Království nebeské podle Jana Křtitele a Ježíše

Re: Království nebeské podle Jana Křtitele a Ježíše

Příspěvekod Alaja » čtv 14. lis 2019 18:24:38

No jo, bude zle....

https://tadesco.org/americke-jaderne-po ... Tro37Hy4XE

Já na netu občas píšu, aby si lidi nehráli s atomem, ale nikdo mne nečte....
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Království nebeské podle Jana Křtitele a Ježíše

Příspěvekod armin » čtv 14. lis 2019 18:58:18

Alaja píše:

Tuhle jsi tu někde nakousl cosi o roce 2020...že máš nějaké indície, že bude nějak ouvej....
...byly to vize, nebo ti to někdo řekl, nebo jsi si to přečetl, nebo koukal na nějaké video?


Bylo to náhlé silné vnuknutí manželky. Že "příští rok bude rokem duchovní obnovy".

Tak snad už to nebude jen o alternativní zdravovědě, otevírání čakramů, masážích, terapiích, různých nesmyslech, cestami za štěstím, seberealizaci atd. ale o opravdové Cestě.
"Ať přes nebe a nebo přes peklo"
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2023
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Království nebeské podle Jana Křtitele a Ježíše

Příspěvekod Eva Nada » čtv 14. lis 2019 19:08:21

Tuhle jsi tu někde nakousl cosi o roce 2020...že máš nějaké indície, že bude nějak ouvej....
...byly to vize, nebo ti to někdo řekl, nebo jsi si to přečetl, nebo koukal na nějaké video?

Stačí sledovat zprávy...
Uživatelský avatar
Eva Nada
 
Příspěvky: 896
Registrován: pát 23. dub 2010 15:47:39
Poděkoval: 34
Poděkováno: 27-krát v 26 příspěvcích

Re: Království nebeské podle Jana Křtitele a Ježíše

Příspěvekod Alaja » čtv 14. lis 2019 19:17:20

armin píše:
Alaja píše:

Tuhle jsi tu někde nakousl cosi o roce 2020...že máš nějaké indície, že bude nějak ouvej....
...byly to vize, nebo ti to někdo řekl, nebo jsi si to přečetl, nebo koukal na nějaké video?


Bylo to náhlé silné vnuknutí manželky. Že "příští rok bude rokem duchovní obnovy".

Tak snad už to nebude jen o alternativní zdravovědě, otevírání čakramů, masážích, terapiích, různých nesmyslech, cestami za štěstím, seberealizaci atd. ale o opravdové Cestě.
"Ať přes nebe a nebo přes peklo"


Aha.
To na mne na FB takové titulky vyskakují neustále.....kdekdo píše nebo alespoň dává odkazy na zaručeně pravdivé zprávy, že příští rok to teprve propukne....duchovní obnova, očista, transformování a pod., včetně ohlašování pozitivních energií z jiných dimenzí....
Ani to už neotevírám, vždyť v roce 2011 to bylo na internetu stejné.... :donknow:


Zatím Evropu jen zaplavilo pár milionů uprchlíků , co si s sebou přinesli zaručeně nejsprávnější náboženství.....
A oceány jsou zaplaveny radioaktivitou z Fukušimy....
Jo a CERN se neustále dobývá do jiných dimenzí....
:donknow:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Království nebeské podle Jana Křtitele a Ježíše

Příspěvekod Alaja » čtv 14. lis 2019 20:16:41

A ještě jedna novinka...po Londýně přišel na řadu Hannover.....
:donknow:

https://ceskoaktualne.cz/2019/11/islams ... v-londyne/
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Království nebeské podle Jana Křtitele a Ježíše

Příspěvekod Trini » čtv 14. lis 2019 22:00:00

;)
Naposledy upravil Trini dne sob 16. lis 2019 20:11:07, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5107
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Království nebeské podle Jana Křtitele a Ježíše

Příspěvekod Trini » čtv 14. lis 2019 22:06:00

Alaja píše: :lol:
Ty semtam nějaké vize, ty byly jak od ufounů, tak i od lidí (hlavně)....sem tam nějaká od zvířátka nebo rostliny... :P

A to svítící prázdno.....ještě by jsi mi mohla napsat, kam z něho zamířit dál, aby se na to dalo i koukat....já jsem zjistila, že dál je jen černočerná tma....nic ke koukání.... :lol:


Ta tma je ten živý, temný Zdroj, do kterého se musíš dostat - ale jde to jen tak, že on tě vcucne. Takže se dá jen čekat. ;)

:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5107
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Království nebeské podle Jana Křtitele a Ježíše

Příspěvekod Trini » čtv 14. lis 2019 22:23:53

Alaja píše:Aha.
To na mne na FB takové titulky vyskakují neustále.....kdekdo píše nebo alespoň dává odkazy na zaručeně pravdivé zprávy, že příští rok to teprve propukne....duchovní obnova, očista, transformování a pod., včetně ohlašování pozitivních energií z jiných dimenzí....


Byl někdy už takový rok v dějinách lidstva? Podle mě ne. Aspon jsem o žádném neslyšela. Ale lidi holt potřebují nějakou naději, že všechno bude jinak. :roll: Hlavně když tuší, že bude hůř. :?

;)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5107
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Království nebeské podle Jana Křtitele a Ježíše

Příspěvekod Eva Nada » čtv 14. lis 2019 22:57:12

Trini píše:
Alaja píše: :lol:
Ty semtam nějaké vize, ty byly jak od ufounů, tak i od lidí (hlavně)....sem tam nějaká od zvířátka nebo rostliny... :P

A to svítící prázdno.....ještě by jsi mi mohla napsat, kam z něho zamířit dál, aby se na to dalo i koukat....já jsem zjistila, že dál je jen černočerná tma....nic ke koukání.... :lol:


Ta tma je ten živý, temný Zdroj, do kterého se musíš dostat - ale jde to jen tak, že on tě vcucne. Takže se dá jen čekat. ;)

:)

„Byla tam rozmanitost, nadbytek rozmanitosti. Ale jedna věc byla společná – všechno existovalo ve velkém povznesení, dýchalo v úlevě, nemající mezí.

Ale podivné je, že věčné povznesení se mi stalo jakoby jhem, ač nikdy nemohlo unavit, a úlevu, která byla stále větší, jsem cítil jako břímě. Zíral jsem do slávy, ale nenalézal jsem jiné, pro které by to bylo takové, a – zatímco jsem zíral – slyšel jsem hlas, ne však mimo mne, který pravil:

‚Po čem pátráš v Boží slávě?‘

Odpověděl jsem, ale nepoužil jsem slov: ‚Pátrám po Bohu.‘

Hlas řekl: ‚Toto je sláva Boží.‘

Ptal jsem se opět:

‚Kde je Bůh sám?‘

Hlas odpověděl:

‚Ty, jenž si troufáš se zde tázat, otevři oči a viz!‘

A v téže chvíli jsem byl vyloučen ze slávy. Byla tak říkajíc za mnou.

Pode mnou bylo něco – mohu to snad nazvat… prostorou.

Nebyla v ní radost, myslel jsem si, ač jsem nic neviděl: ‚Vše, co je opak radosti, je zde uvnitř.‘

Ale za touto… prostorou jsem viděl jinou.

Nemám jméno, jímž bych ji mohl nazvat. Každé jméno je příliš velké.

Mohu ji nazvat pouští, mohu říci komora čeledínova. Obě jména jsou příliš velká, neboť něco znamenají.

Zde nebylo nic, na co by člověk mohl vložit ruku a co by mohl pojmenovat a nazvat svým. Ale touha mě táhla k ní a ačkoliv jsem již neslyšel žádný hlas, ani neviděl ukazatele cesty, věděl jsem, že tam chci.

Neboť tam uvnitř byl Bůh.

Ale když jsem chtěl projít bezradostnou prostoru, která byla před Boží chudobou, zastavil jsem se a pojala mne hrůza.

Hrůza byla déšť, který do mne pršel a vnikal jako zžírající led, rozpouštějící a ničící vše, co bylo mnou. Netroufal jsem si vejít zcela dovnitř, neboť jsem si netroufal přestat být já, netroufal jsem si dále žít a nebýt já.

Ale pak jsem opět viděl prostoru, jež byla tak nepatrná, že v ní nemohl být nikdo jiný kromě Boha a touha mě táhla vpřed a já si pomyslel:

‚Když přestáváš být, jsi blíže Bohu, než když se tu zastavíš a zůstaneš sám sebou.‘

Vešel jsem a zemřel smrtí, jež se podobá smrti našeho těla jako klidný spánek noční můře.“

..........
Uživatelský avatar
Eva Nada
 
Příspěvky: 896
Registrován: pát 23. dub 2010 15:47:39
Poděkoval: 34
Poděkováno: 27-krát v 26 příspěvcích

Re: Království nebeské podle Jana Křtitele a Ježíše

Příspěvekod Eva Nada » čtv 14. lis 2019 23:15:05

Trini píše:
Alaja píše:Aha.
To na mne na FB takové titulky vyskakují neustále.....kdekdo píše nebo alespoň dává odkazy na zaručeně pravdivé zprávy, že příští rok to teprve propukne....duchovní obnova, očista, transformování a pod., včetně ohlašování pozitivních energií z jiných dimenzí....


Byl někdy už takový rok v dějinách lidstva? Podle mě ne. Aspon jsem o žádném neslyšela. Ale lidi holt potřebují nějakou naději, že všechno bude jinak. :roll: Hlavně když tuší, že bude hůř. :?

;)

Jasně, každý na to má svůj názor, tvůj je podobný názoru Jany...

Já bych to ale nepodceňovala, tyhle informace, protože ty indicie jsou vnímatelné i zřetelně viditelné, že těch duší odchází více, než kdy jindy, ale nechci, aby to vyznělo jako strašení, je to prostě tak...., tak jako kdysi vyhynuli dinosauři, Mayská civilizace, civilizace Atlantídy, Egypta.... neříkám, že hned za pár let vyhyne civilizace dnešního lidstva, ale něco se změnit musí, protože tak, jak nyní lidstvo existuje, řekla bych na hraně - je neudržitelné..... souvisí to s postupným zanikáním starého (světa) a vznikáním nového (světa) , už jsem psala, že čím dál tím více se nůžky rozvírají je vnímatelný ten střet starého a nového.... a samozřejmě "spadneme" přesně tam, kde a jak to máme vnitřně nastaveno, s čím souzníme... a je to tak, ať se nám to líbí nebo ne... to je vývoj... :-)

A to, že zítra nebo za rok nebo za tři vteřiny opustíme tělo, to je jen "kosmetická" úprava naší (věčné) existence... na spirále k Bohu...
Uživatelský avatar
Eva Nada
 
Příspěvky: 896
Registrován: pát 23. dub 2010 15:47:39
Poděkoval: 34
Poděkováno: 27-krát v 26 příspěvcích

Re: Království nebeské podle Jana Křtitele a Ježíše

Příspěvekod Alaja » čtv 14. lis 2019 23:40:11

Trini píše:
Alaja píše: :lol:
Ty semtam nějaké vize, ty byly jak od ufounů, tak i od lidí (hlavně)....sem tam nějaká od zvířátka nebo rostliny... :P

A to svítící prázdno.....ještě by jsi mi mohla napsat, kam z něho zamířit dál, aby se na to dalo i koukat....já jsem zjistila, že dál je jen černočerná tma....nic ke koukání.... :lol:


Ta tma je ten živý, temný Zdroj, do kterého se musíš dostat - ale jde to jen tak, že on tě vcucne. Takže se dá jen čekat. ;)

:)


No nevím, nevím....jestli míníme obě dvě jedno a to samé.... :donknow:
Rozšířené "nekonečné" vědomí může úspěšně fungovat i v hmotném vesmíru.......
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Království nebeské podle Jana Křtitele a Ježíše

Příspěvekod Alaja » čtv 14. lis 2019 23:45:02

Eva Nada píše:
Trini píše:
Alaja píše:Aha.
To na mne na FB takové titulky vyskakují neustále.....kdekdo píše nebo alespoň dává odkazy na zaručeně pravdivé zprávy, že příští rok to teprve propukne....duchovní obnova, očista, transformování a pod., včetně ohlašování pozitivních energií z jiných dimenzí....


Byl někdy už takový rok v dějinách lidstva? Podle mě ne. Aspon jsem o žádném neslyšela. Ale lidi holt potřebují nějakou naději, že všechno bude jinak. :roll: Hlavně když tuší, že bude hůř. :?

;)

Jasně, každý na to má svůj názor, tvůj je podobný názoru Jany...

Já bych to ale nepodceňovala, tyhle informace, protože ty indicie jsou vnímatelné i zřetelně viditelné, že těch duší odchází více, než kdy jindy, ale nechci, aby to vyznělo jako strašení, je to prostě tak...., tak jako kdysi vyhynuli dinosauři, Mayská civilizace, civilizace Atlantídy, Egypta.... neříkám, že hned za pár let vyhyne civilizace dnešního lidstva, ale něco se změnit musí, protože tak, jak nyní lidstvo existuje, řekla bych na hraně - je neudržitelné..... souvisí to s postupným zanikáním starého (světa) a vznikáním nového (světa) , už jsem psala, že čím dál tím více se nůžky rozvírají je vnímatelný ten střet starého a nového.... a samozřejmě "spadneme" přesně tam, kde a jak to máme vnitřně nastaveno, s čím souzníme... a je to tak, ať se nám to líbí nebo ne... to je vývoj... :-)

A to, že zítra nebo za rok nebo za tři vteřiny opustíme tělo, to je jen "kosmetická" úprava naší (věčné) existence... na spirále k Bohu...



J.Chvátal už v devadesátých letech prorokoval na jedné své přednášce, že bílá rasa má na kahánku, zanikne a na její místo nastoupí rasa hnědá....
a jak to vypadá, někdo to vzal doslova a hodlá evropské bělochy plně nahradit ....a to co nejdřív. Co neumře samo stářím, tomu bude pomoženo.... :donknow:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Království nebeské podle Jana Křtitele a Ježíše

Příspěvekod Trini » pát 15. lis 2019 0:04:37

Eva Nada píše:
Já bych to ale nepodceňovala, tyhle informace,


Tak to nepodcenuj, když je to pro tebe důležité. Když to něco podstatného v tvém životě změní k lepšímu. :donknow:
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5107
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Království nebeské podle Jana Křtitele a Ježíše

Příspěvekod Trini » pát 15. lis 2019 0:17:47

Alaja píše:
Trini píše:
Ta tma je ten živý, temný Zdroj, do kterého se musíš dostat - ale jde to jen tak, že on tě vcucne. Takže se dá jen čekat. ;)

:)


No nevím, nevím....jestli míníme obě dvě jedno a to samé.... :donknow:
Rozšířené "nekonečné" vědomí může úspěšně fungovat i v hmotném vesmíru.......


Určitě nemíníme to samé. O tom si můžeme srozumitelně povídat až po pohledu z té "černočerné tmy". Potom se ví, že je živá. Opravdu živá.

:)
Naposledy upravil Trini dne pát 15. lis 2019 0:24:44, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5107
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Království nebeské podle Jana Křtitele a Ježíše

Příspěvekod Alaja » pát 15. lis 2019 0:22:14

Trini píše:Určitě nemíníme to samé. O tom si můžeme povídat až po pohledu z té "černočerné tmy".


:lol:

Hele, už mne vcucla bílá (bezbarvá) záře a ocitla jsem se ve zlaté záři....ta mi ukázala tu černou tmu, co je vedle ní...to by mohlo snad úplně stačit... :lol:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Království nebeské podle Jana Křtitele a Ježíše

Příspěvekod Trini » pát 15. lis 2019 0:29:08

Alaja píše:
Trini píše:Určitě nemíníme to samé. O tom si můžeme povídat až po pohledu z té "černočerné tmy".


:lol:

Hele, už mne vcucla bílá (bezbarvá) záře a ocitla jsem se ve zlaté záři....ta mi ukázala tu černou tmu, co je vedle ní...


Ona není vedle. Ta celá záře je v tom živém, temném Zdroji. ;) Ale to se nedá představit. Tím se musí prostě být.

:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5107
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Království nebeské podle Jana Křtitele a Ježíše

Příspěvekod Alaja » pát 15. lis 2019 0:39:51

Trini píše:
Alaja píše:
Trini píše:Určitě nemíníme to samé. O tom si můžeme povídat až po pohledu z té "černočerné tmy".


:lol:

Hele, už mne vcucla bílá (bezbarvá) záře a ocitla jsem se ve zlaté záři....ta mi ukázala tu černou tmu, co je vedle ní...


Ona není vedle. Ta celá záře je v tom živém, temném Zdroji. ;) Ale to se nedá představit. Tím se musí prostě být.

:)


Jo, jen jsem to jednoduše napsala....zlatá brambora v černé vodě....no a černá voda je i ve zlaté bramboře...


Kolik těch zlatých brambor asi je.... :donknow:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Království nebeské podle Jana Křtitele a Ježíše

Příspěvekod armin » pát 15. lis 2019 9:12:33

Trini píše:
Ty zase píšeš takové nesmysly.
Pořád platí poznej sama sebe a ne poznávej druhého. To totiž můžeš teprve, až poznáš sebe. ;) Taky na to jednou přijdeš. :lol:

:)

Když člověk něco nechápe, nemá s tím zkušenost tak se mu to obvykle jeví jako nesmysl ;) Taky na to jednou přijdeš. :lol
:)
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2023
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Království nebeské podle Jana Křtitele a Ježíše

Příspěvekod armin » pát 15. lis 2019 9:15:02

Trini píše:
Ta tma je ten živý, temný Zdroj, do kterého se musíš dostat - ale jde to jen tak, že on tě vcucne. Takže se dá jen čekat. ;)

:)


Už tě vcucnul nebo zatím ještě čekáš?
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2023
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Království nebeské podle Jana Křtitele a Ježíše

Příspěvekod Trini » pát 15. lis 2019 11:29:53

P.S. Nejmoudřejší je tě pořád ignorovat. :)
Naposledy upravil Trini dne sob 16. lis 2019 20:11:52, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5107
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

PředchozíDalší

Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 97 návštevníků