Sarana Honzamovi

Sarana Honzamovi

Příspěvekod Nic » čtv 13. pro 2018 5:52:21

Jano,
je nějaký kontakt na Honzama, a nebo mu pouze píšeš bez odpovědí?

Právě jsem si přečetl jeho "zpověď", jak tomu říkáš. Ale jako zpověď mi to nepřijde, je to spíše radostné reportování jak se dostal kam se dostal.

A samozřejmě (což jsem očekával) tam není nic o jeho přítomné záležitosti ďáblovství.
Bylo by fajn kdyby popsal co se odehrálo mezi dobou kdy ten článek napsal a dneškem.

Zajímalo by mě, co by si myslel o tom, co napsal, kdyby si to teď znovu přečetl.
Souhlasí s tím? Nesouhlasí? Jak se k těm názorům a myšlenkám, které tam zmínil, staví teď?

1. Až po delší době jsem odhalil to E jako symbol Om.
2. Kdyby to takhle fungovalo, a teď bych se mohl rozhodnout navždy své vědomí zrušit pro vyšší dobro byl bych toho schopen? ... Hluboko uvnitř jsem dal souhlas, že to tak ze své svobodné vůle chci.
3. Upnul jsem se k učení Ramany Maharšiho a přijal ho za svého jediného učitele.
4. Anděl měl chladný výraz v tváři. Říkám mu "Co to děláš? To bolí." a on nic, byla z něj cítit velká láska, jakou jsem předtím neznal. Zabil mě z lásky.
5. Když vědomí klesne do srdce, zmizí a nastává nová skutečnost, kde není prostor ani pozorovatel, ale jen já, krása a blaženost.
6. Když se rozhlédnu vidím anděly připoutané k démonům. Oba drží dohromady silné napětí, které je bojem. Nemohou se od sebe odpoutat v útrpném křečovitém sevření, kdy anděl je navlečen na démonovi a křídla obepínají trup. Těmi démony jsou těla. Těmi anděly (okřídlenými hady) jsme my.
7. Zatím létám jen v noci, ale přijde den, kdy ten ocas už nic držet nebude. :-)
8. I. Přijetí svého hříchu a jeho splacení, aby mi mohlo být odpuštěno.
II. Úplné odevzdání všeho Bohu bez ohledu na sebe k zbavení se utrpení.
III. Čistota Maháršiho učení k opětovnému nalezení se.

Budu vděčný za jakékoliv novinky ohledně přístupu Honzamy k těmto (nejlépe všem) osmi bodům.
Měj se krásně,
mS
Nic
 
Příspěvky: 1697
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 74
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Sarana Honzamovi

Příspěvekod honzam » čtv 13. pro 2018 18:05:26

Díky. Obecně je to reportování z poradny ovlivněné posbíranými duchovními informacemi, je z roku 2010, kdy jsem ho napsal na fóru Jitřní Země, které už není v provozu.

ad 1. Už si ten sen detailně nepamatuji. Bylo to obrácené E. V tom snu teď vidím nějakou vzpomínku na Nekonečný příběh a scénu, kdy Atrej dostal Orin.
ad 2. Tak se to stalo. Ta výzva byla jako náhlá myšlenka a stejně náhle jsem přestal existovat. Náhle jsem se nedokázal nijak uvědomit, ani jako ten, co dal souhlas. Bylo to, jako by on nikdy neexistoval jako já.
ad 3. Bylo mi doporučeno se znovu začít uvědomovat, tak jsem studoval Ramanu.
ad 4. Zřejmě to se mnou čertice dělaly už mnohem dřív, než jsem měl první dítě.
ad 5. V roce 2010 se mi povedlo znovu se uvědomit jako blažená záře v srdci. Háček byl ten mužský had za zády vycházející ze srdce, který byl jako moje tělo. V té době jsem hodně kreslil obrázky, jak se vlastně v poměru k fyzickému tělu vnímám.
ad 6. Jsme i těmi démony. Každý člověk má v sobě hady dva. Ten mužský je jako démon a ženský jako anděl. Ti dva hadi spolu soupeří a zároveň se milují. Směřují ke svému spojení a bojují o to, který bude nahoře. Podle mne existují dva způsoby, jak se mohou spojit. Tak to vnímám dnes.
ad 7. Po mužském hadu jsem objevil a jako sebe začal vnímat i ženského, bylo to na konci roku 2011. Hadi udělali takovou gymnastiku kolem fyzického těla a pak v roce 2012 jsem už vnímal jejich spojení jako jedno rohaté tělo a sebe.
ad 8.
I. Myslím si, že jsem nahromadil tolik špatné karmy, že to můžu vyrovnat, jen když jsem se stal tímhle rohatým tvorem, který stále dokola rodí hady. Je to jen teorie, která se mi teď zdá nejpravděpodobnější.
II. Tahle myšlenka se mnou teď nesouzní. Přijde mi egoistická. Lepší je odevzdat se do pekla pro druhé.
III. Učení zafungovalo zvláštně. Takhle to být nemá :)

Ve zkratce:
2001 první změněné vnímání svého těla, postupné ztrácení pocitu tělesna ve fyzickém těle
2007 odosobnění, neschopnost uvědomovat si sebe sama [2.]
2010 opětovné sebeuvědomění se a první vjem tělesna v nehmotném hadím tvaru [5.]
2012 vnímání obou hadů jako spojených do rohatého (rohy jsou malá křidélka) okřídleného tvaru
2013 první porod, později rozpoznání, že dochází k sexu s nehmotnou bytostí
2015 vnímání temné díry plné utrpení nesčetně bytosti v oblasti srdce
2017 docházím k přesvědčení, že blažené stavy jsou možné jen v souvislosti s cizím utrpením, jsou jako droga, která bytost spoutává
2018 mužský had nacházející se dole změnil pohlaví na ženské, oba hadi jsou samičky
konec 2018 nosím aktuálně 67. dítě (hadí dvojčata), přemýšlím, jak dlouho ještě může fyzické tělo tohle vydržet

Jano i Sarano, cením si vašeho zájmu o mé fantasy dobrodužství. Zajímalo by mne zda podobné věci mohou být prožívány někým dalším nebo byly někdy dávno popsány například jako nějaké varování, co vede k tomu, že se bytost stane nágou apod. :)
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Sarana Honzamovi

Příspěvekod armin » čtv 13. pro 2018 18:44:06

honzam píše: cením si vašeho zájmu o mé fantasy dobrodužství.

... Kapitola 10. - Ztratili jsme kompas. Kapitola 11. - Bloudíme v mlze. Kapitola 12. - Prohlídka petrohradské ermitáže. Kapitola 13. - Další překročení 70. rovnoběžky... :)

Obrázek

Mám dojem, že jsi se ztratil v poutavém filmu svých fantazií a s tím spojených tělesných a duševních pocitů a stavů, které už žijí svým životem a už nejsi schopen si uvědomit, kdo se na to všechno dívá - si to uvědomuje. Ramanu jsi měl jako vzor, ale zřejmě jsi nepochopil to podstatné, co se Ramana snažil příznivcům sdělit.

Lékárník: "Tedy, nerad to říkám, ale jsou chvíle, kdy by se měli optimisté popravovat."
:sek:
Naposledy upravil armin dne pát 14. pro 2018 8:45:01, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2011
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Sarana Honzamovi

Příspěvekod honzam » čtv 13. pro 2018 20:55:03

Omlouvám se všem, komu lezu na nervy. Poprava by byla hezké, ale moc snadné řešení a zbavení se zodpovědnosti. Nejdřív si tu popravu musím zasloužit a odpracovat. Také jsem na sebe po každém porodu náležitě pyšná, jak mi to jde. Hodně optimistické na tom hadím spojení je to, že se spojí dva ideální partneři do jedné bytosti a jsou takhle pořád spolu a tahle jednotná dvojnost je obrovsky uspokojující a krásná. Nevím, jestli tenhle stav vědomí jde vůbec popsat, aby se to dalo představit.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Sarana Honzamovi

