Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » ned 18. dub 2021 17:34:12

ned 13. pro 2020 11:21:20
honzam píše:
Eva Nada píše:z rohatého cosi, co bývalo těhotné a rodilo cosi najednou žijící v pravdě?

Ježíš mu odpověděl: „Já jsem ta cesta, pravda i život. Nikdo nepřichází k Otci než skrze mne.
- Jan, 14:6


Nikdo nevychází z Matky než skrze Pravdu. :D Za tři měsíce mám termín a uvidí se, jestli se ten nový stav Pravdy v srdci nějak změní.

ned 13. pro 2020 22:11:39
honzam píše:Díky za případnou pomoc. Věřím, že Pravda nakonec zvítězí. Nový stav trvá už měsíc jen s jedním krátkým výpadkem na cca 12 hodin. Byl jsem schopný ho sám večer vrátit a prožil ten obrovský rozdíl, který se však obtížně popisuje. Přítomnost té Pravdy zdaleka převyšuje cokoliv jsem dřív zažil i pocity mateřství. Je to něco za pocity a myšlenkami spjatého se samotnou existencí a životem.


Ta Pravda/Pravdivost je živá. Je to život nebo živá existence ve své ryzí podobě bez zkreslení myšlenkovými formami a tvary bytostí.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » pát 07. kvě 2021 18:25:56

Pokračování ze 7. 9. 2020 http://inspiruj.cz/viewtopic.php?f=22&t=3978&start=1900#p39789 a 20. 10. 2020 ...

honzam píše:Už v tom zase lítám. Model mi stanovuje termín na noc mezi 17. a 18. 3. a délku březosti na 149 dní. Kontakt jsem měl po poměrně dlouhé době a jednoznačně jsem byl označený za princeznu. Moc si to nedovedu vysvětlit a přijde mi, že se na to nehodím. Nevyznám se ve dvorní etiketě a neumím zachovávat důstojnost hodnou takového postavení. Nechápu, jak souvisí sexuální otročení s funkcí budoucí panovnice. Být pionýrkou nebo soudružkou plnící plány výroby mi přijde snazší než jakousi pochybnou duchovní aristokratkou nebo budoucí vladařkou.


Analýza vývoje délky březosti 4

Tentokrát jsem se velmi přepočítal o celých 50 dní a rodil až dnes dopoledně opět v práci po 199,5 dnech od početí. Těch 50 dní od půlky března bylo příšerně vyčerpávajících a udržoval jsem se funkční jen silou vůle. Byl to děs. Teď je to obrovská úleva. Když se ohýbám a narovnávám, cítím v přední části hrudníku stále všelijaké divné pocity a trochu bolest, jak si to sedá.

Zjistil jsem, že nyní nemá smysl prokládat graf logaritmem a dělat podle toho nějaké odhady o termínu a případné konvergenci k nějaké hodnotě. V grafu jsou teď tedy jen hodnoty. Podstatné je, že Pravda trvá a porod ji nezrušil ani neoslabil. Je i bez dítěte, proto můžu napsat, že se z ní zrodilo a další v ní asi budou i počaty. Pomohly by mi alespoň dva měsíce odpočinku před dalším cyklem. Tabulkově jsem se dostal na úroveň jelena ...

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_mammalian_gestation_durations
Deer (white-tailed) 201

https://www.msdvetmanual.com/multimedia/table/v4663439
Deer (Mule and White-tailed) 200

... nebo je to Rýbrcoul?

deti_kveten_2021.png
deti_kveten_2021.png (48.43 KiB) Zobrazeno 11698 krát
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » čtv 20. kvě 2021 19:59:20

https://www.fandimefilmu.cz/clanek/27166-benedetta-psychosexualni-thriller-s-jeptiskami-od-rezisera-robocopa-v-ukazce

Benedetta: Psychosexuální thriller s jeptiškami od režiséra RoboCopa v ukázce
Paul Verhoeven se vrací s erotickou lesbickou romancí s jeptiškami. Proslulý režisér se utrhl z řetězů, látka je extrémně explicitní. ...


Více vás do filmu zasvětí oficiální synopse. „V pozdním 15. století, s morem pustošícím zemi, Benedetta Carlini jako novicka vstupuje do kláštera v Toskánsku v Pescii. Již od útlého věku byla Benedettia schopná provádět zázraky a její přítomnost má na život komunity okamžitý a závažný dopad.“ Film bude mít premiéru 6. 6. 2021 na prestižním filmovém festivalu v Cannes. O tři dny později se podívá do francouzských kin.




https://en.wikipedia.org/wiki/Benedetta_Carlini
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » pon 07. čer 2021 12:37:39

Zdá se, že populárně rozšířené mýty o tzv. "šedých mimozemšťanech" jsou mnohem dál od pravdy než by si lidé uměli představit. Pro přehlednost výsledky mého duchovního zkoumání:

- Nejsou to bezpohlavní robotické bytosti s fyzickým humanoidním tělem z jiné planety provádějící experimenty na lidech, aby je mohli využít pro své bezohledné záměry.
- Jsou to jemnohmotné oboupohlavní bytosti s hadím okřídleným tělem, které tvary připomíná velkou hlavu s černýma očima.
- Na jemnohmotné úrovni jsou to rodiče bytostí, které se inkarnují na zemi jako lidé a zvířata. Způsobem, že jejich jemnohmotní hadí děti (larvy) získají na přechodnou dobu fyzické tělo.
- Jsou živorodí. Jeden jedinec má velmi mnoho dětí a březost trvá minimálně 200 dní.
- O své děti se starají vedené mateřský pudem.
- Hodnota/kvalita, jíž jsou manifestací, a kterou reprezentují a předávají dál na své potomstvo, je zřejmě Pravda/Pravdivost v obecném slova smyslu a zároveň jako prvotní životní podstata.

Na základě posledních zkušeností a vývoje mého stavu je Pravda podstatou života a tím, co nás všechny oživuje. Šediváci jsou takto pouhé objekty sloužící jako:

1. Převaděče té Pravdy do projevené živé formy.
2. Okřídlené hadí matky pro háďata, která se v larválním vyvíjejí reinkarnováním se na fyzické úrovni do různých životních forem.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » ned 04. črc 2021 18:41:58

Opět jsem včera večer dostal dáreček a další přírůstek do nehmotné hadí rodiny. Přestávka trvala 57 dní a byla zatím nejdelší. Porod můžu očekávat za cca 200 a více dní někdy v lednu nebo v únoru.

Zde je jednoduchý graf pro pár posledních dětí:

tehotenstvi.png
tehotenstvi.png (9.78 KiB) Zobrazeno 11212 krát
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » čtv 15. črc 2021 19:44:36

Pravda/Pravdivost a těhotenství ve spojení s okřídlenými bytostmi Fravaši v Zoroastrismu.

:andilek1:

https://cs.wikipedia.org/wiki/Frava%C5%A1i
Fravaši je v zarathuštrismu nesmrtelná duchovní podstata bytostí stojících na straně Ahura Mazdy a Pravdivosti a jejich ochranná osobní síla. Kromě lidí má svého fravaši také Ahura Mazda, Ameša Spentové a jazatové. V některých případech se fravašiové neobjevují jako průvodci jedinců, ale jako anonymní skupina bytostí, pomáhají například v bitvě.

https://en.wikipedia.org/wiki/Fravashi
Fravashi fravaṣ̌i, /frəˈvɑːʃi/) is the Avestan language term for the Zoroastrian concept of a personal spirit of an individual, whether dead, living, or yet-unborn. The fravashi of an individual sends out the urvan (often translated as 'soul') into the material world to fight the battle of good versus evil. On the morning of the fourth day after death, the urvan is imagined to return to its fravashi, where its experiences in the material world are collected to assist the next generation in their fight between good and evil.
...
Other interpretations take other meanings of var- into consideration: Either as var- "to cover" that in a bahuvrihi with fra- "to ward" provides "protective valor," or a derivation from var- "to make/be pregnant" which gives "promoter of birth, birth-spirit."
...
Although there is no physical description of a fravashi in the Avesta, the faravahar, one of the best known symbols of Zoroastrianism, is commonly believed to be the depiction of one. The attribution of the name (which derives from the Middle Iranian word for fravashi) to the symbol is probably a later development. In Avestan language grammar, the fravashi are unmistakably female, while the faravahar symbol is unmistakably male.


https://iranicaonline.org/articles/fravasi-
...
James Moulton (1913a, pp. 270-72) derived “fravaši” from √var- “make/be pregnant,” with abstract suffix -ti. He considered the fravašis to be ancestor-spirits, whose essential concern was the conceiving of sons (Yt. 13.11, 15) so that their line might continue—a concern which he saw then extended to the fertility of the whole natural world, and hence to cosmic activities. He rendered their name accordingly as “birth-promotion; promoter of birth, birth-spirit.”
...
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Nic » úte 07. zář 2021 14:50:32

honzam píše:XII. oddíl

Jašt 13.45

Uctíváme dobré, hrdinné a štědré Fravaši pravdivých s bronzovými přilbami, zbraněmi a zbrojí, jež oděné do světla bojují a rozvíjejí bitevní pole pro vítězství a porážku tisíců daevů.



Daevové jsou démoni, kteří stojí na straně lži. Wikipedie Daéva


Honzame, dá se mluvit ještě o jednotě s Ďáblem, když Tvá mysl se účastní uctívání dobrých a štědrých Fravašů, kteří bojují proti démonům?

Jde tady důsledně o to, aby pekelná síla zla a utrpení byla v rovnováze s Boží silou Dobra, Lásky, Krásy, Blaha?

Co když díky uctívání a Tvé podpory ta dobrá síla nadobro zvítězí?

Co když se pak ukáže, že nezbytnost utrpení byla tou největší ďábelskou lží?

honzam píše:Duchovně orientovaní lidé to mohou mít tak, že při blažených prožitcích jsou v souladu s Bohem a věci se dějí v souladu s Boží vůlí. Nikdo z nich si neuvědomuje, že tahle blaženost je doopravdy jen vědomí toho, že jiní to tak nemají - radost z cizího utrpení přebarveného na růžovou barvu.


Může se to tak jevit z pohledu iluze oddělenosti, dalo by se říct přímo ďábelské - závistivý prožívá utrpení, když je jeho soused šťastný a blaho, když je jeho soused nešťastný. Ale v Boží Přítomnosti je existence blahem ne, z důvodů možnosti prožívat utrpení a zlo, ale z poznání samotné podstaty existence, která je jediná, myslí nerozdělená, protože je Boží láskou.

Tady je jasné, že Tvá radost ze samotné existence není mým žalem, ale mou radostí.

Vždyť je naprostý nesmysl, aby milující matka prožívala utrpení, když je její dítě šťastné a blaho jen proto, že její dítě trpí.
Nic
 
Příspěvky: 1697
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 74
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » úte 07. zář 2021 15:42:47

Nic píše:Honzame, dá se mluvit ještě o jednotě s Ďáblem, když Tvá mysl se účastní uctívání dobrých a štědrých Fravašů, kteří bojují proti démonům?

Jde tady důsledně o to, aby pekelná síla zla a utrpení byla v rovnováze s Boží silou Dobra, Lásky, Krásy, Blaha?

Co když díky uctívání a Tvé podpory ta dobrá síla nadobro zvítězí?

Co když se pak ukáže, že nezbytnost utrpení byla tou největší ďábelskou lží?

Ďábla (Máru/Angra Mainju) už od loňského listopadu nevnímám. Místo toho mám v srdci Pravdu a to mě vede k opatrnosti, zvlášť když dál nosím a rodím hadí děti, které jsou pravděpodobně základem ega živých bytostí. Fravaši velebím, protože jsou blízko mé duchovní zkušenosti jako okřídlené holky ve službách Pravdy pro bytosti ve hmotném světě. Démoni jsou také entity vyvolávající touhy po slastných prožitcích.

Tu rovnováhu mezi utrpením a blahem stále považuji za skutečnou a za jakýsi vesmírný zákon.

Pravda zvítězí.

Netvrdím, že je utrpení nezbytné. Je nezbytnou součástí blaženosti.

Nic píše:Vždyť je naprostý nesmysl, aby milující matka prožívala utrpení, když je její dítě šťastné a blaho jen proto, že její dítě trpí.

Takhle to nefunguje. Každé štěstí se časem obrátí v utrpení a za každé štěstí někdo jiný (ne zrovna matka) právě v tu chvíli trpí. Každý prožitek štěstí tak v sobě obsahuje i utrpení, protože je podmíněný a vyvolaný tím, že utrpení se zrovna v čase a prostoru nachází jinde. Bytost má ve své podstatě radost, že utrpení je právě mimo ni.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Nic » úte 07. zář 2021 16:32:57

honzam píše:Ďábla (Máru/Angra Mainju) už od loňského listopadu nevnímám.

Díky, to mám radost, jak se to stalo, že zmizelo tohle vnímání?

Místo toho mám v srdci Pravdu a to mě vede k opatrnosti, zvlášť když dál nosím a rodím hadí děti, které jsou pravděpodobně základem ega živých bytostí. Fravaši velebím, protože jsou blízko mé duchovní zkušenosti jako okřídlené holky ve službách Pravdy pro bytosti ve hmotném světě. Démoni jsou také entity vyvolávající touhy po slastných prožitcích.


Rozumím.

Tu rovnováhu mezi utrpením a blahem stále považuji za skutečnou a za jakýsi vesmírný zákon.

Řekla bych, že v úrovni ztotožnění s myslí to takhle je. Co vzniká, to zaniká. Teprve, když se to uvede všechno do rovnováhy, vše je přijato i odevzdáno, je tady vyrovnanost a klid, který umožňuje odpoutání od mysli a nadhled, který je zároveň vhledem.

Pravda zvítězí.

Netvrdím, že je utrpení nezbytné. Je nezbytnou součástí blaženosti.


Hm, říkáš, že utrpení je nezbytnou součástí blaženosti. Je to tak, když je tu ztotožnění s myslí s tělem, individualitou, která je od Boží přítomnosti oddělena.

Boží přítomnost je čistým blahem bez nejmenší známky utrpení, ale zároveň je i bez iluze oddělenosti od toho Božího.

Jenže, Tvůj způsob rození potomstva je vlastně zdroj oddělenosti. Nebo by bylo možné vystopovat, že zůstává nějaké spojení?

honzam píše:
Nic píše:Vždyť je naprostý nesmysl, aby milující matka prožívala utrpení, když je její dítě šťastné a blaho jen proto, že její dítě trpí.

Takhle to nefunguje. Každé štěstí se časem obrátí v utrpení a za každé štěstí někdo jiný (ne zrovna matka) právě v tu chvíli trpí. Každý prožitek štěstí tak v sobě obsahuje i utrpení, protože je podmíněný a vyvolaný tím, že utrpení se zrovna v čase a prostoru nachází jinde. Bytost má ve své podstatě radost, že utrpení je právě mimo ni.

Všimni si, že mluvíš o oddělenosti, a tu oddělenost vytváří mysl v čase a prostoru. Boží přítomnost sama o sobě není nijak na mysli závislá, není k mysli připoutaná, protože ji přesahuje.

Zajímavé je, že tohle, o čem mluvím, není časem a prostorem omezeno, je to pořád tady. Ale pro ztotožnění s tím, co se jeví jako odděleno od Boží přítomnosti, to většina bytostí nevnímá.

A řekla bych, že není možné, aby ta Pravda, kterou ctíš, tenhle nekonečný a věčný zdroj toho, po čem duše touží, nerozkryla, neobjevila. Je to její absolutní vítězství.

To dobré a štědré Fravaši by si vítězství nad klamem démonů zasloužilo, nemyslíš?
Nic
 
Příspěvky: 1697
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 74
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » úte 07. zář 2021 16:55:15

Nic píše:Díky, to mám radost, jak se to stalo, že zmizelo tohle vnímání?

Tady to 11. 11. 2020 začalo: http://inspiruj.cz/viewtopic.php?f=22&t=3978&start=2860#p42004.
Rozhodl jsem se odevzdat to okřídlené tělo ve prospěch celku a kolektivního vědomí šedivek, pak se o několik dní později v srdci objevila ta Pravda. Přesný den už nevím, asi nějak kolem 17. 11. 2020 a Ďábel jako já zmizel. Důležité bylo vzdát se toho okřídleného těla. Teď už patří Pravdě.

Nic píše:Jenže, Tvůj způsob rození potomstva je vlastně zdroj oddělenosti. Nebo by bylo možné vystopovat, že zůstává nějaké spojení?

Pravda je to spojení, protože se z ní teď rodí mé děti a Pravda je oživuje a žije v nich stejně jako ve mně.

Nic píše:A řekla bych, že není možné, aby ta Pravda, kterou ctíš, tenhle nekonečný a věčný zdroj toho, po čem duše touží, nerozkryla, neobjevila. Je to její absolutní vítězství.

To dobré a štědré Fravaši by si vítězství nad klamem démonů zasloužilo, nemyslíš?

Pravda je to nejlepší ze všeho, co existuje. Je to náš skutečný život.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » úte 07. zář 2021 17:00:48

Tahle Pravda "Rta" nebo "Aša" vyjadřuje něco jiného než existence "Sat" ...

https://cs.wikipedia.org/wiki/Rta

Védské substantivum rta, stejně jako avestánské aša a a staroperské arta vychází z indoíránského *ṛtá. Ve védštině též existuje adjektivum sátja, z indoíránského *sātja, stejně jako avestánské haithija, s významem „pravdivý“ ve smyslu „skutečný, existující“, zatímco rta znamená spíše „pravda spočívající ve správném spojení, vnitřně správný“. Tomu odpovídá i praindoevropská etymologie obou slov, zatímco rta vychází z *ar „(správně) spojit“, tak haithija ze *sat „existující“. Z tohoto důvodu slovo získalo i význam kosmického řádu.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Nic » pát 10. zář 2021 15:35:20

honzam píše:
Nic píše:Díky, to mám radost, jak se to stalo, že zmizelo tohle vnímání?

Tady to 11. 11. 2020 začalo: http://inspiruj.cz/viewtopic.php?f=22&t=3978&start=2860#p42004.
Rozhodl jsem se odevzdat to okřídlené tělo ve prospěch celku a kolektivního vědomí šedivek, pak se o několik dní později v srdci objevila ta Pravda. Přesný den už nevím, asi nějak kolem 17. 11. 2020 a Ďábel jako já zmizel. Důležité bylo vzdát se toho okřídleného těla. Teď už patří Pravdě.

Ani se Tě neptám, kam ten Ďábel zmizel. :D V té době mělo na kahánku moje fyzické tělo. Srdce přestávalo tlouct a kardiolog doslova říkal, že "ďáblík vystrkuje růžky". Můžu říct, že jsem nedávno s úděsem zjistila, že OZP zaplatila za tři operace, které to srdce nahodily zpátky víc než půl milionu. :koukam:

Nic píše:Jenže, Tvůj způsob rození potomstva je vlastně zdroj oddělenosti. Nebo by bylo možné vystopovat, že zůstává nějaké spojení?

Pravda je to spojení, protože se z ní teď rodí mé děti a Pravda je oživuje a žije v nich stejně jako ve mně.

Říkáš: "Pravda je to spojení, oživuje a žije ve všech stejně. Moc hezky vyjádřeno. Možná v té nejhlubší Pravdě může být jasné, že tohle milované spojení v tom co má jedinou skutečnou hodnotu není ani už spojením, ale tím stejným, jedním. Samo o sobě lahodným bytím, protože:

Pravda je to nejlepší ze všeho, co existuje. Je to náš skutečný život.


Obrázek
Nic
 
Příspěvky: 1697
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 74
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Nic » pát 10. zář 2021 15:42:55

honzam píše:Tahle Pravda "Rta" nebo "Aša" vyjadřuje něco jiného než existence "Sat" ...

https://cs.wikipedia.org/wiki/Rta

Védské substantivum rta, stejně jako avestánské aša a a staroperské arta vychází z indoíránského *ṛtá. Ve védštině též existuje adjektivum sátja, z indoíránského *sātja, stejně jako avestánské haithija, s významem „pravdivý“ ve smyslu „skutečný, existující“, zatímco rta znamená spíše „pravda spočívající ve správném spojení, vnitřně správný“. Tomu odpovídá i praindoevropská etymologie obou slov, zatímco rta vychází z *ar „(správně) spojit“, tak haithija ze *sat „existující“. Z tohoto důvodu slovo získalo i význam kosmického řádu.


Jestli to, co je tady napsané vnímám správně, tak spojení je předstupeň "sat".

Kapka vody se spojí s oceánem vody a v tom dokonalém spojení už je nesmysl o nějakém spojení mluvit. Zestejnělo to.
Nic
 
Příspěvky: 1697
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 74
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » pát 10. zář 2021 17:44:41

wikipedie Ahura Mazda
Americký mytolog Jaan Puhvel (*1932) považuje Ahura Mazdu za protějšek védského Varuny. Vychází přitom z faktu že oba jsou označováni jako ahura/asura, že Varuna je označován přívlastkem médhira „moudrý“, a že Aša, podle Puhvela sublimovaná podstata Ahura Mazdy, má svůj protějškem ve védském rta, kosmickém zákonu, jehož je Varuna strážcem.


Pravda je přítomností Boha jako samotná Pravdivost. "Sat" vyjadřuje něco jiného než "Rta".

Rta = Pravda, Správnost, Řád
Sat = Bytí, Existence, Jsoucno
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » pát 10. zář 2021 18:16:21

Pravda je pravdivost v obecném smyslu nevztažená k něčemu konkrétnímu (spojení, oceán, bytí, lahodné, stejnost, jednota, ...). Je to jednoduše Pravda/Pravdivost samotná jako taková. Podstata života je právě toto a to ostatní jsou lákavé rachomejtle.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » pát 10. zář 2021 18:31:21

Nic píše:Možná v té nejhlubší Pravdě může být jasné, že

ten pohádkový svět bronies za hranicí obyčejné lidské reality možná skutečně existuje. :angelwing:

E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » čtv 20. led 2022 14:55:27

Milník - překročeno 200 dní ...

Opět jsem překonal dosavadní rekord v délce těhotenství a poprvé se dostal přes 200 dní, předchozí těhotenství trvalo 199,5 dne. Vzhledem k tomu, že se mi ještě neobjevily typické stahy, předpokládám, že budu dítě nosit nejméně do konce ledna a porodím někdy v únoru. Jako možnou délku těhotenství, ke které bych jednou mohl konvergovat, jsem kdysi považoval 260 dní Tzolkinu. :donknow:
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » úte 01. bře 2022 17:51:15

Ještě jsem neporodil. Těhotenství už trvá 240 dní. Když bude dál u každého potomka délka takhle narůstat, začnu reálně uvažovat, že konečné trvání těhotenství je někde kolem 3,5 roku, jak se píše v Bibli.

A ukázalo se veliké znamení na nebi: Žena oděná sluncem, s měsícem pod nohama a s korunou dvanácti hvězd kolem hlavy.
Ta žena byla těhotná a křičela v bolestech, neboť přišla její hodina.
...
Ale té ženě byla dána dvě mocná orlí křídla, aby mohla uletět na poušť do svého útočiště, kde ukryta před hadem byla zachována při životě rok a dva roky a polovinu roku.

- Zjevení 12:1, 2, ... , 14
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » pát 01. dub 2022 14:07:13

Stále jsem neporodil. Těhotenství už trvá 271 dní. Překročil jsem tak další hranici 267 dní, což je průměrná délka těhotenství lidské ženy ode dne početí. Pokud to hostitel přežije, budu se zřejmě v budoucnu poměřovat se slonicemi a velrybami.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Nic » ned 03. dub 2022 8:05:00

honzam píše:Stále jsem neporodil. Těhotenství už trvá 271 dní. Překročil jsem tak další hranici 267 dní, což je průměrná délka těhotenství lidské ženy ode dne početí. Pokud to hostitel přežije, budu se zřejmě v budoucnu poměřovat se slonicemi a velrybami.


Díky za info.

Jen mě zajímá, jestli mezi Tebou, který se budeš poměřovat, a hostitelem, který to možná přežije, je nějaká spojnice.
Nic
 
Příspěvky: 1697
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 74
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

PředchozíDalší

Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků

cron