Síla slova

Re: Síla slova

Příspěvekod Trini » pát 06. pro 2019 21:22:13

Alaja píše:Že se čílíš...
Vždyť někde sám napsal, že jeho oblíbeným koníčkem je provokace a následné pozorování toho, jak na ty jeho provokace lidi reagují... :lol:


Tohle na něj dobře sedí:

https://www.dama.cz/clanek/rad-vytacim- ... ricetnosti

„Motivace vytáčet druhé může být i v dospělosti nápadně podobná té pubescentní. Takoví lidé zpravidla nemají nic jiného, čím by upoutali okolí. A tak se alespoň snaží provokovat. Jinak by mohli – nedej bože – zaniknout v davu a ani pes by po nich neštěkl. Ve hře je samozřejmě i kus škodolibosti a pocit, že budou mít nad těmi, jež se jim vyprovokovat podaří, jaksi navrch,“ říká psycholog Petr Šmolka.

Provokace a naschvály je však možné vnímat i jako projevy nepřímých agresí. Podle odborníka se k nim uchylují lidé zbabělí, kteří se bojí přímé konfrontace. Když se jim podaří oběť vyprovokovat nebo zdánlivě ztrapnit, prožívají pocit vítězství.

„Se zbabělostí souvisí i jejich potřeba mít stále za zády sympatizující publikum. Což je jeden z důvodů, proč tak rádi ‚pracují‘ ve skupině,“ doplňuje psycholog. Více na: https://www.dama.cz/clanek/rad-vytacim- ... ricetnosti


;)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5107
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Síla slova

Příspěvekod Alaja » pát 06. pro 2019 21:31:13

Trini píše:
Alaja píše:Že se čílíš...
Vždyť někde sám napsal, že jeho oblíbeným koníčkem je provokace a následné pozorování toho, jak na ty jeho provokace lidi reagují... :lol:


Tohle na něj dobře sedí:

https://www.dama.cz/clanek/rad-vytacim- ... ricetnosti

„Motivace vytáčet druhé může být i v dospělosti nápadně podobná té pubescentní. Takoví lidé zpravidla nemají nic jiného, čím by upoutali okolí. A tak se alespoň snaží provokovat. Jinak by mohli – nedej bože – zaniknout v davu a ani pes by po nich neštěkl. Ve hře je samozřejmě i kus škodolibosti a pocit, že budou mít nad těmi, jež se jim vyprovokovat podaří, jaksi navrch,“ říká psycholog Petr Šmolka.

Provokace a naschvály je však možné vnímat i jako projevy nepřímých agresí. Podle odborníka se k nim uchylují lidé zbabělí, kteří se bojí přímé konfrontace. Když se jim podaří oběť vyprovokovat nebo zdánlivě ztrapnit, prožívají pocit vítězství.

„Se zbabělostí souvisí i jejich potřeba mít stále za zády sympatizující publikum. Což je jeden z důvodů, proč tak rádi ‚pracují‘ ve skupině,“ doplňuje psycholog. Více na: https://www.dama.cz/clanek/rad-vytacim- ... ricetnosti


;)

No nevím.... takové chování jsem pozorovala u některých dětí nejrůznějšího věku......od mimina po vojáka...a o dospělých ani nemluvě... :lol:

PS: někdo se už s tím holt narodí a táhne se to s ním až do důchodu.... :lol:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Síla slova

Příspěvekod Alaja » pát 06. pro 2019 21:35:56

:P
Přílohy
78814924_1183137265224604_1794438358471016448_n.jpg
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Síla slova

Příspěvekod Alaja » pát 06. pro 2019 21:39:55

Nějak jsem podlehla dojmu, že to tu čte i ta jeho manželka....
...no a znáte mužský.... :P
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Síla slova

Příspěvekod Trini » pát 06. pro 2019 21:50:31

:idea2:
Od Vostalpetra:

Vostalpetr píše:

V srdci bez závoje mysli není možné být ani tím, kdo je chytrý, a dokonce ani tím, kdo je hloupý.
Tady ani nevíš, že nevíš.

.................................................................................................................................................................................
Lenka Plačková - Životopis




..............................................................................................................................................................................................................

Lenka Vodvárková, Smysl života a bytí



Když se tohle shrne, tak je možné detailně prozkoumat povahu hmoty, mysli, myšlenky a dospět k tomu, k čemu dospěli vědci i Probuzení, že to je nic. Myšlenka je prázdná, mysl je prázdná, hmota při důkladném prozkoumání je také prázdná, tím pádem i veškerý projev prázdna je prázdný.

...................................................................................................................................................................................................

AKTIVACE HVĚZDNÉHO KÓDU - Luisa Muratori




A je možné tuhle moudrost prozkoumávat dál v tichu srdce a objeví se vědomí, že existence je blahem, samo vědomí je blahem, a odtud je jasné, že veškerý projev je Láskou.
Mezi moudrostí a Láskou plyne veškerý projev

.........................................................................................................................................................................................................

SUPERROZHOVOR s mluvčí Galaktické rady s Veronikou Mihalkovou




A tenhle projev se dotkne oné moudrosti - a je jasné, že to není nic, dotkne se vědomí Lásky - a v tichu srdce je vědomé, že to je Láska.
Kde by se tady vzalo ještě navíc nějaké ego?
Celá tahleta hra, která se odehrává mezi břehy moudrosti a Lásky není ve své podstatě ničím a je Láskou.

.......................................................................................................................................................................................................


Lucie Bouzková: Velká láska vychází ze sebelásky




No vidíš to.

Není to nic a je to Láska. V tom je ten paradox, nebo spíš humor.

....................................................................................................................................................................................................
OTEVÍRÁNÍ SRDCE - Kateřina Karaimi Motyčková





Poznání, že tady nikdo není, je moudrost, ale není to celé.


.........................................................................................................

LÁSKA, aneb když mozek sestupuje do srdce (Karaimi Motyčková, 13. 12. 2012)




Když se ztotožníme s tělem, tak se samozřejmě můžeme někam zavřít, ale bez ztotožnění je tady bezbřehá svoboda,
S detailním i celistvým poznáním Pravdy, s vědomím, že hmota Tvého těla je ve své podstatě prázdnota, všechny myšlenky jsou prázdnotou, z pohledu nekonečnosti, věčnosti Tvá osoba není nic,
jak bys tedy mohl být tím, co je zavřené?
Jestli není s čím se ztotožnit, a nejsi nic, jsi dokonale neomezitelný.


...................................................................................................................................................................................

Andrea Máčalíková, Cesta k vnitřní svobodě




Ale dity, s Tebou je možné se bavit jen v tom případě, že jsi nešťastný ?
S lidmi, kteří skálopevně trvají na tom, že jsou nešťastní, se nebavím.
Nemám zájem jim to jejich neštěstí, ve kterém si libují, kazit.


.............................................................................................................................................................

Mechanismy mysli, které nás odvádí od přít. okam. | Osobní rozvoj / Vnitřní klid | Lucie Kolaříková



To je nádherný.


...................................................................

O MIMOSMYSLOVÉM VNÍMÁNÍ - Lucie Ioannah na Setkání Gošárníků



V tomhle je celé jádro pudla.


.............................................................................

Ivett Ivankiva, Čtení z Akaši




Když se objeví myšlenka, a jen ji pozoruješ, nijak si ji nepřivlastňuješ, nedotýkáš se jí. Je možné si uvědomit, že myšlenka se objevila, mizí, a Ty si ji nemyslíš?


........................................................................................................................................................................................

Osvobození z karmy



Nepotřebuješ meditovat, uvolňovat se, relaxovat, abys byl osvobozený od připoutanosti k mysli.


..........................................................................................................................................................................

Přijetí stínu




Může to být docela lehké, éterické, nebýt dotčen žádnou myšlenkou.


.................................................................................................................................

PARTNERSKÉ VZTAHY A KARMICKÁ ZATÍŽENÍ – Eva Puklová




Raméš zavolá na Maharišiho, Mahariši se otočí, a není tím projevem nikterak dotčen,
je pořád Tichem v Tichu, v srdci bez závoje mysli.


.............................................................................................................................................................

OSUDOVÝ PARTNER, DUCHOVNÍ PARTNER - Zdenka Blechová




Nepíšu Ti to z důvodu, že by ses měl stát osvíceným.


.............................................................................................

Jak si správně přát




Je tady jen radost z existence.


..................................................

Očistění vztahu - přetnutí karmických vazeb




Nebo možná spíš hravost existence, která není ničím vážným, tedy není ničím, a na druhé straně je láskou.


.........................................................................................................................................................................................................

Eva Večernice Vyšínská, Duchové a duše okolo nás




Vždyť Ty snad také neděláš nic, co Tě nebaví, ne?


............................................................................................

Typy duší a okolnosti, za kterých se inkarnují



Nebo snad sem píšeš z nějakého závažného důvodu?


...................................................................................................

Významné bytosti světla



Co když


............................................................................................

Bohyně se vrací, Lilia Khousnoutdinová



Co když


..................................................................................................

Hana Sar Blochová, Atlantida – pozůstatky dávných civilizací v Čechách a na Moravě



Co když

......................................................................................................

Věra Várady, Předpověď na rok 2020






:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5107
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Trini za tento příspěvek:
armin

Re: Síla slova

Příspěvekod Trini » sob 07. pro 2019 0:05:07

Alaja píše:
Trini píše:
Alaja píše:Že se čílíš...
Vždyť někde sám napsal, že jeho oblíbeným koníčkem je provokace a následné pozorování toho, jak na ty jeho provokace lidi reagují... :lol:


Tohle na něj dobře sedí:

https://www.dama.cz/clanek/rad-vytacim- ... ricetnosti

„Motivace vytáčet druhé může být i v dospělosti nápadně podobná té pubescentní. Takoví lidé zpravidla nemají nic jiného, čím by upoutali okolí. A tak se alespoň snaží provokovat. Jinak by mohli – nedej bože – zaniknout v davu a ani pes by po nich neštěkl. Ve hře je samozřejmě i kus škodolibosti a pocit, že budou mít nad těmi, jež se jim vyprovokovat podaří, jaksi navrch,“ říká psycholog Petr Šmolka.

Provokace a naschvály je však možné vnímat i jako projevy nepřímých agresí. Podle odborníka se k nim uchylují lidé zbabělí, kteří se bojí přímé konfrontace. Když se jim podaří oběť vyprovokovat nebo zdánlivě ztrapnit, prožívají pocit vítězství.

„Se zbabělostí souvisí i jejich potřeba mít stále za zády sympatizující publikum. Což je jeden z důvodů, proč tak rádi ‚pracují‘ ve skupině,“ doplňuje psycholog. Více na: https://www.dama.cz/clanek/rad-vytacim- ... ricetnosti


;)

No nevím.... takové chování jsem pozorovala u některých dětí nejrůznějšího věku......od mimina po vojáka...a o dospělých ani nemluvě... :lol:

PS: někdo se už s tím holt narodí a táhne se to s ním až do důchodu.... :lol:


Aha, ty jsi to sympatizující publikum. ;)

:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5107
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Síla slova

Příspěvekod Alaja » sob 07. pro 2019 0:54:55

:D Jsem zapomněla....setkala jsem se s takovým provokativním jednáním i u pár zvířátek....ale ta naštěstí nemluví, nepíšou, jen konají... :lol:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Síla slova

Příspěvekod Alaja » sob 07. pro 2019 1:25:09

Trini píše:Aha, ty jsi to sympatizující publikum.


:lol:
No, můžu tě v tom nechat samotnou...jestli chceš....
:ahoj2:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Síla slova

Příspěvekod Trini » sob 07. pro 2019 9:10:04

Alaja píše:
Trini píše:Aha, ty jsi to sympatizující publikum.


:lol:
No, můžu tě v tom nechat samotnou...jestli chceš....
:ahoj2:


To máš pravdu. Provokuje jen mne. Tebe si k provokaci nevybral, tebe si pěstuje jako sympatizující publikum. To ke svým chorobným hrátkám nutně potřebuje. Ten psycholog to opravdu dobře rozebral.
Ty ho přece chápeš: Je to mužskej, co se vytahuje před manželkou/ vždyt' to předem nahlásil, že mne bude provokovat, tak co chci :koukam: / spousta lidí všeho věku provokuje druhé, dokonce i zvířátka provokují.
Určitě zase napíše, že ty jediná ho chápeš. ;)

Já ho taky chápu: Jinak prostě nemůže. :lol:

Hlavně potřebuje tu skupinu. Proto museli s Evou svoje vztahové problémy řešit ve foru, i když to mohli mailem nebo SZ. Někdo byl na její straně, někdo na jeho = sympatizující publikum. Taky jsem občas patřila k tomu sympatizujícímu publiku. Armin je holt vynikající manipulátor. Takže trvalo, než jsem to mohla prokouknout.

:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5107
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Síla slova

Příspěvekod Alaja » sob 07. pro 2019 16:22:34

Trini píše:
Alaja píše:
Trini píše:Aha, ty jsi to sympatizující publikum.


:lol:
No, můžu tě v tom nechat samotnou...jestli chceš....
:ahoj2:


To máš pravdu. Provokuje jen mne. Tebe si k provokaci nevybral, tebe si pěstuje jako sympatizující publikum. To ke svým chorobným hrátkám nutně potřebuje. Ten psycholog to opravdu dobře rozebral.
Ty ho přece chápeš: Je to mužskej, co se vytahuje před manželkou/ vždyt' to předem nahlásil, že mne bude provokovat, tak co chci :koukam: / spousta lidí všeho věku provokuje druhé, dokonce i zvířátka provokují.
Určitě zase napíše, že ty jediná ho chápeš. ;)

Já ho taky chápu: Jinak prostě nemůže. :lol:

Hlavně potřebuje tu skupinu. Proto museli s Evou svoje vztahové problémy řešit ve foru, i když to mohli mailem nebo SZ. Někdo byl na její straně, někdo na jeho = sympatizující publikum. Taky jsem občas patřila k tomu sympatizujícímu publiku. Armin je holt vynikající manipulátor. Takže trvalo, než jsem to mohla prokouknout.

:)


A já se domnívala, že jsem tvé sympatizující publikum.... :lol:

Nejspíš jsem to nedávala moc jasně najevo, budu si muset pořídit nějaké to příslušné barevné mávátko a transparent....pro lepšejší rozlišení komu zrovna fandím... :lol:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Alaja za tento příspěvek:
Trini

Re: Síla slova

Příspěvekod armin » sob 07. pro 2019 19:45:49

To neděkuji tobě Trini, ale Vostálovi.
Koukám, že má přehled a až se budu nudit, tak si některé z těch videí pustím.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2023
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Síla slova

Příspěvekod Trini » sob 07. pro 2019 21:12:32

:idea2:
Od Vostalpetra:

Vostalpetr píše:
Já ho taky chápu: Jinak prostě nemůže.

...............................................................................
No to je docela správný náhled,

nic mu tím nezakazuješ, neříkáš že je to špatně, dáváš mu tím svobodu jednat dle svých představ,
neříkáš mu jak má jednat apd.
takže je to naprosto OK....

A bohužel pro něj, nedostává takto svou zpětnou vazbu vo kterou tak stojí, takže vyvádí a zkoušíto všelijak
páč chce zistit jestli je to ego obrana nebo naopak stav osvícení....

Von není žádnej manipulant, nýbrž potrhlo,
jenž se zacyklovalo na tom, že negativní reakce považuje za něco negativního
takže neustále pluje na svém negativním pocitu vůči negativním pocitům
a to je mesiášskej komplex...
Takže pokud nebyl předtím psychicky narušenej (viz ta psychologická úvaha)
tak se prostě sám takto psychologicky narušil

Já páč jsem král všech vopic (akoráte naopak) pak zase považuji za negativní ty pozitivní pocity,
takže kdykoliv začne nějako pozitivně mapovat (či něco jiného) tak ho klidně zahltím negativnem,
i já mám moc pěkný mesiášský komplex, takže jej osvobodím od pozitivních pocitů na kterých si tak zakládá

Problém samozřejmě nevzniká v hodnocení pozitivní nebo negativní,
ale ve ztotožnování se....



:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5107
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Síla slova

Příspěvekod armin » sob 07. pro 2019 21:21:51

Vostalpetr píše:
Já ho taky chápu: Jinak prostě nemůže.

...............................................................................
No to je docela správný náhled,

nic mu tím nezakazuješ, neříkáš že je to špatně, dáváš mu tím svobodu jednat dle svých představ,
neříkáš mu jak má jednat apd.
takže je to naprosto OK....

A bohužel pro něj, nedostává takto svou zpětnou vazbu vo kterou tak stojí, takže vyvádí a zkoušíto všelijak
páč chce zistit jestli je to ego obrana nebo naopak stav osvícení....

Von není žádnej manipulant, potrhlo,
jenž se zacyklovalo na tom, že negativní reakce považuje za něco negativního
takže neustále pluje na svém negativním pocitu vůči negativním pocitům
a to je celej jeho mesiášskej komplex...
Takže pokud nebyl předtím psychicky narušenej (viz ta psychologická úvaha)
tak se prostě sám takto psychologicky narušil

Já páč jsem král všech vopic (akoráte naopak) pak zase považuji za negativní ty pozitivní pocity,
takže kdykoliv začne nějako pozitivně mapovat (či něco jiného) tak ho klidně zahltím negativnem,
i já mám moc pěkný mesiášský komplex, takže jej osvobodím od pozitivních pocitů na kterých si tak zakládá

Problém samozřejmě nevzniká v hodnocení pozitivní nebo negativní,
ale ve ztotožnování se....


To je teda analýza :lol:
Fantazii se meze nekladou. Ale na druhou není kouře bez ohně, tedy to fantazírování (o mně) má nějaký důvod, nějaký mindrák, který se takhle pěkně projevuje.
No to je dneska sklizeň :thumb:
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2023
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Síla slova

Příspěvekod armin » pon 09. pro 2019 11:50:44

Obrázek
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2023
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Síla slova

Příspěvekod Nic » pon 09. pro 2019 13:51:23

Vostalpetr píše:

Problém samozřejmě nevzniká v hodnocení pozitivní nebo negativní,


ale ve ztotožnování se,..




a třeba taky ne

Nic
 
Příspěvky: 1724
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 74
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Síla slova

Příspěvekod armin » pon 09. pro 2019 20:27:19

Tyhle nesvobodný lidi, co si myslej, že jinak nemůžou, to mají blbý.

Ač Brahmana nemusím (na rozdíl vod Vostála), Tak když jsem jich na zkoušku několik viděl (a slyšel), tak mi velmi sedla myšlenka:
Dotaz:
Existuje svobodná vůle?
Odpověď:
Existuje v celém vesmíru něco, co by nebylo svobodnou vůlí?

Takhle to také poznávám.

Například se pravdivě říká "jak si usteleme, tak si lehneme", a ne že si ustelu "tak jak musím" a nemohu jinak.
Ten svět Trini musí být hodně těžký. Proto i ten smysl pro humor tam nemá místo.
Kdyby se pustila té své role probuzené, za kterou tak bojuje, tak by se nakonec třeba doopravdy probudila.

P.S.
Jestli tohle jsou bobky u jejích dveří (z jejího pohledu), tak to má opravdu nějaký problém.
Ale ona to naštěstí nemůže číst, protože mne má zablokovaného, takže jí to její duchovní ego ani nemůže zraňovat. :)
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2023
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Síla slova

Příspěvekod armin » pon 09. pro 2019 21:54:51

Pro Alaju
odpověď, na otázku, co jsi asi už smazala ( nebo to nemohu najít :) )
[/quote]
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2023
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Síla slova

Příspěvekod Alaja » pon 09. pro 2019 22:28:17

armin píše:Pro Alaju
odpověď, na otázku, co jsi asi už smazala ( nebo to nemohu najít )

http://youtu.be/OhhOU5FUPBE[



Něco jsem tu napsala. pak to smazala i dokonce zapomněla... takže už nevím, na jakou otázku odpovídáš...:lol:
Jo...a až budeš mít zase nějaké video pro mne, tak to stačí jen okopírovat odkaz, protože když to tu vkládáš do těch jůtúberských závorek, tak já pak vidím jen černý obdélník.... :donknow:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Síla slova

Příspěvekod armin » úte 10. pro 2019 8:28:30

Alaja píše:
armin píše:Pro Alaju
odpověď, na otázku, co jsi asi už smazala ( nebo to nemohu najít )

http://youtu.be/OhhOU5FUPBE[



Něco jsem tu napsala. pak to smazala i dokonce zapomněla... takže už nevím, na jakou otázku odpovídáš...:lol:


Já už to také nevím :lol:
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2023
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Síla slova

Příspěvekod armin » úte 10. pro 2019 8:33:11

Obrázek
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2023
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

PředchozíDalší

Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 82 návštevníků

cron