takoví lidé existují (zřejmě jich bude velmi málo), je opravdový - pravý zázrak.
:)


Když jsem kdysi dávno ležela pár měsíců nemohoucně na nemocničním lůžku, tak mi pomohlo přijít na jiné myšlenky rádio se sluchátky a večerní pořady s Patrícií Tervinovou .


:meditace:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Pro Evu

Příspěvekod Trini » pon 06. srp 2018 10:54:55

armin píše:
Trini píše:Ale třeba bude mít Eva štěstí - jako kdysi já - a až jí bude nejhůř, tak k ní bude přiveden Boží člověk - pravý bodhisattva. Moudrý člověk, plný lásky a pochopení ke všem lidem. To, že takoví lidé existují (zřejmě jich bude velmi málo), je opravdový - pravý zázrak.
:)

Doufejme :)

Není to ale otázkou štěstí, ale otázkou připravenosti.


U mne nešlo o připravenost, ale zřejmě o nějakou dobrou karmu - z tohoto nebo jiného života. Ale tenkrát jsem o těchto věcech vůbec nic nevěděla, takže to bylo pro mne štěstí.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Pro Evu

Příspěvekod Alaja » pon 06. srp 2018 11:08:52

Trini píše:U mne nešlo o připravenost, ale zřejmě o nějakou dobrou karmu - z tohoto nebo jiného života. Ale tenkrát jsem o těchto věcech vůbec nic nevěděla, takže to bylo pro mne štěstí.


Domnívám se, že nejdřív došlo k jakési neuvědomované karmajoze, která uvnitř mysli dotyčného člověka připravila podmínky pro vnímání duchovního záblesku.
Co pak ale dotyčný s tím zážitkem udělá je jiná věc - buď dál čeká na další zážitek, který už ale nemusí přijít, nebo se pustí do cvičení, aby si upravil cestičky ve svých neuronech - aby byly schopné zachycovat sem tam i ty nadsvětské záležitosti (o kterých v tom duchovnu jde) .....

:meditace:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Pro Evu

Příspěvekod Trini » pon 06. srp 2018 11:11:11

Alaja píše:
Trini píše:Ale třeba bude mít Eva štěstí - jako kdysi já - a až jí bude nejhůř, tak k ní bude přiveden Boží člověk - pravý bodhisattva. Moudrý člověk, plný lásky a pochopení ke všem lidem. To, že takoví lidé existují (zřejmě jich bude velmi málo), je opravdový - pravý zázrak.
:)


Když jsem kdysi dávno ležela pár měsíců nemohoucně na nemocničním lůžku, tak mi pomohlo přijít na jiné myšlenky rádio se sluchátky a večerní pořady s Patrícií Tervinovou .


:meditace:


Prima, že to jde i pozitivně.
:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Pro Evu

Příspěvekod Alaja » pon 06. srp 2018 11:24:46

Trini píše:Prima, že to jde i pozitivně.


No - Patrície ...ani nevím, jak na tom nyní je...vím jen , že později měla jiné příjmení....a také už musí být poněkud starší....o 27 let...jo, ten čas nějak rychle utíká... :donknow:


Hele, když doktoři nemohou najít příčinu bolení nohy na té noze, tak to může být třeba i od páteře....od nervů, co z míchy vycházejí do nohou....a nebo třeba od nějakého stresu....

To já mám doma v koutě připravené berle....jistota je jistota....jo a jízda na kole, to pomáhá také..... :)
:donknow:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Pro Evu

Příspěvekod armin » pon 06. srp 2018 11:36:48

Trini píše:
armin píše:
Trini píše:Ale třeba bude mít Eva štěstí - jako kdysi já - a až jí bude nejhůř, tak k ní bude přiveden Boží člověk - pravý bodhisattva. Moudrý člověk, plný lásky a pochopení ke všem lidem. To, že takoví lidé existují (zřejmě jich bude velmi málo), je opravdový - pravý zázrak.
:)

Doufejme :)

Není to ale otázkou štěstí, ale otázkou připravenosti.


U mne nešlo o připravenost, ale zřejmě o nějakou dobrou karmu - z tohoto nebo jiného života. Ale tenkrát jsem o těchto věcech vůbec nic nevěděla, takže to bylo pro mne štěstí.

I dobrá karma je součástí připravenosti. Není dobré čekat na štěstí jako v Euromilionech, ale pro to "štěstí" je třeba něco dělat. Není jiné cesty. Nebo myslíš, že ano?
Mimochodem, Eva tě prosila, jestli by ses trochu rozepsala o svých zkušenostech s těmi "hady". Já bych se také rád něco přiučil. Eva pravdivě napsala, že já v tom ještě tápu. Takže zkušenost druhého by i pro mne byla hodně cenná.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2011
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Pro Evu

Příspěvekod Trini » pon 06. srp 2018 11:43:39

Alaja píše:
Trini píše:U mne nešlo o připravenost, ale zřejmě o nějakou dobrou karmu - z tohoto nebo jiného života. Ale tenkrát jsem o těchto věcech vůbec nic nevěděla, takže to bylo pro mne štěstí.


Domnívám se, že nejdřív došlo k jakési neuvědomované karmajoze, která uvnitř mysli dotyčného člověka připravila podmínky pro vnímání duchovního záblesku.
Co pak ale dotyčný s tím zážitkem udělá je jiná věc - buď dál čeká na další zážitek, který už ale nemusí přijít, nebo se pustí do cvičení, aby si upravil cestičky ve svých neuronech - aby byly schopné zachycovat sem tam i ty nadsvětské záležitosti (o kterých v tom duchovnu jde) .....

:meditace:


Tak to asi bylo u tebe, ale u mne šlo o něco jiného. V mém životě se stala příšerná tragedie, na které jsem se cítila být vinnou (nic se zákonem) - a zřejmě jsem byla. Protože se objevily erínye, které jsem tenkrát považovala za pouhou pověst. Jen zásluhou Božího člověka jsem nezešílela. Přesto jsem byla 25 let v jakési "klatbě". Vzpomínám si na ten pocit, když to skončilo - ted jsem volná, odpykala jsem si to. U mne se každá negativní karma hned odbourává, žádné přesouvání na pozdějc.

O duchovnu jsem nikdy nepochybovala, ale nechtěla jsem s tím mít nic společného. Nechtěla jsem to v mém životě. Přála jsem si úplně normální život bez duchovnosti. Ale ono si mne to stejně našlo. To jsem se tomu mohla bránit, jak jsem chtěla.
:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Pro Evu

Příspěvekod Trini » pon 06. srp 2018 11:48:58

Alaja píše:..jo a jízda na kole, to pomáhá také..... :)


Jo, to je pro kolena vůbec nejlepší. Ale mám problém s rovnováhou, proto mi to ježdění na kole nikdy moc nešlo. Tak jezdím doma. Potřebné jsou asi 30 minut denně.
:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Pro Evu

Příspěvekod Trini » pon 06. srp 2018 12:09:56

armin píše:I dobrá karma je součástí připravenosti. Není dobré čekat na štěstí jako v Euromilionech, ale pro to "štěstí" je třeba něco dělat. Není jiné cesty. Nebo myslíš, že ano?


No, z dnešního pohledu je mi jasné, že to je představa, že se musí něco dělat, aby se něčeho dosáhlo. Věci se prostě dějou a ego si to může interpretovat, jak chce - a vždycky si to dokáže nějak odůvodnit. Ne, že by na tom bylo něco špatného nebo chybného.

armin píše:Mimochodem, Eva tě prosila, jestli by ses trochu rozepsala o svých zkušenostech s těmi "hady". Já bych se také rád něco přiučil. Eva pravdivě napsala, že já v tom ještě tápu. Takže zkušenost druhého by i pro mne byla hodně cenná.


No, to nevím. Pro mne to nejsou "hadi" (i když to tak trochu na mém obrázku vypadá), ale energetická spojení mezi lidmi, která jsou obzvláště silná mezi partnerskými dušemi, keré jsou si nějakým způsobem příbuzné, blízké. V podstatě to jsou také všechno koncepty - ale v dané době (kdy jsou potřebné) pomáhají dál.

:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Pro Evu

Příspěvekod Trini » pon 06. srp 2018 13:55:18

Halo Miroslave, Armine,

všimla jsem si, že se v poslední době zabýváš smrtí. Je to pro tebe momentálně téma, které tě zajímá? Nebo - nedej Bože - téma v tvém životě?
Nemusíš mi odpovídat, jestli se ti nechce. Pozoruji to a mám pocit, že bych to měla zmínit.
:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Pro Evu

Příspěvekod Trini » pon 06. srp 2018 14:12:46

Trini píše:Pro mne to nejsou "hadi" (i když to tak trochu na mém obrázku vypadá), ale energetická spojení mezi lidmi,


To spojení jde přes energetické pole bytosti, tedy ne přes fyzické tělo. Proto může setrvávat - podle intenzity - i po fyzické smrti člověka. Mám toto spojení k duši mého otce. Ne, že bych věděla, kde je či v jaké formě, a netrápím se tím, že tady není. Nebot ta láska je zde pořád.

:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

PředchozíDalší

Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 32 návštevníků