Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » ned 16. pro 2018 16:18:43

honzam píše:
Alaja píše:No jo, nahá pravda bývá občas krutá. :donknow:

Téma je na vlastní nebezpečí!


Ďáblové nejsou. Na počátku svých pokusů s tím duchovnem, jsem hodila do prostoru neviditelnou žádost, aby se mi ti ...JK nebo ďábel ...zjevili, že pak na ně budu klidně věřit. Neukázal se ani jeden, ukázal se pouze svit Univerza...a stali jsme se přáteli.. :D
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » ned 16. pro 2018 16:21:54

Alaja píše:
honzam píše:
Alaja píše:Zkušenost s několika osobami v jednom těle nemám vůbec žádnou - kromě toho tvého psaní tady.


A co tohle? Jaké to bylo?

1998 píše:Najednou jsem v pravém uchu slyšela: "Tak teď poslouchej!"Byl to mužský hlas, hlas bez vnějšího zvuku. Vyslala jsem myšlenku, že by bylo lepší použít obrazové informace. Jako reakce na moji myšlenku bylo, že celý "prostor" začal podivně pulzovat, prohýbat se a pod. Nevěděla jsem, co se to děje.


Hlasité. :lol: Ale věděla jsem, že je to telepatický (nebo jasnovidný?) vjem zvenčí....

Ostatně, stalo se mi to ještě asi 2 x. Jednoho jsem nakonec identifikovala - ve stejnou dobu se totiž bavil s andulákem a říkal přesně totéž, co jsem slyšela já.. :lol:

Jasně ;) Takhle ty hlasy, které mají duševně nemocní, vypadají. Jsou hlasité.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » ned 16. pro 2018 16:32:46

honzam píše:Jasně Takhle ty hlasy, které mají duševně nemocní, vypadají. Jsou hlasité.


Tak to je lituji.
Něco podobného se může stát nejen se sluchem, ale i s ostatními smysly - zrak, hmat, čich, chuť...i s emocemi....
Dá se na dálku vnímat všechno, co se děje s někým jiným, aniž by se vědělo s kým se to děje. Třeba i s mimoněm...
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » ned 16. pro 2018 16:41:32

Alaja píše:
honzam píše:Jasně Takhle ty hlasy, které mají duševně nemocní, vypadají. Jsou hlasité.


Tak to je lituji.
Něco podobného se může stát nejen se sluchem, ale i s ostatními smysly - zrak, hmat, čich, chuť...i s emocemi....
Dá se na dálku vnímat všechno, co se děje s někým jiným, aniž by se vědělo s kým se to děje. Třeba i s mimoněm...



Kdysi jsem potkala jednu paní, které se cosi stalo. Jednou, když byla venku, asi na zahradě, přeletělo nad její hlavou UFO a jestli se nemýlím, krátce ji osvítilo. Od té doby se jí propojilo vnímání hmotného světa s tím neviditelným. Neustále viděla jakési světlené objekty - koule, roury a pod. co kolem ní neustále prováděly jakési nepochopitelné operace. Viděla je i když zavřela oči a bránilo jí to v normálním spánku. Musela používat prášky na spaní, aby se mohla v klidu vyspat...
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » ned 16. pro 2018 17:00:00

PS: Třeba se to tomu "ďáblovi " nelíbilo, že se sdílí s nějakým klukem, co bere drogy,.....a nevěděl, jak se ho má ze své hlavy zbavit... :donknow:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » ned 16. pro 2018 19:23:08

Alaja píše:Hmm...a jak znám internet a lidi, tak to jistě není všechno, co se dělo v jeho zákulisí.

Musel být dost odolný dělat tři roky "v pohodě" hračku Janě. Radši si ani nechci představovat, jaký to asi byl Mordor.

E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » ned 16. pro 2018 19:37:38

honzam píše:
Alaja píše:Hmm...a jak znám internet a lidi, tak to jistě není všechno, co se dělo v jeho zákulisí.

Musel být dost odolný dělat tři roky "v pohodě" hračku Janě. Radši si ani nechci představovat, jaký to asi byl Mordor.



Jen mi vrtá hlavou, proč Saranovi nesdělila že ten kluk bral drogy a otevřel si tak nekontrolovatelné vstupy vjemů odjinud... :donknow:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » ned 16. pro 2018 19:55:18

:|
http://www.poradnazdarma.cz/viewtopic.php?f=356&t=8358
minch Sarana píše:... to všechno byly důvody, pro které se dá meditovat kterýmkoliv člověkem na světě.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » ned 16. pro 2018 20:11:21

honzam píše::|
http://www.poradnazdarma.cz/viewtopic.php?f=356&t=8358
minch Sarana píše:... to všechno byly důvody, pro které se dá meditovat kterýmkoliv člověkem na světě.


Hmm, jestli to bylo pouze po netu, tak to pak dopadlo, jak to dopadlo...každý z nich dělal co uměl.... :donknow:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Nic » pon 17. pro 2018 5:16:15

honzam píše:
Nic píše:Spokojený?

Díky. Chci se vyhnout nedorozuměním. Už bych si nebyl vůbec jistý, o jakou pomoc vlastně žádáš.


Možná, kdyby k té pomoci došlo, tak by to bylo obráceně, možná by nebylo jasné, kdo komu vlastně pomáhá.

Ten chlapec kreslil kdysi podobné obrázky jako Ty. Měl v sobě dva - jednu bytost krásnou subtilní až éterickou, podobnou jeho mamince a druhou drsnou, pro něj stejně nepřijatelnou, jako byl pro jeho maminku jeho otec.

Nemohl dospět v chlapa, který je celý po tátovi. Nedokázal splňovat podmínky, které by v jeho představách mohly být pro jeho maminku přijatelné.

Drogy byly únik, ale o to byl silnější ten ďábel obludné mysli, který ho obžalovával a vinil z toho, že nemá právo být takový, jaký je.

Zůstává v mém srdci stejnou láskou, jakou jsi Ty, Honzame. Nevinný a krásný, nedotčený jakoukoliv polaritou. V mém srdci je štěstím, kdykoliv se objeví myšlenka na něj, je vlastně štěstím pořád, i bez myšlenek, protože je tím Božstvím, které je vším.

Je ve mně nesmírný vděk za setkání s ním. Za setkání s Tebou. Za poznávání toho, kým je, kým jsi.

Je ve mně vděk za poznávání, že ať se díky mysli staneme čímkoliv, je tady vždycky možnost návratu k sobě,

ke své celistvosti a nevinnosti.

Díky
Nic
 
Příspěvky: 1697
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 74
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » pon 17. pro 2018 10:44:59

honzam píše: Vím, že v Tobě žádný pocit viny vůči tomu klukovi nevzniká. Pokud by ses v budoucnu s někým podobným setkala, určitě bude Satan dokonale radostný, jakou šikovnou služebnici v Tobě našel.



To je dobře, že si to uvědomuješ. Máš tak možnost se před jejím zlem, skrytém v rouše beránčím, chránit.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » pon 17. pro 2018 14:52:08

Trini píše:
honzam píše: Vím, že v Tobě žádný pocit viny vůči tomu klukovi nevzniká. Pokud by ses v budoucnu s někým podobným setkala, určitě bude Satan dokonale radostný, jakou šikovnou služebnici v Tobě našel.



To je dobře, že si to uvědomuješ. Máš tak možnost se před jejím zlem, skrytém v rouše beránčím, chránit.

Vidím chuť po citlivých mužích nebo dokonce chlapcích skrytou v rouše květiny. Uvidíme kam se od zabanovaných moulů a pomáhání k sebevraždě dostaneme. Myslím si, že ta její bestialita už půjde pomalu na povrch.

Nic píše:Nemohl dospět v chlapa, který je celý po tátovi. Nedokázal splňovat podmínky, které by v jeho představách mohly být pro jeho maminku přijatelné.

Drogy byly únik, ale o to byl silnější ten ďábel obludné mysli, který ho obžalovával a vinil z toho, že nemá právo být takový, jaký je.

Zůstává v mém srdci stejnou láskou, jakou jsi Ty, Honzame. Nevinný a krásný, nedotčený jakoukoliv polaritou. V mém srdci je štěstím, kdykoliv se objeví myšlenka na něj, je vlastně štěstím pořád, i bez myšlenek, protože je tím Božstvím, které je vším.

Je ve mně nesmírný vděk za setkání s ním. Za setkání s Tebou. Za poznávání toho, kým je, kým jsi.

Je ve mně vděk za poznávání, že ať se díky mysli staneme čímkoliv, je tady vždycky možnost návratu k sobě,

ke své celistvosti a nevinnosti.


E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » pon 17. pro 2018 17:00:22

honzam píše:
Jasně Takhle ty hlasy, které mají duševně nemocní, vypadají. Jsou hlasité.


Už jsi četl knihy od T.Pratchetta - Maškaráda a Carpe Jugulum?
Jsou tam dvě zajímavé postavy, co si se svými druhými já uvnitř sebe nakonec nějak poradily...Anežka a Ovísek...
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » pon 17. pro 2018 17:06:51

honzam píše:
Trini píše:
honzam píše: Vím, že v Tobě žádný pocit viny vůči tomu klukovi nevzniká. Pokud by ses v budoucnu s někým podobným setkala, určitě bude Satan dokonale radostný, jakou šikovnou služebnici v Tobě našel.



To je dobře, že si to uvědomuješ. Máš tak možnost se před jejím zlem, skrytém v rouše beránčím, chránit.

Vidím chuť po citlivých mužích nebo dokonce chlapcích skrytou v rouše květiny. Uvidíme kam se od zabanovaných moulů a pomáhání k sebevraždě dostaneme. Myslím si, že ta její bestialita už půjde pomalu na povrch.

Nic píše:Nemohl dospět v chlapa, který je celý po tátovi. Nedokázal splňovat podmínky, které by v jeho představách mohly být pro jeho maminku přijatelné.

Drogy byly únik, ale o to byl silnější ten ďábel obludné mysli, který ho obžalovával a vinil z toho, že nemá právo být takový, jaký je.

Zůstává v mém srdci stejnou láskou, jakou jsi Ty, Honzame. Nevinný a krásný, nedotčený jakoukoliv polaritou. V mém srdci je štěstím, kdykoliv se objeví myšlenka na něj, je vlastně štěstím pořád, i bez myšlenek, protože je tím Božstvím, které je vším.

Je ve mně nesmírný vděk za setkání s ním. Za setkání s Tebou. Za poznávání toho, kým je, kým jsi.

Je ve mně vděk za poznávání, že ať se díky mysli staneme čímkoliv, je tady vždycky možnost návratu k sobě,

ke své celistvosti a nevinnosti.





Já ji vnímám spíš jako zoufalé volání o pomoc...ale zároveň všechno nabídnuté odmítá...prostě neví co chce a nedá pokoj, dokud to nedostane... :donknow:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » pon 17. pro 2018 18:12:20

Knížky jsem nečetl. Vidím vábení chytře skryté v rouše náznaků volání o pomoc. Vzbuzuje to účinně soucit v citlivých mužích. Je to propracovaná maškaráda.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » pon 17. pro 2018 19:19:17

honzam píše:
Trini píše:
honzam píše: Vím, že v Tobě žádný pocit viny vůči tomu klukovi nevzniká. Pokud by ses v budoucnu s někým podobným setkala, určitě bude Satan dokonale radostný, jakou šikovnou služebnici v Tobě našel.



To je dobře, že si to uvědomuješ. Máš tak možnost se před jejím zlem, skrytém v rouše beránčím, chránit.

Vidím chuť po citlivých mužích nebo dokonce chlapcích skrytou v rouše květiny. Uvidíme kam se od zabanovaných moulů a pomáhání k sebevraždě dostaneme. Myslím si, že ta její bestialita už půjde pomalu na povrch.



Vnímá, že mají něco, co ona nemůže na své momentální úrovni mít. A tak se je snaží kontrolovat, aby aspon trochu měla pocit, že to tím způsobem také nějak vlastní. Když se nechtějí dát kontrolovat - tak už je chce jen zničit.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » pon 17. pro 2018 19:31:37

honzam píše:Knížky jsem nečetl


Je v nich zajímavý poznatek: Lidé s vícečetnou osobností se nedají kontrolovat upíry. Když jedna osobnost náhodou už skoro podlehne, okamžitě ji nahradí druhá... :D
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod armin » pon 17. pro 2018 20:22:32

Trini píše:To je dobře, že si to uvědomuješ. Máš tak možnost se před jejím zlem, skrytém v rouše beránčím, chránit.


Že se vám do toho pletu, ale v Janě žádné zlo ani ďábel není. Probuzená také není. O co se u ní jedná nejlépe popsala Linda.
Pro některé lidi je ale Jana vhodným objektem pro rádoby duchovní fantazie a diskuze o nich.
Napřed si vyfantazíruji, že je v Janě nějaké zlo a pak kvalifikovaně řeším, jak se před ním chránit.
Co bychom byli, o čem bychom se bavili než o těch našich (vymyšlených) problémech..., že?

Typické starosti "probuzených" :lol:

Nemáme sice co sdělit, ale chce se nám přesto něco z pohledu rádoby osvíceného či pokročilého druhé řešit, vysvětlovat, upozorňovat atd.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2010
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod adiuv » pon 17. pro 2018 20:41:05

v Janě žádné zlo ani ďábel není.

Spíš neuvědomovaná sebeobrana.

http://www.poradnazdarma.cz/viewtopic.p ... 75#p140799
Uživatelský avatar
adiuv
 
Příspěvky: 400
Registrován: čtv 01. zář 2011 15:49:54
Poděkoval: 26
Poděkováno: 30-krát v 29 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » pon 17. pro 2018 20:59:24

armin píše:
Trini píše:To je dobře, že si to uvědomuješ. Máš tak možnost se před jejím zlem, skrytém v rouše beránčím, chránit.


Že se vám do toho pletu, ale v Janě žádné zlo ani ďábel není. Probuzená také není. O co se u ní jedná nejlépe popsala Linda.

Pleteš se Ty i Linda. Nejblíž je vostalpetr.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

PředchozíDalší

Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků

cron