Boží království

Re: Boží království

Příspěvekod armin » stř 22. dub 2020 23:21:43

Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2023
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod armin » čtv 23. dub 2020 18:20:55

Eva Nada píše:Nevím a popravdě jaxi mě to nezajímá


Se divím. Mne by to naopak hodně zajímalo, kdybych k němu měl vztah.

Teď si SMSkujete. O čem tedy?
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2023
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod Eva Nada » čtv 23. dub 2020 19:07:00

armin píše:
Eva Nada píše:Nevím a popravdě jaxi mě to nezajímá


Se divím. Mne by to naopak hodně zajímalo, kdybych k němu měl vztah.

Teď si SMSkujete. O čem tedy?


Jako zjistila jsem, že fakt nějak nezáleží na tom osobním životě každého z nás, kdo s kým proč a jak... to patří do osobního světa každého z nás... určitě nemám plány něco v osobním životě měnit, určitě ne partnera :-)

Jako už mě to nezajímá ani u tebe, kdo vlastně jsi, co tvoje žena, děti atd...., není to důležité...

Co je důležité, nebo lépe řečeno, co je fajn je možnost těchto našich diskuzí (nejen s tebou), jsou to něco jako takové konstelace, kdy si domluvíš - nedomluvíš postavy a hraješ s kartama, které jsou rozdány a vůbec nevíš, nemůžeš vědět, co od nich očekávat, co se díky nim i sobě vyjeví, co si odžiješ, pochopíš, nepochopíš, posune tě to někde, neposune, jak daleko.... v tom to je cenné...
Vlastně nejen v diskuzích, celý život je o tomto - o VZTAZÍCH - KTERÉ NÁS UČÍ ...

Tak díky, partnere ;)

Jdu kukat na Vinaře s manželem a víííííneeeeem :D , pozdravuj tu svoji ženušku nejkrásnější nej a nej ze všech (pro tebe) :-)
Uživatelský avatar
Eva Nada
 
Příspěvky: 896
Registrován: pát 23. dub 2010 15:47:39
Poděkoval: 34
Poděkováno: 27-krát v 26 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod Eva Nada » čtv 23. dub 2020 19:10:04

O čem si SMS kujeme, už o ničem :-)

Měl jistou dobu starost, co operace, jak se mi daří, doporučil mi nějaké doplňky zdravotní, pak nějaké videa na zkouknutí, a pak, jestli v souvislosti s tím virem jsme ok. Doufám, že on je.... ty taky jsi, i Alaja, když píšete, tak je to vše ok, pa pa...
Uživatelský avatar
Eva Nada
 
Příspěvky: 896
Registrován: pát 23. dub 2010 15:47:39
Poděkoval: 34
Poděkováno: 27-krát v 26 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod armin » čtv 23. dub 2020 19:37:47

Eva Nada píše:Jako zjistila jsem, že fakt nějak nezáleží na tom osobním životě každého z nás, kdo s kým proč a jak... to patří do osobního světa každého z nás... určitě nemám plány něco v osobním životě měnit, určitě ne partnera :-)


Tak to je opravdu velký pokrok (jestli je to tak doopravdy do hloubi duše - ne jen rezignace)

:poklona:
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2023
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod Alaja » čtv 23. dub 2020 19:52:36

Eva Nada píše:O čem si SMS kujeme, už o ničem :-)

Měl jistou dobu starost, co operace, jak se mi daří, doporučil mi nějaké doplňky zdravotní, pak nějaké videa na zkouknutí, a pak, jestli v souvislosti s tím virem jsme ok. Doufám, že on je.... ty taky jsi, i Alaja, když píšete, tak je to vše ok, pa pa...


Co se týče mne, tak už pár let si tu poustevničím, jsem v dobrovolné izolaci nebo-li karanténě a plně mi to vyhovuje. Navíc, jak se už o tom leckde píše, jsem pod něžnou nikotinovou ochranou... výběh mám na zahradu, společnost mi dělá rodina a ten můj houf zahradních toulavých koček, občas něco opravím nebo vylepším v té kočičí boudě....nebo sedím u pc.....tudíž roušku nosit nemusím... :lol:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod Alaja » čtv 23. dub 2020 23:03:00

Našla jsem na netu...zajímavé....

https://cs.wikipedia.org/wiki/Kaodaismus

Kaodaismus

Kaodaismus (vietnamsky Đạo Cao Đài), též Cao Dai, popř. caodaismus, je relativně nové, synkretické monoteistické náboženství, jehož základní principy vytvořil jihovietnamský úředník francouzské koloniální správy Ngo Van Chieu (viet. Ngô Văn Chiêu) v roce 1926. Tento rok je považován za oficiální rok vzniku náboženství, které někdy používá i delší vietnamský název Đại Đạo Tam Kỳ Phổ Độ. Na počátku nového učení byla řada zjevení při spiritistických seancích, při nichž Chieu komunikoval s duchy - duch jménem Cao Dai, representující universální božskou podstatu, mu od r. 1919 postupně přinášel své poselství. Duch Cao Dai je v kaodaistických chrámech, zvaných výrazem thanh that (čti thaň tat; viet. thánh thất), zastoupen symbolem vševidoucího božského oka. Nejsvětější chrám náboženství stojí v provincii Tay Ninh (viet. Tây Ninh) v jižním Vietnamu.

Ustavení a principy]

Oficiálně bylo francouzskou koloniální správou uznáno v roce 1926, když 7. října zástupci nového učení podepsali Vyhlášení založení náboženství Cao Dai. Samotné náboženství pak představuje v pořadí třetí zjevení, které mělo následovat po dvou dvojicích proroků (Buddha/Lao-c' a Ježíš/Mojžíš). Tyto čtyři osobnosti bývají spolu s Konfuciem zobrazováni nad oltářem s božským okem. Počet stoupenců tohoto náboženského směru se v současnosti odhaduje na 2-3 miliony. Kaodaisté mají vlastní církev s papežem a knězi, kteří nejsou povinni žít v celibátu. Náboženství má velmi důkladně propracovanou symboliku, namnoze převzatou z různých světových náboženství. Kaodaismus je rozšířen takřka výhradně ve Vietnamu, kde disponoval ještě v polovině 20. století (do r. 1954) i důležitou mocenskou silou, jelikož jeho církev vlastnila mimo jiné armádu. Podobně jako mnoho jiných náboženství, ani Cao Dai se nevyhnulo štěpení na různé školy.

Víra a učení

Mýtus o stvoření

Podle kaodaistického mýtu o stvoření, předtím, než existoval Bůh, bylo zde Tao, bezejmenný, beztvarý, neměnný, věčný zdroj zmiňovaný v Tao te ťing. Potom nastal Velký třesk, který dal vzniknout Bohu (emanace). Vesmír v tu chvíli ještě nemohl být zformován a, aby se tak stalo, Bůh stvořil Jin a jang. Převzal moc nad jangem a oddělil ze sebe část, aby stvořil Bohyni; aby ovládala jin. V přítomnosti jinu a jangu se zhmotnil vesmír. Bohyně je doslova matkou nesčetného množství věcí ve vesmíru.

Kaodaisté neuctívají pouze Boha Otce, ale také Svatou Matku, která je nazývána doslova Matka Buddha. Důležitost a role Boha je vyšší než Matky Buddhy. Navíc, Matka Buddha - stejně jako všichni buddhové - je součástí jangu, takže je to muž. Jin je ženská strana a Matka Buddha na Jin dohlíží, ale není jeho součástí. Bůh je symbolizován Vševidoucím okem, konkrétně levým, protože Jang je levá strana a Bůh je pánem Jangu. Existuje 36 sfér nebe a 72 planet nesoucích inteligentní život, přičemž číslo 1 je nejblíže nebi a 72 nejblíže peklu. Země je číslo 68. Dá se říci, že ani ten nejposlednější obyvatel planety 67 by neměnil s králem na planetě 68, atd.[1]

Tři učení

V pořadí od nejnáročnějšího k nejméně náročnému, tři učení v rámci kaodaismu jsou:
Buddha
Mudrc
Svatý

Tři učení představují tři úrovně duchovního stavu, který lze dosáhnout, přičemž buddha je nejvyšší. Jednotlivé kaodaistické fáze spirituálního rozvoje z člověka jsou: Thần (anděl), Thánh (svatý), Tiên (mudrc), a Phật (buddha). Andělé, svatí a mudrci mohou žít v království nebeském nesmírně dlouho, ale pouze buddha je vymaněn z koloběhu života a smrti.

Tři periody zjevení a spasení

První

1.Učení Buddhů – Dipankara Buddha
2.Učení Mudrců -
3.Učení Svatých - Fu Ši

Druhá

1.Učení Buddhů – Gautama Buddha
2.Učení Mudrců – Lao-c'
3.Učení Svatých – Konfucius a Ježíš

Třetí

Probíhá nyní (reprezentuje jej samotné Cao Dai) a řídí je přímo Bůh. Nebere na sebe lidskou podobu jako v minulých dvou obdobích a místo toho zasílá své učení prostřednictvím posvátných obřadů.

Tři Kotvy, reprezentanti Tří učení jsou:

1.Učení Buddhů – Kuan-jin
2.Učení Mudrců – Li Po
3.Učení Svatých – Kuan-ju

Mimochodem, Ježíš je považován za buddhu a skutečného Božího syna, seslaného samotným Bohem.

Světci a svatí duchové

Ačkoliv různé kaodaistické sekty tvrdí, že obdržely sdělení od různých duchovních bytostí, Svatá Stolice v Tây Ninh jich uznává podstatně méně. Uvnitř Svaté Stolice je malba znázorňující Tři Světce podepisující smlouvu mezi Bohem a lidstvem. Zleva doprava jsou to Sunjatsen, Victor Hugo a Nguyen Binh Khiem (vietnamsky Nguyễn Bỉnh Khiêm).[2] Dalšími světci jsou Buddha, Ježíš, Mohamed, Shakespeare, Johanka z Arku a Napoleon. Vedle světců existuje kolem 70 svatých duchů, kteří zahrnují amerického otce zakladatele Thomase Jeffersona, britského premiéra Winstona Churchilla, ruského revolucionáře Lenina, dále jsou mezi nimi i Descartes, Louis Pasteur, Lev Tolstoj, čínský básník Li Po a další.[2]
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod Alaja » pát 24. dub 2020 5:12:37

https://www.idnes.cz/cestovani/kolem-sv ... igsvet_hig

Navštivte Cao Dai, vietnamský chrám, kde uctívají Ježíše i Lenina
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod Alaja » pát 24. dub 2020 6:03:05

Hmmm...

https://cs.wikipedia.org/wiki/Fu-si

Fu-si

Fu-si (čínsky pchin-jinem Fúxī, znaky 伏羲) je mytologický čínský císař a vynálezce, který podle čínského tradičního dějepisectví udajně vládl v letech 2852–2737 př. n. l.[1]

Jde o legendární postavu. Patří k tzv. Třem vznešeným, tedy třem polobožským vládcům, kteří měli mít zázračné schopnosti a darovali lidstvu základní vynálezy a kulturní objevy. Fu-si měl vládnout 115 let a dožít se 197 let. Čínská tradice Fu-simu připisuje vynález čínského písma (jiným legendárním tvůrce čínského písma je Cchang-ťie), kalendáře, vaření, domestikace zvířat, rybaření se sítěmi a lovu zvířat s pomocí pastí.

Během jeho vlády byly údajně uvedeny do života praktiky akupunktury. Sám vyrobil devět typů jehel pro dané léčebné účely.[2] Dále sestavil osm trigramů tzv. pa-kua, tedy osm základních znaků a zároveň elementů vesmíru, jež se staly podkladem knihy I-ťing,[3] jedné z knih konfuciánského kánonu.

Z mytologického hlediska Fu-si značil přechod od matriarchátu k patriarchátu. Před ním měla vládnout jeho sestra Nüwa, společnost v její době měla zůstávat primitivní a lidé nevěděli, že k početí dítěte je třeba muž, příchod dítěte byl považován za zázrak. Fu-si objevil otcovství, vzal si svou sestru za ženu a založil tak institut manželství.

Na reliéfech z doby Chan se oba objevují jako dva navzájem propletení hadi, přičemž Fu-si drží v ruce úhelník jako symbol kreativity a rozumu. Byl též zobrazován s dračím tělem, což může mít význam mytologický, ale podle některých antropologů by to mohlo značit – pokud by byl reálnou postavou – i to, že pocházel z kmene, který uctíval draka.

Jeho hrob se nachází ve městě Ťi-ning, v provincii Šan-tung. Každý rok, 3. března lunárního kalendáře, se zde konají oslavy a pouť k uctění Fu-siho památky.
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod armin » stř 29. dub 2020 11:10:33

Zkrátka bez práce nejsou koláče, ať se nám to líbí nebo ne.
A pokud někdo "pojídá koláče" a nějakým způsobem se na tom svojí prací nepodílel, tak žije na dluh. Karmický dluh.

Na tom ale není nic špatně ani dobře z nějakého obecného hlediska. Je to čistě tvůrčí svobodný přístup k vlastnímu osudu.
Jaký sis to udělal, takový to máš a jak si to děláš teď, takový to budeš mít potom.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2023
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Pro Taru

Příspěvekod armin » stř 29. dub 2020 18:26:41

Na poradnu mne to zase nechce pustit, takže tady:
Tara:
"Tvé nahé tělo by mělo patřit jen těm, kteří milují tvou nahou duši."

- Charlie Chaplin


A co když tvoji nahou duši miluje více lidí ?

:?:
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2023
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Pro Taru

Příspěvekod Eva Nada » stř 29. dub 2020 20:45:02

armin píše:Na poradnu mne to zase nechce pustit, takže tady:
Tara:
"Tvé nahé tělo by mělo patřit jen těm, kteří milují tvou nahou duši."

- Charlie Chaplin


A co když tvoji nahou duši miluje více lidí ?¨¨

:?:


Pak jim patří mé nahé tělo...
Uživatelský avatar
Eva Nada
 
Příspěvky: 896
Registrován: pát 23. dub 2010 15:47:39
Poděkoval: 34
Poděkováno: 27-krát v 26 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod Trini » pát 01. kvě 2020 9:09:52

:idea2:
Od Vostalpetra:
Vostalpetr píše:
Nemám problém s usilováním, se záměrnými aktivitami. Třeba když zrovna chci, abych měl doma teplo, tak jdu naštípat dříví a zatopím.
A neřeším jestli je to z ega, protože ani nevím co to ego je.
.........................................................................................................................................................................................................

Proč bys taky měl mít problém,
jakmile máš nějaký pevný bod, tak prostě nemáš problém,
ego s tím rozhodně nemá žádný problém,
Jana s tím taky nemá problém, protože jejím pevným bodem je to štěstí,
a ty s tím nemáš žádný problém, protože pozorovatel jen "neosobně" pozoruje...

Takže ty jen "neosobně" pozoruješ svý osobní aktivity !!!

A to je přesně to, co roky kritizuji na těch duchovních aktivitách...
Prostě "duchovní indokrinace"


Nevím, co máš pořád proti tý karmě a činnosti?

Ty nemáš rád svůj osud?
Vždyť to je ta svobodná pravá tvůrčí činnost. Nikdo za tebe nerozhoduje, nikomu se nezodpovídáš, jaký si to uděláš, takový to máš.
Jak jinak bys mohl tvořit?
A když nechceš tvořit nemusíš. Můžeš a nemusíš.


.......................................................................................................................................................................................

Nemám proti tomu vůbec nic,
vždyt naopak opakovaně upozornuji na to, že se má člověk především věnovat rozvíjení vlastní individuální karmy a dát si pozor aby se nenechal ovlivnovat karmou kolektivní...

Jinak samozřejmě svobodná činnost je taková činnost, která není postavena ani na tý individuální karmě, individuální karma je jen nejlepší "pomůcka vod boha" jak k tomu dojít...

Jinak já jsem nějako nepotřeboval vodpovědi co jste chtěli dělat za práci jako děti a co vás bavilo, to je soukromá věc, jde jen o to, že to je výchozí karmický bod, vod kterého se postupně vlivem kolektivní karmy člověk odchýlí vždy poněkud jinam, ale nikdy ne zcela úplně !!!,

PS.
Karma je jen pomůcka k tomu, aby ses naučil správné koncentraci
a správná koncentrace jen jen pomůcka k tomu aby ses naučil správné meditaci,
přičemž na samotné činnosti nezáleží (nejlepší je ovšem taková činnost která odpovídá tvé karmě)

To je vše, víc v životě není...



:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5107
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod Trini » pát 01. kvě 2020 11:20:41

:idea2:
Od Vostalpetra:

Vostalpetr píše:
Jaký sis to udělal, takový to máš a jak si to děláš teď, takový to budeš mít potom.


...................................................................................................................................................................................

Jasně, ale to platí i o tom Já,
i když Já není třeba vůbec dělat...

Taková Jana sice ode mne převzala názor, že proto abys byl Já není třeba nic udělat,
jenže se tím samozřejmě sama neřídila a zaměřila pozornost na štěstí páč si myslí že štěstí je Já, takže ted má přesně takový Já jaký chtěla mít,
takže kdo zaměří pozornost na Já, bude pak mít takový Já, jaký si udělal,
at už je řeč o vědomí, bytí nebo blaženosti či případně přítomnosti nebo i světlu

zdá se že by bylo lepší, pustit tedy ty připoutanosti, abys pak byl tím čím jsi, tedy Já bez nějaké představy o Já,
jenže výsledkem je pak připoutanost k rozpouštění připoutaností,
což je opět posilování ega...

Takže jediný co může ego udělat je nic



:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5107
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod armin » sob 02. kvě 2020 7:50:24

Vostalpetr píše: Taková Jana sice ode mne převzala názor, že ....


Vypadá to, že dlouholetá diskuse s Janou na tobě zanechala trvalé následky.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2023
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod Trini » sob 02. kvě 2020 14:56:34

:idea2:
Od Vostalpetra:

Vostalpetr píše:
Lao-c´ prohlásil, že ti kdo se snaží Tao uchopit, ho ztrácejí. Proč? Protože používají sílu vůle, osobní sílu vůle, místo aby se stali pasivními a dovolili, aby Tao použilo je, jejich mysli a těla, jako kdyby to bylo jeho nástroj. Toto vyloučení osobní vůle je tím, co mínil Ježíš, když radil svým následovníkům, aby ztratili svůj život proto, aby Život našli.

.......................................................................................................................................................................................................

Jednoduché že,
jenže tak jednoduchý to není,
protože nesmíte použít svou vůli k tomu nepoužít vlastní vůli,

proto to taoisti cvičí tak, že prostě konají nějakou světskou činnosti při který na to přijdou spontánně ...
Proto v taoistický knize Zhuangzi jsou udávány příklady řezníka a koláře

Takže s poznáním Pravdy je jasné, že žádná cesta neexistuje.
Leda ta z hlavy do srdce.


............................................................................................................................................

Žádná cesta neexistuje, což je právě ta cesta,
kterou je třeba projít....



:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5107
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod Trini » sob 02. kvě 2020 15:03:02

:idea2:
Od Vostalpetra:

Vostalpetr píše:
Vypadá to, že dlouholetá diskuse s Janou na tobě zanechala trvalé následky.


.........................................................................................................................................................................

To spíše posledních třicet let demokracie,
kdy pozoruji jak dochází nenápadně a skrytě k omezování svobody,
a ted po koronavirové krizi očekávám,
že dojde k takovému utažení šroubů,
že budeme ještě vzpomínat se slzou v oku na komunismus coby dobu svobody....

Voni totiž ti komouši tenkráte neměli ještě ty nové technologie co máme dneska
již k dispozici a které již dnes fungují tak skvěle v komoušský číně...

Prostě pokrok

Z you tube:

Jak je možné , že tomu pořád nerozumíte? Žádný covid neexistuje! Je to lež od začátku do konce. Jedná se pouze o záměnu za chřipku. Je to pouze jiný název za chřipku. To je všechno. Proč vyvoláváte strach v lidech?. Na jednu stranu jdete proti vládě , ale na druhé straně se mi zdá , že jim některé věci bašťíte i s navijákem a v některých věcech je i podporujete. Říkám vám , že je to pouze mediální bublina .Už 2. den ,kdy začal tzv . nouzový stav jsem věděl o co jde. Započal proces , který nese název Industry 4.0 , který je součástí NEW WORLD ORDER. Je to změna ekonomického a společenského života. Omezené cestování, omezení práv a svobod člověka, postupné zrušení hotovosti, robotizace, práce z domu, nepodmíněný příjem, covid pass, větší špehování obyvatel,rozdělování rodin, odebírání děťí od rodičů pro postupné programovávání , čipování obyvatel , masivní výroba elektromobilů ,LGBT atd... To je budoucnost , která nás čeká. Covid ( fiktivní bubák) je jenom zástěrka k naplnění cílů kabalistů a jiných mocipánů. , které se mají odehrát do roku 2035. Politici jsou jen loutky v rukách těch co vládnou tomuto sytému. Pokud mi nevěříte , jděte se podívat do nemocnic, a uviďíte sám. Nemocnice jsou poloprázdné. Kdo si nechává brát dobrovolně svoje práva , která má od boha ve jménu zdraví , si nezaslouží ani svobodu ani zdraví. Používejte prosím selský rozum, a nevěřte médiím a různým organzacím typu who, osn, nato, eu, neziskovky atd.. Jejich cílem je tvorba chaosu , tak aby se lidi v tom zmatku nemohli vyznat.

PS.
Průmysl 4.0
https://cs.wikipedia.org/wiki/Pr%C5%AFmysl_4.0



:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5107
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod armin » sob 02. kvě 2020 15:40:29

Po „chřipčičce“ přeplněné masové hroby.
"Například v rušném brazilském amazonském městě Manaus zahynulo během několika dní tolik lidí, že rakve musí být naskládány na sebe v dlouhých, spěšně vykopaných zákopech na městském hřbitově. Někteří zoufalí příbuzní raději neochotně zvolili pro své blízké kremaci. Situaci s počtem obětí nezvládá ani Sao Paulo. Pole čerstvých hrobů, které v dubnu Bolsonaro odsoudil jako přehnané, je nyní úplně plné."

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/po-chripcicce-preplnene-masove-hroby-a-plany-na-sesazeni-prezidenta-103714?seq_no=1&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2023
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod Tino » sob 02. kvě 2020 15:43:20

Uživatelský avatar
Tino
 
Příspěvky: 198
Registrován: pát 09. pro 2011 12:02:23
Poděkoval: 12
Poděkováno: 17-krát v 16 příspěvcích

Re: Boží království

Příspěvekod Trini » sob 02. kvě 2020 16:59:12

:idea2:
Od Vostalpetra:

Vostalpetr píše:
Po „chřipčičce“ přeplněné masové hroby.

...........................................................................................

Nějak je tam nevidím na těch fotkách,
ale strach dokáže vytvořit velký věci,
a ty nejspíše uvidíme....

Je naprosto jasné že je třeba dosáhnout co největšího bezpečí,
nebo to snad není jasné ???



:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5107
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

PředchozíDalší

Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků

cron