Inflace ega

Re: Inflace ega

Příspěvekod honzam » sob 05. led 2019 21:56:55

intago píše:
honzam píše:
intago píše:nemám povoleno dělat zázraky jako Kulaginová viz https://www.youtube.com/watch?v=4ldihJzEQeg ani https://www.youtube.com/watch?v=khw6ClgARL8
Sám mi občas něco sám ukáže, už se nedivím ničemu. O budoucnosti mi taky občas řekne, ale jen to, co sám chce... :)

Tak alespoň něco o té budoucnosti, co bychom si mohli do budoucna ověřit. Nějaké malé proroctví.

Pochop konečně, to mystik nesmí. Veřejně jsou na to určeni jasnovidci. Tam běž. My pracujeme jen pro vlastní potřebu nebo pro nejbližší...

My už jsme taky Tví bližní a rádi bychom skrze Tebe poznali Boha a jeho nadlidskou moc.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Inflace ega

Příspěvekod Trini » sob 05. led 2019 21:59:31

intago píše:
Trini píše:To mě nepřekvapuje.
Dostáváš dobré informace, ale tvoje poblázněná mysl z nich dělá hrozné hovadiny. Ale za to nemůžeš, nebot je to v programu. ;)


Jak na to přišel? Tohle má být odborná debata o mystice a už dávno není! Neustále mne Bůh opravuje, to je snad u Učitelů normální. Ale kdo channeling neumí, nemá do toho co kecat.
Kritizuji snad franštinářku, když nedám jedinou francouzskou větu dohromady?? :o Nauč se to nebo mlč.


Ted už jsi opravdu trapnej. Nic jsi nepochopil a jen se hloupě vytahuješ. Chudák tvůj informátor, že se mu nepodařilo získat někoho lepšího. :roll:
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Inflace ega

Příspěvekod adiuv » sob 05. led 2019 22:26:14

intago píše:Vlastně mám takové malé osvícení, moc lepší výsledky na Zemi tu ani nelze dosáhnout...

dostal jsem se do mystické pozice mezi světem lidí a bohů. No a v příštím životě mne pošle do vyšší civilizace...


To není pouhá inflace ega, ale přímo superinflace superega.

:koukam: :koukam: :koukam:
Uživatelský avatar
adiuv
 
Příspěvky: 400
Registrován: čtv 01. zář 2011 15:49:54
Poděkoval: 26
Poděkováno: 30-krát v 29 příspěvcích

Re: Inflace ega

Příspěvekod intago » sob 05. led 2019 23:03:24

adiuv píše:
intago píše:Vlastně mám takové malé osvícení, moc lepší výsledky na Zemi tu ani nelze dosáhnout...

dostal jsem se do mystické pozice mezi světem lidí a bohů. No a v příštím životě mne pošle do vyšší civilizace...


To není pouhá inflace ega, ale přímo superinflace superega.

:koukam: :koukam: :koukam:

Pletete si pojmy s dojmy. Je to přesně obráceně... :D
Ego je nepřijímání Boha a to jste vy. Kdo Ho přijímá a prožívá,jako svou neoddělitelnou součást, ego nemá. To je definice. To je mystika. No, mějte se tady, čau...
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Inflace ega

Příspěvekod honzam » sob 05. led 2019 23:08:22

intago píše:Pletete si pojmy s dojmy. Je to přesně obráceně... :D
Ego je nepřijímání Boha a to jste vy. Kdo Ho přijímá a prožívá,jako svou neoddělitelnou součást, ego nemá. To je definice. To je mystika. No, mějte se tady, čau...

Kdyby Bůh byl Tvá část, Ty sám bys byl Nadbožsky Mocný SuperBůh.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Inflace ega

Příspěvekod intago » sob 05. led 2019 23:15:26

honzam píše:
intago píše:Pletete si pojmy s dojmy. Je to přesně obráceně... :D
Ego je nepřijímání Boha a to jste vy. Kdo Ho přijímá a prožívá,jako svou neoddělitelnou součást, ego nemá. To je definice. To je mystika. No, mějte se tady, čau...

Kdyby Bůh byl Tvá část, Ty sám bys byl Nadbožsky Mocný SuperBůh.


To je základní nepochopení situace. Bůh vzal ČÁST Sebe, stahnul ji inteligenci z nekonečna k nule a vrhnul do světa dějů aby hledala cestu zpět. To je to Sebepoznání, cesta zpět k Bohu... To je Jeho gamesa...
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Inflace ega

Příspěvekod honzam » sob 05. led 2019 23:18:22

intago píše:Bůh vzal ČÁST Sebe, stahnul ji inteligenci z nekonečna k nule a vrhnul do světa dějů aby hledala cestu zpět. To je to Sebepoznání, cesta zpět k Bohu... To je Jeho gamesa...

To znám, to je Člověče nezlob se.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Inflace ega

Příspěvekod honzam » sob 05. led 2019 23:21:03

Z deskových her mám nejraději go.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Inflace ega

Příspěvekod honzam » sob 05. led 2019 23:38:36

Já jsem nehmotná interdimenzionální matka se spoustou křídel připoutaná k lidskému tělu a prožívám Tě jako své vlastní hadí dítě. Tak to mám pořád.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Inflace ega

Příspěvekod Alaja » sob 05. led 2019 23:44:07

honzam píše:Z deskových her mám nejraději go.


Buch také není k zahození...no, ještě jsem ho nehrála, jen jsem o něm četla... :lol:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Inflace ega

Příspěvekod intago » sob 05. led 2019 23:45:22

Hmm, píšeš to nějak podivně, Bůh se na to kouká nějak takhle :-( nelíbí se mu to slovo hadí... Jsem Jeho dítětem, ale ne hadím...
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Inflace ega

Příspěvekod adiuv » sob 05. led 2019 23:49:54

intago píše:
adiuv píše:
intago píše:Vlastně mám takové malé osvícení, moc lepší výsledky na Zemi tu ani nelze dosáhnout...

dostal jsem se do mystické pozice mezi světem lidí a bohů. No a v příštím životě mne pošle do vyšší civilizace...


To není pouhá inflace ega, ale přímo superinflace superega.

:koukam: :koukam: :koukam:

Pletete si pojmy s dojmy. Je to přesně obráceně... :D
Ego je nepřijímání Boha a to jste vy. Kdo Ho přijímá a prožívá,jako svou neoddělitelnou součást, ego nemá. To je definice.

To je omyl.

Kdo je ten "někdo", kdo Ho přijímá a prožívá jako svou neoddělitelnou součást???

Kdo jiný než samostatně existující ego. Jen něco odlišného od Boha může Boha přijímat a dokonce Ho považovat za SVOU neoddělitelnou součást.


Bůh není NĚČÍ součástí, je to právě naopak.

Iluzorně existující ego je ve skutečnosti součástí, aspektem Boha.
Uživatelský avatar
adiuv
 
Příspěvky: 400
Registrován: čtv 01. zář 2011 15:49:54
Poděkoval: 26
Poděkováno: 30-krát v 29 příspěvcích

Re: Inflace ega

Příspěvekod intago » sob 05. led 2019 23:53:33

jo, vždyt píšu, že ego stvořil Bůh a ne obráceně. Jde to o filozofickou Jednotu protikladů, jsme i nejsme Bohem, jsme i nejsme egem, obé platí, obě polohy je třeba pochopit
Zrovna tak existujeme i neexistujeme současně. Zdánlivý je skutečný, symbol je realita a realita symbolem...
Naposledy upravil intago dne sob 05. led 2019 23:56:02, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Inflace ega

Příspěvekod honzam » sob 05. led 2019 23:54:41

intago píše:Hmm, píšeš to nějak podivně, Bůh se na to kouká nějak takhle :-( nelíbí se mu to slovo hadí... Jsem Jeho dítětem, ale ne hadím...

Ve zkratce moje zkušenost říká, že bytosti inkarnované jako lidé a jim stavbou těla podobná zvířata mají ještě další neviditelné tělo, které tvoří dva hadi samička a samec. Oba hadi společně putují inkarnacemi, dokud se jednou nespojí. Tihle hadi se i společně rodí z nehmotných bytostí, které jsou jako včelí královny a stále rodí děti ve velkém množství. Takovou bytostí jsem i já. Všechny lidi a zvířata vnímám stejně jako své vlastní děti, které jsem nosila a porodila.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Inflace ega

Příspěvekod honzam » sob 05. led 2019 23:56:13

intago píše:jo, vždyt píšu, že ego stvořil Bůh a ne obráceně. Jde to o filozofickou Jednotu protikladů, jsme i nejsme Bohem, jsme i nejsme egem, obé platí, obě polohy je třeba pochopit

Oba hadi by měli být egem rozděleným na dva. Jsou kopií svých hadích okřídlených rodičů.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Inflace ega

Příspěvekod intago » ned 06. led 2019 0:00:46

honzam píše:
intago píše:Hmm, píšeš to nějak podivně, Bůh se na to kouká nějak takhle :-( nelíbí se mu to slovo hadí... Jsem Jeho dítětem, ale ne hadím...

Ve zkratce moje zkušenost říká, že bytosti inkarnované jako lidé a jim stavbou těla podobná zvířata mají ještě další neviditelné tělo, které tvoří dva hadi samička a samec. Oba hadi společně putují inkarnacemi, dokud se jednou nespojí. Tihle hadi se i společně rodí z nehmotných bytostí, které jsou jako včelí královny a stále rodí děti ve velkém množství. Takovou bytostí jsem i já. Všechny lidi a zvířata vnímám stejně jako své vlastní děti, které jsem nosila a porodila.

Ale proč zrovna hadi? To nemá logiku. Stejně jsou to všecko jen jednoduché pro nás srozumitelné symboly. Mě to říká jinak, žádný dva, ale spolek, který protéká inkarnacemi, vypůjčuje si z osttaních, něco dává k ledu. Tedy nerodíme se jako kopie, ale jako směska nás... Nejsme tedy jiní, ani stejní...
To hlavní jsou kořenové archetypy, ty nás definují totálně. Vlastně jsme jejich stělesněním, ničím jiným...
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Inflace ega

Příspěvekod adiuv » ned 06. led 2019 0:01:08

intago píše:jo, vždyt píšu, že ego stvořil Bůh a ne obráceně. Jde to o filozofickou Jednotu protikladů, jsme i nejsme Bohem, jsme i nejsme egem, obé platí, obě polohy je třeba pochopit

Není to jednota protikladů, protože ty platí jen v iluzorní dualitě.

Když ego prohlašuje, že Ho přijímá a prožívá jako svou neoddělitelnou součást, je to jako když vlna oceánu považuje oceán za svou součást a prožívá oceán jako svou součást.

Což je nesmysl.
Uživatelský avatar
adiuv
 
Příspěvky: 400
Registrován: čtv 01. zář 2011 15:49:54
Poděkoval: 26
Poděkováno: 30-krát v 29 příspěvcích

Re: Inflace ega

Příspěvekod honzam » ned 06. led 2019 0:09:42

intago píše:Ale proč zrovna hadi? To nemá logiku. Stejně jsou to všecko jen jednoduché pro nás srozumitelné symboly. Mě to říká jinak, žádný dva, ale spolek, který protéká inkarnacemi, vypůjčuje si z osttaních, něco dává k ledu. Tedy nerodíme se jako kopie, ale jako směska nás... Nejsme tedy jiní, ani stejní...
To hlavní jsou kořenové archetypy, ty nás definují totálně. Vlastně jsme jejich stělesněním, ničím jiným...

Protože lidé a zvířata mají páteř. Pro mě to nejsou symboly. Jsou to trvalejší formy než fyzická těla. Pro představu ego-rodič s dětmi:

wandjina-domorodec.jpeg
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Inflace ega

Příspěvekod intago » ned 06. led 2019 9:11:21

adiuv píše:
intago píše:jo, vždyt píšu, že ego stvořil Bůh a ne obráceně. Jde to o filozofickou Jednotu protikladů, jsme i nejsme Bohem, jsme i nejsme egem, obé platí, obě polohy je třeba pochopit

Není to jednota protikladů, protože ty platí jen v iluzorní dualitě.

Když ego prohlašuje, že Ho přijímá a prožívá jako svou neoddělitelnou součást, je to jako když vlna oceánu považuje oceán za svou součást a prožívá oceán jako svou součást.

Což je nesmysl.


Kdepk, není, to je ta gamesa přece, v ní jde o to na to přijít, na ten rébus, ale už se o tom nechci bavit stále dokola... Prostě jednota protikladů
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Inflace ega

Příspěvekod adiuv » ned 06. led 2019 9:24:58

intago píše:
adiuv píše:
intago píše:jo, vždyt píšu, že ego stvořil Bůh a ne obráceně. Jde to o filozofickou Jednotu protikladů, jsme i nejsme Bohem, jsme i nejsme egem, obé platí, obě polohy je třeba pochopit

Není to jednota protikladů, protože ty platí jen v iluzorní dualitě.

Když ego prohlašuje, že Ho přijímá a prožívá jako svou neoddělitelnou součást, je to jako když vlna oceánu považuje oceán za svou součást a prožívá oceán jako svou součást.

Což je nesmysl.


Kdepk, není, to je ta gamesa přece, v ní jde o to na to přijít, na ten rébus, ale už se o tom nechci bavit stále dokola... Prostě jednota protikladů

Dokud ego lpí na svých dualitních představách a na své potřebě luštit jako rébus to co platí jen v iluzorní dualitě, nemá zřejmě smysl mu to vymlouvat.

:ahoj2:
Uživatelský avatar
adiuv
 
Příspěvky: 400
Registrován: čtv 01. zář 2011 15:49:54
Poděkoval: 26
Poděkováno: 30-krát v 29 příspěvcích

PředchozíDalší

Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků