Základy vadžrajány

Re: Základy vadžrajány

Příspěvekod intago » pát 04. led 2019 19:53:42

honzam píše:
intago píše:Alajo-to mi v jedné meditaci ukazoval, ve zvuku OM, které se nesmyslně zpívá jako ooo pak mmm, přitom je to jen jeden tón! V něm vznikaly a zanikaly vesmíry, donekonečna! Chrlí je věčně ze Sebe a současně polyká...
A uvědomte si vespolek, že svou ínteligenci IQ 100, která je směšně malá, musíme v průběhu Sebepoznání zvyšovat až na nekonečno a to je dlouhá cesta. Proto duchovní cesta znamená, že víc chápeme, a lépe se rozhodujeme... přibližujeme se božské Neomylnosti, další atribut Boha...
Čekají nás světy polobohů, bohů, božstev a pak až Boha... to je to Sebepoznání, nic jiného... prostě celého Boha...
A já už na té cestě jsem, to je zcela zjevné, projevuje se to ve všem. A jak říká bible-nechlubím se sebou, ale Bohem, jež je ve mě. Je to soužití s Ním...
A vy si o tom klidně říkejte co chcete. Ostatně Krista také napadali, i všecky velké mystiky. A to jim také prorokoval... I Krista nepochopili, ani pod křížem. To je mystika...
A jaké důkazy přízně Boha máte vy? Já Jeho dary ducha mě vnímám stále... Kdo má víru jak hořčičné semínko, řekne hoře - Pohni se, a ona se pohne!
A tak to zkuste...

Mám jen nepřímé důkazy ďábla. Nikdy jsi nezapochyboval, že by ses třeba rád z té dlouhé cesty k božstvům a Bohu osvobodil?

Vždyt právě tohle je Sebepoznání... Nenabádá nás Kristus abychom hledali Království boží?
Ale věřte si čemu chcete. Píšu sem pro ty, kteří se chtějí přiblížit Bohu přijmutím Ho. To je obsahem všech náboženství... Já se pro to rozhodl r.1992 po mnoha letech bloudění různými duchovními spolky.
Léta jsem mluvil jako vy a nic z toho nebylo. A ted dostávám od Boha dary. Není to důkaz?
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Základy vadžrajány

Příspěvekod intago » pát 04. led 2019 19:58:23

Alaja píše:
intago píše:Alajo-to mi v jedné meditaci ukazoval, ve zvuku OM, které se nesmyslně zpívá jako ooo pak mmm, přitom je to jen jeden tón! V něm vznikaly a zanikaly vesmíry, donekonečna! Chrlí je věčně ze Sebe a současně polyká...
A uvědomte si vespolek, že svou ínteligenci IQ 100, která je směšně malá, musíme v průběhu Sebepoznání zvyšovat až na nekonečno a to je dlouhá cesta. Proto duchovní cesta znamená, že víc chápeme, a lépe se rozhodujeme... přibližujeme se božské Neomylnosti, další atribut Boha...
Čekají nás světy polobohů, bohů, božstev a pak až Boha... to je to Sebepoznání, nic jiného... prostě celého Boha...
A já už na té cestě jsem, to je zcela zjevné, projevuje se to ve všem. A jak říká bible-nechlubím se sebou, ale Bohem, jež je ve mě. Je to soužití s Ním...
A vy si o tom klidně říkejte co chcete. Ostatně Krista také napadali, i všecky velké mystiky. A to jim také prorokoval... I Krista nepochopili, ani pod křížem. To je mystika...
A jaké důkazy přízně Boha máte vy? Já Jeho dary ducha mě vnímám stále... Kdo má víru jak hořčičné semínko, řekne hoře - Pohni se, a ona se pohne!
A tak to zkuste...