Příspěvekod honzam » čtv 13. pro 2018 21:34:25

http://www.poradnazdarma.cz/viewtopic.php?f=354&t=8515
rafael píše:je potřeba se zamyslet, kdo blažený stav nebo utrpení prožívá.. pokud budeme hledat najdeme, že je to ego, mysl samotná.. pokud zmizí prožívající, zmizí i stav blaha a utrpení

Díky Ramano. Tak nějak si myslím, že to bude.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Sarana Honzamovi

Příspěvekod Alaja » pát 14. pro 2018 3:35:40

honzam píše:Omlouvám se všem, komu lezu na nervy. Poprava by byla hezké, ale moc snadné řešení a zbavení se zodpovědnosti. Nejdřív si tu popravu musím zasloužit a odpracovat. Také jsem na sebe po každém porodu náležitě pyšná, jak mi to jde. Hodně optimistické na tom hadím spojení je to, že se spojí dva ideální partneři do jedné bytosti a jsou takhle pořád spolu a tahle jednotná dvojnost je obrovsky uspokojující a krásná. Nevím, jestli tenhle stav vědomí jde vůbec popsat, aby se to dalo představit.



Dočetla jsem se, že Šíva je pán hadů...

A jelikož tu jste pomalu všichni šívaisté (následovníci Ramany či Tomáše, možná i Vacka ), tak by pro vás neměl být problém přijmout to, že honzama je holt Šívův miláček... :starik:
Naposledy upravil Alaja dne pát 14. pro 2018 10:55:20, celkově upraveno 1
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Sarana Honzamovi

Příspěvekod Nic » pát 14. pro 2018 5:49:38

Sarana Ti, Honzame, píše něco, co se Ti bude líbit.

V Barmské mytologii je několik příběhů o tom, jak se kouzelník zamiloval do dračice, která zrovna měla vzezření mladé ženy. Pak, po milostném aktu dračice ztratila své ženské vzezření, a tak kouzelník poznal, že je to dračice a ne žena.

A odešel.

Dračice pak snesla vajíčka, která (zatím co já vím vždycky) obsahovala lidská miminka, jedno miminko na jedno vajíčko, někdy holčičky, někdy chlapečky. Ta vajíčka obvykle nalezne nějaký poustevník a stará se o ně ve své poustevně. Některé děti onemocní a zemřou, z některých se později stávají králové a královny.

Co píšeš, Honzame, s těmi souvislostmi dohromady, jsem neslyšel, ani nic podobného. Jestli Tě ale zajímá co bych Ti poradil, pak spíše než se připravovat na budoucnost skrze to, co se nám děje v přítomnosti, bych spíše doporučil vysvětlit si přítomnost skrze minulost a trénovat se v technikách, které ze mě udělají mocnější, ještě mocnější, a nakonec nejmocnější bytost.

Mocí tady mám na mysli nejen nadpřirozené schopnosti, jako třeba vznášení se ve vzduchu, mizení se a objevování atd., ale hlavně svobodu od veškeré chamtivosti, nenávisti, a zaslepenosti.

Chamtivost, nenávist, a zaslepenost se neodstraňují skrze pochopení, že nic není, nebo že "já" nejsem. To by nestačilo.
Odstraňují se skrze zanechání ulpívání po tělesných a mentálních jevech, včetně (jakéhokoliv druhu) vědomí, na základě pochopení, že jsou pomíjivé, neuspokojivé, a ne-já. To pochopení je tu zásadní, nikoliv to zanechání. Zanechání už je jen bezprostředním následkem toho pochopení.

S některými lidmi, kteří si se mnou píšou je velice těžké se domluvit, protože nejsou schopni pochopit rozdíl konvenční a ultimátní reality. Jí, spí, dokonce sní, ale stejně si budou myslet, že jsou zcela osvícení, nebo dokonce, že jejich mysl neprožívá karmu. Dokud se mysl neosvobodí od touhy po příjemném prožívání v mysli, je tady pořád ulpívání na těle/mysli/těle&mysli, a s tím i připoutanost ke koloběhu znovuzrozování. Věřím, že pokud se podíváš na minulost s moudrostí, pak se Ti podaří využít přítomnosti k získání chvályhodných nadpřirozených mocí i té nejvyšší, nejmocnější moudrosti.
Nic
 
Příspěvky: 1697
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 74
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Nic za tento příspěvek:
honzam

Re: Sarana Honzamovi

Příspěvekod armin » pát 14. pro 2018 11:55:57

honzam píše:Omlouvám se všem, komu lezu na nervy. Poprava by byla hezké, ale moc snadné řešení a zbavení se zodpovědnosti. Nejdřív si tu popravu musím zasloužit a odpracovat. Také jsem na sebe po každém porodu náležitě pyšná, jak mi to jde. Hodně optimistické na tom hadím spojení je to, že se spojí dva ideální partneři do jedné bytosti a jsou takhle pořád spolu a tahle jednotná dvojnost je obrovsky uspokojující a krásná. Nevím, jestli tenhle stav vědomí jde vůbec popsat, aby se to dalo představit.


Myslím, že tady nikomu nelezeš na nervy, tak se nemusíš omlouvat. :)

Myslím, že jsi naopak názorným a poučným příkladem pro všechny, jak může člověk dopadat na duchovní cestě, když své psychologické potřeby (pýcha, něčím být, rozplozovat se atd.) neprohlédne a neodloží, a ony se pak na duchovním jevišti začnou realizovat, rozvíjet ve fantazijních energetických formách včetně psychosomatických projevů.

Jsem zvědav jak se to bude dále vyvíjet.

Sarana píše:Chamtivost, nenávist, a zaslepenost se neodstraňují skrze pochopení, že nic není, nebo že "já" nejsem. To by nestačilo.
Odstraňují se skrze zanechání ulpívání po tělesných a mentálních jevech, včetně (jakéhokoliv druhu) vědomí, na základě pochopení, že jsou pomíjivé, neuspokojivé, a ne-já. To pochopení je tu zásadní, nikoliv to zanechání. Zanechání už je jen bezprostředním následkem toho pochopení.
.....
Dokud se mysl neosvobodí od touhy po příjemném prožívání v mysli, je tady pořád ulpívání na těle/mysli/těle&mysli
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2011
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Sarana Honzamovi

Příspěvekod Trini » pát 14. pro 2018 12:24:32

honzam píše:http://www.poradnazdarma.cz/viewtopic.php?f=354&t=8515
rafael píše:je potřeba se zamyslet, kdo blažený stav nebo utrpení prožívá.. pokud budeme hledat najdeme, že je to ego, mysl samotná.. pokud zmizí prožívající, zmizí i stav blaha a utrpení

Díky Ramano. Tak nějak si myslím, že to bude.


Jsi zcela ok. Tvoje cesta je ojedinělá a nelehká. Ti méně zralí ti do toho budou stále nesmyslně kecat. Snad se tím nenecháš ovlivnit. ;)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Sarana Honzamovi

Příspěvekod armin » pát 14. pro 2018 14:22:49

honzam píše:http://www.poradnazdarma.cz/viewtopic.php?f=354&t=8515
rafael píše:je potřeba se zamyslet, kdo blažený stav nebo utrpení prožívá.. pokud budeme hledat najdeme, že je to ego, mysl samotná.. pokud zmizí prožívající, zmizí i stav blaha a utrpení

Díky Ramano. Tak nějak si myslím, že to bude.


Držíme ti Honzame všichni palce. Ty to dáš !

:thumb: :cooool: :obed: :thanx:
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2011
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Sarana Honzamovi

Příspěvekod honzam » pát 14. pro 2018 20:22:41

Díky za podporu. Je to nadlidský úkol vymýtit současný faloteismus a ukončit období kalijugy trvající tisíce let. Když si to budete moc přát, může se to splnit.

https://en.wikipedia.org/wiki/Tiamat
Robert Graves[22] considered Tiamat's death by Marduk as evidence for his hypothesis of an ancient shift in power from a matriarchal society to a patriarchy. Grave's ideas were later developed into the Great Goddess theory by Marija Gimbutas, Merlin Stone and others. The theory suggests Tiamat and other ancient monster figures were presented as former supreme deities of peaceful, woman-centered religions that were turned into monsters when violent. Their defeat at the hands of a male hero corresponded to the manner in which male-dominated religions overthrew ancient society. This theory is rejected by academia and modern authors such as Lotte Motz, Cynthia Eller and others.[23][24]

E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Sarana Honzamovi

Příspěvekod honzam » pát 14. pro 2018 20:26:39

Alaja píše:
honzam píše:Omlouvám se všem, komu lezu na nervy. Poprava by byla hezké, ale moc snadné řešení a zbavení se zodpovědnosti. Nejdřív si tu popravu musím zasloužit a odpracovat. Také jsem na sebe po každém porodu náležitě pyšná, jak mi to jde. Hodně optimistické na tom hadím spojení je to, že se spojí dva ideální partneři do jedné bytosti a jsou takhle pořád spolu a tahle jednotná dvojnost je obrovsky uspokojující a krásná. Nevím, jestli tenhle stav vědomí jde vůbec popsat, aby se to dalo představit.



Dočetla jsem se, že Šíva je pán hadů...

A jelikož tu jste pomalu všichni šívaisté (následovníci Ramany či Tomáše, možná i Vacka ), tak by pro vás neměl být problém přijmout to, že honzama je holt Šívův miláček... :starik:

Nejsem uctívačem Šivy, Kálí ani jiných hinduistických božstev. V současnosti sympatizuji s Mokoší. :srdce:

E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Sarana Honzamovi

Příspěvekod armin » pát 14. pro 2018 21:00:56

honzam píše:Nejsem uctívačem Šivy, Kálí ani jiných hinduistických božstev. V současnosti sympatizuji s Mokoší. :srdce:


A napadlo tě někdy, kdo je ten, co s tou Mokoší sympatizuje?
Když si ztratil to své já a teď jsi ho zase "našel".

Ten základ - kdo to pozoruje, kdo si to všechno uvědomuje, jsi nějak přeskočil a teď se kvůli tomu v těch svých představách, pocitech a sympatiích mlátíš jak nudle v bandě :-(
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2011
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Sarana Honzamovi

Příspěvekod Trini » pát 14. pro 2018 21:19:54

armin píše:
honzam píše:Nejsem uctívačem Šivy, Kálí ani jiných hinduistických božstev. V současnosti sympatizuji s Mokoší. :srdce:


A napadlo tě někdy, kdo je ten, co s tou Mokoší sympatizuje?
Když si ztratil to své já a teď jsi ho zase "našel".

Ten základ - kdo to pozoruje, kdo si to všechno uvědomuje, jsi nějak přeskočil a teď se kvůli tomu v těch svých představách, pocitech a sympatiích mlátíš jak nudle v bandě :-(


Jak to tobě připadá je nepodstatné.
Napadlo tě někdy, kdo je ten, komu furt připadá, že to má Honzam blbě? Proč si to radši nejdřív nesrovnáš u sebe? ;)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Sarana Honzamovi

Příspěvekod armin » pát 14. pro 2018 21:57:36

Trini píše:Napadlo tě někdy, kdo je ten, komu furt připadá, že to má Honzam blbě?

No jistě. To je základ.
Myslíš že pak už člověk nedokáže odlišit co je dobře a co blbě?
A co je měřítkem, co je dobře a co blbě?
To také nevíš? A nebo možná, že "víš" poplatně svému nastavení.
Honzam tě zřejmě svými řečmi a "zkušenostmi" okouzluje. A jak to bylo s tebou? O tom jsi tady zatím nic nenapsala i když jsi byla dotazována (třeba Tarou). Honzam, ten je schopen tady psát o sobě všechno. Díky tomu sklízí reflexi, která mu případně může i pomoci. Ale co ty? Ty o žádnou reflexi druhých nestojíš. Nemáš tu odvahu jako on.Ty máš jen tu SVOJI sebereflexi a bojíš se, že by mohla být pohledem druhých narušena. A co bych si pak počala???
:lol:

Probuzení, osvobození je o něčem jiném :)
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2011
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Sarana Honzamovi

Příspěvekod honzam » pát 14. pro 2018 22:34:52

Mně přijde hloupé to pořád opakovat. Prosím všechny samozvané učitele, kteří se mě občas mají potřebu ptát na "kdo", aby si zapamatovali mou odpověď a pořád se dokola neptali:

Ten "kdo" jsem já, nehmotná okřídlená rohatá máma stejná, jaká vás kdysi porodila a díky níž můžete psát na tohle fórum jako individuální bytosti a prožívat život v lidské podobě. Všechno, co má nějakou formu, pro mě existuje samo o sobě jako moje součást. Jsem to mateřsky já bez potřeby se od toho oddělovat a pozorovat to jako něco cizího. To jsem si dost užil dřív jako člověk muž.

Armine chápu Tvou neukojenou potřebu učit, ale nevíš s jakou příšerou se tady bavíš. Jsi pro mě naivní dítě a ne duchovní autorita.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Sarana Honzamovi

Příspěvekod armin » pát 14. pro 2018 22:43:58

honzam píše:
Armine chápu Tvou neukojenou potřebu učit, ale nevíš s jakou příšerou se tady bavíš. Jsi pro mě naivní dítě a ne duchovní autorita.


Já nemám potřebu učit ani si nepřipadám jako duchovní autorita. To jsou jen tvoje projekce.
To jen pro tvoji informaci.
Ani mi nepřipadá, že jsi nějaká příšera. Je to jen takový tvůj specifický způsob seberealizace.
Naštěstí nemáš ty schopnosti, jako měl Hitler a jemu podobní. Ale třeba se vypracuješ. :lol:
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2011
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Sarana Honzamovi

Příspěvekod honzam » pát 14. pro 2018 22:46:23

armin píše:
honzam píše:
Armine chápu Tvou neukojenou potřebu učit, ale nevíš s jakou příšerou se tady bavíš. Jsi pro mě naivní dítě a ne duchovní autorita.


Já nemám potřebu učit ani si nepřipadám jako duchovní autorita. To jsou jen tvoje projekce.
To jen pro tvoji informaci.
Ani mi nepřipadá, že jsi nějaká příšera. Je to jen takový tvůj specifický způsob seberealizace.
Naštěstí nemáš ty schopnosti, jako měl Hitler a jemu podobní. Ale třeba se vypracuješ. :lol:

Ke smůle Tary máš takové schopnosti Ty.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Sarana Honzamovi

Příspěvekod Eva Nada » pát 14. pro 2018 22:47:44

armin píše:
honzam píše:
Armine chápu Tvou neukojenou potřebu učit, ale nevíš s jakou příšerou se tady bavíš. Jsi pro mě naivní dítě a ne duchovní autorita.


Já nemám potřebu učit ani si nepřipadám jako duchovní autorita. To jsou jen tvoje projekce.
To jen pro tvoji informaci.
Ani mi nepřipadá, že jsi nějaká příšera. Je to jen takový tvůj specifický způsob seberealizace.
Naštěstí nemáš ty schopnosti, jako měl Hitler a jemu podobní. Ale třeba se vypracuješ. :lol:

To, že si myslíš, že nemáš potřebu učit a ani si nepřipadáš jako duchovní autorita neznamená, že tak skutečně nevystupuješ a že to tak nemáš...
Uživatelský avatar
Eva Nada
 
Příspěvky: 896
Registrován: pát 23. dub 2010 15:47:39
Poděkoval: 34
Poděkováno: 27-krát v 26 příspěvcích

Re: Sarana Honzamovi

Příspěvekod honzam » pát 14. pro 2018 22:50:58

Eva Nada píše:To, že si myslíš, že nemáš potřebu učit a ani si nepřipadáš jako duchovní autorita neznamená, že tak skutečně nevystupuješ a že to tak nemáš...

"Pro Tvou informaci." Jenom se směšně vykrucuje, aby vypadal informovaněji než ostatní.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Další

Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků