Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » čtv 10. zář 2020 10:36:32

Honzame, studoval jsi něco?

Abys aspon ty byl chytrá ženská. :lol:
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5116
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » čtv 10. zář 2020 10:36:52

Trini píše:No, to jsi zase udělala arminovi radost.

No nevím, nevím. Můj manžel říkával, že jsem spíš velký nalézač nejrůznějších závad.....občas mne používal na testování svých zlepšováků v domácnosti.... :lol:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » čtv 10. zář 2020 10:48:13

Alaja píše:
Trini píše:No, to jsi zase udělala arminovi radost.

No nevím, nevím. Můj manžel říkával, že jsem spíš velký nalézač nejrůznějších závad.....občas mne používal na testování svých zlepšováků v domácnosti.... :lol:


S tebou je armin spokojený, ty jsi ženská, jak má být - aby ta jeho jediná milovaná manželka mohla vyniknout. ;) Ta je nejen sexbomba, ale taky je chytrá, protože má vejšku a hlavně ho miluje opravdovou láskou. :roll: To se musíš ještě naučit. :lol: Eva ho aspon miluje normální láskou. (Fakt mne kdysi pobavilo, když tvrdil, že je proto lepší než ty a já. :lol: )
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5116
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod armin » čtv 10. zář 2020 10:57:49

Trini píše:
S tebou je armin spokojený, ty jsi ženská, jak má být - aby ta jeho jediná milovaná manželka mohla vyniknout. ;) Ta je nejen sexbomba, ale taky je chytrá, protože má vejšku a hlavně ho miluje opravdovou láskou. :roll: To se musíš ještě naučit. :lol: Eva ho aspon miluje normální láskou. (Fakt mne kdysi pobavilo, když tvrdil, že je proto lepší než ty a já. :lol: )


Tady dávám něco pro tebe. Až si to přečteš, on tě ten humor přejde :)

"Nová pravidla: Nemáte homosexuály, ženy či menšiny? Zapomeňte na Oscara

Od roku 2024 zavedla oscarová akademie nová pravidla pro Oscara za nejlepší film. Filmy, které nebudou obsahovat dost etnických a sexuálních menšin, nebudou mít šanci.

Film musí splnit nejméně dva ze čtyř standardů, aby se mohl ucházet o Oscara za nejlepší film. První standard se soustředí na zastoupení na plátně a náměty. Film musí plnit nejméně jedno ze tří kritérií.

První kritérium – film musí mít nejméně jednoho herce v hlavní roli nebo významné vedlejší roli, jenž pochází z menšin (Asiaté, Hispánci, Afroameričané, původní Američané – indiáni –, osoby ze středního východu, severní Afriky, Havajci či osoby z pacifických ostrovů).

V celém hereckém souboru musí tvořit nejméně 30 % herců v menších rolích ženy, lidé z etnických menšin, LGBTQ+ komunita nebo lidé s kognitivním či fyzickým postižením nebo špatně slyšící a úplně neslyšící.

Další kritérium se týká příběhu, který se musí točit kolem žen, etnických menšin, LGBTQ+ komunity nebo lidí s kognitivním či fyzickým postižením nebo špatně slyšících a neslyšících.

Další standard se týká celého štábu a vedení. Nejméně dva vedoucí pracovníci v tvůrčí funkci (například režisér, castingový režisér, hlavní kameraman, střihač nebo producent) musí být opět ženy nebo musí pocházet z etnické menšiny, LGBTQ+ komunity nebo musí jít o lidi s kognitivním či fyzickým postižením nebo špatně slyšící a neslyšící. Navíc alespoň jeden z nich musí být z následujících skupin: Asiaté, Hispánci, Afroameričané, původní Američané (indiáni), osoby ze středního východu, severní Afriky, Havajci či osoby z pacifických ostrovů. Celý štáb se navíc musí skládat z 30 % z příslušníků znevýhodněných menšin.

Další standard požaduje, aby studio platilo stážisty, kteří pocházejí z následujících skupin: ženy, etnické menšiny, LGBTQ+ komunita, lidé s kognitivním či fyzickým postižením nebo špatně slyšící a neslyšící.

Velká studia mají povinnost zavést v podstatném rozsahu trvalé stáže a praxe pro členy znevýhodněných menšin ve většině oborů – produkce, postprodukce, hudba, vizuální efekty, marketing, distribuce, PR.

Poslední standard požaduje, aby filmová společnost zaměstnávala několik manažerů z menšin v marketingovém a PR týmu.
"
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2023
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » čtv 10. zář 2020 10:58:46

Alaja píše:Rozhodně nejsem chytrý muž. :lol:
Jsem jen žena, nemám vejšku, jen maturu...a je spousta věcí, ke kterým jsem se ještě nedostala. Dalo by se napsat, že mám jen takové všeobecné vzdělání... :D


Nic není ztraceno, studují i důchodci. Moje dcera právě studuje něco jako tu zemědělskou, tady se tomu říká boku a moje vnučka studuje něco o kamenech. Nějak jsem nepochopila, o co přesně jde :roll: - něco mezi geologii, mineralogií a archeologií. :donknow: Obě prý byly nešt'astné, že nemohly chodit kvůli koronaviru na uni. :roll:
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5116
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » čtv 10. zář 2020 11:02:40

armin píše:
Trini píše:
S tebou je armin spokojený, ty jsi ženská, jak má být - aby ta jeho jediná milovaná manželka mohla vyniknout. ;) Ta je nejen sexbomba, ale taky je chytrá, protože má vejšku a hlavně ho miluje opravdovou láskou. :roll: To se musíš ještě naučit. :lol: Eva ho aspon miluje normální láskou. (Fakt mne kdysi pobavilo, když tvrdil, že je proto lepší než ty a já. :lol: )


Tady dávám něco pro tebe. Až si to přečteš, on tě ten humor přejde :)



Ale prosím tě, vždyt' jsem už psala, že jsem se smířila s tím, že naše bělošská kultura zanikne. To je holt osudové kolo. Jednou je nahoře ten a pak zase jiný. :roll:
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5116
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » čtv 10. zář 2020 11:05:08

Trini píše:
armin píše:
Trini píše:
S tebou je armin spokojený, ty jsi ženská, jak má být - aby ta jeho jediná milovaná manželka mohla vyniknout. ;) Ta je nejen sexbomba, ale taky je chytrá, protože má vejšku a hlavně ho miluje opravdovou láskou. :roll: To se musíš ještě naučit. :lol: Eva ho aspon miluje normální láskou. (Fakt mne kdysi pobavilo, když tvrdil, že je proto lepší než ty a já. :lol: )


Tady dávám něco pro tebe. Až si to přečteš, on tě ten humor přejde :)



Ale prosím tě, vždyt' jsem už psala, že jsem se smířila s tím, že naše bělošská kultura zanikne. To je holt osudové kolo. Jednou je nahoře ten a pak zase jiný. :roll:


P.S.
Začínám skupovávat filmy, které zřejmě budou brzy zakázané a nebo předělané. :(
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5116
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » čtv 10. zář 2020 11:12:38

Trini píše:
Alaja píše:Rozhodně nejsem chytrý muž. :lol:
Jsem jen žena, nemám vejšku, jen maturu...a je spousta věcí, ke kterým jsem se ještě nedostala. Dalo by se napsat, že mám jen takové všeobecné vzdělání... :D


Nic není ztraceno, studují i důchodci. Moje dcera právě studuje něco jako tu zemědělskou, tady se tomu říká boku a moje vnučka studuje něco o kamenech. Nějak jsem nepochopila, o co přesně jde :roll: - něco mezi geologii, mineralogií a archeologií. :donknow: Obě prý byly nešt'astné, že nemohly chodit kvůli koronaviru na uni. :roll:


Nic pro mne.....:-D

Kdysi jsem dostala od někoho tři zkameněliny...pravěká vejce, velká kolem 10 cm.... Jedno jsem v práci používala jako těžítko na papíry na stole...to mi však někdo ukradl....S jedním jsem pak odkráčela do muzea na Václaváku. Tam mne však odborník zpražil, že to je jen obyčejný horninový patvar, ale přesto jsem mu to tam nechala... bylo totiž na něm (tom vejci) vidět, že se z něho klubalo nějaké hádě, nebo saurus....A to třetí...ani nevím, kdy se mi někam ztratilo.... :donknow:
Odborníci toho občas vědí ještě méně než já.... :lol:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » čtv 10. zář 2020 11:19:01

Trini píše:Ale prosím tě, vždyt' jsem už psala, že jsem se smířila s tím, že naše bělošská kultura zanikne. To je holt osudové kolo. Jednou je nahoře ten a pak zase jiný.


No co, lidstvo se vrátí zpět do jeskyň a na stromy...jestli ještě nějaké stromy zbydou... :donknow:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » čtv 10. zář 2020 11:23:03

Trini píše:Začínám skupovávat filmy, které zřejmě budou brzy zakázané a nebo předělané.

Vždyť mají mezi sebou spoustu bohatých barevně i genderově správných lidí - tak mohou tvořit nové, neokoukané příběhy, sochy, obrazy, hudbu....proč je tak zajímá ta nesprávná bělošská kultura, když mají či mohou mít vlastní?
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » čtv 10. zář 2020 11:27:40

Alaja píše:Kdysi jsem dostala od někoho tři zkameněliny...pravěká vejce, velká kolem 10 cm.... Jedno jsem v práci používala jako těžítko na papíry na stole...to mi však někdo ukradl....S jedním jsem pak odkráčela do muzea na Václaváku. Tam mne však odborník zpražil, že to je jen obyčejný horninový patvar, ale přesto jsem mu to tam nechala... bylo totiž na něm (tom vejci) vidět, že se z něho klubalo nějaké hádě, nebo saurus....A to třetí...ani nevím, kdy se mi někam ztratilo.... :donknow:
Odborníci toho občas vědí ještě méně než já.... :lol:


Třeba to byla dračí vejce. Kdybys je nechala vyklubat, tak by se z tebe stalo něco mezi Stalinem a Hitlerem - jako z Daenerys ve Hře o trůny.


honzam píše:Khaleesi letí pro oheň ...

https://www.youtube.com/watch?time_cont ... e=emb_logo



:?
Naposledy upravil Trini dne čtv 10. zář 2020 11:38:56, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5116
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » čtv 10. zář 2020 11:38:32

Trini píše:Třeba to byla dračí vejce. Kdybys je nechala vyklubat, tak by se z tebe stalo něco mezi Stalinem a Hitlerem - jako z Daenerys ve Hře o trůny.


P.S.

https://www.youtube.com/watch?v=JPOqPASes2w



Dobrý svět.

Odkud víte, že bude Dobrý?

Protože vím, co je dobré.

:?
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5116
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » čtv 10. zář 2020 11:39:20

:lol:
Všechna vejce byla už otevřená, zkameněla...v jednom byly vidět i krystalky nějakého pyritu či něco podobného...nic by se nevylíhlo. Ale kdyby přece jo, tak by to byl pražský had či saurus z Řep...
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » čtv 10. zář 2020 16:13:35

Trini píše:Honzame, studoval jsi něco?

Abys aspon ty byl chytrá ženská. :lol:

To už je dávno, když jsem byl ještě spořádaný mladý muž, pak mě ve 21 letech odrovnala probuzená hadí síla a s následky se nyní potýká i tohle fórum.
Teď studuji wu-wei od vostalpetra a mateřství od Daenerys.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli honzam za tento příspěvek:
Trini

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » čtv 10. zář 2020 17:02:22

honzam píše:
Trini píše:Honzame, studoval jsi něco?

Abys aspon ty byl chytrá ženská. :lol:

To už je dávno, když jsem byl ještě spořádaný mladý muž,


A co jsi studoval?
:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5116
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » čtv 10. zář 2020 17:05:43

Trini píše:
honzam píše:
Trini píše:Honzame, studoval jsi něco?

Abys aspon ty byl chytrá ženská. :lol:

To už je dávno, když jsem byl ještě spořádaný mladý muž,


A co jsi studoval?
:)

ČVUT
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli honzam za tento příspěvek:
Alaja, Trini

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod vostalpetr » sob 12. zář 2020 7:40:55

Eva Nada píše:
armin píše:Nepřehlédl, ale připadlo mi jestli to není z tvé strany jen z takové ne úplně hledající zvědavosti. A tady v tom prostředí - Trini, Vostál se mi nechce se o tom šířit. Jestli tě to opravdu zajímá a je to pro tvoje pochopení důležité, tak mailem.
Děkuji za pochopení :)

Máš pravdu, až budeš mít chuť a "správné" naladění, budu ráda, jestli se o tom podělíš se mnou e-mailem...

Duchovní vztah...



Co to je za sračku ???

Jakej vztah ???

To si běžtě řešit na "seznamku" !!!!!!

:plac:
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod vostalpetr » sob 12. zář 2020 9:23:40

On je jen bojovník za pravdu, novodobý J.Hus. Nelehký úkol....


To jo,
jenže jak ho v dnešní době upálit aniž bychom neznečištotali životní prostředí a nezanechali uhlíkovou stopu ???

Co takhle ukřižovat ???

A pro jistotu pak zalejt do betonu to aby nemohl vstát z mrtvých !!!
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod vostalpetr » sob 12. zář 2020 9:31:53

adiuv píše:
http://www.jitrnizeme.cz/view.php?cislo ... 2012030010

Symbolem opičky tady charakterizuje Trungpa chování osobního já, které samo sebe vnímá jako oddělené od všeho ostatního. Když dochází k jejímu probouzení z iluze a k prohlubování transcendentního poznávání = ke sjednocování s podstatou všeho existujícího, pak nastává to, co Trungpa popisuje následovně:

"Panoramatické uvědomění jí umožní vidět prostor, ve kterém se boj odehrává a díky tomu může vidět i jeho ironické a humorné kvality. Místo aby jen bojovala, začíná boj zkoumat a vidí jeho marnost. Své halucinace a přeludy bere se smíchem. Objeví, že když se stěnami nebojuje, nejsou tvrdé a chladné, ale jsou ve skutečnosti teplé, měkké a prostupné. Zjistí, že se nemusí snažit vyskakovat z pěti oken, nemusí stěny bourat nebo se jimi nějak více zabývat. Může jimi v kterémkoliv místě projít. Proto se soucit neboli karuná označuje jako „něžné a vznešené srdce“. Je to komunikační proces, který je otevřený, něžný a vřelý.

Jasnost a přesnost transcendentálního poznání umožňuje opici vidět stěny odlišným způsobem. Začíná si uvědomovat, že svět nebyl vzhledem k ní nikdy vně, ale to, co vytvářelo celý problém, byl její vlastní dualistický postoj, rozdělení na „já“ a to „ostatní“. Začíná chápat, že ona samotná vytváří pevné stěny, že ji vězní vlastní touha a ctižádostivé úsilí. A tak si začíná uvědomovat, že chce-li se osvobodit ze svého vězení, musí se vzdát své touhy uniknout a musí přijmout stěny takové, jaké jsou."

O těchto ´stěnách´ říkají totéž i jiní duchovní Mistři: "Přijímáním se rozpouštějí".



No nic proti tomu,

jen bych do toho netahal ani soucit a ani přijímání,

to patří k egu,

a pokud ego samo sobě umožní se čehokoliv chytnout, pak se toho prostě chytne,

stejně jako čehokoliv jiného...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » sob 12. zář 2020 9:32:22

vostalpetr píše:n je jen bojovník za pravdu, novodobý J.Hus. Nelehký úkol....

To jo,
jenže jak ho v dnešní době upálit aniž bychom neznečištotali životní prostředí a nezanechali uhlíkovou stopu ???

Od toho nyní máme diskusní fora na internetu.... :lol:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

PředchozíDalší

Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 návštevníků

cron