Tomas Klus - pánubohu do oken :-D

Tipy na zajímavá alba, písničky a hudební videa, které vám dělají radost.

Tomas Klus - pánubohu do oken :-D

Příspěvekod MartinesLuggi » stř 30. lis 2011 18:11:50

Uživatelský avatar
MartinesLuggi
 
Příspěvky: 90
Registrován: pon 30. srp 2010 8:47:31
Poděkoval: 61
Poděkováno: 91-krát v 34 příspěvcích

Re: Tomas Klus - pánubohu do oken :-D

Příspěvekod Motýlek » stř 30. lis 2011 18:59:59

"člověk zde vyvinul se z prasete" a podobné výrazy: podle mě ten kluk vůbec nepochopil žádné ze základních principů, na kterých se buduje realita, akorát se přiživuje na již stvořeném - v tomto případě na realitě kolektivní, na kterou reaguje - čili ji spoluTVOŘÍ.
nic proti, ať to má, jak chce, úspěch je fajn, slavík-neslavík. jinde ale než tam, kde tato realita "vládne" by však úspěch mít nemohl, leda by sklidil blahosklonný úsměv, v lepším případě...

velmi JASNĚ to vypovídá o tendencích této společnosti. naštěstí ale ne už o mé realitě, kterou tvořím a žiju.
přijímám sebe sama
Uživatelský avatar
Motýlek
 
Příspěvky: 309
Registrován: ned 19. zář 2010 17:19:06
Poděkoval: 121
Poděkováno: 93-krát v 63 příspěvcích

Re: Tomas Klus - pánubohu do oken :-D

Příspěvekod flpbb » čtv 01. pro 2011 20:41:54

Krásná a upřímná píseň

Motýlek si zase hraje na filozofa, pro mě je to nevědomost T. Klusa. Názory, které jsou v té písni, mi připomínají pochmurné události mého života, kdy jsem se jimi také bránil proti okolnímu světu. A byl jsem na tom mnohem hůř, protože jsem neměl v ruce kytaru, ale něco mnohem strašnějšího.
Nicméně se tím nemá smysl zabývat, Motýlku, jsou lidé, co pochopili a co nikoliv. Jak by jsi to jinak chtěl zařídit?
PS: Prasata mi vůbec nevadí, mám je rád stejně tak jako psy, ovce, žížaly, čmeláky, chryzantémy a modré růže /neexistují/, co ti někdo hází právě tu kytici modrých růží přes mříže do vězení a ty pořád nechápeš proč...
Obrázek
Uživatelský avatar
flpbb
 
Příspěvky: 394
Registrován: sob 20. srp 2011 20:28:31
Poděkoval: 3
Poděkováno: 40-krát v 30 příspěvcích

Re: Tomas Klus - pánubohu do oken :-D

Příspěvekod Motýlek » pát 02. pro 2011 16:13:14

flpbb (opravdu těžko se skloňuješ, takže sorry za blbé oslovení :) ),
já si na nic nehraju. a hru odkrývám ve všem, nač pohlédnu. a čím víc těch her kolem sebe vidím, tím jasněji vím, jaké hry hrát chci a které mě neba. mezi ty první hry řadím jen ty, u nichž tvořím (jedno jak, kdy, ským, proč a nač) vědomě a mezi ty druhé řadím ty, do kterých se mě snaží zatáhnout kdosi (nebo cosi) jiný/á/é.
takže ještě jednou a naposled: ať si tomáš klus zpívá jak chce, v podstatě si hraje: umí to dobře, jak se slovy tak s melodiemi. a je to docela i sranda. neberu mu to. ale právě proto, že negativně pojmenovává "reality" schovaný za módní poukazování na někoho jiného (a koho jiného, když v podstatě nikdo jiný není???), kdo za to může, mě neinspiruje. protože nikdo nemůže za nic.

po abrahamovsku: háže mě to mimo můj osobní vortex. a na ten si já šahat nenechám :lol:
přijímám sebe sama
Uživatelský avatar
Motýlek
 
Příspěvky: 309
Registrován: ned 19. zář 2010 17:19:06
Poděkoval: 121
Poděkováno: 93-krát v 63 příspěvcích

Re: Tomas Klus - pánubohu do oken :-D

Příspěvekod flpbb » pát 02. pro 2011 16:34:24

Ty chlape bídná motýlovská, ty to vždycky tak dovedeš vysvětlit, že jsou dvě možnosti:
1/ zabili by tě
2/ smějí se
Já se takřka pokaždé směju, děkuju...
Uživatelský avatar
flpbb
 
Příspěvky: 394
Registrován: sob 20. srp 2011 20:28:31
Poděkoval: 3
Poděkováno: 40-krát v 30 příspěvcích

Re: Tomas Klus - pánubohu do oken :-D

Příspěvekod Vyc » pon 05. pro 2011 18:53:14

Uživatelský avatar
Vyc
 
Příspěvky: 69
Registrován: čtv 20. říj 2011 18:23:43
Poděkoval: 4
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích


Zpět na Hudba

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron