Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » úte 20. lis 2018 17:18:02

Alaja píše:Honzane, nevím, jestli jsem se tě už ptala...nebyl jsi před začátkem té své transformace náhodou unesen do UFO, nebo jestli náhodou ti nepřeletělo UFO nad hlavou? Občas se potkávám s případy, že se po přeletu UFO nad jejich hlavami nebo přímo po únosu do UFO od základů změnil jejich život, jejich vnímání světa atd....
Nepatříš náhodou mezi ně?

:)

Nevím o tom. Na únosy do UFO nevěřím, ale věřím, že tenhle fenomén má reálný základ. Částečně věřím svým zkušenostem, podle kterých jsou tyhle bytosti z "únosů" nehmotní rodiče inkarnovaných duší. Není to podle mne úplně tak, jak to vysvětluje hypotéza o matce (rozpomenutí na zážitky a zrakové vjemy z doby po narození https://www.astro.cz/clanky/ostatni/mimozemstany-si-nosime-v-sobe.html), ale trochu podobně. :)
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » úte 20. lis 2018 17:22:01

Tohle video už jsem dřív na poradnu nebo inspiruj dával.



4:44 ... "To je máma."
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » úte 20. lis 2018 17:33:59

Obrázek

— a ocitl se tváří v tvář Zlatooké vládkyni veškerých přání.
Seděla uprostřed okvětního kalíšku na měkkém kulatém polštáři,
podpírána mnoha malými poduškami, a hleděla mu vstříc. Vypadala
nekonečně křehká a drahocenná. Podle bledosti její tváře, která byla
téměř průsvitná, mohl Átrej odhadnout, jak velice je císařovna ne-
mocná. Mandlové oči měly barvu tmavého zlata. Neprozrazovaly
sebemenší starost nebo neklid. Císařovna se usmála. Její útlá, malá
postavička byla zahalena do širokého hedvábného pláště, který zářil
takovou bělostí, že dokonce i magnoliové květy se zdály vedle něho
matné. Císařovna vypadala jako nevýslovně krásná malá holčička,
nejvýš desetiletá, ale její dlouhé vlasy, které jí — hladce učesané —
spadaly přes ramena a záda až na polštář, kde seděla, byly bílé jako
sníh.

-Michael Ende, NEKONEČNÝ PŘÍBĚH


E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » úte 20. lis 2018 18:25:25

honzam píše:
Alaja píše:Honzane, nevím, jestli jsem se tě už ptala...nebyl jsi před začátkem té své transformace náhodou unesen do UFO, nebo jestli náhodou ti nepřeletělo UFO nad hlavou? Občas se potkávám s případy, že se po přeletu UFO nad jejich hlavami nebo přímo po únosu do UFO od základů změnil jejich život, jejich vnímání světa atd....
Nepatříš náhodou mezi ně?

:)

Nevím o tom. Na únosy do UFO nevěřím, ale věřím, že tenhle fenomén má reálný základ. Částečně věřím svým zkušenostem, podle kterých jsou tyhle bytosti z "únosů" nehmotní rodiče inkarnovaných duší. Není to podle mne úplně tak, jak to vysvětluje hypotéza o matce (rozpomenutí na zážitky a zrakové vjemy z doby po narození https://www.astro.cz/clanky/ostatni/mimozemstany-si-nosime-v-sobe.html), ale trochu podobně. :)


Díky za odpověď. :)
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » stř 21. lis 2018 5:27:51

:-D
První, co uvidí novorozenec ve většině případů není matka, obzvláště v místech, kde se rodí většinou v porodnicích. Takže se ten badatel splet, není to vzpomínka na matku, ale na porodní sestru nebo porodního lékaře.... :lol:

Ale nejvíc případů o únosech do UFO bývá hlášeno právě z těchto civilizovanějších krajin. Traumatizující vzpomínky byly ještě na lodi nahrazeny umělými vzpomínkami, mimikry .a to v několika vrstvách, aby si unesený později na nic nevzpomněl. Jedna vrstva může nést obrazy nějakého zvířete, jiná vrstva vzpomínek zase tvrdí, že s ním bylo nakládáno s láskou, že se setkal s přáteli a až ty nejhlubší vzpomínky odhalí, co se doopravdy s ním dělo....a že v tom nebyl sám. Prý je to v těch lodích, co se na to specializují, jako v továrně, jak na běžícím pásu, mají tam i čekárnu, kde nehybní nahatí lidé čekají na to, až budou odbavení a pak zase oblečeni a posláni zpět ...

Tak co - nevzpomínáš si na nějaké zvíře? Sovu, jelena...vlka...? :D
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » stř 21. lis 2018 10:26:08

Alaja píše::-D
První, co uvidí novorozenec ve většině případů není matka, obzvláště v místech, kde se rodí většinou v porodnicích. Takže se ten badatel splet, není to vzpomínka na matku, ale na porodní sestru nebo porodního lékaře.... :lol:

Ale nejvíc případů o únosech do UFO bývá hlášeno právě z těchto civilizovanějších krajin. Traumatizující vzpomínky byly ještě na lodi nahrazeny umělými vzpomínkami, mimikry .a to v několika vrstvách, aby si unesený později na nic nevzpomněl. Jedna vrstva může nést obrazy nějakého zvířete, jiná vrstva vzpomínek zase tvrdí, že s ním bylo nakládáno s láskou, že se setkal s přáteli a až ty nejhlubší vzpomínky odhalí, co se doopravdy s ním dělo....a že v tom nebyl sám. Prý je to v těch lodích, co se na to specializují, jako v továrně, jak na běžícím pásu, mají tam i čekárnu, kde nehybní nahatí lidé čekají na to, až budou odbavení a pak zase oblečeni a posláni zpět ...

Tak co - nevzpomínáš si na nějaké zvíře? Sovu, jelena...vlka...? :D

Vím jenom o čerticích, se kterými to dělám. Ani u nich to však není není zrakový vjem a ani traumatizující zážitek. Podobá se víc historickým malbám obcování s démonem než moderním popisům únosů. Má to charakteristický náboj a vyzařovaní, takové nelidské zlo.

Teď se cvičím v tom, abych se na to naladil a vnímal to samé u i sebe. Snažím se naladit na jejich stav, ve kterém existují. Po posledním milování v noci na 18. 11. už začínám zřetelně cítit tu ďábelskou zář mezi rohy. Je to teď jako mít ďábla a svého pána nad hlavou stále přítomného. Poté, co to armin vybudil, to mění charakter z iluze a Máji na samotný zdroj té iluze.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » stř 21. lis 2018 10:30:34

http://www.thinkaboutit-ufos.com/alien-abductions-ages/

Obrázek

Myslím si, že ta veškerá "vyšetření" dělají čertice ocasem s hadí hlavou na konci.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Nic » stř 21. lis 2018 12:33:35

honzam píše:Vím jenom o čerticích, se kterými to dělám. Ani u nich to však není není zrakový vjem a ani traumatizující zážitek. Podobá se víc historickým malbám obcování s démonem než moderním popisům únosů. Má to charakteristický náboj a vyzařovaní, takové nelidské zlo.

Teď se cvičím v tom, abych se na to naladil a vnímal to samé u i sebe. Snažím se naladit na jejich stav, ve kterém existují. Po posledním milování v noci na 18. 11. už začínám zřetelně cítit tu ďábelskou zář mezi rohy. Je to teď jako mít ďábla a svého pána nad hlavou stále přítomného. Poté, co to armin vybudil, to mění charakter z iluze a Máji na samotný zdroj té iluze.


Nádherné je, že jakmile v našem srdci září Boží milost, tak nad námi tohle nelidské zlo nemá žádnou moc.

Pokud by se ďábel pokusil vstoupit do takového srdce a napil by se z něj, v nekonečné Boží lásce všechno ďábelské mizí a zůstává jen Kristus.

Tohle mizení ďábla v přítomnosti Krista není nic nelidsky zlého vůči nelidskému zlu ďábla, je to pouze zmizení stínů iluze Máji i se svým zdrojem v poznávání Pravdy.
Nic
 
Příspěvky: 1724
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 74
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » stř 21. lis 2018 13:40:08

Nic píše:Nádherné je, že jakmile v našem srdci září Boží milost, tak nad námi tohle nelidské zlo nemá žádnou moc.

Pokud by se ďábel pokusil vstoupit do takového srdce a napil by se z něj, v nekonečné Boží lásce všechno ďábelské mizí a zůstává jen Kristus.

Tohle mizení ďábla v přítomnosti Krista není nic nelidsky zlého vůči nelidskému zlu ďábla, je to pouze zmizení stínů iluze Máji i se svým zdrojem v poznávání Pravdy.

To proto, že Kristus je jeden z největších démonů, větší než Hitler nebo Stalin. Když budeš vše konat svědomitě v Jeho záři bez ohledu na své osobní já nebo druhé osoby a jejich iluzorní představy, když nikdy nepodlehneš lži a neustoupíš z Pravdy, zaručeně Tě odmění blažeností. I já budu velebit každý Tvůj dostatečně neosobní příspěvek, který bez ohledu na představy mysli ukáže Pravdu takovou jaká Je a prosvítí lži těch, kteří odmítají Krista jako svou skutečnou Existenci. Především myslím toho zaslepeného mnicha, který na poradně vystupuje proti vědomé lásce. Pro inspiraci opět doporučuji film Agora.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Nic » stř 21. lis 2018 13:44:55

Pro démona vše démonem, pro lásku vše láskou. Nenech se rušit, Honzame. Hodně štěstí.

Obrázek
Nic
 
Příspěvky: 1724
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 74
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » stř 21. lis 2018 13:56:08

Nic píše:Pro démona vše démonem, pro lásku vše láskou. Nenech se rušit, Honzame. Hodně štěstí.

Obrázek

Proč taková zbytečná dualita, která kalí Pravdu? Každý démon i Ty je ve skutečnosti tou stejnou láskou a Kristem. Pro lásku všichni démoni láskou. I mnich je láskou, jen si myslí, že to tak není. Neví, jaké to je z pohledu lásky. Co by s tím skutečná láska udělala? Dokážeš v sobě takovou lásku najít, nebo budeš utíkat od Pravdy, kterou mnich je?
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Nic » stř 21. lis 2018 14:04:02

honzam píše: Každý démon i Ty je ve skutečnosti tou stejnou láskou a Kristem.


Viď

:D :D :D :cooool: :D :D :D

honzam píše:Proč taková zbytečná dualita, která kalí Pravdu?


Protože takhle se na to nedokážu dívat:

honzam píše:To proto, že Kristus je jeden z největších démonů, větší než Hitler nebo Stalin.


Ale možná je to jen z mé nevědomosti, protože slovům dávám zrovna významy pravdy a iluze.

Nicméně to, co si uvědomuji, kým jsi, je pořád stejné. Nemění se to.

Takže kdyby Tě ta hra na démony s démony omrzela, jsem Ti k službám.

Jinak Tě nehodlám nijak rušit.

:srdce:
Nic
 
Příspěvky: 1724
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 74
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » stř 21. lis 2018 14:12:31

Nic píše:
honzam píše: Každý démon i Ty je ve skutečnosti tou stejnou láskou a Kristem.


Viď

:D :D :D :cooool: :D :D :D

honzam píše:Proč taková zbytečná dualita, která kalí Pravdu?


Protože takhle se na to nedokážu dívat:

honzam píše:To proto, že Kristus je jeden z největších démonů, větší než Hitler nebo Stalin.


Ale možná je to jen z mé nevědomosti, protože slovům dávám zrovna významy pravdy a iluze.

Nicméně to, co si uvědomuji, kým jsi, je pořád stejné. Nemění se to.

Takže kdyby Tě ta hra na démony s démony omrzela, jsem Ti k službám.

Jinak Tě nehodlám nijak rušit.

:srdce:

Vím, že jsi má oddaná služebnice. Věřím, že jednou překonáš všechny ty zažité významy slov projektující mysli a bude pro Tebe doopravdy láskou vše bez ohledu na jakoukoliv představu s tím spojenou a jako správná pionýrka nebo členka BDM budeš bojovat jen za ultimátní Pravdu.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Nic » stř 21. lis 2018 14:15:42

Možná sis nevšiml, ale nijak nebojuju.

To, co poznávám, je jen hravost života, radost z existence, štěstí z té Boží krásy.
Nic
 
Příspěvky: 1724
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 74
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » stř 21. lis 2018 14:18:20

Nic píše:Možná sis nevšiml, ale nijak nebojuju.

To, co poznávám, je jen hravost života, radost z existence, štěstí z té Boží krásy.

Tím líp, "hravost života" je lepší pojmenování pro tu krásu vítězství Pravdy a Lásky.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli honzam za tento příspěvek:
Nic

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » stř 21. lis 2018 17:40:21

honzam píše:http://www.thinkaboutit-ufos.com/alien-abductions-ages/

Obrázek

Myslím si, že ta veškerá "vyšetření" dělají čertice ocasem s hadí hlavou na konci.



Únosy do UFO, to není jen o sexu s ufounama. Oni unášeli i zvířata (malá, velká, divoká, domestikovaná..), některá vraceli na zemský povrch mrtvá....
Někteří mimoni se zabývali i botanikou - ulamovali větve stromů a keřů, trhali květiny.....jiní zase nasávali vodu z jezer i moří do svých lodí i s rybami, jiní zase s oblibou odebírali vzorky půdy...někdy po nich zbyla pořádně velká jáma s kolmými otavenými stěnami... :donknow:
A s oblibou se motají tam, kde se něco děje - erupce sopky, zemětřesení, povodně, bouřky, hurikány, tsunami, války...i tam, kde bývá i dost mrtvých lidí....

:meditace:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » stř 21. lis 2018 19:38:38

Alaja píše:Únosy do UFO, to není jen o sexu s ufounama. Oni unášeli i zvířata (malá, velká, divoká, domestikovaná..), některá vraceli na zemský povrch mrtvá....
Někteří mimoni se zabývali i botanikou - ulamovali větve stromů a keřů, trhali květiny.....jiní zase nasávali vodu z jezer i moří do svých lodí i s rybami, jiní zase s oblibou odebírali vzorky půdy...někdy po nich zbyla pořádně velká jáma s kolmými otavenými stěnami... :donknow:
A s oblibou se motají tam, kde se něco děje - erupce sopky, zemětřesení, povodně, bouřky, hurikány, tsunami, války...i tam, kde bývá i dost mrtvých lidí....

:meditace:

Lituju, jsem v tomhle skeptik. Když to sám nezažiju, tak nevěřím, lidi si umí navymýšlet věcí. Nevěřím na fyzické mimozemšťany zkoumající potají pozemské životní formy. Kdybych nějakého potkal, tak možná. Všechna videa mimozemšťanů na internetu jsou podle mě falešná.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » stř 21. lis 2018 20:37:03

honzam píše:Lituju, jsem v tomhle skeptik. Když to sám nezažiju, tak nevěřím, lidi si umí navymýšlet věcí. Nevěřím na fyzické mimozemšťany zkoumající potají pozemské životní formy. Kdybych nějakého potkal, tak možná. Všechna videa mimozemšťanů na internetu jsou podle mě falešná.


:lol:
Můj manžel také na ufouny nevěřil, pořád říkal, že dokud je neuvidí na vlastní oči, tak pro něho neexistují. Ale jednou, když jeden bílý disk visel nad sídlištěm, a já mu říkala, pojď se na to UFO podívat, tak se lekl a zavřel se v koupelně .....bál se.

Máš to s UFO stejné jako on.... :meditace:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod armin » stř 21. lis 2018 20:39:05

honzam píše:Lituju, jsem v tomhle skeptik. Když to sám nezažiju, tak nevěřím, lidi si umí navymýšlet věcí. Nevěřím na fyzické mimozemšťany zkoumající potají pozemské životní formy. Kdybych nějakého potkal, tak možná. Všechna videa mimozemšťanů na internetu jsou podle mě falešná.


Vidím to stejně. Pokud je snad nějaké setkání možně, tak ne fyzické, ale netělesné, nefyzické, v astrálu.
Docela by mne zajímalo zda telepatie se šíří prostorem jinak než světlo, tedy je-li možná okamžitě a ne třeba za tisíc let, než "vlny" s informací doletí k naslouchajícímu.
Mám zatím zkušenost že mezi Denverem v USA a Prahou, že se to dělo ve stejném okamžiku, ale třeba jsem to krátké zdržení vzdáleností nerozlišil.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2023
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » stř 21. lis 2018 20:51:19

armin píše:Vidím to stejně. Pokud je snad nějaké setkání možně, tak ne fyzické, ale netělesné, nefyzické, v astrálu.
Docela by mne zajímalo zda telepatie se šíří prostorem jinak než světlo, tedy je-li možná okamžitě a ne třeba za tisíc let, než "vlny" s informací doletí k naslouchajícímu.
Mám zatím zkušenost že mezi Denverem v USA a Prahou, že se to dělo ve stejném okamžiku, ale třeba jsem to krátké zdržení vzdáleností nerozlišil.


Astrál rozhodně nerozhoupá orbitální stanici ISS... :lol:

Podle mne, tyhle mentální přenosy (telepatie, vidění očima jiné bytosti, jasnovidnost..) putují přes to zde opěvované Já, prostorem, kde je pouze to duchovní světlo, přes prostor nirvikalpa samadhi, kde čas jaksi neexistuje.
Potom ani vzdálenost vysílače a přijímače nehraje roli. :)

PS: na poradně ten mladý mnich psal, že u mnichů i mnišek se ta telepatie a spol. často objevuje..... :D
Naposledy upravil Alaja dne stř 21. lis 2018 21:12:20, celkově upraveno 1
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

PředchozíDalší

Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 137 návštevníků

cron