Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » sob 17. říj 2020 16:20:28

Buddhističtí mniši s nadlidskými schopnostmi

https://www.youtube.com/watch?v=u7CCygsZ9gI

:meditace:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » pon 19. říj 2020 15:50:17


https://zaujimavosti.net/blog/archiv/ch ... OgdDoNFRa0

Neobyčajní ľudia, ktorým na hlave narástli skutočné rohy

Pri rôznorodosti ochorení a záhad, ktoré existujú, nepôsobí príliš šokujúco fakt, že na svete existuje niekoľko ľudí, ktorým narástli na hlave skutočné rohy. Takmer vždy ide o zrohovatenú pokožku, alebo o nezhubný nádor zvláštneho tvaru, ktorý naďalej rastie. Odstránenie tejto zvláštnosti je následne skôr otázkou dostupnosti chirurgického zákroku. Vo svete poznáme hneď niekoľko prípadov takýchto kurióznych ochorení.

Čínska prababička s rohom na čele
103 ročná žena menom Zhang Ruifand z dedinky Linlou v čínskej procinvii Henan púta pozornosť vzácnym ochorením. Na jej čele sa na ľavej strane vytvoril roh dlhý približne 7 centimetrov. Jej rodina dokonca hovorí o druhom rohu, ktorý sa má začať objavovať na druhej strane jej čela. Napriek tomu, že má mnoho detí a žije spokojným životom, sú chudobní a tak si nemôžu dovoliť lekára a ani operáciu, ktorá by jej mohla pomôcť. Zrohovatená koža pritom môže byť aj nádorom, avšak pre absenciu skutočného lekárskeho posudku sa žena nechcene stala atrakciou pre médiá a čínske televízie.

Ďalší Číňania
V Číne by sme v meste Zheng Zhou našli aj 88 ročného muža, ktorému v roku 2006 odstránili roh na zadnej pravej strane lebky medzi vlasmi. Bol približne 4 centimetre vysoký a ku koncu sa zužoval. 93 ročný muž menom Ma Zhong Nan zrejme doplatil na malé zranenie hlavy, keď mu v priebehu pol roka takmer v strede narástol tvrdý roh s tenkou špičkou a telom zhrubujúcim sa od svojho základu čoraz viac a viac. V Číne by sme objavili celkom aj štvrtý prípad a 95 ročnú ženu v meste Zhanjiang, ktorej na čele presne v strede vyrástol roh podobný na vysušený druh zeleniny. Sama priznala, že ju to nijak neboli a netvorí jej to žiaden problém, možno ak fakt, že jej zavadzia vo výhľade.

Saleh Talib Saleh z Yemenu
Saleh ako mladý mal neraz sen, že mu na hlave narástli rohy. Zvláštnym snom sa príliš nechválil, až do 78 roku, kedy sa v jeden deň začal sen stávať realitou. Saleh dnes už zrejme nežije, len v roku 2007 sa dočkal väčšej medializácie, keď mal až 102 rokov. Na jeho hlave mal vtedy jeden veľký približne 12 centimetrový roh, ktorý bol hrubý v polomere asi 2 cm. Odmietol si ho odstrániť, keďže mu neprekážal. Lekári však mali jasno v tom, že bol vytvorený masívnou tvorbou a rohovatením kože na jednom a tom istom mieste.

Policajt z Indie
Bývalý policajt z Indie menom Abdul Razak sa narodil ako bežný človek bez žiadnych zdravotných problémov. Keď nastúpil do dôchodku, na zadnej strane hlavy sa mu začali tvoriť podivné výrastky. Pred pár rokmi dorástli do niekoľko centimetrovej veľkosti, pričom je rozpoznateľných niekoľko rôznych rohov. Pripomínajú drúzu kremeňa, alebo iných kryštálov, no sú tvorené zrohovatenou kožou a tukom, či podkožným mazom.

Žena a muž z Etiópie
Niečo podobné postihlo aj že nu v Etiópii, alebo muža. V ich prípade ide o kožný výrastok, ktorý neustále pomaly rastie.

Neznáma žena z USA
V USA bezmenný prípad neznámej ženy, ktorá si pochopiteľne zrejme neželala zverejniť svoje meno, hovorí o 69 ročnej pacientke, ktorej podivný roh pripomínajúci skôr výkal, alebo suchý konár stromu, vyrastal priamo z čela. V roku 2008 prišla k lekárovi po dvoch rokoch trápenia sa s neželanou oštarou s prosbou o odstránenie. Bez väčších problémov jej chirurgicky výrastok odstránili. Jeho zatočenie bolo spôsobené rozdielnou rýchlosťou rastu v podklade tohto výrastku.

Zdroj foto: rohatý čínsky muž – http://burlingtonnews.net/…ml
Babička s rohom na ľavej strane – http://freaksforum.forumfree.it
Žena s hnedým rohom – viacero stránok s nezistiteľným pôvodom, zároveň imageShack.us
Přílohy
roh-na-hlave.jpg
roh-na-hlave.jpg (18.19 KiB) Zobrazeno 9184 krát
rohaty-cinsky-muz.jpg
rohaty-cinsky-muz.jpg (14.2 KiB) Zobrazeno 9184 krát
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » úte 20. říj 2020 16:33:34

Už v tom zase lítám. Model mi stanovuje termín na noc mezi 17. a 18. 3. a délku březosti na 149 dní. Kontakt jsem měl po poměrně dlouhé době a jednoznačně jsem byl označený za princeznu. Moc si to nedovedu vysvětlit a přijde mi, že se na to nehodím. Nevyznám se ve dvorní etiketě a neumím zachovávat důstojnost hodnou takového postavení. Nechápu, jak souvisí sexuální otročení s funkcí budoucí panovnice. Být pionýrkou nebo soudružkou plnící plány výroby mi přijde snazší než jakousi pochybnou duchovní aristokratkou nebo budoucí vladařkou.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » úte 20. říj 2020 16:36:42

honzam píše:Už v tom zase lítám. Model mi stanovuje termín na noc mezi 17. a 18. 3. a délku březosti na 149 dní. Kontakt jsem měl po poměrně dlouhé době a jednoznačně jsem byl označený za princeznu. Moc si to nedovedu vysvětlit a přijde mi, že se na to nehodím. Nevyznám se ve dvorní etiketě a neumím zachovávat důstojnost hodnou takového postavení. Nechápu, jak souvisí sexuální otročení s funkcí budoucí panovnice. Být pionýrkou nebo soudružkou plnící plány výroby mi přijde snazší než jakousi pochybnou duchovní aristokratkou nebo budoucí vladařkou.


A co taková včelí nebo termití královna? Ty také nedělají nic jiného než že roděj. :donknow:
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » úte 20. říj 2020 17:44:44

honzam píše:Nechápu, jak souvisí sexuální otročení s funkcí budoucí panovnice.


Třeba takto:
:lol:

https://cs.wikipedia.org/wiki/Marie_Terezie
...
Po svatbě odjel novomanželský pár do rakouského poutního místa Mariazell. Z jejich manželství vzešlo celkem 16 dětí.
...



Před časem jsem někde na jůtučku viděla nějakou pohádku (nejspíš) a tam se kdosi vyjádřil ve smyslu, že ty panovnické dcery se mají starat jen o zajištění dostatečného počtu potomků....
:lol:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » úte 20. říj 2020 18:24:37

Jsem si vzpomněla...
Kdysi dávno, v devadesátých letech, když jsem chodila na přednášky J.Chvátala, tak se tam mezi přítomnými posluchači vyskytla i jedna příjemná starší paní. Dozvěděla jsem se od ní, že v minulém životě byla princeznou na Saturnu...(ale nic bližšího o tom panovnickém rodu a případné rase a pod. mi nesdělila...)

:meditace:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod honzam » úte 20. říj 2020 18:39:18

Hmyzí královna nebo Marie Terezie k tomu měla podmínky a péči. Přijde mi pro ty děti lepší, když se tímhle stane někdo z šlechtického rodu a ne plebejec jako já. Ono se to asi nezdá, ale rodit uprostřed pracovního dne je fakt očistec. Dovolená se na to 2x do roka moc dobře naplánovat nedá. Minule jsem si vypočítal 133 dní a pak to bylo 145. Rozptyl je tak +-10%, takže teď budu pravděpodobně rodit někdy v průběhu celého března. Snažím se to brát sportovně, jako že divoké zvířecí mámy také nemají žádné úlevy, přesto bych moc rád pravidelně rodil v klidu doma.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Alaja » stř 21. říj 2020 7:12:44

honzam píše:Hmyzí královna nebo Marie Terezie k tomu měla podmínky a péči. Přijde mi pro ty děti lepší, když se tímhle stane někdo z šlechtického rodu a ne plebejec jako já. Ono se to asi nezdá, ale rodit uprostřed pracovního dne je fakt očistec. Dovolená se na to 2x do roka moc dobře naplánovat nedá. Minule jsem si vypočítal 133 dní a pak to bylo 145. Rozptyl je tak +-10%, takže teď budu pravděpodobně rodit někdy v průběhu celého března. Snažím se to brát sportovně, jako že divoké zvířecí mámy také nemají žádné úlevy, přesto bych moc rád pravidelně rodil v klidu doma.


Někdy bývá to propojení více sfér- dimenzí dost bezohledné..... :(
Když se to děje v době, když je na to čas, tak to tolik nevadí. Ale když v té naší dimenzi máme zrovna něco na práci a do toho vniknou informace z jiné sféry a nejde to vypnout, pak je to i nepříjemné. Vzpomínám na tu svou zkušenost z roku 1995, kdy se mi telepatická či jasnovidná informace otevřela před očima, nešla vypnout...a já musela jít na autobus , protože jsem jela do práce. Vize se mě držela dost dlouho, dobrých 15 - 20 minut jsem měla pohled na náš svět cezený skrz tu vizi která ne a ne zmizet. Když jsem zavřela oči, byla o hodně jasnější...
Vzpomněla jsem si i na jednu paní, které se otevřelo "třetí oko" a propojilo ji to s vnímáním jiné reality (svítící koule, válce a pod.)...a nedokázala to vypnout - ta vidění ji provázela ve dne i v noci, v bdění i ve spánku...jediné co pomohlo, byly prášky na spaní....musela se naučit s tím žít...

:meditace:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » ned 25. říj 2020 23:24:54

honzam píše:
Tino píše:Za zlo to považuje ego, protože Neosobní Bytí je pro něj tou největší hrozbou a ono potřebuje všechno ovládat po svém - jinak by zaniklo.

Je to hrozba pro moje děti. Rozhodně si nepřeji, aby zanikaly a někdo je zkoušel rozpouštět v nějakém Neosobním Bytí.


Obdivuju, jak se nedáš zmást a jdeš svou jedinečnou - ne zrovna jednoduchou cestou. :)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod armin » pon 26. říj 2020 11:10:54

Trini píše:
honzam píše:Je to hrozba pro moje děti. Rozhodně si nepřeji, aby zanikaly a někdo je zkoušel rozpouštět v nějakém Neosobním Bytí.


Obdivuju, jak se nedáš zmást a jdeš svou jedinečnou - ne zrovna jednoduchou cestou. :)


Touhle "ne zrovna jednoduchou cestou" (ulpěním na svém potomstvu) jde většina matek.
Honzam to sám hodnotí jako svůj karmický trest.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2011
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » pon 26. říj 2020 12:52:59

armin píše:
Trini píše:
honzam píše:Je to hrozba pro moje děti. Rozhodně si nepřeji, aby zanikaly a někdo je zkoušel rozpouštět v nějakém Neosobním Bytí.


Obdivuju, jak se nedáš zmást a jdeš svou jedinečnou - ne zrovna jednoduchou cestou. :)


Touhle "ne zrovna jednoduchou cestou" (ulpěním na svém potomstvu) jde většina matek.
Honzam to sám hodnotí jako svůj karmický trest.


Honzam neulpěl. Je to zvláštní, že to nedokážeš vnímat. Ale u tebe mne to vlastně nepřekvapuje. :roll:

Zato ty jsi ulpěl na té své představě o ulpění na potomtvu. ;) Ale při tvém povrchním vnímání mne to neudivuje.

Naštěstí je to úplně jedno, co si o Honzamovi myslíš a představuješ, nebot jeho to neovlivní. Moc se mi líbí, jak jde neomylně svou cestou. :)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Tino » pon 26. říj 2020 13:18:02

Trini píše:o Honzamovi

Moc se mi líbí, jak jde neomylně svou cestou. :)

Už se Ti nelíbí tohle?

Trini píše:
„Skutečně osvícený myslitel, skutečný racionalista,
nikdy nechce nikomu mluvit do čehokoli.
Ne, ani nechce přesvědčovat.
Stále si je vědom, že se může mýlit.“
KARL POPPER (1902-1994)


:)

Uživatelský avatar
Tino
 
Příspěvky: 198
Registrován: pát 09. pro 2011 12:02:23
Poděkoval: 12
Poděkováno: 17-krát v 16 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » pon 26. říj 2020 13:48:44

Tino píše:
Trini píše:
„Skutečně osvícený myslitel, skutečný racionalista,
nikdy nechce nikomu mluvit do čehokoli.
Ne, ani nechce přesvědčovat.
Stále si je vědom, že se může mýlit.“
KARL POPPER (1902-1994)


:)



Docela pěkný citát, ale neznám ho. :donknow: Odkud máš, že jsem ho sem dala já?

Ale já rozhodně nepatřím mezi ty, co Honzamovi do něčeho mluví nebo se ho snaží přesvědčovat, že to vidí a dělá špatně.

:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod armin » pon 26. říj 2020 13:55:49

Trini píše:
Honzam neulpěl.


a taky si myslíš že Absolutno je absolutní zlo?
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2011
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » pon 26. říj 2020 14:06:24

armin píše:
Trini píše:
Honzam neulpěl.


a taky si myslíš že Absolutno je absolutní zlo?


V dané době je to pro Honzama ten správný postoj. Fakt je výbornej, nepodřizuje se názoru většiny.

Co se týče mne: Už si nepotřebuju o Absolutno něco myslet. ;)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Tino » pon 26. říj 2020 14:10:01

Trini píše:
Docela pěkný citát, ale neznám ho. :donknow: Odkud máš, že jsem ho sem dala já?

:)

Tady

viewtopic.php?f=22&t=4074&start=460#p37158
Uživatelský avatar
Tino
 
Příspěvky: 198
Registrován: pát 09. pro 2011 12:02:23
Poděkoval: 12
Poděkováno: 17-krát v 16 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Trini » pon 26. říj 2020 14:31:35

Tino píše:
Trini píše:
Docela pěkný citát, ale neznám ho. :donknow: Odkud máš, že jsem ho sem dala já?

:)

Tady

viewtopic.php?f=22&t=4074&start=460#p37158


Ale to nebylo ode mne, to bylo od Vostalpetra. ;)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Tino » pon 26. říj 2020 14:42:57

Trini píše:
Tino píše:
Trini píše:
Docela pěkný citát, ale neznám ho. :donknow: Odkud máš, že jsem ho sem dala já?

:)

Tady

viewtopic.php?f=22&t=4074&start=460#p37158


Ale to nebylo ode mne, to bylo od Vostalpetra. ;)


Ten citát tam Vostalpetr osobně vložil, když byl zabanovaný??? :roll: :o

Tak proč je tam úvodem tohle?

Re: Reakce k Poradně ( od Petra Vostála)
Příspěvekod Trini » úte 23. čer 2020 18:14:07
:idea2:

viewtopic.php?f=22&t=4074&start=460#p37158
Uživatelský avatar
Tino
 
Příspěvky: 198
Registrován: pát 09. pro 2011 12:02:23
Poděkoval: 12
Poděkováno: 17-krát v 16 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod armin » pon 26. říj 2020 14:50:02

Vostál to napsal Trini a Trini to publikovala

To měl Vostál zrovna světlou chvilku.
Jinak on sám dělá pravý opak.
Speciálně když si povídá s Janou.
Naposledy upravil armin dne pon 26. říj 2020 15:16:03, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2011
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Jednota s Ďáblem - na vlastní nebezpečí!

Příspěvekod Tino » pon 26. říj 2020 14:55:06

armin píše:Vostál to napsal Trini a Trini to publikovala


Fakt? ;)

:D No ne, kdo by to řekl? ;)
Uživatelský avatar
Tino
 
Příspěvky: 198
Registrován: pát 09. pro 2011 12:02:23
Poděkoval: 12
Poděkováno: 17-krát v 16 příspěvcích

PředchozíDalší

Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 32 návštevníků