Základy vadžrajány

Re: Základy vadžrajány

Příspěvekod intago » sob 05. led 2019 11:58:42

To je přece v mystických zážitcích. Skutečně to tak je. Stvořitel je naší podstatou, vlastně si hraje Sám se Sebou. Prostě část Sebe zablokoval a hodil do projevu a my ted hledáme cestu zpět, ač jsme se o Něj nikdy neoddělili. To ostatně říkál i dr.Tomáš... ač to patrně nikdy nezažil, jak Vacek.
Kdyby ses trochu snažila, mohla bys to zažít taky ;) To je daleko víc než si o tom jen číst...
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Základy vadžrajány

Příspěvekod Alaja » sob 05. led 2019 12:01:26

intago píše:Bible jsou symboly, nic víc. Nasazovat naše omezené představy na Království boží s Jeho dokonalostí je nesmírně hloupé... Víš, jak ten zážitek Třetího nebe popsal apoštol Pavel v listě Korintským?
Nebo si přečti knihu sv.Terezie ježíšovy, ta o tom píše ze zážitků https://magazin.gnosis.cz/sv-terezie-z- ... d-v-nitru/


Když jsou to jen symboly, tak proč se tou Biblí tak oháníš?
:D
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Základy vadžrajány

Příspěvekod intago » sob 05. led 2019 12:05:14

Alaja píše:
intago píše:Bible jsou symboly, nic víc. Nasazovat naše omezené představy na Království boží s Jeho dokonalostí je nesmírně hloupé... Víš, jak ten zážitek Třetího nebe popsal apoštol Pavel v listě Korintským?
Nebo si přečti knihu sv.Terezie ježíšovy, ta o tom píše ze zážitků https://magazin.gnosis.cz/sv-terezie-z- ... d-v-nitru/


Když jsou to jen symboly, tak proč se tou Biblí tak oháníš?
:D

I tak má bible velkou cenu, ale bez mystických zkušeností se v ní nevyznáš. Má odvahu říci, co jiná náboženství tají. Že to vůbec není bez bolesti a hned, jak by všichni chtěli...
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Základy vadžrajány

Příspěvekod Alaja » sob 05. led 2019 12:08:01

intago píše:To je přece v mystických zážitcích. Skutečně to tak je. Stvořitel je naší podstatou, vlastně si hraje Sám se Sebou. Prostě část Sebe zablokoval a hodil do projevu a my ted hledáme cestu zpět, ač jsme se o Něj nikdy neoddělili. To ostatně říkál i dr.Tomáš... ač to patrně nikdy nezažil, jak Vacek.
Kdyby ses trochu snažila, mohla bys to zažít taky ;) To je daleko víc než si o tom jen číst...


Kdepak, p.Vacka já opravdu nemusím...
Kdysi jsem v Praze čirou náhodou zahlédla jak se tvrdé jádro vackovců (mužské) zrovna odtrhávalo od zbytku společnosti Psyché - byla to fakt síla... :lol:

A je zajímavé, že se o tom na netu nepíše.... :lol:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Základy vadžrajány

Příspěvekod intago » sob 05. led 2019 12:12:52

Alaja píše:
intago píše:To je přece v mystických zážitcích. Skutečně to tak je. Stvořitel je naší podstatou, vlastně si hraje Sám se Sebou. Prostě část Sebe zablokoval a hodil do projevu a my ted hledáme cestu zpět, ač jsme se o Něj nikdy neoddělili. To ostatně říkál i dr.Tomáš... ač to patrně nikdy nezažil, jak Vacek.
Kdyby ses trochu snažila, mohla bys to zažít taky ;) To je daleko víc než si o tom jen číst...


Kdepak, p.Vacka já opravdu nemusím...
Kdysi jsem v Praze čirou náhodou zahlédla jak se tvrdé jádro vackovců (mužské) zrovna odtrhávalo od zbytku společnosti Psyché - byla to fakt síla... :lol:

A je zajímavé, že se o tom na netu nepíše.... :lol:

Psyché přece byla skupina Weinfurtera, co zemřel po válce. Před cca 10ti lety Vacka napadali, že v knihách popisuje své nevhodné chování, ale co mi je to toho. Takových, co si na mystiky jen hrají už mám dost... a co jich je...
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Základy vadžrajány

Příspěvekod Alaja » sob 05. led 2019 12:16:46

intago píše:I tak má bible velkou cenu, ale bez mystických zkušeností se v ní nevyznáš. Má odvahu říci, co jiná náboženství tají. Že to vůbec není bez bolesti a hned, jak by všichni chtěli...


Jj, Bibli beru spíš jako dějepisnou knihu.
A jako správný ufolog jsem tam našla pochopitelně i několik zásahů mimozemšťanů ve šlechtění genetických kódů vybrané společnosti. Ježíš patří k těm, co byli počati umělým oplodněním..
A ten Nový Jeruzalém - není nic víc než trochu přerostlá kosmická stanice, hvězdné město....ostatně, Jákub viděl žebřík mířící do nebe a po něm stoupali andělé nahoru a dolů....(i Buddha lezl do jednoho jejich "nebe" po žebříku, kovovém)...
... :lol:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Základy vadžrajány

Příspěvekod Alaja » sob 05. led 2019 12:32:33

Alaja píše:A ten Nový Jeruzalém - není nic víc než trochu přerostlá kosmická stanice, hvězdné město

...a mám vážné podezření, že se vůbec nejedná o Boží království. Třeba tam duše zemřelých křesťanů ještírci dovážejí v kontejnerech a dělají z nich bioroboty pro jejich další výzkumy cizích planet ... :donknow:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Základy vadžrajány

Příspěvekod intago » sob 05. led 2019 12:42:22

Alaja píše:
Alaja píše:A ten Nový Jeruzalém - není nic víc než trochu přerostlá kosmická stanice, hvězdné město

...a mám vážné podezření, že se vůbec nejedná o Boží království. Třeba tam duše zemřelých křesťanů ještírci dovážejí v kontejnerech a dělají z nich bioroboty pro jejich další výzkumy cizích planet ... :donknow:

A což takhle požádat Boha o exkurzi? :) Ujištuji tě, že bys navždy mluvila jinak, jak všichni skuteční mystikové... ;)
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Základy vadžrajány

Příspěvekod Alaja » sob 05. led 2019 12:49:55

intago píše:
Alaja píše:
Alaja píše:A ten Nový Jeruzalém - není nic víc než trochu přerostlá kosmická stanice, hvězdné město

...a mám vážné podezření, že se vůbec nejedná o Boží království. Třeba tam duše zemřelých křesťanů ještírci dovážejí v kontejnerech a dělají z nich bioroboty pro jejich další výzkumy cizích planet ... :donknow:

A což takhle požádat Boha o exkurzi? :) Ujištuji tě, že bys navždy mluvila jinak, jak všichni skuteční mystikové... ;)


:D Nemusím, už mne o tom informovali jiní mystici, prý opravdu v naší sluneční soustavě operuje taková mimozemská stanice. Loví prý dušičky hlavně při hromadných neštěstích na Zemi - zemětřesení, války, tsunami...čím je obětí víc, tím jsou prý spokojenější... :donknow:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Základy vadžrajány

Příspěvekod intago » sob 05. led 2019 14:07:34

:D alajo-já hobvořil o Království božím. Žes měla k obědu ftipnou kaši? :D

Já myslel tohle. Kamarád zážitek vyjádřil klipem https://www.youtube.com/watch?v=VJEWMfndJZs a já textem http://intago.sweb.cz/nejsilnejsi-meditace.htm
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Základy vadžrajány

Příspěvekod Alaja » sob 05. led 2019 15:48:29

intago píše::D alajo-já hobvořil o Království božím. Žes měla k obědu ftipnou kaši? :D


Bohužel nic, zapomněla jsem se i nasnídat... :donknow:
No já psala o tom Království Božím, co ho popisuje Bible. :D

Papež Jan, co před lety zemřel, tak ten skončil v království Božím jenž vypadalo jako rajská zahrada, podobná tropickému pralesu, a to vše ve světlých pastelových barvách...a očekávala ho tam tmavomodrá velmi stará bytost v černém šatu....viděla jsem to jeho očima... :donknow:

Jo a moje vnučka, když byla ještě velmi malá, tak si ve spánku chodila hrát také do jakéhosi božího království - bylo tam jen to bílé mateřské světlo a vnučka si tam v něm z něho vytvořila stejné hračky, s kterými si ten den prvně hrála a které se jí líbily...viděla jsem to jejíma očima....(ve spánku mne držela za ruku - když jsem svou ruku dala z její dlaně pryč, tak ten přenos vnímání okamžitě skončil)

Jeden český kardinál po umření odletěl pryč červeným tunelem...kam to nevím...
Jo a jeden syrský potentát, když byl na něho spáchán atentát, tak bylo vědomí přemístěno do nějakého sálu s velkým bazénem a tam bylo přidáno k těm, co už tam byly..k recyklaci...
Tak si vyber, možností v nebeských krajinách je hodně. Já viděla jen pár ukázek. :lol:
:donknow:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Základy vadžrajány

Příspěvekod intago » sob 05. led 2019 15:58:49

Alaja píše:
intago píše::D alajo-já hobvořil o Království božím. Žes měla k obědu ftipnou kaši? :D


Bohužel nic, zapomněla jsem se i nasnídat... :donknow:
No já psala o tom Království Božím, co ho popisuje Bible. :D

Papež Jan, co před lety zemřel, tak ten skončil v království Božím jenž vypadalo jako rajská zahrada, podobná tropickému pralesu, a to vše ve světlých pastelových barvách...a očekávala ho tam tmavomodrá velmi stará bytost v černém šatu....viděla jsem to jeho očima... :donknow:

Jo a moje vnučka, když byla ještě velmi malá, tak si ve spánku chodila hrát také do jakéhosi božího království - bylo tam jen to bílé mateřské světlo a vnučka si tam v něm z něho vytvořila stejné hračky, s kterými si ten den prvně hrála a které se jí líbily...viděla jsem to jejíma očima....(ve spánku mne držela za ruku - když jsem svou ruku dala z její dlaně pryč, tak ten přenos vnímání okamžitě skončil)

Jeden český kardinál po umření odletěl pryč červeným tunelem...kam to nevím...
Jo a jeden syrský potentát, když byl na něho spáchán atentát, tak bylo vědomí přemístěno do nějakého sálu s velkým bazénem a tam bylo přidáno k těm, co už tam byly..k recyklaci...
Tak si vyber, možností v nebeských krajinách je hodně. Já viděla jen pár ukázek. :lol:
:donknow:


Tak nějak to pleteš. :D Záhrobní světy nemají s Královstvím božím co dělat. Podle Krista i ten nejmenší v Království božím je výš než největší z lidí-Jan Křtitel. Je to zcela abstraktní svět, nic než fraktály tam není. Nic se tam lidskému světu nepodobá.
Vyjádřil jsem ten zážitek takto, viz odkaz výše: Lidský pocit mi téměř zmizel. Cítil jsem nekonečnou energii Ducha nadosobního Boha a nechal se Jím prostoupit. Ta Jeho nekonečná Moc! Věčné JEDNO! Ukazoval mi svou Dokonalost úplně Jiným pohledem než v dřívějších sedmnácti meditacích. Byla by zbabělost to nechtít vidět. Ta dětská hra lidí... Přestal jsem věřit, že existuje nějaká konečná pravda, že takový a takový je vesmír i náš vývoj k dokonalosti. V extrémně naléhavých vizích a pocitech jsem poznal, že je vše Jinak. Je jen božská virtuální Hra!! Vše, co se děje, se nepohybuje "ze sebe", ale je vedeno čímsi zcela Neznámým z míst mimo prostor a čas.

Také mě ohromily kruhy archetypů v Kouli, symbolu Absolutna, Tvář Boha. Úplný Celek Všeho, nekonečné možnosti kombinací! Kruhy byly vytvořeny z útržků dějů pospojovaných ne podle časové návaznosti, ale podle podobnosti např. duality radost - smutek, dobro - zlo, úsilí - odpočinek atd. To, co děje vyvolávalo, bylo na dalších kruzích. Každý archetyp i jejich kombinace byl fraktálem, měl tedy nekonečně složitou vnitřní strukturu. Obsahoval tedy i své opaky a byl spojen se všemi.

Také jsem s ohromením viděl, jak se Realita překlápí jako v kaleidoskopu do úplně Jiné a Jiné, zcela abstraktní struktury. Z času se stal prostor, z něj božský zákon a z něj i zcela nepopsatelný abstraktní archetyp. Ohromila mě i síť světélek. Ta vytváří Vše co Je, všechny obrazy Reality, včetně těchto, zcela odlišných, nám neznámých pohledů na Ni. Dokonalý Procesor hleděl na Svou Hru a současně Jí byl. Znal svou strukturu, bez Stvoření by pro Sebe neexistoval.

S největším ohromením jsem poznal zcela odlidštěné božské matematické základy Stvoření a Jeho řízení. Bolelo mě, když jsem poznal, že moje chápání světa bylo fikcí. Vše je Jinak, ani čas a vývoj není jen lineární, ale jde i po skocích nahoru a dolů.

Dokonalý vnímá Dokonalé, ale to je nutno prožít. Pocit to byl zvláštní, nelze ho popsat, ale rozhodně není nějakým lidským romantizmem. Jedno je jasné, nevíme o Realitě nic, máme pouze mrtvé představy. Vidět Vše provázané mezi sebou, nekonečné světy, kde nic není bez pohybu. Harmonie Dokonalosti mě ohlušila až to bolelo.

Chápal jsem: Jsme Tvořivá síla nevázaná na čas, tvar ani nic jiného a věčně hrajeme tuto božskou Hru, Sami Sebe. Náš malý omezený domácí ráj ega neexistuje. Naše kontinuita života a těla je jen čárka na Stvoření, na nekonečnědimenzionální Kouli, kde se Vše tříští na miliony částí a znovu vzniká ve věčné proměně… Marně jsem přemýšlel, jak se s tím srovnám. Téměř jsem nemohl unést ohromení z Vnitřní Přítomnosti Boha.
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Základy vadžrajány

Příspěvekod intago » sob 05. led 2019 16:01:27

A pak se div, že mystiku nechce nikdo dělat. Je to mooooooc silná káva. Kdepak nějaké řečičky... :koukam:
Ale když projdeš asi dvaceti lety silných procesů, tak se to zklidní. Dostaneš schopnosti, vyšší level. Občas se ti zasteskne po takovýchhle zážitcích. Tenhle není z nejsilnějších. Kámoš měl daleko silnější, třeba Extra Gult. Tedka se chodí na tu žábu Bufo Alvarius. Ta dává takhle silné zážitky, ale jsou velmi krátké, jen 15 minut. Kamarádka měla před několika dny meditaci 11 hodin trvající... :o To umějí zase lysohlávky...
Ale copak lézt na K2 je nějaká pohodička, selanka? Tak proč v mystice lidé selanku hledají?
Naposledy upravil intago dne sob 05. led 2019 16:09:08, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Základy vadžrajány

Příspěvekod Alaja » sob 05. led 2019 16:06:09

:donknow:

Kaleidoskopy barviček jsem vnímala jen ve svých úplných začátcích meditací, ale pak jsem se jim nakonec dokázala vyhnout a už jen vnímat to čiré světlo a sem tam nějakou tu vizi, co se na tom plátně světla Univerza zjevila... :D
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Základy vadžrajány

Příspěvekod intago » sob 05. led 2019 16:10:43

Alaja píše::donknow:

Kaleidoskopy barviček jsem vnímala jen ve svých úplných začátcích meditací, ale pak jsem se jim nakonec dokázala vyhnout a už jen vnímat to čiré světlo a sem tam nějakou tu vizi, co se na tom plátně světla Univerza zjevila... :D

Mě omejou :o Prej dokázala se kaleidostopu vyhnout :koukam: Takhle odmítat Boha, to je přece velký hřích :roll:
Tak proto tě uvrhli do tohoto očistce, předpeklí... Málo sis božského vážila.
Co já bych za to dal, to zas mít jako tenkrát v prosinci 1999, i když jsem to málem nerozdýchal... Nic na světě nemá větší cenu.
Tobě to šlo hned, já si musel schopnosti léta namahavě stavět. V počátku mi nešlo ani kyvadélko :D . Ale pak jsem si toho uměl vážit...
Naposledy upravil intago dne sob 05. led 2019 16:23:47, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Základy vadžrajány

Příspěvekod Alaja » sob 05. led 2019 16:13:13

intago píše:
Alaja píše::donknow:

Kaleidoskopy barviček jsem vnímala jen ve svých úplných začátcích meditací, ale pak jsem se jim nakonec dokázala vyhnout a už jen vnímat to čiré světlo a sem tam nějakou tu vizi, co se na tom plátně světla Univerza zjevila... :D

Mě omejou :o Prej dokázala se kaleidostopu vyhnout :koukam: Takhle odmítat Boha, to je přece velký hřích :roll:


Mýlíš se ty, když odmítáš ono čiré světlo....ten je ten Bůh... :D
PS: a nejsi v tom sám, takových, které takový Bůh nudí, nebo se ho v této podobě bojí, je docela dost... :lol:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Základy vadžrajány

Příspěvekod Alaja » sob 05. led 2019 16:21:23

intago píše:
Alaja píše::donknow:

Kaleidoskopy barviček jsem vnímala jen ve svých úplných začátcích meditací, ale pak jsem se jim nakonec dokázala vyhnout a už jen vnímat to čiré světlo a sem tam nějakou tu vizi, co se na tom plátně světla Univerza zjevila... :D

Mě omejou :o Prej dokázala se kaleidostopu vyhnout :koukam: Takhle odmítat Boha, to je přece velký hřích :roll:
Tak proto tě uvrhli do tohoto očistce, předpeklí... Málo sis božského vážila.
Co já bych za to dal, to zas mít jako tenkrát v prosinci 1999, i když jsem to málem nerozdýchal... Nic na světě nemá větší cenu


V prosinci 99 kdosi někde ve vesmíru budoval nějakou další vesmírnou stanici, plechovou, obrovskou, s okýnky.... :lol:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Základy vadžrajány

Příspěvekod intago » sob 05. led 2019 16:41:23

Alaja píše:
intago píše:
Alaja píše::donknow:

Kaleidoskopy barviček jsem vnímala jen ve svých úplných začátcích meditací, ale pak jsem se jim nakonec dokázala vyhnout a už jen vnímat to čiré světlo a sem tam nějakou tu vizi, co se na tom plátně světla Univerza zjevila... :D

Mě omejou :o Prej dokázala se kaleidostopu vyhnout :koukam: Takhle odmítat Boha, to je přece velký hřích :roll:


Mýlíš se ty, když odmítáš ono čiré světlo....ten je ten Bůh... :D
PS: a nejsi v tom sám, takových, které takový Bůh nudí, nebo se ho v této podobě bojí, je docela dost... :lol:

Vím, že je za tím On, ale zablokovaný. Jak by se mohl někdo toho klidného světla bát? Zjevně by tě Bůh raději učil něco jiného, ale ty to nechceš přijmout. Což se Ho optat na jeho vůli s tebou? ;)
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Základy vadžrajány

Příspěvekod intago » sob 05. led 2019 16:45:42

Alaja píše:
intago píše:
Alaja píše::donknow:

Kaleidoskopy barviček jsem vnímala jen ve svých úplných začátcích meditací, ale pak jsem se jim nakonec dokázala vyhnout a už jen vnímat to čiré světlo a sem tam nějakou tu vizi, co se na tom plátně světla Univerza zjevila... :D

Mě omejou :o Prej dokázala se kaleidostopu vyhnout :koukam: Takhle odmítat Boha, to je přece velký hřích :roll:
Tak proto tě uvrhli do tohoto očistce, předpeklí... Málo sis božského vážila.
Co já bych za to dal, to zas mít jako tenkrát v prosinci 1999, i když jsem to málem nerozdýchal... Nic na světě nemá větší cenu


V prosinci 99 kdosi někde ve vesmíru budoval nějakou další vesmírnou stanici, plechovou, obrovskou, s okýnky.... :lol:

Kdež, tos špatně pochopila... Zde se mi ukázal jaký je v Úplnosti. Mimochodem, právě pro tohle se padá na kolena a spínají se ruce... Nohy tě odmítají nosit, tak se roztřesou... pod náporem Jeho Velikosti.
A tato meditace završila rok a půl dlouhou sérii 18ti meditací. Pak nabraly úplně jiný obrat, ale to je složité na vysvětlení a ještě víc na pochopení... :)
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Základy vadžrajány

Příspěvekod Alaja » sob 05. led 2019 16:46:51

intago píše:Vím, že je za tím On, ale zablokovaný. Jak by se mohl někdo toho klidného světla bát? Zjevně by tě Bůh raději učil něco jiného, ale ty to nechceš přijmout. Což se Ho optat na jeho vůli s tebou?

Vůbec mne tu nečteš, nebo si to přečtené už nepamatuješ... :lol:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

PředchozíDalší

Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků

cron