Když jsem jako malá holka na chvíli zemřela, tak jsem byla v nebi s třiatřiceti bohy a ti mne poslali zpátky do života na zemi. Trvalo mi dlouho, než jsem nakonec to nebe identifkovala - bylo to nejspíš buddhistické nebe Tušita. :D Takže jsem už nějakým tím bohem v minulém životě nejspíš byla a nyní si užívám dovolenou od bohování tady na zemi... :lol:

To by ale znamenalo, že jsi něco provedla a proto jsi propadla do omezenosti světa lidí... Chtělo by to se optat Boha. Třeba je to celé jinak... Třeba se jednalo o tvou budoucnost. Tyhle otázky řeším běžně... Což je Bůh němý, a neumí mluvit?? :D Jen se neostýchej se Ho optat, rád ti vše vysvětlí. Ostatně dělali to všichni proroci Starého zákona a co jich bylo, nejen Mojžíš...
Dej si do gůglu hesla kurz channelingu a uvidíš, kolik lidí to učí a kolik lidí to už umí. A vy tady koukám to neumíte...
Naposledy upravil intago dne pát 04. led 2019 20:18:51, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Základy vadžrajány

Příspěvekod Eva Nada » pát 04. led 2019 20:05:44

Intago - KDO dostává dary?

Tobě nevadí, že jsi od něj oddělen - já a on? Tomu já dělá dobře dostávat dary, slyšet, promlouvat, prožívat atd.? A protože to tvému osobnímu jáčku dělá dobře, bobtná, rochní si v tom, přesně jak psal Miroslav, může to dávat na odiv,nabízet (se), třeba jako učitel atd...., to jsou ty pasti duchovní cesty...

Ne, děkuji.

Kdysi hodně let zpátky jsem taky koketovala s chanelingem, koupila jsem si k tomu jakousi knihu a přesně postupovala podle návodu. Udělala jsem si na komunikaci čas, prostor, abych byla sama doma, postupovala jsem přesně a opravdicky, jak je mi vlastní, jak doporučovala kniha..., hned při prvním pokusu o navázání spojení se mi spojení podařilo, dokonce i s "hlasem" - který zavolal mé jméno! brána se rozestoupila a mne přivítaly andělské světy, s nádherným, neoslňujícím světlem, jemnou hdbou, krásou, andělskou krásou..., slzy mi tekly štěstím, jaká to extáze, jaká to slast...., z tohoto prožitku vznikla i báseň krásy andělských světů....

Bylo to krásné, opojné.... ale není to to, oč bych stála, o extázi nestojím, stejně jako nestojím o to něco vidět očima, slyšet, atd...., ale chápu, že pro někoho tyto zážitky jsou vším..., pro mne ne....

Jak se pozná, alespoň podle mne, to, co je (zase podle mne) nepravé, co je nepravou cestou.... - určitá forma fanatismu, ulpívání na tom svém (dosažení), tlačení toho svého jako toho top.... tady mi bliká kontrolka.... toto ne...
Uživatelský avatar
Eva Nada
 
Příspěvky: 896
Registrován: pát 23. dub 2010 15:47:39
Poděkoval: 34
Poděkováno: 27-krát v 26 příspěvcích

Re: Základy vadžrajány

Příspěvekod honzam » pát 04. led 2019 20:06:17

intago píše:
honzam píše:
intago píše:Alajo-to mi v jedné meditaci ukazoval, ve zvuku OM, které se nesmyslně zpívá jako ooo pak mmm, přitom je to jen jeden tón! V něm vznikaly a zanikaly vesmíry, donekonečna! Chrlí je věčně ze Sebe a současně polyká...
A uvědomte si vespolek, že svou ínteligenci IQ 100, která je směšně malá, musíme v průběhu Sebepoznání zvyšovat až na nekonečno a to je dlouhá cesta. Proto duchovní cesta znamená, že víc chápeme, a lépe se rozhodujeme... přibližujeme se božské Neomylnosti, další atribut Boha...
Čekají nás světy polobohů, bohů, božstev a pak až Boha... to je to Sebepoznání, nic jiného... prostě celého Boha...
A já už na té cestě jsem, to je zcela zjevné, projevuje se to ve všem. A jak říká bible-nechlubím se sebou, ale Bohem, jež je ve mě. Je to soužití s Ním...
A vy si o tom klidně říkejte co chcete. Ostatně Krista také napadali, i všecky velké mystiky. A to jim také prorokoval... I Krista nepochopili, ani pod křížem. To je mystika...
A jaké důkazy přízně Boha máte vy? Já Jeho dary ducha mě vnímám stále... Kdo má víru jak hořčičné semínko, řekne hoře - Pohni se, a ona se pohne!
A tak to zkuste...

Mám jen nepřímé důkazy ďábla. Nikdy jsi nezapochyboval, že by ses třeba rád z té dlouhé cesty k božstvům a Bohu osvobodil?

Vždyt právě tohle je Sebepoznání... Nenabádá nás Kristus abychom hledali Království boží?
Ale věřte si čemu chcete. Píšu sem pro ty, kteří se chtějí přiblížit Bohu přijmutím Ho. To je obsahem všech náboženství... Já se pro to rozhodl r.1992 po mnoha letech bloudění různými duchovními spolky.
Léta jsem mluvil jako vy a nic z toho nebylo. A ted dostávám od Boha dary. Není to důkaz?

Já zase dostávám od ďáblic děti, ale za důkaz jejich existence to nepovažuji. Za opravdový důkaz nepovažuji ani svědectví mnoha jiných lidí nebo zmínky ve starodávných textech a starověké obrázky. Důkaz je něco, co si může stejným způsobem každý ověřit sám.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Základy vadžrajány

Příspěvekod Alaja » pát 04. led 2019 20:11:36

intago píše:To by ale znamenalo, že jsi něco provedla a proto jsi propadla do omezenosti světa lidí... Chtělo by to se optat Boha. Třeba je to celé jinak... Třeba se jednalo o tvou budoucnost. Tyhle otázky řeším běžně... Což je Bůh němý, a neumí mluvit?? Jen se neostýchej se Ho optat, rád ti vše vysvětlí.
Dej si do gůglu hesla kurz channelingu a uvidíš, kolik lidí to učí a kolik lidí to už umí. A vy tady koukám to neumíte...


Nemám ve zvyku někoho nutit do odpovědí. Jestliže neodpoví, když se zeptám jednou nebo dvakrát na totéž, tak to holt znamená, že mi do toho holt nic není. :lol:
Asi opravdu ten můj smysl pobytu v lidském těle znamená, že jsem tady na rekreaci. :P
Bozi přece nedělají chyby...jinak by za nimi lidi furt nedolézali a něco po nich v jednom kuse nechtěli... :dance:

Někde dokonce píšou, že bozi ve svých nebeských oblastech nemohou pracovat na svém dalším vývoji, oni totiž v nebeských krajinách prý ve vývoji uvíznou a více méně stagnují...proto se pak zrodí jako lidé..... :donknow:
Naposledy upravil Alaja dne pát 04. led 2019 20:15:10, celkově upraveno 1
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Základy vadžrajány

Příspěvekod honzam » pát 04. led 2019 20:12:49

Eva Nada píše:Jak se pozná, alespoň podle mne, to, co je (zase podle mne) nepravé, co je nepravou cestou.... - určitá forma fanatismu, ulpívání na tom svém (dosažení), tlačení toho svého jako toho top.... tady mi bliká kontrolka.... toto ne...

Podle mne je určitá forma fanatismu už jen to, že se něco považuje za obecně pravé. Něco je vhodnější vzhledem k něčemu dalšímu.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Základy vadžrajány

Příspěvekod intago » pát 04. led 2019 20:23:13

Eva Nada píše:Intago - KDO dostává dary?

Tobě nevadí, že jsi od něj oddělen - já a on? Tomu já dělá dobře dostávat dary, slyšet, promlouvat, prožívat atd.? A protože to tvému osobnímu jáčku dělá dobře, bobtná, rochní si v tom, přesně jak psal Miroslav, může to dávat na odiv,nabízet (se), třeba jako učitel atd...., to jsou ty pasti duchovní cesty...

Ne, děkuji.

Kdysi hodně let zpátky jsem taky koketovala s chanelingem, koupila jsem si k tomu jakousi knihu a přesně postupovala podle návodu. Udělala jsem si na komunikaci čas, prostor, abych byla sama doma, postupovala jsem přesně a opravdicky, jak je mi vlastní, jak doporučovala kniha..., hned při prvním pokusu o navázání spojení se mi spojení podařilo, dokonce i s "hlasem" - který zavolal mé jméno! brána se rozestoupila a mne přivítaly andělské světy, s nádherným, neoslňujícím světlem, jemnou hdbou, krásou, andělskou krásou..., slzy mi tekly štěstím, jaká to extáze, jaká to slast...., z tohoto prožitku vznikla i báseň krásy andělských světů....

Bylo to krásné, opojné.... ale není to to, oč bych stála, o extázi nestojím, stejně jako nestojím o to něco vidět očima, slyšet, atd...., ale chápu, že pro někoho tyto zážitky jsou vším..., pro mne ne....

Jak se pozná, alespoň podle mne, to, co je (zase podle mne) nepravé, co je nepravou cestou.... - určitá forma fanatismu, ulpívání na tom svém (dosažení), tlačení toho svého jako toho top.... tady mi bliká kontrolka.... toto ne...

To oddělení je faktem a Sebepoznání je cestou ho ukončit, ale to nelze odbýt mávnutím čarovného proutku. Je to těžké a dlouhodobé. O tom je Nový zákon...
Píšeš-Bylo to krásné, opojné.... ale není to to, oč bych stála, o extázi nestojím, -ale to je přece urážka Boha! On ti něco dává a ty na Něj kašleš! Neuvědomuješ si to? Jen Jeho názor je důležitý a na ten ses neptala. To je to naše ego, dělá se chytřejší než Bůh :|
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Základy vadžrajány

Příspěvekod intago » pát 04. led 2019 20:27:16

Alaja píše:
intago píše:To by ale znamenalo, že jsi něco provedla a proto jsi propadla do omezenosti světa lidí... Chtělo by to se optat Boha. Třeba je to celé jinak... Třeba se jednalo o tvou budoucnost. Tyhle otázky řeším běžně... Což je Bůh němý, a neumí mluvit?? Jen se neostýchej se Ho optat, rád ti vše vysvětlí.
Dej si do gůglu hesla kurz channelingu a uvidíš, kolik lidí to učí a kolik lidí to už umí. A vy tady koukám to neumíte...


Nemám ve zvyku někoho nutit do odpovědí. Jestliže neodpoví, když se zeptám jednou nebo dvakrát na totéž, tak to holt znamená, že mi do toho holt nic není. :lol:
Asi opravdu ten můj smysl pobytu v lidském těle znamená, že jsem tady na rekreaci. :P
Bozi přece nedělají chyby...jinak by za nimi lidi furt nedolézali a něco po nich v jednom kuse nechtěli... :dance:

Někde dokonce píšou, že bozi ve svých nebeských oblastech nemohou pracovat na svém dalším vývoji, oni totiž v nebeských krajinách prý ve vývoji uvíznou a více méně stagnují...proto se pak zrodí jako lidé..... :donknow:

Ty ses Ho ptala a neodpověděl? To bys měla zjištovat důvod toho. Často je to proto, že bys odpověd prostě neunesla. To co píšeš dál jsou pouhé představy ega. Nevíme o světech bohů a božstev nic. Ukazovali mi ho, byl jsem ohromen, ale to se zapamatovat nedá...
Bůh se ti vnucovat nebude, řiká mi právě... ;)
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Základy vadžrajány

Příspěvekod adiuv » pát 04. led 2019 20:31:10

intago píše:to je přece urážka Boha! On ti něco dává a ty na Něj kašleš! Neuvědomuješ si to? Jen Jeho názor je důležitý...


Bůh coby někdo, kdo má důležité názory?

No nazdar :koukam:
Uživatelský avatar
adiuv
 
Příspěvky: 400
Registrován: čtv 01. zář 2011 15:49:54
Poděkoval: 26
Poděkováno: 30-krát v 29 příspěvcích

Re: Základy vadžrajány

Příspěvekod honzam » pát 04. led 2019 20:35:08

intago píše:Píšeš-Bylo to krásné, opojné.... ale není to to, oč bych stála, o extázi nestojím, -ale to je přece urážka Boha! On ti něco dává a ty na Něj kašleš!

Když si představíš, že jsi teď Bůh, uráželo by Tě to?
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Základy vadžrajány

Příspěvekod intago » pát 04. led 2019 20:37:07

adiuv píše:
intago píše:to je přece urážka Boha! On ti něco dává a ty na Něj kašleš! Neuvědomuješ si to? Jen Jeho názor je důležitý...


Bůh coby někdo, kdo má důležité názory?

No nazdar :koukam:

A ne snad? :koukam: Copak není Vševědoucí a Neomylný? Nejsi komunista? :D Názor Boha je ostatně Realita sama ;)
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Základy vadžrajány

Příspěvekod Alaja » pát 04. led 2019 20:39:32

intago píše:Ty ses Ho ptala a neodpověděl? To bys měla zjištovat důvod toho. Často je to proto, že bys odpověd prostě neunesla. To co píšeš dál jsou pouhé představy ega. Nevíme o světech bohů a božstev nic. Ukazovali mi ho, byl jsem ohromen, ale to se zapamatovat nedá...
Bůh se ti vnucovat nebude, řiká mi právě...


To víš, že jsem se ho ptala. :sek:
Myslíš si, že bych se z toho poznání zcvokla? :lol:

Nejspíš bych to zvládla stejně jako ty - nezapamatovala bych si to.. zbyl by jen pocit, že jsem něco věděla, něco poznala - ale bůhví co to vlastně bylo.. :D

Rychlost fungování lidského mozku je u každého jiná. Všimla jsem si toho, když jsem párkrát odezírala čísi telepatickou komunikaci---vizuální - dva někdy tři (ale nevím, zda lidé nebo mimoni) - si vyměňovali vizuální informace takovou rychlostí, že jsem sotva zaregistrovala nějaký ten obrázek - mapy, plány, texty v cizím písmu, fotky...až jsem se divila, že si to mohli zapamatovat... :D
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Základy vadžrajány

Příspěvekod intago » pát 04. led 2019 20:41:00

honzam píše:
intago píše:Píšeš-Bylo to krásné, opojné.... ale není to to, oč bych stála, o extázi nestojím, -ale to je přece urážka Boha! On ti něco dává a ty na Něj kašleš!

Když si představíš, že jsi teď Bůh, uráželo by Tě to?

Nejsme Bohem. Ale popsaný případ je klasické odpírání Vůle Boha. Mě by ani nenapadlo tak reagovat, jen bych Ho volal, kdybych neměl jistotu, že je to On... S úctou přijímám Jeho dary...
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Základy vadžrajány

Příspěvekod intago » pát 04. led 2019 20:44:45

Alaja píše:
intago píše:Ty ses Ho ptala a neodpověděl? To bys měla zjištovat důvod toho. Často je to proto, že bys odpověd prostě neunesla. To co píšeš dál jsou pouhé představy ega. Nevíme o světech bohů a božstev nic. Ukazovali mi ho, byl jsem ohromen, ale to se zapamatovat nedá...
Bůh se ti vnucovat nebude, řiká mi právě...


To víš, že jsem se ho ptala. :sek:
Myslíš si, že bych se z toho poznání zcvokla? :lol:

Nejspíš bych to zvládla stejně jako ty - nezapamatovala bych si to.. zbyl by jen pocit, že jsem něco věděla, něco poznala - ale bůhví co to vlastně bylo.. :D

Rychlost fungování lidského mozku je u každého jiná. Všimla jsem si toho, když jsem párkrát odezírala čísi telepatickou komunikaci---vizuální - dva někdy tři (ale nevím, zda lidé nebo mimoni) - si vyměňovali vizuální informace takovou rychlostí, že jsem sotva zaregistrovala nějaký ten obrázek - mapy, plány, texty v cizím písmu, fotky...až jsem se divila, že si to mohli zapamatovat... :D

Nemysli, že tohle neovládám, mám léta praxe a pár přátel, kteří to dělají se mnou.
Realitu Království božího si zapamatovat ani nelze, ale slova Boha o tvém případě si zapamatuješ snadno... A ta telepatická komunikace byla asi ukázka, jak tě božské oslovuje. A proto mne sem asi poslal. Stále vymýšlí, jak na nás, abychom Ho přijali co nejlépe... Tak vlastně mluvíš v Ním skrze mne... ;)
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Základy vadžrajány

Příspěvekod adiuv » pát 04. led 2019 20:48:07

intago píše:
adiuv píše:
intago píše:to je přece urážka Boha! On ti něco dává a ty na Něj kašleš! Neuvědomuješ si to? Jen Jeho názor je důležitý...


Bůh coby někdo, kdo má důležité názory?

No nazdar :koukam:

A ne snad? :koukam: Copak není Vševědoucí a Neomylný? Nejsi komunista? :D Názor Boha je ostatně Realita sama ;)

Že je to nějaká osobnost, která má Názory, je primitivní náboženská představa.

Člověk, který se s takovou představou ztotožňuje, ještě nechápe, že to, co se nazývá "Bůh", je neomezené, nekonečné, vše-tvořící Bytí a ne nějaká osobnost, která by se vyznačovala Vševědoucností a Neomylností.
Uživatelský avatar
adiuv
 
Příspěvky: 400
Registrován: čtv 01. zář 2011 15:49:54
Poděkoval: 26
Poděkováno: 30-krát v 29 příspěvcích

Re: Základy vadžrajány

Příspěvekod honzam » pát 04. led 2019 20:49:26

intago píše:
honzam píše:
intago píše:Píšeš-Bylo to krásné, opojné.... ale není to to, oč bych stála, o extázi nestojím, -ale to je přece urážka Boha! On ti něco dává a ty na Něj kašleš!

Když si představíš, že jsi teď Bůh, uráželo by Tě to?

Nejsme Bohem. Ale popsaný případ je klasické odpírání Vůle Boha. Mě by ani nenapadlo tak reagovat, jen bych Ho volal, kdybych neměl jistotu, že je to On... S úctou přijímám Jeho dary...

Vždyť píšeš, že to Boha uráží. Jak to víš, když tedy nejsi Bůh?
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Základy vadžrajány

Příspěvekod adiuv » pát 04. led 2019 20:51:58


Nemysli, že tohle neovládám, mám léta praxe a pár přátel, kteří to dělají se mnou.
Realitu Království božího si zapamatovat ani nelze, ale slova Boha o tvém případě si zapamatuješ snadno... A ta telepatická komunikace byla asi ukázka, jak tě božské oslovuje. A proto mne sem asi poslal. Stále vymýšlí, jak na nás, abychom Ho přijali co nejlépe... Tak vlastně mluvíš v Ním skrze mne... ;)


Chanelling zřejmě může být opravdu nebezpečný, když vede až k takové sebestřednosti ega a k jeho povyšování se nad ostatní.
Naposledy upravil adiuv dne pát 04. led 2019 20:53:15, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
adiuv
 
Příspěvky: 400
Registrován: čtv 01. zář 2011 15:49:54
Poděkoval: 26
Poděkováno: 30-krát v 29 příspěvcích

Re: Základy vadžrajány

Příspěvekod intago » pát 04. led 2019 20:52:44

Panuje velký strach z Boha. Vlastně logicky. Mnoho lidí Ho zahlédlo a nejraději by se zahrabali pod zem, když viděli Jeho Velikost. Mě se zas ukazoval pomalu. Léta jsem makal, než se postupně vynořoval. Za to si Ho víc vážím a ani mne nenapadne, že bych strakal hlavu do písku jako jiní. Víte co je Peak experience? Uvidět Boha. Málokdo to vydýchá... https://en.wikipedia.org/wiki/Peak_experience
i na youtube je to
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Základy vadžrajány

Příspěvekod Alaja » pát 04. led 2019 20:53:22

intago píše:Nemysli, že tohle neovládám, mám léta praxe a pár přátel, kteří to dělají se mnou.
Realitu Království božího si zapamatovat ani nelze, ale slova Boha o tvém případě si zapamatuješ snadno... A ta telepatická komunikace byla asi ukázka, jak tě božské oslovuje. A proto mne sem asi poslal. Stále vymýšlí, jak na nás, abychom Ho přijali co nejlépe... Tak vlastně mluvíš v Ním skrze mne...

Na oplátku podobně...poslal tě sem za námi, aby jsi se něčemu přiučil. :hugs:

Tak si třeba mne užij, dokud tu ještě jsem... dokud jsem ještě v lidské podobě. Až umřu (to víš, jsem už stará babka na vejminku a můj odchod se blíží mílovými kroky ), tak si se mnou víc nepopovídáš, znáš přece můj názor na channeling... :D
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Základy vadžrajány

Příspěvekod intago » pát 04. led 2019 20:56:04

adiuv píše:Chanelling zřejmě může být opravdu nebezpečný, když vede až k takové sebestřednosti ega a k jeho povyšování se nad ostatní.

Jak by to mohl být projev ega?? Naopak, zde přijímáš Boha, často říká úplně něco jiného, než si myslíš ty a ty to máš přijmout jako od učitele ve škole. Tedy je to konec ega... A konec omezenosti ega, když přijímáš božskou Dokonalost...
A není ten, kdo přijal Boha, Bohu blíž než ateista? Na to si odpověz sám... :)
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

PředchozíDalší

Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků