Diskuse k Vostálovi

Re: Diskuse k Vostálovi

Příspěvekod Trini » úte 09. čer 2020 21:24:20

armin píše:
Trini píše:A už jsi zase rapl. :roll:


Děkuji za zpětnou vazbu, ale jako obvykle jsi bohužel "mimo mísu"


:lol:
Kdybys byl schopný si uvědomit, že jsi rapl, tak bys proti tomu něco dělal. ;)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5116
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Diskuse k Vostálovi

Příspěvekod armin » úte 09. čer 2020 21:43:23

Trini píše:Kdybys byl schopný si uvědomit, že jsi rapl, tak bys proti tomu něco dělal. ;)


No jo, ale když nejsem rapl tak co proti tomu mohu dělat?
To že jsem rapl je v tvé mysli a s tím toho bohužel moc nenadělám.
A třeba potřebuješ mne tak vidět.
A proč asi?

:)
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2023
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Diskuse k Vostálovi

Příspěvekod Trini » úte 09. čer 2020 22:00:33

:idea2:
Od Vostalpetra:

Vostalpetr píše:
Třeba, aby ses mohl vytahovat, jak jsi to pustil.


.....................................................................................................

No jo,
ted zas nemůže pustit to že to pustil,
což dokazuje naopak to, že to nepustil...

To já se alespon vytahuju tím, že jsem to nepustil,
a neunavně pokračuji v práci na polidštění vopice,
kdy jsem se rozhodl vopičí vývoj zkrátit z 50 000 let na pouhých deset let

Trošku mi mé plany hatí fakt, že blažená vopice co chvíli utekla na strom,
abych za ní nemohl nebot stát se člověkem ji přijde nedůstojné vopice,
prej jako vopice je mnohem štastnější než člověk...



:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5116
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Diskuse k Vostálovi

Příspěvekod Trini » úte 09. čer 2020 22:14:20

:idea2:
Od Vostalpetra:

Vostalpetr píše:
Jo to ty bys potřeboval jako prase drbání, tak si to zkus na sobě a třeba tě to probere.
Ale to není žádná gaučová cesta, takže asi místo toho budeš raději dál jen střílet od boku ty tvoje "moudra" a posudky


.........................................................................................................................................................................................................

Vidíš a já myslel že právě je,
no vono některé věci jde dělat různým způsobem,
takže myslíš že bych měl do sebe nalejt nákej benzín a zapálit se ???

Jen aby to nemělo nějaké vedlejší nežádoucí účinky,
vono když se ego do něčeho pustí, tak to většinou po.....



:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5116
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Diskuse k Vostálovi

Příspěvekod Trini » stř 10. čer 2020 10:42:12

armin píše:No jo, ale když nejsem rapl tak co proti tomu mohu dělat?


No jo, nejsi jenom rapl (= Mr. Hyde) , je v tobě taky trošinku Dr. Jekylla. Ta trošinka se zřejmě snaží toho rapla potlačit, ale marně. Vždycky vyleze a řádí.

;)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5116
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Diskuse k Vostálovi

Příspěvekod armin » čtv 11. čer 2020 10:38:23

Trini píše:No jo, nejsi jenom rapl (= Mr. Hyde) , je v tobě taky trošinku Dr. Jekylla. Ta trošinka se zřejmě snaží toho rapla potlačit, ale marně. Vždycky vyleze a řádí.

;)


A jak to máš ty?
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2023
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Diskuse k Vostálovi

Příspěvekod Eva Nada » čtv 11. čer 2020 20:53:09

armin píše:
Trini píše:No jo, nejsi jenom rapl (= Mr. Hyde) , je v tobě taky trošinku Dr. Jekylla. Ta trošinka se zřejmě snaží toho rapla potlačit, ale marně. Vždycky vyleze a řádí.

;)


A jak to máš ty?

Taky neodpoví....
Uživatelský avatar
Eva Nada
 
Příspěvky: 896
Registrován: pát 23. dub 2010 15:47:39
Poděkoval: 34
Poděkováno: 27-krát v 26 příspěvcích

Re: Diskuse k Vostálovi

Příspěvekod Trini » pát 12. čer 2020 10:27:43

:idea2:
Od Vostalpetra:

Vostalpetr píše:
A jak to máš ty?


...................................

Tak si taky zadiskutuji sám k sobě, když už je to o mě :


ROZHODNĚ NEMÁM RÁD KATOLÍKY !!!


