Síla slova

Re: Síla slova

Příspěvekod Trini » pát 29. lis 2019 20:12:58

armin píše:
Trini píše:Nevěřím ti ani slovo. Jen samé výmluvy.



Máš asi špatnou zkušenost s muži.


Nejsi zvyklej, že tě někdo prokoukne. Všichni ti zřejmě na ty výmluvy naletěj.
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5116
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Síla slova

Příspěvekod armin » pát 29. lis 2019 21:50:45

Trini píše:Nejsi zvyklej, že tě někdo prokoukne. Všichni ti zřejmě na ty výmluvy naletěj.


To opravdu nemám. Já totiž mluvím a píšu - "co na srdci, to na jazyku", tedy ani si na nic nehraju ani nic nepředstírám ani si na nic nehraju. Takže ani není nic k tomu prokouknutí. Takže když má někdo dojem, že mne prokouknul, vypovídá to o něm, o jeho případných problémech z minulosti, které si na mne promítá.
Takže v mém případě píšeš více o sobě než o mně.
A Vostál to má v tom jak vidí druhé (podle toho, jak reaguje) také hodně pomotané.
Mám zkušenost, že kdo přičichl ke skutečnému poznání více či méně vidí do druhých. Pozná kdo je jaký a kdo něco předstírá. U tebe a u Vostála mne zaráží, jak se ve mně tak naprosto mýlíte. Co je to za poznání?? To vaše.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2031
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Síla slova

Příspěvekod Trini » pát 29. lis 2019 23:45:48

armin píše:
Trini píše:Nejsi zvyklej, že tě někdo prokoukne. Všichni ti zřejmě na ty výmluvy naletěj.


To... bla bla....bla bla....


Neočekávám, že to přiznáš. Bylo jasné, že přijdou jen samé další výmluvy.

Jen tě upozornuju, že já na ty tvé řečičky nenaletím. Přetáhnul jsi luk. ;)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5116
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Síla slova

Příspěvekod Alaja » sob 30. lis 2019 2:16:05

armin píše:Nejmenoval se ten tvůj guru náhodou Robin?
To byl můj první guru, byl opravdu dobrý a to, co píšeš (s těmi bdělostmi) mi ho dost připomíná.


Ještě jsem o nějakém guru Robinovi neslyšela ani o něm nečetla....kdo to je?
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Síla slova

Příspěvekod Nic » sob 30. lis 2019 6:47:05


Krásné je, že Miroslav má i po letech pořád tu nejžádanější, nejkrásnější, nejprobuzenější.


Tohle by bylo dobré upřesnit, aby to nevypadalo, že se Miroslav vytahuje.

Jakmile někoho opravdu dobře známe, tak se v něm vidíme a poznáváme v něm pravé Já, které je božské - nejžádanější, nejkrásnější, nejprobuzenější.

A s Probuzením, tedy s poznáním Pravdy, je jasné, že takový je ve své Podstatě úplně každý.

:D
Nic
 
Příspěvky: 1749
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 72
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Síla slova

Příspěvekod Trini » sob 30. lis 2019 8:02:58

Nic píše:

Krásné je, že Miroslav má i po letech pořád tu nejžádanější, nejkrásnější, nejprobuzenější.


Tohle by bylo dobré upřesnit, aby to nevypadalo, že se Miroslav vytahuje.



To je v pořádku, že ji Armin tak vidí. Vytahování je, když píše, že ji všichni chtěli a on jim ji vyfoukl - navíc fujtablově vyjádřené.

Nic píše:Jakmile někoho opravdu dobře známe, tak se v něm vidíme a poznáváme v něm pravé Já, které je božské - nejžádanější, nejkrásnější, nejprobuzenější.


Podle Armina ji tak viděli všichni jeho kolegové v Jílovém. Ostatní ženy, které tam docházely, tak neviděli.

Takže to spíš vypadá na to, že některý člověk může vyzařovat něco, co mnohé oslovuje.

:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5116
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Síla slova

Příspěvekod Trini » sob 30. lis 2019 8:46:11

Právě jsem si vzpomněla na jeden moc hezký film, kde je to trochu jinak. Holiday, Prázdniny.




:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5116
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Síla slova

Příspěvekod Nic » sob 30. lis 2019 9:09:09

Jakmile někoho opravdu dobře známe, tak se v něm vidíme a poznáváme v něm pravé Já, které je božské - nejžádanější, nejkrásnější, nejprobuzenější.

A s Probuzením, tedy s poznáním Pravdy, je jasné, že takový je ve své Podstatě úplně každý.



Trini píše:.... některý člověk může vyzařovat něco, co mnohé oslovuje.


Dá se k tomu nabídnout obrácený obraz.

Ten, kdo poznává své skutečné pravé Já, ho poznává v každém.

Ten, kdo poznává realitu skrz temný filtr mysli, pravé Já nenajde v nikom a nikdo ho neosloví.

A teď tady může být různá míra zatemnění nebo prosvětlení mysli, kdy skutečnost můžeme pravdivě poznávat, případně kdy se díváme skrz trám ve svém oku a vidíme v oku druhého třísku.

Ale ten, kdo v nás poznává to, co skutečně jsme, nám může natolik zářit, že to prosvětlí naši mysl a s vděčností tak můžeme nalézat božské Já v něm a to je to, co nás oslovuje, protože je nám to nesmírně blízké.
Nic
 
Příspěvky: 1749
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 72
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Síla slova

Příspěvekod Trini » sob 30. lis 2019 9:27:44

Nic píše:
Jakmile někoho opravdu dobře známe, tak se v něm vidíme a poznáváme v něm pravé Já, které je božské - nejžádanější, nejkrásnější, nejprobuzenější.

A s Probuzením, tedy s poznáním Pravdy, je jasné, že takový je ve své Podstatě úplně každý.



Trini píše:.... některý člověk může vyzařovat něco, co mnohé oslovuje.


Dá se k tomu nabídnout obrácený obraz.
Ten, kdo poznává realitu skrz temný filtr mysli, pravé Já nenajde v nikom a nikdo ho neosloví.


Každý si to holt převrátí podle svého. Stejně jinak nemůže. ;)

Podle mne např. neexistuje nikdo, koho by nic/nikdo neoslovil. Asi to bude tím, že do druhých žádný temný filtr mysli neprojikuji.

:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5116
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Síla slova

Příspěvekod Trini » sob 30. lis 2019 10:45:48

armin píše:Takže v mém případě píšeš více o sobě než o mně.


Tak se zamysli nad tím, jestli ty všechny nesmysly, které o mně píšeš, nemají spíš něco společného s tebou. ;)

:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5116
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Síla slova

Příspěvekod Nic » sob 30. lis 2019 11:01:15

Trini píše:Podle mne např. neexistuje nikdo, koho by nic/nikdo neoslovil. Asi to bude tím, že do druhých žádný temný filtr mysli neprojikuji.


Bez temného filtru mysli neexistuje ani iluze oddělenosti, tedy ani nikdo, kdo by mohl být ve skutečnosti druhý, kdo by nebyl láskou, kdo by byl nějakým způsoben nepřijatelný, špatný, každý a všechno je Já.

Všechno, co existuje, je bez filtru mysli Láska. A to, co se jeví, že Láskou není, není nic. Tahle moudrost v tichu srdce bez závoje mysli tady prostě je.
Nic
 
Příspěvky: 1749
Registrován: úte 07. čer 2016 15:14:14
Poděkoval: 72
Poděkováno: 17-krát v 17 příspěvcích

Re: Síla slova

Příspěvekod Alaja » sob 30. lis 2019 11:22:27

Nic píše:
Trini píše:Podle mne např. neexistuje nikdo, koho by nic/nikdo neoslovil. Asi to bude tím, že do druhých žádný temný filtr mysli neprojikuji.


Bez temného filtru mysli neexistuje ani iluze oddělenosti, tedy ani nikdo, kdo by mohl být ve skutečnosti druhý, kdo by nebyl láskou, kdo by byl nějakým způsoben nepřijatelný, špatný, každý a všechno je Já.

Všechno, co existuje, je bez filtru mysli Láska. A to, co se jeví, že Láskou není, není nic. Tahle moudrost v tichu srdce bez závoje mysli tady prostě je.


Bez osobního filtru neexistuje obyčejná komunikace v tomto hmotném světě....bohužel.
Jediná víceméně bezfiltrová možnost je telepatie, jasnovidnost a pod.
Ale tu málokdo zvládne..... :donknow:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Síla slova

Příspěvekod Trini » sob 30. lis 2019 11:35:11

Nic píše:
Trini píše:Podle mne např. neexistuje nikdo, koho by nic/nikdo neoslovil. Asi to bude tím, že do druhých žádný temný filtr mysli neprojikuji.


Bez temného filtru mysli neexistuje ani iluze oddělenosti,


No, on hlavně neexistuje ten temný filtr. ;)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5116
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Síla slova

Příspěvekod Trini » sob 30. lis 2019 11:38:32

Alaja píše:
Jediná víceméně bezfiltrová možnost je telepatie,


Telepatie taky není bez osobního filtru (= přeložení do vlatní řeči a myšlení) možná.

:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5116
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Síla slova

Příspěvekod Alaja » sob 30. lis 2019 11:44:18

Trini píše:
Alaja píše:
Jediná víceméně bezfiltrová možnost je telepatie,


Telepatie taky není bez osobního filtru (= přeložení do vlatní řeči a myšlení) možná.

:)


Jo, jo....koncové stanice bývají dost poruchové.....a také přenos nemusí být zachycen a zapamatován celý...
Ale princip je, že to jde z jednoho osobního vědomí přímo do druhého (vlastně do celého Univerza) , a při tom se lže a předstírá asi dost obtížně.... :lol:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Síla slova

Příspěvekod Trini » sob 30. lis 2019 12:14:04

Trini píše:
Nic píše:
Trini píše:Podle mne např. neexistuje nikdo, koho by nic/nikdo neoslovil. Asi to bude tím, že do druhých žádný temný filtr mysli neprojikuji.


Bez temného filtru mysli neexistuje ani iluze oddělenosti,


No, on hlavně neexistuje ten temný filtr. ;)


Ale díky osobnímu filtru si člověk např. může představovat jakýsi temný filtr mysli a ten pak projikuje do druhých. A nejen to, projikuje do nich i iluzi oddělenosti. :roll:

:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5116
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Síla slova

Příspěvekod Alaja » sob 30. lis 2019 12:37:10

Alaja píše:Jo, jo....koncové stanice bývají dost poruchové.....a také přenos nemusí být zachycen a zapamatován celý...


A proto jsem vlastně dlouhá léta bádala nad tím, zda ty mé vize jsou pravdivé nebo ne...ověřovala jsem si to, pokud to šlo...
Díky několika ověřeným případům, které se mi podařilo dohledat, a také díky jednomu anonymnímu autoru jednoho dopisu (některé vize mi odsouhlasil, že je viděl ve stejný čas stejně a i barvy prý souhlasily), jsem zjistila, že obrazové i jiné informace odpovídaly reálné skutečnosti. V jednom ověřeném případě sice šlo o jednu drobnou nepřesnost - velikost jednoho písmene na viděném monitoru - ale tehdy šlo asi o zkreslení vnímaného předmětu u vysílající osoby (netušila, že to, co vnímá, jde do celého světa). Jednou jsem se i setkala s osobou, kterou jsem předtím viděla v jednom takovém přenosu - vize plně odpovídala oné osobě.....která, když jsem ji důkladně vyzpovídala, tak byla v tom čase na tom místě, odkud vize přišla... :donknow:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Síla slova

Příspěvekod armin » sob 30. lis 2019 19:30:53

Trini píše:
armin píše:Takže v mém případě píšeš více o sobě než o mně.


Tak se zamysli nad tím, jestli ty všechny nesmysly, které o mně píšeš, nemají spíš něco společného s tebou. ;)

:)


Co konkrétně považuješ za nesmysl?
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2031
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Síla slova

Příspěvekod armin » sob 30. lis 2019 19:35:11

Alaja píše:
Ještě jsem o nějakém guru Robinovi neslyšela ani o něm nečetla....kdo to je?


On v 18-ti letech emigroval do Švýcarska.
A veřejně se nijak neprojevoval.
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2031
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Síla slova

Příspěvekod Eva Nada » sob 30. lis 2019 20:22:48

Eva Nada píše:
Trini píše:;)
Realizovaného poznám podle toho, že pořád dokola nemele ty samé předpisy ze své úrovně jedno komu - jako to třeba dělá Jana nebo Armin. Pro realizovaného není problém se přemístit do jakékoliv úrovně vědomí a tam prostě být hledajícímu nápomocen.

To jsem pochopila a naučila se u mého milovaného, nejpraktičtějšího "učitele", který rozlišoval tři "pozornosti " - 1. Vědomí běžného světa, 2. Vědomí snového, astrálního světa a 3. Absolutno.



:)

Několikrát jsi zmiňovala svého učitele, to mě zajímá....., stýkali jste se i osobně? A jestli jsem pochopila, už nejste v kontaktu, proč?

Trini, nechceš odpovědět?
Uživatelský avatar
Eva Nada
 
Příspěvky: 896
Registrován: pát 23. dub 2010 15:47:39
Poděkoval: 34
Poděkováno: 27-krát v 26 příspěvcích

PředchozíDalší

Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 96 návštevníků