Smrt

Smrt

Příspěvekod Alaja » ned 13. led 2019 13:26:06

Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Smrt

Příspěvekod Alaja » ned 13. led 2019 13:57:31

Z poradny:
Re: Kálí

vostal petr » ned 13. led 2019 13:34:51


Smrt je bleděmodrá....



Díky za informaci,

mně furt bylo divný, proč ta "moje brambora" byla modrá, a ona byla mrtvá,

jsem tedy asi taky mrvej,

a tady jen straší pozůstatky mého ega,

proto jsem takovej "démon" co se živí vaší pozorností kterou mně věnujete....


:D

Ty máš "bramboru" bleděmodrou? Jo, také se mi párkrát zjevila v modrém. Světle i tmavě modrá...ale znám ji nejen bezbarvou, ale i v různých dalších barvách. Ty to máš holt jak ti indáci, ti ji také preferují v modrém spektru.

Kdysi, při té mé jediné návštěvě holotropky, jsem tam měla zážitek také s bleděmodorou...


V této době jsem četla knihy o holotropním dýchání a chtěla jsem zjistit o co jde. Náhodou jsem zjistila, že na RIAPS-u vede tyto kursy Mgr. M.Vančura. Objednala jsem se na nejbližší termín, prodělala vstupní informativní sezení a pak již následoval jeden den holotropního dýchání. V doprovodu speciálního výběru hudebních skladeb jsem se čtyři hodiny "prodýchávala" k nějakému prožitku. Nebylo to však v mém případě "horké", tak jako u některých z dalších přítomných. Pociťovala jsem tíhu v rukou, píchání v zápěstích, chvíli bolest v oblasti břicha. Několikrát jsem měla nucení do pláče s pocitem, že někdo, koho jsem měla ráda, nenávratně odešel. Viděla jsem se jak sedím u bazénku před indickým palácem Tádž Mahal. Jindy jsem měla pocit, že stojím na vrcholu asi pětistupňové bílé pyramidy a hledím na svažující se bílé schodiště na její stěně. V jiném momentě jsem zase měla pocit, že bych mohla být chrámovou tanečnicí z Indie. Nebo jsem viděla velký žlutě svítící šestiúhelník. Okamžiky mezi jednotlivými pocity, jsem "trávila" v jakési světle modré jeskyni, kde byl klid a pohoda. Závěrečná skladba s tibetskými gongy a troubami mne dokonale vrátily do přítomnosti, neboť mi připomněly pár snů z roku 1980. Tenkrát se mi několikrát zdálo o výbuchu atomové bomby. ...


:D
Přílohy
4f4c7cc83fd82ec67eda0000.jpg
4f4c7cc83fd82ec67eda0000.jpg (54.62 KiB) Zobrazeno 3220 krát
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Smrt

Příspěvekod Alaja » ned 13. led 2019 15:43:30

od vostal petr » ned 13. led 2019 15:02:14

V této době jsem ...



Tak to je skvělý, to jsi již prošla všechny své inkarnace a tudíž jsi již v nirváně... :D :D :D

Jaktožetonevíš ???


:lol:
Nejspíš proto, že nevím, že když zjistím nějaké inkarnace (možná, že ani moje nebyly, to víš, ta jasnovidnost je občas poťouchlá a dělá si legrácky a ještě k tomu ty asociace na hudbu a čmoudíky z pelyňku či co to tam pálili, že jo..), že to znamená, že jsem v nirváně... :lol:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Smrt

Příspěvekod Alaja » ned 13. led 2019 23:42:56

vostal petr » ned 13. led 2019 20:28:24

Nejspíš proto, že nevím, že když zjistím nějaké inkarnace (možná, že ani moje nebyly, to víš, ta jasnovidnost je občas poťouchlá a dělá si legrácky a ještě k tomu ty asociace na hudbu a čmoudíky z pelyňku či co to tam pálili, že jo..), že to znamená, že jsem v nirváně... :lol:


Nu dobrá,
ale i bez čmoudíků je to jednoduchý :
Jestli trpíš tak nejsi v nirváně ale jestli netrpíš tak jsi v nirváně...
Tak co ?

:D
Přidal jsi k tomu video o zvyšování energií a trpění samoty...
Samotou netrpím, na zahradě mám ty kočičí bezdomovce a ti mne každý den chtějí vidět...a hlavně s nějakým tím jídlem. Za ně jsou ochotny se nechat hladit do aleluja.....
:P
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích


Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků

cron