Myslím, že 1000 let totalitní zkušenosti s křestanskou církví je dostatečnou zkušeností,

že těmto lidem je třeba se nejen vyhýbat ale pokud se zase začnou navážet do druhých tak jim utnout tipec.... Stejně tak nemám rád špenát a rozhodně nemám v plánu jej jíst, stejně jako nemám v plánu milovat katolíky....


Kdo je katolík :


1) Katolík nahání boha láskou, stejně tak se pokouší voblbnout i druhé láskou,

lásku používá jako nástroj jenž mu má přinést zisk...


2) Katolík zarputile bojuje proti zlu a s hříšným egem

Každý si snadno spočítá koho že nemám rád a koho že pak považuji za "svini které nebudu házet perly" jak doporučoval jejich "bůh"



Tak to by bylo vše k sobě samému....



:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5116
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Diskuse k Vostálovi

Příspěvekod Trini » sob 20. čer 2020 12:59:47

:idea2:
Od Vostalpetra:

Vostalpetr píše:


JMENNÝ SEZNAM SMRTELNÝCH HŘÍCHŮ PETRA VOSTÁLA



1) Je vulgární (osvědčená výchova pomocí "cukru a biče" se zcela minula cílem, prostě je nevychovaný)



2) Často bývá ovládán nižšími animálními pudy což se u něj projevuje především hovnofilií a prdelofilií



3) Pobírá božské zjevené pravdy o životě coby utrpení a egu coby největším zlu, rouhá se tedy bohu



4) Kazí mládež tvrzením "že na pilu se nemá tlačit"



5) Neuznává autority ani duchovní a ani státní, egocentricky tvrdí že člověk je autoritou sám sobě



6) Neustále vidí vše naopak



7) Má vytěsněný problémy



8) Má několik nevědomých spouštěčů a proto reaguje emocionálně povětšinou negativně



9) Jmenný seznam "slov" nevědomých spouštěčů projevující se následnou emocí negativní :



a) nevědomý spouštěč

b) úsilí

c)mistr

d) štěstí

e)láska

f)srdce

d)duchovno

e)utrpení



10) Jmenný seznam "slov" nevědomých spouštěčů projevující se následnou pozitivní emocí

a) rekreace

b) relaxace

c) ego

d) hovno



11) Odmítá soucítit s blžními svými, a tvrdí že soucítění je zdrojem lidského zla



12) Odmítá být pokorný a nechce nás poslouchat



13) Tvrdí že v pekle hoří "ANO"



14) Tvrdí že pomíjivost je věčnost



:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5116
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Diskuse k Vostálovi

Příspěvekod armin » pon 22. čer 2020 20:43:01

Trini píše:Když přestaneš s urážením a agresivním napadáním mne a Petra i jiných - což je podle tebe "jen" pošt'uchování, a začneš diskutovat věcně a na úrovni, tak budeš mít ode mne klid.


Von Petříček Vostálů je podle Triny taková citlivá a jemná soucitná duše takže kdybych i nadále ho urážel a napadal, mohl by z toho dostat nejspíš psotník.
Ona ta křehká citlivá duchovní ega je třeba respektovat, neodporovat jim, tj. diskutovat s nimi "na úrovni".

:lol:
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2023
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Diskuse k Vostálovi

Příspěvekod Trini » pon 22. čer 2020 21:10:52

armin píše:
Trini píše:Když přestaneš s urážením a agresivním napadáním mne a Petra i jiných - což je podle tebe "jen" pošt'uchování, a začneš diskutovat věcně a na úrovni, tak budeš mít ode mne klid.


Von Petříček Vostálů je podle Triny taková citlivá a jemná soucitná duše takže kdybych i nadále ho urážel a napadal, mohl by z toho dostat nejspíš psotník.


Už zase kecáš.

;)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5116
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Diskuse k Vostálovi

Příspěvekod Trini » pon 22. čer 2020 21:13:33

armin píše:diskutovat s nimi "na úrovni".


Od tebe neočekávám, že bys mohl diskutovat na úrovni, protože na to vůbec nemáš.

:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5116
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Diskuse k Vostálovi

Příspěvekod armin » úte 23. čer 2020 14:11:08

Trini píše:
armin píše:diskutovat s nimi "na úrovni".


Od tebe neočekávám, že bys mohl diskutovat na úrovni, protože na to vůbec nemáš.

:)

To máš pravdu. Tu schopnost povídat si o různých ptákovinách s respektem ke každé pitomině kterou si někdo vyfantazíruje už jsem ztratil. Už mi čas a životní energie přijdou příliš cenné na to, abych je takto promrhával.

Proto co na srdci, to na jazyku bez nějakých záměrů či taktik a to některým druhým může připadat příliš osobní či agresivní.
Třeba když ty mne přesvědčuješ, že mi negativní kritika vadí a to dokonce strašně vadí - no tak jak na to mám "na úrovni" reagovat, když mi negativní kritika opravdu nevadí?

Co mi například vadí, je plané tlachání "o nesmrtelnosti chrousta". Ale zase ne tak moc, pokud od takové diskuse mohu odejít - prostě to nečíst.

Je to ale trochu problém při příbuzenských společenských návštěvách (sebrat se a odejít). Buď se tedy věnuji zkoumání vlastní mysli a pak, když už se trochu vypovídali, zavedu hovor k závažnějším tématům - jak se připravují na smrt, v čem vidí smysl svého života, smysl toho, co dělají a podobně.
:)
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2023
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Diskuse k Vostálovi

Příspěvekod Trini » úte 23. čer 2020 18:09:48

:idea2:
Od Vostalpetra:

Vostalpetr píše:


Je to ale trochu problém při příbuzenských společenských návštěvách (sebrat se a odejít). Buď se tedy věnuji zkoumání vlastní mysli a pak, když už se trochu vypovídali, zavedu hovor k závažnějším tématům - jak se připravují na smrt, v čem vidí smysl svého života, smysl toho, co dělají a podobně.

..................................................................................................................................................................................................................

A to neumíš plácat hlouposti ???
Podívej jak skvěle se tím Jana uvolnuje do nirvány,
a ty místo toho náká smrt a nákej s-mysl,
to jsou tedy přestavy...

Tobě furt schází ta zahrádka, co...


:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5116
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Diskuse k Vostálovi

Příspěvekod Trini » úte 23. čer 2020 18:11:19

:idea2:
Od Vostalpetra:

Vostalpetr píše:

To máš pravdu. Tu schopnost povídat si o různých ptákovinách s respektem ke každé pitomině kterou si někdo vyfantazíruje už jsem ztratil.

.................................................................................................................................................................................................

To je jasná věc,
jakmile se zaplní vakuum v duté hlavě nějakou pitominou,
tak pak už jiné pitominy nemaj šanci...

Už prostě žiješ ve své fantazii, k čemu něco jiného....


:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5116
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Diskuse k Vostálovi

Příspěvekod Trini » úte 23. čer 2020 18:32:48

armin píše:
Trini píše:
armin píše:diskutovat s nimi "na úrovni".


Od tebe neočekávám, že bys mohl diskutovat na úrovni, protože na to vůbec nemáš.

:)


To máš pravdu. Tu schopnost povídat si o různých ptákovinách s respektem ke každé pitomině kterou si někdo vyfantazíruje už jsem ztratil. Už mi čas a životní energie přijdou příliš cenné na to, abych je takto promrhával.

Proto co na srdci, to na jazyku bez nějakých záměrů či taktik a to některým druhým může připadat příliš osobní či agresivní.
Třeba když ty mne přesvědčuješ, že mi negativní kritika vadí a to dokonce strašně vadí - no tak jak na to mám "na úrovni" reagovat, když mi negativní kritika opravdu nevadí?

Co mi například vadí, je plané tlachání "o nesmrtelnosti chrousta". Ale zase ne tak moc, pokud od takové diskuse mohu odejít - prostě to nečíst.

Je to ale trochu problém při příbuzenských společenských návštěvách (sebrat se a odejít). Buď se tedy věnuji zkoumání vlastní mysli a pak, když už se trochu vypovídali, zavedu hovor k závažnějším tématům - jak se připravují na smrt, v čem vidí smysl svého života, smysl toho, co dělají a podobně.

:)


Zkusím upřesnit můj pohled:

To, co jsi ted' napsal, je pro mne to "na úrovni" = bez agresivity, osobního napadání, urážení, zesměšnování = tedy normálně věcně.

Zato tady tě chytil rapl:

armin píše:Von Petříček Vostálů je podle Triny taková citlivá a jemná soucitná duše takže kdybych i nadále ho urážel a napadal, mohl by z toho dostat nejspíš psotník.
Ona ta křehká citlivá duchovní ega je třeba respektovat, neodporovat jim, tj. diskutovat s nimi "na úrovni".


Zajímalo by mne, jestli se takhle někdy projevoval E. Tomáš. Zažil jsi ho někdy takto?

:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5116
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Diskuse k Vostálovi

Příspěvekod armin » úte 23. čer 2020 19:30:00

Trini píše:Zajímalo by mne, jestli se takhle někdy projevoval E. Tomáš. Zažil jsi ho někdy takto?


Ne, takhle se neprojevoval. Také nikdy nediskutoval s takovým či podobným kreténem jako je Vostál.
Ten by se sním nikdy nebavil a obávám se, že ani s tebou.
Já jdu svojí cestou, která je určena pro lidi jiného ražení. Nikoho nekopíruju.
Jak Vostál tuhle psal, až budou šicí stroje se šestým smyslem, budou vědět, že na hrubej pytel patří hrubá záplata.

:)
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 2023
Registrován: pát 11. zář 2015 10:58:43
Poděkoval: 33
Poděkováno: 70-krát v 66 příspěvcích

Re: Diskuse k Vostálovi

Příspěvekod Trini » úte 23. čer 2020 20:04:22

:idea2:
Od Vostalpetra:

Vostalpetr píše:
Ne, takhle se neprojevoval. Také nikdy nediskutoval s takovým či podobným kreténem jako je Vostál.
Ten by se sním nikdy nebavil a obávám se, že ani s tebou.


................................................................................................................................................................................................

To by bylo stejně ho.... platný i kdyby diskutoval,
katolíků ty jejich hlouposti jen tak z hlavy nevyženeš,
víra, naděje a láska jsou jejich osvědčený drogy...

To bych s ním musel diskutovat alespon deset let a výsledek by byl stejně nejistej,
podobně jako u Jany...

Stejně by furt mlel ty svý "vopičárny" a nic svýho, protože měl všechno převzatý,
a tím mě těžko ohromí...



:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5116
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Diskuse k Vostálovi

Příspěvekod Trini » úte 23. čer 2020 20:17:33

armin píše:
Trini píše:Zajímalo by mne, jestli se takhle někdy projevoval E. Tomáš. Zažil jsi ho někdy takto?


Ne, takhle se neprojevoval.


Tak to se mi fakt ulevilo. Dík.

armin píše:Také nikdy nediskutoval s takovým či podobným kreténem jako je Vostál.


Tady bych řekla, že se pleteš. Petr je prý v osobním styku úplně jiný. A proč si o něm myslíš, že je kretén? :donknow:
Snad kdybys řekl, že by se E. Tomáš s Petrem nebavil, pokud by mu nadával, tak jako ty ted' nadáváš Petrovi, potom bych ti to věřila.
Oba - ty i Petr se občas chováte jako kreténi, ale já vás přesto za kretény nepovažuju. :lol:

armin píše:Ten by se sním nikdy nebavil a obávám se, že ani s tebou.


Nevím, jestli by se se mnou bavil, kdybych měla zájem se ho na něco zeptat. Ale já nemám na něho žádné otázky. :)

armin píše:Já jdu svojí cestou, která je určena pro lidi jiného ražení. Nikoho nekopíruju.
Jak Vostál tuhle psal, až budou šicí stroje se šestým smyslem, budou vědět, že na hrubej pytel patří hrubá záplata.


:lol:
Proto tě taky hrubě záplatuju, když rapluješ. ;)

:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5116
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

Re: Diskuse k Vostálovi

Příspěvekod Trini » úte 23. čer 2020 20:19:02

:idea2:
Od Vostalpetra:

Vostalpetr píše:
Jak Vostál tuhle psal, až budou šicí stroje se šestým smyslem, budou vědět, že na hrubej pytel patří hrubá záplata.


................................................................................................................................................................................................................

Tak, tak, Miroslave,
ale voni i ti guruové mají šestý smysl
a zní to i dost podobně :
"Vrána k vráně sedá a rovný rovného si hledá"

Proto u mě většinou s tím utrpením a ošklivým egem neuspějí,
nejsem mindrák co by se s tím nějak ztotožnoval...



:)
Uživatelský avatar
Trini
 
Příspěvky: 5116
Registrován: úte 25. říj 2011 16:26:14
Poděkoval: 330
Poděkováno: 111-krát v 100 příspěvcích

PředchozíDalší

Zpět na Úvahy a zamyšlení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 návštevníků