Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » stř 07. srp 2019 14:03:30

Trini píše:
armin píše: Možná jí straší v hlavě, to nevím,




Nic píše: rohatého z pekla.


Jo, straší.

Alaja a já si s Honzamem normálně povídáme a Jana do toho pořád tahá d'ábla, peklo, temnotu, nevědomost.

Nám nic takového v hlavě nestraší. Znala jsem akorát svíčkové báby, které to měly podobně jako Jana.

Nemohl bys na Poradně o d'áblovi a pekle otevřít vlákno, aby si tam Jana o tom s tebou a jinými mohla povídat?

Já to s d'áblem, peklem atd. - na rozdíl od Jany - opravdu nemám, takže by bylo prima, kdyby se těmi svými oblíbenými tématy mohla zabývat někde jinde.

:thanx:

:)



A já už tu někde psala, že se mne jak JK, tak satan bojí, jak čert kříže a JK pánaboha, a důkladně se přede mnou schovávají.... :lol:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » stř 07. srp 2019 14:09:19

Nic píše:
honzam píše:Ježíš určitě musí umět rozlišit ovce od koz. Nikdo není neomylný a teoreticky by se mohl splést, ale ne u kozy s fotkou v občance. Patřím do jiného stáda, můj pasák je Ďábel a nebudu mít nedostatek dětí. V jejich výchově ještě plavu a pořád si myslím, že jsem jako šedivka moc měkká. Je to úplně přirozené, protože žádný učený čert do pekla nepropadl. Na Janě tu šedou přísnost můžu dobře trénovat.


Honzame, asi Tě zklamu. řekla bych, že nemáš šanci.

Nicméně je tady vděčnost za všechny zkušenosti s Tebou. Ve skutečnosti nám může být každý učitelem. Ten, kdo nalézá to, co toužíme nalézt, nám svou zkušeností pomáhá nalézt totéž, a ten, kdo nalézá to, o co nestojíme, nám slouží jako zprostředkovatel informace, kudy cesta nevede.

K Božímu království vede cesta lásky a cesta meditace.

Cesta meditace vede k tomu, že jsme ničím nedotknutelní a cesta lásky vede k tomu, že jsme s tím vším, co skutečně je, spojení.

Meditace bez lásky vede k odpojenosti a láska bez meditace vede k sebeoběti.

O tomhle poznání, Honzame, mohu teď tady psát, díky Tobě.

Bez meditace by láska vedla pořád k nesmyslné tendenci tahat rohatého z pekla. Chránit ho před utrpením.

Jenže on tam chce být, patří tam.

Meditace umožňuje dát všemu svobodu.

Obrázek



Když to ještě jednou probereme...tak J.T. byl věrný přítel V.H., byli si navzájem na svatbě za svědky a pod.......takže po smrti možná oba spěchali do stejných oblastí. Domníváš se, že to opravdu bylo peklo? :church:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Lída » stř 07. srp 2019 14:14:44

V pondělí měl natáčet film, jenže dva dny před první klapkou se stala tragédie. Jan Tříska (†80) za záhadných okolností spadl z Karlova mostu do Vltavy a v noci na dnešek zemřel. Jenže podle jeho přítele Jana Hrušínského (62) se na natáčení velmi těšil. I proto šel v osudný den na most.

Procházka po Karlově mostě před natáčením každého nového filmu byla pro Jana Třísku rituálem.

„Myslím, že na Karlův most šel proto, že tam měl takové místo, na které vždycky položil dlaň. Jako herec byl pověrčivý a věřil, že mu to pomůže, aby svoji práci odvedl dobře,“ řekl v České televize ředitel Divadla na Jezerce Jan Hrušínský s tím, že spekulace o sebevraždě odmítá. Jeho slova potvrdil i Jiří Mádl, který o jeho rituálu na Karlově mostě věděl.


Zpráva o smrti Jana Třísky Hrušínského velmi zasáhla. Ještě tento týden se měli sejít. „Těžko se mi o tom mluví, sedím tu, brečím a nechci uvěřit, že Honza už tu není s námi. Měli jsme spolu jít tento týden na oběd a v říjnu měl na Jezerce pokřtít knížku, která o našem divadle vychází. Znali jsme se celý život. Jako kluk jsem s ním hrál v představení Měsíc na vsi v Národním divadle, později jsme spolu hráli přes šest let v Divadle Na Jezerce hru Kumšt. Byl to vynikající herec a skvělý kamarád, s jehož odchodem se neumím smířit,“ řekl Blesk.cz se slzami v očích. Na svého kolegu nikdy nezapomene.

https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-c ... -most.html

Uživatelský avatar
Lída
 
Příspěvky: 715
Registrován: ned 26. říj 2008 10:23:26
Poděkoval: 166
Poděkováno: 478-krát v 285 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » stř 07. srp 2019 14:20:23

Eduard Tomáš: Prstýnek s tyrkysem

....Je věru nenasytný netvor egoismu. Čím víc a víc jej sytíš, tím víc se rozrůstá a věčně hladoví. Pak by tvoje srdce opět ztratilo sluch pro výkřik bolesti, jež zranila tvé bratry. Bud' vítězem nad bolestmi a blahem, jen soucit si ponech!

Až ten tě zavolá zpět mezi zástupy, nešt'astným přines MÍR!


.......

honzam píše:

Jak už jsem tu víckrát popisoval, vnímám realitu tak, že každé blaho je jinde vyváženo stejně velkým utrpení, přitom existuje jakási rovnováha, kterou vlny blaha a prohlubně nepříjemnosti nutně procházejí.

Z mé zkušenosti je právě ten střed, který není ani jedním, stavem velmi ďábelským. Pokud v něm bytost setrvává, prožívá zvláštní oddělení se od druhých. Je to hodně intenzivní povýšený prožitek nad ostatními vlnícími se na blahu a utrpení. Nejlepším popisem pro mě je jednota s Ďáblem, jako když se z vás stane ten největší hajzl na světě, který není s ostatními vůbec solidární.

...
Myslím si, že ze mě jde něco jako smutek-bezmoc v tom, že bytosti stále prožívají kromě radosti také utrpení a jsou v tom uvězněné.


:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5107
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » stř 07. srp 2019 14:21:01

Trini píše:
honzam píše:Ježíš určitě musí umět rozlišit ovce od koz.


Honzame, chceš si na tomto vlákně povídát s Janou o d'áblu, pekle, temnotě a nevědomosti? Jestli ano, tak vás tady nechám v klidu. Opravdu nemám zájem někoho rušit.

Měla jsem dojem, že si tady rád povídáš s Alajou a se mnou o zcela jiných věcech, ale třeba se mýlím.

:)

Rád si tady popovídám o Ďáblu s každým. Z mého pohledu sem Jana tahá věci, které na tohle vlákno nepatří (Boží království, Kristus, láska, ...). Nemá dostatek dobrého vychování a respektu k druhým, aby je diskutovala jinde, třeba na svém vláknu Janašram. Samozřejmě si rád popovídám i o jiných věcech s výjimkou Božího království a Krista.
Naposledy upravil honzam dne stř 07. srp 2019 14:23:26, celkově upraveno 1
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » stř 07. srp 2019 14:21:15

Lída píše:
V pondělí měl natáčet film, jenže dva dny před první klapkou se stala tragédie. Jan Tříska (†80) za záhadných okolností spadl z Karlova mostu do Vltavy a v noci na dnešek zemřel. Jenže podle jeho přítele Jana Hrušínského (62) se na natáčení velmi těšil. I proto šel v osudný den na most.

Procházka po Karlově mostě před natáčením každého nového filmu byla pro Jana Třísku rituálem.

„Myslím, že na Karlův most šel proto, že tam měl takové místo, na které vždycky položil dlaň. Jako herec byl pověrčivý a věřil, že mu to pomůže, aby svoji práci odvedl dobře,“ řekl v České televize ředitel Divadla na Jezerce Jan Hrušínský s tím, že spekulace o sebevraždě odmítá. Jeho slova potvrdil i Jiří Mádl, který o jeho rituálu na Karlově mostě věděl.


Zpráva o smrti Jana Třísky Hrušínského velmi zasáhla. Ještě tento týden se měli sejít. „Těžko se mi o tom mluví, sedím tu, brečím a nechci uvěřit, že Honza už tu není s námi. Měli jsme spolu jít tento týden na oběd a v říjnu měl na Jezerce pokřtít knížku, která o našem divadle vychází. Znali jsme se celý život. Jako kluk jsem s ním hrál v představení Měsíc na vsi v Národním divadle, později jsme spolu hráli přes šest let v Divadle Na Jezerce hru Kumšt. Byl to vynikající herec a skvělý kamarád, s jehož odchodem se neumím smířit,“ řekl Blesk.cz se slzami v očích. Na svého kolegu nikdy nezapomene.

https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-c ... -most.html




Nic nepřesvědčíš, ani kdyby ti to J.T. osobně po své smrti řekl. Ta si prostě umanula, že to je tak, jak to ona vidí a bastafidli....
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » stř 07. srp 2019 14:24:24

Alaja píše:Nic nepřesvědčíš, ani kdyby ti to J.T. osobně po své smrti řekl. Ta si prostě umanula, že to je tak, jak to ona vidí a bastafidli....

Myslím si, že je to proto, že ve své slavné roli bil děti.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » stř 07. srp 2019 14:29:09

honzam píše:
Alaja píše:Nic nepřesvědčíš, ani kdyby ti to J.T. osobně po své smrti řekl. Ta si prostě umanula, že to je tak, jak to ona vidí a bastafidli....

Myslím si, že je to proto, že ve své slavné roli bil děti.



Já jsem ho ve filmech nějak nevnímala, že je to herec J.T. - vždy jsem měla špatnou paměť na jména herců... :lol:
No, některé jsem si ale pamatovala...nejvíc ty, které jsem někde osobně potkala - autobus, tramvaj, hala v budově u Vltavy... :D
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » stř 07. srp 2019 14:31:42

Hrne se k nám další vlna bouřek..... :donknow:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » stř 07. srp 2019 14:36:21

Nic píše:
honzam píše:Ježíš určitě musí umět rozlišit ovce od koz. Nikdo není neomylný a teoreticky by se mohl splést, ale ne u kozy s fotkou v občance. Patřím do jiného stáda, můj pasák je Ďábel a nebudu mít nedostatek dětí. V jejich výchově ještě plavu a pořád si myslím, že jsem jako šedivka moc měkká. Je to úplně přirozené, protože žádný učený čert do pekla nepropadl. Na Janě tu šedou přísnost můžu dobře trénovat.


Honzame, asi Tě zklamu. řekla bych, že nemáš šanci.

Nicméně je tady vděčnost za všechny zkušenosti s Tebou. Ve skutečnosti nám může být každý učitelem.


E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » stř 07. srp 2019 14:54:06

Alaja píše:
honzam píše:
Alaja píše:Nic nepřesvědčíš, ani kdyby ti to J.T. osobně po své smrti řekl. Ta si prostě umanula, že to je tak, jak to ona vidí a bastafidli....

Myslím si, že je to proto, že ve své slavné roli bil děti.



Já jsem ho ve filmech nějak nevnímala, že je to herec J.T. -


Já jsem žádný film neviděla (kromě televizní Popelky). Asi bych měla dohnat.

Ale chodila jsem do Divadla za branou, než bylo zavřeno. Na některá představení i několikrát. Lorenzaccio, Oidipus, Hodina lásky atd.

Ale Kočku na kolejích už nehráli.



P.S. Zapomněla jsem Široka v Rychlých šípech. (Sakra, musím se jít podívat do Stínadla se bouří, jestli se to nepsalo Širokko. :netusim: )

:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5107
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » stř 07. srp 2019 15:00:56

Honzam má asi na mysli film

Obecná škola



:donknow:

https://www.youtube.com/watch?v=sB5K67-8QkQ

no jo, hrála i tam má oblíbená herečka...

https://www.youtube.com/watch?v=klIgBfwv8-Q

:meditace:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Nic » stř 07. srp 2019 15:30:28

honzam píše:Rád si tady popovídám o Ďáblu s každým. Z mého pohledu sem Jana tahá věci, které na tohle vlákno nepatří (Boží království, Kristus, láska, ...). Nemá dostatek dobrého vychování a respektu k druhým, aby je diskutovala jinde, třeba na svém vláknu Janašram. Samozřejmě si rád popovídám i o jiných věcech s výjimkou Božího království a Krista.


Nic
 
Příspěvky: 1724
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 74
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod armin » stř 07. srp 2019 18:33:22

honzam píše:
Alaja píše:Nic nepřesvědčíš, ani kdyby ti to J.T. osobně po své smrti řekl. Ta si prostě umanula, že to je tak, jak to ona vidí a bastafidli....

Myslím si, že je to proto, že ve své slavné roli bil děti.


"Kdo šetří hůl, nenávidí svého syna, kdežto kdo jej miluje, trestá ho včas."
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2023
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » stř 07. srp 2019 20:19:12

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/obra ... omaci_lesa
OBRAZEM: Na severu Čech se prohnala bouře připomínající tornádo


:meditace:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » čtv 08. srp 2019 3:57:07

:donknow:


Kardinál Michael von Faulhaber byl arcibiskup v Mnichově v roce 1945. V roce 1952 zemřel a řádová sestra našla dopis v jeho papírech v šupleti. Psala ho Maria Oršič s datem 7. března 1944. V něm předpovídá, že se Joseph Ratzinger stane papežem. Maria arcibiskupovi píše, aby mu připomněl, že má zveřejnit pravdu o Marii Magdaléně, jakmile se stane svatým otcem Vatikánu.

Kardinál von Faulhaber totiž Marii Oršič znal a byl fascinován jejími schopnostmi. Mnohokrát spolu debatovali. Rabín Eugenio Zolli, který se mnohokrát s von Faulhaberem radil, zapsal tuto pasáž rozhovoru:

Kardinál: „Takže, kdo jsou ti mimozemšťané?“

Maria: „Bytosti světla a velkých znalostí z Aldebaranu.“

Kardinál: „Co je Aldebaran?“

Maria: „Tam žijí.“

Kardinál: „Jak to víš?“

Maria: „Řekli mi to.“

Kardinál: „Oni mluví německy?“

Maria: „Ne.“

Kardinál: „Jak jsi s nimi mluvila? Jejich řečí?“

Maria: „Mentálně, posílali mi vize a zprávy, zachytila jsem to v hlavě. Také jsem obdržela instrukce ve starých jazycích.“

Kardinál: „Jakých starých jazycích?“

Maria: „Starý sumerský jazyk smíchaný s Ana’kh.“

Kardinál: „Ana’kh? Co to je?“

Maria: „Jejich řeč. Mluví Ana’kh. Je to řeč Anunnaki.“

Kardinál: „Anunnaki? Co to znamená?“

Maria: „Anunnaki jsou mimozemské bytosti světla, které nás před tisíci let vytvořily.“

Kardinál: „O čem to mluvíš, mé drahé dítě. To je rouhání. Cožpak nevíš, že nás stvořil Bůh? Nečetla jsi snad Bibli?“

Maria: „Četla…, četla jsem Bibli mnohokrát, ale pravda v Bibli není.“

Kardinál: „O jaké pravdě to mluvíš?“

Maria: „O pravdě, kdo je bůh, kdo nás stvořil a o životě na jiných planetách.“

Kardinál: „Mimozemšťané ti řekli, že nás stvořili?“

Maria: „Ano, vaše eminence. Řekli.“

Kardinál: „A co řekli o Bohu?“

Maria: „Bůh existuje pouze zde…na Zemi. Mimo ni žádný Bůh není – na jiných planetách. My jsme vytvořili Boha.“

Kardinál: „Řekli ti něco o našem pánu Ježíši Kristu?“

Maria: „Nic.“

Kardinál: „Řekli ti něco o ďáblu a jeho pokušení?“

Maria: „Ne. Nic.“

Kardinál: „Takže, když nevěří v Boha, nevěří ani v našeho pána Ježíše Krista. Je to tak?“

Maria: „Správně.“

Kardinál: „A v co oni věří? Mají nějaké náboženství, kterým se řídí?“

Maria: „Ne. Nemají žádné náboženství. Nepotřebují to…oni vědí…znají ta největší tajemství vesmíru a vědí, že není žádný Bůh. Řekli mi, že existuje kosmický zákon a kosmická logika, jakýsi druh přátelské a pozitivní energie, která stvořila vesmír a my jsme její součástí…a nejdůležitější věcí je následovat světlo, být féroví a prostě tak…“

Kardinál: „Chápu…Jsou to lidé nebo andělé? Nebo něco jiného?“

Maria: „My jsme byli vytvořeni podle jejich představ.“

Kardinál: „Kdo nás vytvořil podle jejich představ?“

Maria: „Oni.“

Kardinál: „Proč tě kontaktovali?“

Maria: „Chtěli, abych vytvořila vesmírnou loď.“

Kardinál: „Vesmírnou loď? K čemu? Proč nekontaktovali Luftwaffe?“

Maria: „Protože Luftwaffe je zlo.“

Kardinál: „Chápu. V tom mají pravdu…a o té vesmírné lodi, řekni mi, co budeš dělat s tou vesmírnou lodí? Ty víš, kdo ji postaví?“

Maria: „Už se staví.“

Kardinál: „Kdo ji staví?“

Maria: „Lidé, kterým věřím.“


https://www.exopolitika.cz/maria-orsic- ... Lrrw8jsBnk
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » čtv 08. srp 2019 4:01:14

:lol:
Přílohy
67547003_929567887379183_7768347162622033920_o.jpg
67547003_929567887379183_7768347162622033920_o.jpg (119.87 KiB) Zobrazeno 7334 krát
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » čtv 08. srp 2019 8:18:31



Co mně k to mu napadá:

Varovat Hitlera, Magdu Goebelsovou, aby včas utekli?

Nevarovat miliony židů, aby včas utekli?

Jehova, Hospodin (stvořitel) chtěl, aby Noe postavil archu - poví mu přesně, jak ji má postavit. To ji jako "stvořitel všeho" nemohl postavit sám? :donknow:

Mimozemšt'ané (stvořitelé lidí, Země asi ne - nebo?) chtějí po Marii Orsičové, aby postavila létající talíř - rovněž ji dávají přesný návod. To ho nemohli postavit - jako stvořitelé lidstva - sami? :donknow:

Pro Rudolfa Steinera byl Jehova místní, nevýznamný bůh. Za to Ježíš měl podle něj nesmírný význam. Matně si vzpomínám na jeho tvrzení, že vlastně existovali 2 Ježíšové jako malí chlapci, jeden z nich měl být ten, co kázal jako dvanáctiletý v chrámě. Potom se nějak spojili nebo co, aby mohl/li unést tu obrovkou "energii", která na něj byla později přenesena. Asi měl tyto informace také od nějakých mimozemšt'anů, ale myslím, že je nazýval jinak. ;) Prý uměl číst v Akaše.

:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5107
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » čtv 08. srp 2019 8:39:25



Maria prohlásila, že „celibát“ je základ k osvícení, k vědecké aktivitě.

A hele. :lol:
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5107
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » čtv 08. srp 2019 9:04:23

Magickou, tajemnou silou Vril se měla zabývat i Helena Blavatská. Theosof William Scott-Elliot napsal ve své studii o Atlantidě (1896), že se tam Vril používal jako pohon létajících lodí. :koukam:
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5107
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

PředchozíDalší

Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků

cron