Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » ned 16. pro 2018 10:55:30

Nic píše:Tak to máš dobrý.


Anděly v hlavě také neberu.

Nic píše:pak mu jedna jeho příbuzná řekla, že Boha nepotřebuje, tak přestal chodit do kostela a zkusil znovu drogy


Takže vlastně za to jeho braní drog ,následně ďábla v hlavě a pak smrt, může pouze jen jeho nejbližší okolí, příbuzenstvo.... :donknow:
Kdyby byl už dospělý, dalo by seto řešit odchodem třeba na druhý konec republiky a začít tam znova a lépe žít, ale takto... :donknow:


Myslím si, že v téhle společnosti chybí jedno základní rozptýlení pro dospívající mládež a to pravidelné odpolední taneční čaje s klasickými tanečky, bez diskoturbohalucinací... :donknow:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » ned 16. pro 2018 12:21:56

Alajo, měla bys to brát vážně. Ten mužský had je právě připojený zezadu k hlavě. Každý je tak potenciální schizofrenik.

Dva po sobě následující pohledy na tu stejnou situaci od jednoho člověka:

Píše mužský had:
Nic píše:Honzame, i když je všechno odevzdáno Bohu, přeci jen, kdyby se objevil někdo, kdo potřebuje Tvou pomoc, dodělat diplomku, stát se mágem, spáchat sebevraždu nebo cokoliv jiného, s čím bys mohl pomoci, tak se na Tebe vždycky ráda znovu s důvěrou obrátím.


Píše ženský had:
Nic píše:Proto jsem Ti volala. Měla jsem za to, že tady šance, že bys mu pomohl, aby se v něm zmobilizovaly síly k životu, byla. Pomáhal i Sarana, Helenka, kterou znáš.

-------------------

Védský popis Šivu znázorňuje v hrozivém i blahodárném světle. Hrozivý a destruktivní aspekt (Urga) představuje mužskou polovinu, zatímco ženská polovina představuje vlídný, jemný a kreativní aspekt (Saumnya).

honzam píše:ad 6. Jsme i těmi démony. Každý člověk má v sobě hady dva. Ten mužský je jako démon a ženský jako anděl.


Lidé mají k hlavě připojeného hadího ďábla a duchovní učení varující před ulpíváním myšlení jsou s ohledem na to správná. Neplatí však absolutně a jde to rozpojit tak, že myšlení už k destrukci druhých neslouží.
Naposledy upravil honzam dne ned 16. pro 2018 12:37:55, celkově upraveno 3
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » ned 16. pro 2018 12:23:40

Alaja píše:Anděly v hlavě také neberu.

Lidé nemají ženského hada napojeného k hlavě, je podle mé zkušenosti původně spojený se srdcem.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Nic » ned 16. pro 2018 12:28:27

honzam píše:
Nic píše:kdyby se objevil někdo, kdo potřebuje Tvou pomoc ... spáchat sebevraždu nebo cokoliv jiného, s čím bys mohl pomoci, tak se na Tebe vždycky ráda znovu s důvěrou obrátím.



To kuchání textů by sis mohl odpustit. Psala jsem, kdyby někdo potřeboval Tvou pomoc ....

Ostatně ta pomoc nejspíš není v tom, co si myslíš, že můžeš dát,

ale při setkání s pravdou je možné poznat,

že není čeho se bát.
Nic
 
Příspěvky: 1697
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 74
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » ned 16. pro 2018 12:33:41

Pro všechny, kteří to tu čtou, by bylo pomocí, kdybys Jano pravdivě popsala svůj stav při včerejším psaní obou těch pohledů a soustředila se na motivaci doprovázející Tvá slova o pomoci k sebevraždě a poté o pomoci k mobilizaci sil k životu.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » ned 16. pro 2018 12:44:59

Nic píše:Ostatně ta pomoc nejspíš není v tom, co si myslíš, že můžeš dát

Jaké zkušenosti a praxi máš Ty, Sarana nebo Helenka ohledně pomoci člověku s duální diagnózou?
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » ned 16. pro 2018 14:39:23

honzam píše:Alajo, měla bys to brát vážně. Ten mužský had je právě připojený zezadu k hlavě. Každý je tak potenciální schizofrenik.

Dva po sobě následující pohledy na tu stejnou situaci od jednoho člověka:

Píše mužský had:
Nic píše:Honzame, i když je všechno odevzdáno Bohu, přeci jen, kdyby se objevil někdo, kdo potřebuje Tvou pomoc, dodělat diplomku, stát se mágem, spáchat sebevraždu nebo cokoliv jiného, s čím bys mohl pomoci, tak se na Tebe vždycky ráda znovu s důvěrou obrátím.


Píše ženský had:
Nic píše:Proto jsem Ti volala. Měla jsem za to, že tady šance, že bys mu pomohl, aby se v něm zmobilizovaly síly k životu, byla. Pomáhal i Sarana, Helenka, kterou znáš.

-------------------

Védský popis Šivu znázorňuje v hrozivém i blahodárném světle. Hrozivý a destruktivní aspekt (Urga) představuje mužskou polovinu, zatímco ženská polovina představuje vlídný, jemný a kreativní aspekt (Saumnya).

honzam píše:ad 6. Jsme i těmi démony. Každý člověk má v sobě hady dva. Ten mužský je jako démon a ženský jako anděl.


Lidé mají k hlavě připojeného hadího ďábla a duchovní učení varující před ulpíváním myšlení jsou s ohledem na to správná. Neplatí však absolutně a jde to rozpojit tak, že myšlení už k destrukci druhých neslouží.


Zkušenost s několika osobami v jednom těle nemám vůbec žádnou - kromě toho tvého psaní tady.
Mí hadi mi žádnou neplechu nedělají. Dokonce se mi ani neukazují, nepředvádějí, prostě o nich nic nevím, ani to, že by měli existovat.
Asi nebyl žádný důvod, aby se personifikovali a tak tímto dávali vědět o tom jemněhmotném světě. Proto jsem ten jemněhmotný svět mohla objevit takový, jaký ve skutečnosti je a nemuselo se použít nějaké té náhrady...ať už jsou to hadi, čerti, nebo třeba PM, JK či jiná personifikace... :donknow:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » ned 16. pro 2018 15:15:58

Píše mužský had:
Alaja píše:Proto jsem ten jemněhmotný svět mohla objevit takový, jaký ve skutečnosti je a nemuselo se použít nějaké té náhrady...ať už jsou to hadi, čerti, nebo třeba PM, JK či jiná personifikace... :donknow:
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » ned 16. pro 2018 15:25:41

honzam píše:Píše mužský had:
Alaja píše:Proto jsem ten jemněhmotný svět mohla objevit takový, jaký ve skutečnosti je a nemuselo se použít nějaké té náhrady...ať už jsou to hadi, čerti, nebo třeba PM, JK či jiná personifikace... :donknow:



Zdá se ti to málo láskyplné?? :aha:
No, po tom odstrašujícím předvádění některých lidí na netu i mimo něj, co je to ta Láska, se takových láskyplných projevů zcela dobrovolně vzdávám. :lol:
To raději s obyčejnou láskou nakrmím a pohladím to své kočičí stádo na zahradě.... :cat:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Nic » ned 16. pro 2018 15:29:36

honzam píše:Pro všechny, kteří to tu čtou, by bylo pomocí, kdybys Jano pravdivě popsala svůj stav při včerejším psaní obou těch pohledů a soustředila se na motivaci doprovázející Tvá slova o pomoci k sebevraždě a poté o pomoci k mobilizaci sil k životu.


Vychází to z předchozího příspěvku:

Nic píše:
Všechno, co by mohlo být v mé odpovědnosti, je odevzdáno té nejlepší možné péči a dá se říct, že i tahle bezstarostnost je součástí blaha, že všechno je v těch nejlepších rukách, tedy v rukách Božích.

Obrázek


Nic píše:Honzame, i když je všechno odevzdáno Bohu, přeci jen, kdyby se objevil někdo, kdo potřebuje Tvou pomoc..


Ono paradoxně, i když je všechno v Božích rukách, tak nějakou roli v tom všem máš, ať se to jeví jakkoliv.

Ve skutečnosti i tak je pořád všechno v Božích rukách.
Naposledy upravil Nic dne ned 16. pro 2018 15:47:17, celkově upraveno 1
Nic
 
Příspěvky: 1697
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 74
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Nic » ned 16. pro 2018 15:38:30

honzam píše:Jaké zkušenosti a praxi máš Ty, Sarana nebo Helenka ohledně pomoci člověku s duální diagnózou?


Poprvé zkusil drogy a pokusil se o sebevraždu ve 14 letech. Tehdy ho z ďábelského ponoukání a tendencím k sebevraždám dostalo ministrantování v kostele. Tři roky, kdy jsme byli spolu v kontaktu, byl v pohodě,...


Sarana ho učil meditovat a předpokládám, že když někdo někoho učí meditovat, že se nemusí ptát na diagnózu. Mimo záchvaty to byl normální pohodovej kluk.

Helenka na něj působila klidem, láskou a moudrostí. Což není nikdy na škodu.
Nic
 
Příspěvky: 1697
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 74
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » ned 16. pro 2018 15:44:09

Když se vrátíme zpět k mé výuce, můžu Tě opět jen pochválit. Udělala jsi všechno, jak nejlépe jsi mohla pro blaho Satana ve Tvém srdci. Všechno je v Božích rukách včetně braní drog. Je to jasný projev Boží vůle umožňující nám
dopřát si blaho a užívat si Boží přítomnost. Je úplně v pořádku vysvětlit člověku který má hlasy, že je to hlas Boží a pomoc k naplnění Boží vůle. Teď si můžeš dovolit dopřát to samé blaho i sobě. Vím, že v Tobě žádný pocit viny vůči tomu klukovi nevzniká. Pokud by ses v budoucnu s někým podobným setkala, určitě bude Satan dokonale radostný, jakou šikovnou služebnici v Tobě našel.

Není vůbec potřeba, abys mi volala.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » ned 16. pro 2018 15:46:11

Nic píše:Sarana ho učil meditovat a předpokládám, že když někdo někoho učí meditovat, že se nemusí ptát na diagnózu. Mimo záchvaty to byl normální pohodovej kluk.


Co víš Ty, Sarana nebo Helenka o lidech s duální diagnózou?
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » ned 16. pro 2018 15:51:12

Alaja píše:
honzam píše:Píše mužský had:
Alaja píše:Proto jsem ten jemněhmotný svět mohla objevit takový, jaký ve skutečnosti je a nemuselo se použít nějaké té náhrady...ať už jsou to hadi, čerti, nebo třeba PM, JK či jiná personifikace... :donknow:


Zdá se ti to málo láskyplné?? :aha:

Je to destruktivní směrem k jiným lidem. Není to přijímající.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Nic » ned 16. pro 2018 16:05:30

Pokud píšeš o Satanovi, tak to je právě to, co popisuje Raméš jako obludnou vinu mysli :

Obrázek

Jakmile se bytost chytne do jejích osidel, stává se žalobcem, vidí, co je špatně, obviňuje, žaluje, pomlouvá.

Tvé telefonní číslo je mého seznamu vymazané.

Spokojený?
Nic
 
Příspěvky: 1697
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 74
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » ned 16. pro 2018 16:07:24

honzam píše:Je to destruktivní směrem k jiným lidem. Není to přijímající.


Fakt?

No jo, nahá pravda bývá občas krutá. :donknow:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » ned 16. pro 2018 16:08:18

Alaja píše:Zkušenost s několika osobami v jednom těle nemám vůbec žádnou - kromě toho tvého psaní tady.


A co tohle? Jaké to bylo?

1998 píše:Najednou jsem v pravém uchu slyšela: "Tak teď poslouchej!"Byl to mužský hlas, hlas bez vnějšího zvuku. Vyslala jsem myšlenku, že by bylo lepší použít obrazové informace. Jako reakce na moji myšlenku bylo, že celý "prostor" začal podivně pulzovat, prohýbat se a pod. Nevěděla jsem, co se to děje.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » ned 16. pro 2018 16:09:36

Alaja píše:No jo, nahá pravda bývá občas krutá. :donknow:

Téma je na vlastní nebezpečí!
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » ned 16. pro 2018 16:14:00

honzam píše:
Alaja píše:Zkušenost s několika osobami v jednom těle nemám vůbec žádnou - kromě toho tvého psaní tady.


A co tohle? Jaké to bylo?

1998 píše:Najednou jsem v pravém uchu slyšela: "Tak teď poslouchej!"Byl to mužský hlas, hlas bez vnějšího zvuku. Vyslala jsem myšlenku, že by bylo lepší použít obrazové informace. Jako reakce na moji myšlenku bylo, že celý "prostor" začal podivně pulzovat, prohýbat se a pod. Nevěděla jsem, co se to děje.


Hlasité. :lol: Ale věděla jsem, že je to telepatický (nebo jasnovidný?) vjem zvenčí....

Ostatně, stalo se mi to ještě asi 2 x. Jednoho jsem nakonec identifikovala - ve stejnou dobu se totiž bavil s andulákem a říkal přesně totéž, co jsem slyšela já.. :lol:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » ned 16. pro 2018 16:14:55

Nic píše:Spokojený?

Díky. Chci se vyhnout nedorozuměním. Už bych si nebyl vůbec jistý, o jakou pomoc vlastně žádáš.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

PředchozíDalší

Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků

cron