Janašram - obdivování a uctívání Jany

Re: Janašram - obdivování a uctívání Jany

Příspěvekod Trini » sob 25. kvě 2019 9:14:03

Jana píše:
Zdeněk píše:
Kdyby Ježíš neměl soucit, nepřišel by pro nás. Kanuly mu slzy nad Lazarem, třeba. Kdyby Buddha neměl soucit, neučil by ještě 40 let po svém osvícení.
Kdybych já neměl soucit s blbou Janou, nepsal bych teď tuhle odpověď.


Zkus si chvíli uvědomit ve svém nitru lásku, zkus chvíli meditovat a nemyslet si nic o nikom, a pak si s opravdovým soucitem uvědom, jakou jsi napsal blbost.

:)


Až bude Jana si schopná uvědomit, že ze Zdenka mluví soucit, tak přestane psát takovéhle blbiny.
:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Janašram - obdivování a uctívání Jany

Příspěvekod Trini » sob 25. kvě 2019 9:17:14

Zdeněk píše:
Návštěvník píše:Jen satanovské ego se může domnívat, že ví, kdo bude vpuštěn do Božího království a kdo ne.


Přesněji: žena :).
Ona přece ví nejlíp (někde vyčetla), že "když se postaví na Jeho místo", "bude jako On".
Tak co jí kdo bude povídat - Ježíš zde na Zemi v božím království nebyl (byť o něm učil), a kdyby tenkrát potkal Janu, ukázala by mu cestu a mohl si ušetřit mnohá trápení.
Ještě že jsme Ji potkali my, to máme radost. 8)


:lol: :)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Janašram - obdivování a uctívání Jany

Příspěvekod Trini » sob 25. kvě 2019 9:45:00

Zdeněk píše: Ježíš zde na Zemi v božím království nebyl (byť o něm učil),


Aby mohla nějak obhajovat svoji pravdu, tak začne dokonce tvrdit, že Ježíš žil oddělennost. Zatímco Ježíš na kříži ve ve velkém tělesném utrpení říká: Otče, odpust' jim, nebot' nevědí. co činí.", ona vidí jen bezcitný dav (protože to četla ve Wikipédií). To mluví za vše, ne?
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Janašram - obdivování a uctívání Jany

Příspěvekod Trini » sob 25. kvě 2019 10:45:29

Janina jidášovská dušička zase řádí. :lol: Co napsal na jejím foru "Návštěvník ", svévolně z pozice moci předělala na "Petra." Tolik k anonymitě ve foru Poradna. ;)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Janašram - obdivování a uctívání Jany

Příspěvekod Trini » sob 25. kvě 2019 10:57:03

Trini píše:Janina jidášovská dušička zase řádí. :lol: Co napsal na jejím foru "Návštěvník ", svévolně z pozice moci předělala na "Petra." Tolik k anonymitě ve foru Poradna. ;)


Není na škodu si všimnout, čeho je schopen někdo, kdo neustále hlásá lásku.

Asi aby se naplnila Ježíšova slova:
"Nebot' vyvstanou lžimesiášové a lžiproroci a budou předvádět veliká znamení a zázraky, že by svedli i vyvolené, kdyby to bylo možné." Matouš 24/24

:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Janašram - obdivování a uctívání Jany

Příspěvekod Nic » sob 25. kvě 2019 11:10:28

Trini píše:Janina jidášovská dušička zase řádí. :lol: Co napsal na jejím foru "Návštěvník ", svévolně z pozice moci předělala na "Petra." Tolik k anonymitě ve foru Poradna. ;)

Jak už dávno víš, Petro, na Poradně není anonymita určena k anonymním osobním invektivám.

Obrázek
Nic
 
Příspěvky: 1697
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 74
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Janašram - obdivování a uctívání Jany

Příspěvekod Trini » sob 25. kvě 2019 14:28:26

Nic píše:
Trini píše:Janina jidášovská dušička zase řádí. :lol: Co napsal na jejím foru "Návštěvník ", svévolně z pozice moci předělala na "Petra." Tolik k anonymitě ve foru Poradna. ;)

Jak už dávno víš, Petro, na Poradně není anonymita určena k anonymním osobním invektivám.

Obrázek


To, že jsi svévolně místo Návštěvníka napsala Petra. je anonymní osobni napadení. To se fakt nestydíš?
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Janašram - obdivování a uctívání Jany

Příspěvekod Trini » sob 25. kvě 2019 14:38:55

Trini píše:
Nic píše:
Trini píše:Janina jidášovská dušička zase řádí. :lol: Co napsal na jejím foru "Návštěvník ", svévolně z pozice moci předělala na "Petra." Tolik k anonymitě ve foru Poradna. ;)

Jak už dávno víš, Petro, na Poradně není anonymita určena k anonymním osobním invektivám.

Obrázek


To, že jsi svévolně místo Návštěvníka napsala Petra. je anonymní osobni napadení. To se fakt nestydíš?


P.S. Píšeš o Ježíšovi urážlivé, nestydaté nesmysly a přitom se neustále oháníš jeho Královstvím Božím. Typická farizejka. Pokud vím, tak ti se do Království Božího nedostanou. Protože na farizeje měl Ježíš opravdu pifku.
Naposledy upravil Trini dne sob 25. kvě 2019 15:09:26, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Janašram - obdivování a uctívání Jany

Příspěvekod Trini » sob 25. kvě 2019 14:59:21

Trini píše: přitom se neustále oháníš jeho Královstvím Božím.


Pokud chceš mluvit o Královstvím Božím, tak si nejdříve přečti všechny čtyři evangelia a medituj nad Ježíšovými slovy. Dokud se budeš opírat jen o to, co sis přečetla ve Wikipedii nebo co ti řekl nějaký katolický farrář, tak budeš působit - jako dosud -jen trapně. Můžeš to samozřejmě zkusit s těmi, co bibli vůbec neznají, třeba se nechají ohromit. Ale Zdeněk se vyzná, takže při debatě s nim se jen zesměšnuješ.

A ted jsi jistě velmi spokojená, že jsem to napsala jako Trini a ne jako Návštěvník.
Na Poradně to nemá cenu psát, protože bys to hned smazala. A bylo by zcela jedno, jestli by u toho stálo Návštěvník nebo .petra. ;)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Re:

Příspěvekod Trini » sob 25. kvě 2019 15:26:12

Alaja píše:
Podle toho, co stále píše a cituje, to vypadá, že než se dostala k tomu duchovnu, tak musela šíleně trpět, všeho se bát a nenávidět kdeco a kdekoho, nikoho nemilovala, z ničeho nikdy neměla radost....takže to, že nyní píše už jen o lásce, pro ni znamená, že se všech svých trablů zbavila tím, že je, dle vyčtených mouder, začala ignorovat......a začala dohánět to, co zameškala....... :donknow:


Jak to opravdu měla nebo má, bude zřejmě nejlépe vědět Honzam, který s ní byl v osobním kontaktu. Když ho tenkrát banovala, tak to byl pro mne opravdu šok. Něco takového bych od ní nikdy něčekala. Začala ukazovat svoji pravou tvář.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Re:

Příspěvekod honzam » sob 25. kvě 2019 17:17:34

Trini píše:
Alaja píše:
Podle toho, co stále píše a cituje, to vypadá, že než se dostala k tomu duchovnu, tak musela šíleně trpět, všeho se bát a nenávidět kdeco a kdekoho, nikoho nemilovala, z ničeho nikdy neměla radost....takže to, že nyní píše už jen o lásce, pro ni znamená, že se všech svých trablů zbavila tím, že je, dle vyčtených mouder, začala ignorovat......a začala dohánět to, co zameškala....... :donknow:


Jak to opravdu měla nebo má, bude zřejmě nejlépe vědět Honzam, který s ní byl v osobním kontaktu. Když ho tenkrát banovala, tak to byl pro mne opravdu šok. Něco takového bych od ní nikdy nečekala. Začala ukazovat svoji pravou tvář.

Janu jsem poznal až v roce 2010, kdy už byla Kristem. Tehdy v tom, čím ve skutečnosti je, nebyla ještě tolik otevřená, tak mi nějakou dobu trvalo než jsem zjistil, co všechno to obnáší - dokonalost, neomylnost a nedotknutelnost. Pak už byla Jana příliš svatá, abych s ní mohl udržovat kontakt. Naše cesty se rozešly, ona má věčný blažený vědomý život v Království nebeském jako jediný Kristus a já budu útrpně snít v pekelných světech o rození hadů. Přitom stačilo tak málo, jen pochopit, že já jsem ve skutečnosti ona a Kristus.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Janašram - obdivování a uctívání Jany

Příspěvekod Alaja » sob 25. kvě 2019 21:06:09

honzam píše:Janu jsem poznal až v roce 2010, kdy už byla Kristem.


Za tu dobu, co mohu na internet, jsem tam našla nejméně deset lidí, co o sobě tvrdili, že jsou inkarnovaný Ježíš Kristus....
A pak si vyber, který je ten pravý... :P
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Janašram - obdivování a uctívání Jany

Příspěvekod honzam » sob 25. kvě 2019 21:16:12

Alaja píše:
honzam píše:Janu jsem poznal až v roce 2010, kdy už byla Kristem.


Za tu dobu, co mohu na internet, jsem tam našla nejméně deset lidí, co o sobě tvrdili, že jsou inkarnovaný Ježíš Kristus....
A pak si vyber, který je ten pravý... :P

Nemusíš si vybírat, Ty jsi taky Kristus, jen to ještě nevíš. :D
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Janašram - obdivování a uctívání Jany

Příspěvekod Alaja » sob 25. kvě 2019 23:07:47

honzam píše:
Alaja píše:
honzam píše:Janu jsem poznal až v roce 2010, kdy už byla Kristem.


Za tu dobu, co mohu na internet, jsem tam našla nejméně deset lidí, co o sobě tvrdili, že jsou inkarnovaný Ježíš Kristus....
A pak si vyber, který je ten pravý... :P

Nemusíš si vybírat, Ty jsi taky Kristus, jen to ještě nevíš. :D


To sotva, já jsem totiž Balaráma, bratr Krišny... :D
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Re:

Příspěvekod Trini » sob 25. kvě 2019 23:35:53

honzam píše:Janu jsem poznal až v roce 2010, kdy už byla Kristem. Tehdy v tom, čím ve skutečnosti je, nebyla ještě tolik otevřená, tak mi nějakou dobu trvalo než jsem zjistil, co všechno to obnáší - dokonalost, neomylnost a nedotknutelnost. Pak už byla Jana příliš svatá, abych s ní mohl udržovat kontakt.


Vypadá to, že někteří mužští jí na to její pokrytecké svatouškovství naletí... než se jim rozsvítí. :roll: :lol:
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Janašram - obdivování a uctívání Jany

Příspěvekod honzam » ned 26. kvě 2019 9:59:17

Jana píše:V iluzi oddělenosti zlo existuje, protože tady je subjektivní pohled, je tady omezené vnímání, zúžené vědomí, nepoznávání Celistvosti. Z našeho subjektivního pohledu je pro zajíce zlem liška, která se ho chystá sežrat, nebo smrt liščích mláďat, která chcípnou hlady, když máma neuloví zajíce. Z pohledu přírody je tady koloběh života.

Zajíčci jsou přirozenou součástí koloběhu štěstí, protože neznají celistvost potravního řetězce, a že Jana v něm stojí nad nimi jako liščí bohyně radosti.

E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Janašram - obdivování a uctívání Jany

Příspěvekod Trini » ned 26. kvě 2019 13:16:25

Zdeněk píše:
Jana píše:Normálně, ztotožněné Božské vědomí zapomnělo na to, že je Kristem, který "dříve, než Abraham, já jsem" a prožívalo iluzi oddělenosti, jako realitu.

Kde toto Ježíš či jeho apoštolové učil? Nikde.

Mohl tedy být v tom svém "zapomnění", jak píšeš, v Božím království, které hlásal? Nemohl, to by v něm byl i ďábel.

Proč Ježíš trvá u svých učedníků na zvednutí kříže a následování, když to jde daleko snáze Jany cestou? Protože Jana se za Ježíše schovává, vypůjčuje si křesťanskou terminologii, ale hlásá úplně jiné evangelium.
"Ale i kdybychom my nebo sám anděl z nebe přišel hlásat jiné evangelium než to, které jsme vám zvěstovali, budiž proklet! Jak jsem právě řekl, a znovu to opakuji: Jestliže vám někdo hlásá jiné evangelium než to, které jste přijali, budiž proklet!" (Gal 3, 8-9)


Přesně! Jana prostě evangelia nikdy nečetla. Je typický lžimesiáš.

"Nebot' vyvstanou lžimesiášové a lžiproroci a budou předvádět veliká znamení a zázraky, že by svedli i vyvolené, kdyby to bylo možné." Matouš 24/24
:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Janašram - obdivování a uctívání Jany

Příspěvekod Trini » ned 26. kvě 2019 18:21:58

Zdeněk píše:Ptám se tedy ještě jednou, proč Ježíš trvá u svých učedníků na zvednutí kříže a následování po cestě křížové, když to jde daleko snáze Jany cestou?


Janina lehká cesta vede do pekla. Vždyt' je taky lžimesiáš, který k tomu svádí. Je v ní veliká pýcha a troufalost nejen překrucovat Ježíšova slova po svém, ale ještě to ostatním vnucuje jako všeobecnou pravdu. Může být ráda, že ji to většinou nikdo nevěří. Čím víc lidí jí to uvěří, tím těžší bude její karma. Její velikášství roste každým dnem. Jestli se z toho neprobudí, tak skončí tam, odkud přišla - v pekle.

"Běda vám, zákoníci a farizejové,pokrytci! Podobáte se obíleným hrobům, které zvenčí vypdají pěkně, ale uvnitř jsou plné lidských kostí a všelijaké nečistoty. Tak i vy se navenek zdáte lidem spravedliví, ale uvnitř jste samé pokrytectví a nepravost." Matouš 23/27-28
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Janašram - obdivování a uctívání Jany

Příspěvekod Trini » ned 26. kvě 2019 18:35:14

Jana píše:Drahá Petro, říkám jen, že mou zkušeností je, že k poznání Božího království vede realizace Největšího přikázání, o kterém mluví Ježíš. V podstatě všichni Mudrcové se ve svých učeních nějakým způsobem této cesty také dotýkají.

Vyzkoušej a pak teprve posuzuj.

:)


Milá Jano, ty zatím vúbec nemáš ponětí o Božím království. Kdybys měla, tak bys psala jinak a neupravovala si a nestylizovala si to, co si přečteš, k obrazu svému.
Fakt ti moc přeju, abys poznala, co je Boží království. Potom tě ta příšerná ctižádost mít svůj ašrám a kázat svým obdivovatelům svoji pravdu, přejde. Hrozně se ti uleví.
:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Janašram - obdivování a uctívání Jany

Příspěvekod Trini » pon 27. kvě 2019 5:58:56

Jana píše:Petro, určitě se Ti to tak může jevit, že někdo druhý o Božím království nemá ponětí.

:)


Stačí pozorovat, jak se projevují realizovaní a hned je jasné, kdo je opravdu v Božím královvství, kdo se jen domnívá, že tam je a kdo si na to jen hraje. Rozhodně ho nenajdeš v líbivých slovech, ale ve skutcích, v tom, jak se probuzená nebo realizovaná bytost projevuje. Jednou ti to také bude jasné.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5092
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

PředchozíDalší

Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 46 návštevníků