Život. Pravda. Pravda. Život. Já a život. To a ono.

Život. Pravda. Pravda. Život. Já a život. To a ono.

Příspěvekod honzam » pon 26. srp 2019 23:13:05

Eva Nada píše:Mozna by si to tema zaslouzilo nove vlakno. Zivot. Pravda. Pravda. Zivot. Ja a zivot. To a ono. Aby vsichni poznali Pravdu. Bez blizsiho priblizeni a hlavne PROCITENI, je to jen snuska intelektualnich blabolu. Kazdy ma pod tim neco jineho, jak je videt I na nasich diskuzich.

Tak já tedy začnu jednou pravdou, kterou mám spojenou s pozemským životem.

Pro ženy a muže platí úplně odlišná měřítka a je to proto, že se bytosti inkarnují jako ženy a muži. Kdyby se ženy a muži měli poměřovat stejně, nebyl by důvod se rodit odlišně. Myslím si, že je zcestné vidět ženskost v mužatce s pistolí nebo nějaké jiné "Velikosti" ženy. Vyjadřovat kvalitu ženy jako její velikost je nesprávné používání mužských měřítek. O pravých ženách jsou jiné filmy. Jeden takový legendární ikonický je například Pretty Woman.

https://www.csfd.cz/film/6486-pretty-woman/prehled/

E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Život. Pravda. Pravda. Život. Já a život. To a ono.

Příspěvekod Alaja » pon 26. srp 2019 23:45:04

honzam píše:Bez blizsiho priblizeni a hlavne PROCITENI, je to jen snuska intelektualnich blabolu.


Asi si musí každý sáhnout do své el.zásuvky, aby zažil a procítil těch 220 voltů v síti....jinak by nepoznal a neprocítil, co je to ta elektřina, za kterou každý měsíc platí dost peněz... :donknow:
Já to naštěstí zjistila už jako dítko školou povinné, doma totiž probíjel jeden starý vypínač od světla v místnosti, kde jsem měla postel. Nikdo mi nechtěl věřit, že při každém sáhnutí na ten vypínač dostávám pořádnou šlehu. Takže...pokud to šlo, existovala jsem v té místnosti raději potmě.... :lol:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Život. Pravda. Pravda. Život. Já a život. To a ono.

Příspěvekod honzam » úte 27. srp 2019 15:54:40

https://cs.wikipedia.org/wiki/Richard_Gere

Já se nestydím, že takhle cítím armina. Charismatický ale seriózní, pohledný a velmi dobře finančně zajištěný muž, který rozumí ženám stejně jako dobrému vínu, aniž by byl smyslovými požitky nějak poután. Man of the Year 2006, praktikující buddhista, obhájce lidských práv. Tady na inspiruj však nosí temnou vadžrajánovou masku, se kterou nás zkouší, jak budeme reagovat.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Život. Pravda. Pravda. Život. Já a život. To a ono.

Příspěvekod Alaja » úte 27. srp 2019 17:30:43

https://www.youtube.com/watch?v=Zaannvv4irM


Proroctví z temnot - celý film HD


:meditace:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích


Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků

cron