Inspirace od člověka bez končetin (s titulky)

Inspirativní videa

Re: Inspirace od člověka bez končetin (s titulky)

Příspěvekod marcopolo » úte 05. kvě 2009 15:49:33

Viděl jsem video bez hlasu, ale přesto je to i pro člověka bez hendikepu silný zážitek. V dnešní uspěchané době si hromada z nás neuvědomuje co je fakt důležitý. Před tím klukem smekám.
Uživatelský avatar
marcopolo
 
Poděkoval: 0
Poděkováno: 27-krát v 22 příspěvcích

Re: Inspirace od člověka bez končetin (s titulky)

Příspěvekod stana.cernikova@seznam.cz » pát 08. kvě 2009 21:06:47

Ahojky,moc děkuji za toto video.Moc mi pomohlo a usvědčilo mne v tom že stále má cenu jít dál životem,zvednout se a nabrat další sílu.Před 3 roky jsem přišla o nohu a rok a půl na to mi po 30 letém manželství umřel manžel na rakovinu .myslela jsem si že to je konec života,že už nemá nic cenu a že už nemám sílu jít dál.je to už skoro 2 roky a já konečně našla sílu a odložila smutek.Všechno černé oblečení jsem nahradila barevným ,udělala si jak já říkám na stará kolena řidičák a teď si zajišťuju přestavbu auta na ruční řízení.za pár měsíců oslavím 50 narozeniny.Sice slovo oslavím je nadsazené,protože to pro mne bude den jako jiný,ale pochopila jsem dnes že člověk i když dostane od života jakou koliv ránu,má se zvednout a jít dál.Moc ti za to děkuji.Stáňa :ahoj3: :kvetina:
Uživatelský avatar
stana.cernikova@seznam.cz
 
Poděkoval: 0
Poděkováno: 27-krát v 22 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli stana.cernikova@seznam.cz za tento příspěvek:
Darges, Petr

Re: Inspirace od člověka bez končetin (s titulky)

Příspěvekod josef » ned 10. kvě 2009 9:28:31

Děkuji za tento velmi silný inspirujicí zážitek,který ukazuje mnohým z nás jak jsme tolikrát neschopni či neumíme žít plněji,štastněji a radostněji ačkoliv k tomu máme ty největší předpoklady .Ten člověk pravděpodobně dokázal /díky boží pomoci/víc než kdokoliv znás.Jsem moc rád ,že jsou i takoví lidé na světě
a že nam připomenou co je vlastně důležité. Přeji Vám všem to nejlepší.
Uživatelský avatar
josef
 
Poděkoval: 0
Poděkováno: 27-krát v 22 příspěvcích

Re: Inspirace od člověka bez končetin (s titulky)

Příspěvekod Johny » sob 23. kvě 2009 0:39:38

ma pravdu clovek by se mel zvednou kdyz upadne a ne to vzdat, proste to skouset fut a furt do kolaprotoze jednou se to podari a nebudete toho litovat .............. je to smutny ale inspirujci :cry: :cry: :cry:
Uživatelský avatar
Johny
 
Poděkoval: 0
Poděkováno: 27-krát v 22 příspěvcích

Re: Inspirace od člověka bez končetin (s titulky)

Příspěvekod mairja » ned 24. kvě 2009 11:06:34

Díky,díky,díky :)
Uživatelský avatar
mairja
 
Poděkoval: 0
Poděkováno: 27-krát v 22 příspěvcích

Re: Inspirace od člověka bez končetin (s titulky)

Příspěvekod martass » ned 31. kvě 2009 20:28:50

DĚKUJI .....JSEM DOJATA K SLZÁM A VELICE OBDIVUJI SÍLU,KTERÁ Z TOHO ÚŽASNÉHO ČLOVÍČKA VYZAŘUJE :roll: JE TO NAVÍC SYMPAŤÁK A MYSLÍM,ŽE KAŽDÉHO CHYTL ZA SRDÍČKO :svatozar: :give_flower: :thanx: :thanx: :thanx: :thanx: :thanx: :thanx: :thanx: :thanx: :ahoj2:
Uživatelský avatar
martass
 
Poděkoval: 0
Poděkováno: 27-krát v 22 příspěvcích

Re: Inspirace od člověka bez končetin (s titulky)

Příspěvekod tomtom » úte 02. čer 2009 8:31:05

nemám slov ... sem chlap jak hora, ale ve chvíli kde se zvedl, sem bulel jako želva :cry: :cry: takovéhle videa by měli pouštět povinně ve škole, ať všichni vidí jak jsou na tom dobře ... zmiňuji to proto, že sem již přišel o řadu přátel, kteří ukončili svůj život kvůli "blbostem" :(

je krásně vidět, že i člověk co nemá "nic", má přitom úplně vše, o čem se nám ostatním může jen zdát :(

a ještě dodatek: pane Josef, obávám se, že tento chlapík a jeho vztah k životu a vůle bojovat nemá vůbec, ale vůbec nic společného s bohem, ale pouze jen a jen s odhodláním bojovat a nevzdat se v těle a mysli toho velice silného Pána ... čapku dolů :yes:
Uživatelský avatar
tomtom
 
Poděkoval: 0
Poděkováno: 27-krát v 22 příspěvcích

Re: Inspirace od člověka bez končetin (s titulky)

Příspěvekod hanny2 » čtv 04. čer 2009 22:23:48

Ahoj všem co dodat moc krasný měli bychom se zamyslet nad svými starosti a občas se usmát a říct si že někdo to má v životě možná o moc těší a je přesto štastný
Uživatelský avatar
hanny2
 
Poděkoval: 0
Poděkováno: 27-krát v 22 příspěvcích

Re: Inspirace od člověka bez končetin (s titulky)

Příspěvekod petricekh » sob 06. čer 2009 14:16:37

Ahoj, rád bych si toto video přidal na stránky i s českými, bylo by to možné? Pokud ano, jak (adresa zdrojového souboru, odkaz na Youtube, atd.)? Myslím si, že čím více se to rozšíří, tím lépe.
Uživatelský avatar
petricekh
 
Poděkoval: 0
Poděkováno: 27-krát v 22 příspěvcích

Re: Inspirace od člověka bez končetin (s titulky)

Příspěvekod petricekh » sob 06. čer 2009 14:17:53

Vypadlo mi tam slovo "titulky" - tedy s "českými titulky"
Uživatelský avatar
petricekh
 
Poděkoval: 0
Poděkováno: 27-krát v 22 příspěvcích

Re: Inspirace od člověka bez končetin (s titulky)

Příspěvekod Petr » sob 06. čer 2009 15:19:43

Ahoj petricekh,
napis mi kdyz tak do mailu na petr@inspiruj.cz a nejak ty technicky veci poresime :pc2:

:ahoj:
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

uzasne

Příspěvekod delfi55 » stř 10. čer 2009 8:01:25

Cloveku je do placu ale zaroven sa tesi z toho ako naplno preziva svoj zivot. Nejeden z nas by si z neho mohol brat priklad a naucit ake hodnoty by sme mali v zivote mat. Ma v sebe neskutocnu energiu ktorou by nas mohol dobijat. Dakujem za toto video pri ktorom nam zmekne srdiecko a padne nejedna slzicka
Uživatelský avatar
delfi55
 
Poděkoval: 0
Poděkováno: 27-krát v 22 příspěvcích

Re: Inspirace od člověka bez končetin (s titulky)

Příspěvekod Návštěvník » pon 13. črc 2009 12:00:25

Dobrý den,viděla jsem to video poprvé,ale už od záčátku mi stékali slzy po tváři.Skláním se :poklona: před tímto velice milím človíčkem.Lidské potíže,rázu-hádky,finance atd.-jsou o proti tady tomu procházka růžovým sadem.Přeji mu,aby se stále tak usmíval a byl šťastní a aby mu vyšlo jeho nejvroucnější přání. :yes: :) :)
Uživatelský avatar
Návštěvník
 
Poděkoval: 0
Poděkováno: 27-krát v 22 příspěvcích

Re: Inspirace od člověka bez končetin (s titulky)

Příspěvekod steffi » úte 14. črc 2009 20:56:18

Čauky , pro nás normální lidi je tohle nepochopitelné, je to obrovská chuť do života,opravdu něco před čím se skláním. a proto se chci tímto zeptat kde bych mohl tohle video stáhnout, má maminka je v nemocnici a právě přišla o ruku a myslí si že pro ni život nemá smysl, je možné to někde stáhnout, chtěl bych ji přinést tuhle inspiraci do nemocnice, díky za odpověd, Jirka
Uživatelský avatar
steffi
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 14. črc 2009 20:50:24
Poděkoval: 0
Poděkováno: 0-krát v 0 příspěvku

Re: Inspirace od člověka bez končetin (s titulky)

Příspěvekod Dudu » úte 21. črc 2009 20:57:42

Dudu

To je neskutečná síla myšlenky a vůle. Ani nevíme, jak se máme všichni dobře v této době, Nepoznat celý život podání ruky...
Uživatelský avatar
Dudu
 
Poděkoval: 0
Poděkováno: 27-krát v 22 příspěvcích

Re: Inspirace od člověka bez končetin (s titulky)

Příspěvekod Mirek » čtv 20. srp 2009 20:35:39

Ahoj,
prosím nejdou titulky... Bylo by možné zaslat toto video na mail oney@seznam.cz. Nikam to přidávat nebudu, ale člověka jeho shlédnutí povzbudí do dalšího jednání.
Děkuji Mirek
Uživatelský avatar
Mirek
 
Poděkoval: 0
Poděkováno: 27-krát v 22 příspěvcích

Re: Inspirace od člověka bez končetin (s titulky)

Příspěvekod Petr » čtv 20. srp 2009 20:44:27

Mirek píše:Ahoj,
prosím nejdou titulky... Bylo by možné zaslat toto video na mail oney@seznam.cz. Nikam to přidávat nebudu, ale člověka jeho shlédnutí povzbudí do dalšího jednání.
Děkuji Mirek

Overstream je zase docasne nedostupnej :donknow: , ale YouTubu urcite funguje :yes: . Mozna je mas pouze vypnuty. Klikni na sipku v pravo dole a klikni na Zapnout popisky (ja to mam jako tu prostredni ikonu). Melo by to fungovat. Kdyz tak se ozvi. :ahoj3:
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Inspirace od člověka bez končetin (s titulky)

Příspěvekod dadulinka051 » sob 03. říj 2009 9:50:36

ahoj všichni,před tímhle klukem smekám a obdivuju ho za životní elán i s velkým postižením jaké má...opravdu ty naše v uvozovkách problémy jsou jen směšné maličkosti...když se tady na něj dívám,vím jistě ,že jsem naúprosto zdraví a spokojený člověk.přeji mu ,aby měl pořád tolik optimismu a hlavně ty správné lidi kolem sebe a aby si splnil vše,po čem v životě touží.jemu patří má poklona a ucta
Uživatelský avatar
dadulinka051
 
Poděkoval: 0
Poděkováno: 27-krát v 22 příspěvcích

Re: Inspirace od člověka bez končetin (s titulky)

Příspěvekod slavoj » pon 11. led 2010 10:42:16

Já mám dokonce bezva kamaráda na dosah :hugs: http://vademecum-zdravi.cz/nejsem-nepodareny-vyrobek/ :cooool: Příjemný Den všem
Uživatelský avatar
slavoj
 
Příspěvky: 90
Registrován: ned 15. lis 2009 9:39:49
Poděkoval: 95
Poděkováno: 41-krát v 31 příspěvcích

Re: Inspirace od člověka bez končetin (s titulky)

Příspěvekod Gyxx » stř 21. dub 2010 9:10:40

Uživatelský avatar
Gyxx
 
Příspěvky: 8
Registrován: pát 16. dub 2010 15:41:25
Poděkoval: 4
Poděkováno: 11-krát v 6 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Gyxx za tento příspěvek:
Petr

PředchozíDalší

Zpět na Videa

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků