Inflace ega

Re: Inflace ega

Příspěvekod intago » ned 06. led 2019 9:43:47

Šmarjá,ale mysli si co chceš
Mě to Bůh vysvětluje jinak. Bůh Stvořitel vymyslel tuhle Gamesu, aby si mohl hrát jak zvnějšku jako Programátor, tak i zvnitřku jako já či ty. No a jako učící se systém, jesli znáš AI, se posunujeme k Němu. Zavísí to na zákonech vývoje, které vymyslel zas jen On...
A Gamesa stále jede, vit ten Charvát o Matrixu, protože ta cesta k Němu je v podstatě věčná... A než dosáhneme nekonečné inteligence, jakou má, uběhne celá věčnost :)
Ergo kladívko, vždy tedy oddělenost bude, nikdy nebudeme jako On, vlna se oceánem stane až v nekonečnu... ;)
Nejde tedy o nějaké lpění či nelpění. Ta dualita je Bohem vytvořena a v podstatě je věčná. A my ji nemáme šanci zrušit...
Od jisté úrovně prý ale lze zařídit, aby se oddělenost rozplynula, ale to je stejně hodně daleko... Je to v nirvanickém světě, to je sedmá úroven, ale my jsme zatím jen 3,5-4, jak kdo... ;)
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Inflace ega

Příspěvekod Trini » ned 06. led 2019 10:08:28

intago píše:Šmarjá, :koukam: vždyt je to jinak. Bůh Stvořitel vymyslel tuhle Gamesu, aby si mohl hrát jak zvnějšku jako Programátor, tak i zvnitřku jako já či ty. No a jako učící se systém, jesli znáš AI, se posunujeme k Němu. Zavísí to na zákonech vývoje, které vymyslel zas jen On...
A Gamesa stále jede, vit ten Charvát o Matrixu, protože ta cesta k Němu je v podstatě věčná... A než dosáhneme nekonečné inteligence, jakou má, uběhne celá věčnost :)
Ergo kladívko, vždy tedy oddělenost bude, nikdy nebudeme jako On, vlna se oceánem stane až v nekonečnu... ;)
Nejde tedy o nějaké lpění či nelpění. Ta dualita je Bohem vytvořena a v podstatě je věčná. A my ji nemáme šanci zrušit...
Od jisté úrovně prý ale lze zařídit, aby se oddělenost rozplynula, ale to je stejně hodně daleko... Je to v nirvanickém světě, to je sedmá úroven, ale my jsme zatím jen 3,5-4, jak kdo...



Jo, touhle cestou, kterou jdeš, dosáhneš skutečné Poznání v nekonečnu - tedy nikdy. To ti fakt nezávidím.

Naštěstí byli (a snad i jsou) opravdoví duchovní velikáni, kteří Poznání dosáhli. Z nich vnímám klid, mír, moudrost a lásku. Tedy to, co tobě zcela chybí. V mých očích nejsi v žádném případě hoden následování. Ale to si každý musí rozhodnout sám.

Mimochodem: Vlna je stále oceánem - i když si toho nemusí být vědoma.
:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Inflace ega

Příspěvekod intago » ned 06. led 2019 11:08:03

1. To se nedá nic dělat, to je Gamesa Boha. A proč ji bereš tragicky? Vždyt je krásná. Vlastně když skončí jedna gamesa, musí začít další a jiná...
Jak jsem navštívil světy bohů a hlavně božstev, to jsou tak úžasné světy... :koukam: Proti nim jsme tu jak myši v lahvi od octa :roll:
Vážně nás čekají světlé zítřky, jen se tu v tomhle předpeklí moc nezdržovat...

2. Pochybuju velmi, že tu někdo někdy měl úplné Poznání. Podle mne to ani nejde, ale lid to chce slyšet... Jakoby se pes dal vycvičit, že by byl jako člověk :D nelze to

3.Jistě, ale i když víme, že jsme oceánem, stejně nám to moc nepomůže. Stejně zůstaneme omezeni vším ;)
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Inflace ega

Příspěvekod Trini » ned 06. led 2019 15:20:04

intago píše:
3.Jistě, ale i když víme, že jsme oceánem, stejně nám to moc nepomůže. Stejně zůstaneme omezeni vším ;)


To máš holt smůlu, že to tak vnímáš.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Inflace ega

Příspěvekod intago » ned 06. led 2019 16:14:08

Trini píše:
intago píše:
3.Jistě, ale i když víme, že jsme oceánem, stejně nám to moc nepomůže. Stejně zůstaneme omezeni vším ;)


To máš holt smůlu, že to tak vnímáš.


Neberu to jako smůlu, tak to prostě je :) Máme prostor jít Nahoru... o tu Cestu jde... Hrajeme si sami se sebou...
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Inflace ega

Příspěvekod Trini » ned 06. led 2019 16:43:26

intago píše:
Trini píše:
intago píše:
3.Jistě, ale i když víme, že jsme oceánem, stejně nám to moc nepomůže. Stejně zůstaneme omezeni vším ;)


To máš holt smůlu, že to tak vnímáš.


Neberu to jako smůlu, tak to prostě je :) Máme prostor jít Nahoru... o tu Cestu jde... Hrajeme si sami se sebou...


Ty holt hraješ hru, v které se cítíš být omezený. Já ne. Ale když tě to baví...
:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Inflace ega

Příspěvekod intago » ned 06. led 2019 17:09:28

Copak máš atributy Boha? Copak jsi Vševědoucí, Všudypřítomná a Neomylná? Jestli jo, tak se ti musím poklonit... :koukam:
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Inflace ega

Příspěvekod Alaja » ned 06. led 2019 17:55:06

intago píše:Copak máš atributy Boha? Copak jsi Vševědoucí, Všudypřítomná a Neomylná? Jestli jo, tak se ti musím poklonit... :koukam:


Hmm, k ránu mi domů na chvíli vlezl nějaký vortex - nemá s tím někdo z vás něco společného? :lol:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Inflace ega

Příspěvekod intago » ned 06. led 2019 18:11:44

Alaja píše:
intago píše:Copak máš atributy Boha? Copak jsi Vševědoucí, Všudypřítomná a Neomylná? Jestli jo, tak se ti musím poklonit... :koukam:


Hmm, k ránu mi domů na chvíli vlezl nějaký vortex - nemá s tím někdo z vás něco společného? :lol:

A jak se to projevovalo? Třeba tě chce Bůh přivést k větší aktivitě. Na to má spoustu softvéru :D
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Inflace ega

Příspěvekod Alaja » ned 06. led 2019 18:20:15

intago píše:
Alaja píše:
intago píše:Copak máš atributy Boha? Copak jsi Vševědoucí, Všudypřítomná a Neomylná? Jestli jo, tak se ti musím poklonit... :koukam:


Hmm, k ránu mi domů na chvíli vlezl nějaký vortex - nemá s tím někdo z vás něco společného? :lol:

A jak se to projevovalo? Třeba tě chce Bůh přivést k větší aktivitě. Na to má spoustu softvéru :D


Houbelec, nikam mne vodit už nemíní, to vím zcela určitě. :meditace:

Vortex...vír...mentálně vnímáno...asi tak metr v průměru, pomalu se otáčel, převalovalo se to v něm, pulsovalo... prostě vortex... :lol: .

Jestli to nebyl nikdo z vás, tak to nejspíš byl ten zubatý smrťák s kosou... :donknow:

:dance:

PS: něco jako teleportační brána, neohraničený kruh visící kolmo k zemi, asi tak metr nad podlahou... viděla jsem to prvně a tak mne zajímá, co to je, proč to je..kdo se sem ke mě dobýval... :lol:
Naposledy upravil Alaja dne ned 06. led 2019 19:02:26, celkově upraveno 1
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Inflace ega

Příspěvekod Trini » ned 06. led 2019 18:33:26

intago píše:Copak máš atributy Boha? Copak jsi Vševědoucí, Všudypřítomná a Neomylná? Jestli jo, tak se ti musím poklonit... :koukam:


S tou hrou na boha/bohy nevzniká identifikace. Prostě se to pozoruje - když právě běží na programu, tak holt běží, když ne, tak ne. Hlavně že neběží program touhy člověka být jako nějaký bůh ;) - jako to máš třeba ty. :roll:
Tebe prostě fascinujou věci, které mne nikdy nefascinovaly. Jo, kdyby tě nějaký bůh mávnutím proutku proměnil ve vyrovnaného, moudrého, láskyplného člověka (bytost) - tak to bych považovala za zázrak. Ale takové zázraky neexistují. Tvořit univerza a zase je bourat - asi jsem přišla odněkud, kde je to běžné. Jinak by mě to přece ohromovalo jako tebe. :)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Inflace ega

Příspěvekod intago » ned 06. led 2019 19:21:16

A jak se to projevovalo? Třeba tě chce Bůh přivést k větší aktivitě. Na to má spoustu softvéru :D[/quote]

Houbelec, nikam mne vodit už nemíní, to vím zcela určitě. :meditace:

Vortex...vír...mentálně vnímáno...asi tak metr v průměru, pomalu se otáčel, převalovalo se to v něm, pulsovalo... prostě vortex... :lol: .

Jestli to nebyl nikdo z vás, tak to nejspíš byl ten zubatý smrťák s kosou... :donknow:

:dance:

PS: něco jako teleportační brána, neohraničený kruh visící kolmo k zemi, asi tak metr nad podlahou... viděla jsem to prvně a tak mne zajímá, co to je, proč to je..kdo se sem ke mě dobýval... :lol:[/quote]
Je zcela vyloučeno, že by o tebe neměl Bůh zájem, když máš mystické zkušenosti :D Na to Ho znám až moc dobře
A s tím vortexem, okamžitě , kdyby se to stalo mě, by letěla otázka o vysvětlení k Bohu a v další vteřině by přiletěla odpověd. To je ten channeling ;)
Praktické, že? tak to udělej taky...
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Inflace ega

Příspěvekod intago » ned 06. led 2019 19:24:36

Trini píše:
intago píše:Copak máš atributy Boha? Copak jsi Vševědoucí, Všudypřítomná a Neomylná? Jestli jo, tak se ti musím poklonit... :koukam:


S tou hrou na boha/bohy nevzniká identifikace. Prostě se to pozoruje - když právě běží na programu, tak holt běží, když ne, tak ne. Hlavně že neběží program touhy člověka být jako nějaký bůh ;) - jako to máš třeba ty. :roll:
Tebe prostě fascinujou věci, které mne nikdy nefascinovaly. Jo, kdyby tě nějaký bůh mávnutím proutku proměnil ve vyrovnaného, moudrého, láskyplného člověka (bytost) - tak to bych považovala za zázrak. Ale takové zázraky neexistují. Tvořit univerza a zase je bourat - asi jsem přišla odněkud, kde je to běžné. Jinak by mě to přece ohromovalo jako tebe. :)


Máš to popletené, třeba tohle-Hlavně že neběží program touhy člověka být jako nějaký bůh Já se tu namáhám vysvětlit a vy si to vysvětlujete po svém, prostě mě nacpete do najaké hloupé šablony :roll:
Víš, co vůbec je mystika? Duchovní vývoj, ale efektivní
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Inflace ega

Příspěvekod Alaja » ned 06. led 2019 19:48:23

intago píše:Je zcela vyloučeno, že by o tebe neměl Bůh zájem, když máš mystické zkušenosti :D Na to Ho znám až moc dobře
A s tím vortexem, okamžitě , kdyby se to stalo mě, by letěla otázka o vysvětlení k Bohu a v další vteřině by přiletěla odpověd. To je ten channeling ;)
Praktické, že? tak to udělej taky...


Fakt?
Alespoň že to nebyl nikdo z vás osobně. :lol:
Příště totiž tu bránu, kdybych ji tu znovu načapala, okamžitě násilně odstraním. :sek:
Nezvané návštěvy jsem tu před časem zakázala a ten vortex mezi nezvané návštěvy fakt patří. Poletí hezky rychle zpátky ke svému autorovi.... :lol:

:meditace:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Inflace ega

Příspěvekod intago » ned 06. led 2019 19:55:57

Alaja píše:
intago píše:Je zcela vyloučeno, že by o tebe neměl Bůh zájem, když máš mystické zkušenosti :D Na to Ho znám až moc dobře
A s tím vortexem, okamžitě , kdyby se to stalo mě, by letěla otázka o vysvětlení k Bohu a v další vteřině by přiletěla odpověd. To je ten channeling ;)
Praktické, že? tak to udělej taky...


Fakt?
Alespoň že to nebyl nikdo z vás osobně. :lol:
Příště totiž tu bránu, kdybych ji tu znovu načapala, okamžitě násilně odstraním. :sek:
Nezvané návštěvy jsem tu před časem zakázala a ten vortex mezi nezvané návštěvy fakt patří. Poletí hezky rychle zpátky ke svému autorovi.... :lol:

:meditace:

Ty máš starosti... :D Mě božské od takových útoků hlídá a mám klid...
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Inflace ega

Příspěvekod Alaja » ned 06. led 2019 20:02:54

intago píše:Ty máš starosti... Mě božské od takových útoků hlídá a mám klid...


Starosti? Hele, objevilo se to prvně dnes ráno.....a po chvíli to zmizelo, když si všimlo, že jsem si ho všimla...což je opravdu podezřelé.... :lol:

Nikdy dřív se mi nic takového neukázalo, až nyní... možná to patří k tobě....? :donknow:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Inflace ega

Příspěvekod intago » ned 06. led 2019 20:10:56

Alaja píše:
intago píše:Ty máš starosti... Mě božské od takových útoků hlídá a mám klid...


Starosti? Hele, objevilo se to prvně dnes ráno.....a po chvíli to zmizelo, když si všimlo, že jsem si ho všimla...což je opravdu podezřelé.... :lol:

Nikdy dřív se mi nic takového neukázalo, až nyní... možná to patří k tobě....? :donknow:

Odkdy mystikové používají magii?? S mágy vůbec nejsem kamarád. :|
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Inflace ega

Příspěvekod Trini » ned 06. led 2019 20:16:26

intago píše:
Trini píše:
intago píše:Copak máš atributy Boha? Copak jsi Vševědoucí, Všudypřítomná a Neomylná? Jestli jo, tak se ti musím poklonit... :koukam:


S tou hrou na boha/bohy nevzniká identifikace. Prostě se to pozoruje - když právě běží na programu, tak holt běží, když ne, tak ne. Hlavně že neběží program touhy člověka být jako nějaký bůh ;) - jako to máš třeba ty. :roll:
Tebe prostě fascinujou věci, které mne nikdy nefascinovaly. Jo, kdyby tě nějaký bůh mávnutím proutku proměnil ve vyrovnaného, moudrého, láskyplného člověka (bytost) - tak to bych považovala za zázrak. Ale takové zázraky neexistují. Tvořit univerza a zase je bourat - asi jsem přišla odněkud, kde je to běžné. Jinak by mě to přece ohromovalo jako tebe. :)


Máš to popletené, třeba tohle-Hlavně že neběží program touhy člověka být jako nějaký bůh Já se tu namáhám vysvětlit a vy si to vysvětlujete po svém, prostě mě nacpete do najaké hloupé šablony :roll:
Víš, co vůbec je mystika? Duchovní vývoj, ale efektivní


Ty si potrpíš na efekty, to je fakt, ale s duchovním vývojem to nemá nic společného. Za takové skoky, které nejsou vyrovnávány vnitřní prací na sobě, se platí stejně velkými pády. Čím větší nevyrovnaný skok, tím hlubší pád.
V podstatě naplnuješ program "Tudy cesta nevede". Takže to má také svůj účel a smysl.
:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Inflace ega

Příspěvekod Alaja » ned 06. led 2019 20:25:36

intago píše:
Alaja píše:
intago píše:Ty máš starosti... Mě božské od takových útoků hlídá a mám klid...


Starosti? Hele, objevilo se to prvně dnes ráno.....a po chvíli to zmizelo, když si všimlo, že jsem si ho všimla...což je opravdu podezřelé.... :lol:

Nikdy dřív se mi nic takového neukázalo, až nyní... možná to patří k tobě....? :donknow:

Odkdy mystikové používají magii?? S mágy vůbec nejsem kamarád. :|


A fakt jsi jenom mystik? :lol:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Inflace ega

Příspěvekod intago » ned 06. led 2019 20:38:18

ní[/quote]

Ty si potrpíš na efekty, to je fakt, ale s duchovním vývojem to nemá nic společného. Za takové skoky, které nejsou vyrovnávány vnitřní prací na sobě, se platí stejně velkými pády. Čím větší nevyrovnaný skok, tím hlubší pád.
V podstatě naplnuješ program "Tudy cesta nevede". Takže to má také svůj účel a smysl.
:)[/quote]
Jak to můžeš vědět?? Jsi snad Bůh? Tyhle řeči mne překvapují, jak se lidé dělají Vševědoucími a posuzují konání Boha. Vždyt ON mi ty stavy dává, stále mne vede. Stejně jako jiné skutečné mystiky.
Já žasnu nad vaší odvahou hodnotit druhé :koukam:
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

PředchozíDalší

Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 30 návštevníků

cron