Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » stř 24. črc 2019 16:23:40

Alaja píše:Co je to za mámu, když své děti po porodu opustí?
Měl by jsi je dvacet let opečovávat, vychovávat (každé z nich).....pak by jsi byl pořádná máma..... :D

Máma stále připoutaná k lidskému tělu, proto ji děti po porodu opouštějí. Zbývají mi inkarnované děti. Žádný učený z nebe nespadl a stále na sobě pracuji. Třeba s Janou to vůbec nemám lehké, ale nějak k sobě dříve či později cestu opět najdeme.

E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Nic » pát 26. črc 2019 4:19:56

honzam píše:Třeba s Janou to vůbec nemám lehké, ale nějak k sobě dříve či později cestu opět najdeme.

:D

Sen o rohatosti na to, kým jsi v jejím srdci, nemá žádný vliv. Proto její srdce ani nikdy neopouštíš.
Nic
 
Příspěvky: 1697
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 74
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Nic » pát 26. črc 2019 5:10:39

A něco Ti prozradím. Ráj srdce nenalezne ten, komu v něm chybí spojení s matkou.
Nic
 
Příspěvky: 1697
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 74
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » sob 27. črc 2019 22:35:30

Nic píše:A něco Ti prozradím. Ráj srdce nenalezne ten, komu v něm chybí spojení s matkou.

Já jim ale jejich svobodu dát nemůžu, nepatří mi. Jestli ji někdo chce, musí si ji vzít tak, že se pustí sám sebe.

E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Nic » čtv 01. srp 2019 7:07:06

honzam píše:
Nic (Jana) píše:Čím jasnější je, kdo jsi, tím svobodnější to všechno je.

Horší je, když se někdo ztotožní s rolí nedotknutelné doživotní ředitelky vesmíru a představuje si, jak ruší karmické zákony a další věci, které se mu nelíbí a ohrožují ho. Tam už jsou i lékaři krátcí.


Bez karmy je na Tebe krátké i peklo.

:D

Jenže, co bys byl za rohatého ďábla bez pekla, viď?

Neboj, neberu Ti ho.
Nic
 
Příspěvky: 1697
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 74
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Nic » čtv 01. srp 2019 7:57:18

Jestli si vzpomínáš, tak na začátku jsi věděl, že tomu všemu propůjčuješ své tělo, svou mysl, všechno, v čem Tě Tví blízcí identifikují, pro ně jsi zůstal, ale Ty tím nejsi.

Proto ani nejsi tím, kdo by měl být z toho vysvobozený.

:srdce:
Nic
 
Příspěvky: 1697
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 74
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » čtv 01. srp 2019 14:13:14

Nic píše:Jestli si vzpomínáš, tak na začátku jsi věděl, že tomu všemu propůjčuješ své tělo, svou mysl, všechno, v čem Tě Tví blízcí identifikují, pro ně jsi zůstal, ale Ty tím nejsi.

Proto ani nejsi tím, kdo by měl být z toho vysvobozený.

:srdce:


Jaké zlé skutky honazam vlastně provádí, že ho přirovnáváš k ďáblu? :donknow:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Nic » čtv 01. srp 2019 15:09:43

Alaja píše:
Nic píše:Jestli si vzpomínáš, tak na začátku jsi věděl, že tomu všemu propůjčuješ své tělo, svou mysl, všechno, v čem Tě Tví blízcí identifikují, pro ně jsi zůstal, ale Ty tím nejsi.

Proto ani nejsi tím, kdo by měl být z toho vysvobozený.

:srdce:


Jaké zlé skutky honazam vlastně provádí, že ho přirovnáváš k ďáblu? :donknow:


Proč mi podsouváš něco, co jsem nenapsala? Kde píšu o nějakých Honzamových zlých skutcích?

Na to, jak je to s tou rohatostí, jednotou s Ďáblem a peklem v srdci se musíš zeptat jeho.

V mém srdci je Honzam dokonale nevinný.

Obrázek
Nic
 
Příspěvky: 1697
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 74
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » čtv 01. srp 2019 15:57:18

Nic píše:
Alaja píše:
Nic píše:Jestli si vzpomínáš, tak na začátku jsi věděl, že tomu všemu propůjčuješ své tělo, svou mysl, všechno, v čem Tě Tví blízcí identifikují, pro ně jsi zůstal, ale Ty tím nejsi.

Proto ani nejsi tím, kdo by měl být z toho vysvobozený.

:srdce:


Jaké zlé skutky honazam vlastně provádí, že ho přirovnáváš k ďáblu? :donknow:


Proč mi podsouváš něco, co jsem nenapsala? Kde píšu o nějakých Honzamových zlých skutcích?

Na to, jak je to s tou rohatostí, jednotou s Ďáblem a peklem v srdci se musíš zeptat jeho.

V mém srdci je Honzam dokonale nevinný.

Obrázek



Máš problémy s jeho rohy?? A s jinými rohy ne? Třeba s kozími? Podle toho, jakou fotku si měl dát honzam do občanky, tak ti nejspíš moc vadí rohy, kopýtka, ocasy....vše je ďábelské... To je však jen následek náboženské výchovy.....
Stále se ptám, jaké zlé ďábelské skutky honzam páchá, že se tak ráda zaobíráš tím, že je ďábel...?
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » čtv 01. srp 2019 17:17:34

Jana mi rohy závidí, také by takové chtěla. Vadí jí, že jsem krásnější než ona. Darovat své srdce a duši Ďáblu je to nejkrásnější, co může udělat, protože je to akt skutečné nepodmíněné lásky.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Nic » čtv 01. srp 2019 17:32:17

honzam píše:Jana mi rohy závidí, také by takové chtěla. Vadí jí, že jsem krásnější než ona. Darovat své srdce a duši Ďáblu je to nejkrásnější, co může udělat, protože je to akt skutečné nepodmíněné lásky.


:D :D :D

Tu krásu, kterou jsi, nezávidím. Mám z ní radost, i když v ní ty rohy nehrají žádnou roli.
Nic
 
Příspěvky: 1697
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 74
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Nic » pát 02. srp 2019 5:08:18

Alaja píše:Stále se ptám, jaké zlé ďábelské skutky honzam páchá, že se tak ráda zaobíráš tím, že je ďábel...?


Ty to, co Honzam o sobě píše, nečteš, viď?



Musí Stanislav Neumann páchat zlé skutky?
Nic
 
Příspěvky: 1697
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 74
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » pát 02. srp 2019 6:47:57

Nic píše:
Alaja píše:Stále se ptám, jaké zlé ďábelské skutky honzam páchá, že se tak ráda zaobíráš tím, že je ďábel...?


Ty to, co Honzam o sobě píše...



Tady jde o to, co o něm píšeš ty. A to je nezřídka velmi nepěkné. Pozor na karmu. :lol:
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » pát 02. srp 2019 6:53:15

Alaja píše:Stále se ptám, jaké zlé ďábelské skutky honzam páchá, že se tak ráda zaobíráš tím, že je ďábel...?


Pořád na to upozrnuje - ona je svatá, Honzam d'ábel. Ale co, až bude Jana v pekle, tak se s tím nebude ztotožnovat a má hotovo. :lol:
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » pát 02. srp 2019 14:04:33

Nic píše:
Alaja píše:Stále se ptám, jaké zlé ďábelské skutky honzam páchá, že se tak ráda zaobíráš tím, že je ďábel...?


Ty to, co Honzam o sobě píše, nečteš, viď?



Musí Stanislav Neumann páchat zlé skutky?


Bože, lidi toho o sobě napíšou.......a nemusí to být vůbec pravda pochopitelná tvým rozumem (který máš přece odložený v odpadkovém koši)...... :lol:
Když před časem diskutárnami projela videa s těmi "posly božími", co na ulicích či v sálech fanaticky vykřikovali, že jsou Bůh či Ježíš Kristus...tak jsi tomu věřila, že by něco takového Bůh či JK opravdu mohli činit?
Naposledy upravil Alaja dne pát 02. srp 2019 15:41:19, celkově upraveno 1
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Alaja za tento příspěvek:
Trini

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » pát 02. srp 2019 15:27:41

:lol:

Ostatně, honzam o té své mateřské rohatosti píše přece od doby, co Nic posedla touha být ta jediná boží vyvolenkyně, zástupce Boha na Zemi...

...což je tak podezřelé, až je to jasné.... :lol:

Takže to vidím tak, že pokud Nic bude toužit po světské oslavě svého "božího poslání", tak honzam bude psát o své rohatosti....rovnováha na diskusích holt muší být zachována... :P
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Alaja za tento příspěvek:
Trini

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » pát 02. srp 2019 20:49:40

Věřím, že Jana má kapacitu posunout své vnímání skutečnosti blíž k mému. Ta obtížně uchopitelná pravda říká, že Ďábel jako Ďábel je dobrý sluha, ale Ďábel jako Bůh je zlý pán. Rozcházíme se hlavně v tom, že moje počáteční východisko je odlišné od Jany nebo většiny duchovně hledajících. Mé duchovní zkoumání je zaměřené na to, aby z něj měli prospěch druzí a ne já sám.

Nezajímají mne rozumbradové, kteří tvrdí, že jsou jakýmsi způsobem proměnění z omezené bytosti na dokonalost nebo dokonce na Boha s neomylnými znalostmi o všech lidských problémech. Nezajímají mě cesty a učení, které mají pomoci jednotlivci osobně k jednoduššímu a pohodlnějšímu životu. Nezajímá mě, jestli mě někdo bere nebo nebere vážně. Chci vědět, jestli tam venku za hmotným světem je něco hodně ujetého, a proto lidem dosud neznámého.

E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » pát 02. srp 2019 23:02:20

honzam píše:Chci vědět, jestli tam venku za hmotným světem je něco hodně ujetého, a proto lidem dosud neznámého.


Schvaluji.
Probádej to a pak to tu popiš.

:starik:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » sob 03. srp 2019 0:01:07

Existuje chladně kruté bez života ďábelské jako Ďábel a NeJá. V Ďáblu povstává zářící živé Já, tím jsme my uvědomující si sebe sama a tohle uvědomění je život, ale také prostor pro střídání utrpení a blaženosti, kdy jedno vytváří druhé a naopak. NeJá je jako pokojná noc, Já je jako slunce, které vyjde a život jako rušný den.

Tam venku jsou tzv. šedí a lidé, kteří prožili blízké setkání, zároveň zakusili tohle neživé chladné ďábelské, které z šedých působí na okolí. Jsem teď šedý víc, než kdy dřív a tenhle ďábelský stav začíná být přítomný mimo kontakty a milování se. Šedí nejsou hmotní humanoidní cizinci z jiných částí vesmíru, jsou to nehmotné bytosti z paralelního nehmotného světa a rodiče bytostí inkarnujících se na Zemi jako lidé a zvířata. Šedí jsou okřídlení hadi s křídly vytvářejícími tvar vypadající jako velká hlava s očima a inkarnované bytosti jsou na nehmotné úrovni také hadi. Ačkoliv jsou rodiče, nejsou šedí živí v lidském slova smyslu a neexistují ve stavu podobném lidskému.

Buddhu při meditaci před deštěm nechránil velký fyzický had z jezera. Bylo to jeho vlastní hadí nehmotné tělo, které vnímal vystupovat z fyzického. Buddhu pod stromem bódhi navštívily jeho nehmotné šedé sestry, které snad mohl v určitou chvíli vnímat jako šedé stařeny. Mára se pod stromem bódhi změnil ve zmizení Já a stav nirvány. Ti, kdo se pak s Buddhou setkali, měli zkušenost podobnou jako při setkání s šedým, protože Buddha ten neživý stav bez utrpení a blaženosti vyzařoval.

Oficiální vysvětlení únosů do ufo jsou pohádky. Oficiální podání Buddhova učení jsou pohádky. Nejskutečnější buddhistický les je Bohemian Grove a tam je také nejskutečnější zobrazení Buddhy jako sovy.

E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » sob 03. srp 2019 0:29:48

To jsou zatím jen mimikry.....pokračuj dál ve svém bádání... :starik:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

PředchozíDalší

Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků

cron