Jen tak

Re: Jen tak

Příspěvekod Alaja » úte 16. led 2018 16:06:04

Když už si tak dohledávám, odkud která vize asi byla, tak sem toho dám víc... :lol:

Třeba.....

11.4.1991 ve 12 hodin
Meditace - na zavřených víčkách jsem nejdříve uviděla podivný znak - tříramenný, konce zalomené. Tento znak zářil jasně žlutým neonovým světlem, až mne oslňoval. Po chvíli jsem vlevo viděla další dva znaky, také žlutě zářící, ale bohužel mi jejich tvar po chvíli vypadl z paměti a dodnes si na ně nemohu vzpomenout. Všechny tyto tři znaky ležely na jakémsi stolu či pultu se šikmou horní deskou. Stůl stál v místnosti, jenž byla obložena velkými šedivými deskami. V levé stěně byl volný otvor pro dveře, samotné dveře vidět nebylo. Otvorem jsem viděla silnou zář, jako by venku hořel velký oheň. Tento obraz trval asi 3 až 4 minuty a nijak se neměnil. Měla jsem pocit, že někdo havaroval a není mu pomoci. Otevřela jsem oči a přemýšlela o tom, co jsem viděla. Bylo mi smutno, že nemohu dotyčnému pomoci, přestože mu možná hrozí smrt. Najednou mne silně rozbolely oči a já je musela zavřít. Obraz pokračoval další 3 až 4 minuty, byl stejný a neměnný.
V tento den odpoledne, kolem 16. či 17. hodiny, jsem v televizi viděla zprávu o tom, že v Itálii v Janově byly dvě lodní havárie. Nejdřív se ráno srazily dvě lodi, z nichž jedna byla kyperská - ale byly včas odtaženy k molu. V poledne došlo na další kyperské lodi - tankeru k havárii a následnému požáru.
Článek ze sobotních novin /13.4.1991/: Obavy ekologů. Janov: Kyperská loď HAVEN, která ve čtvrtek /11.4.1991/ v poledne z dosud neznámých příčin vybuchla poblíž italského přístavu Janova, hoří a pomalu se potápí. Představitelé přístavních úřadů informovali, že plameny se stále ještě - 24 hodin po explozi - snaží uhasit požárníci, klesnutí tankeru ke dnu údajně nelze zabránit. Italský rozhlas uvedl, že z lodi se dosud vylilo do moře kolem 20 000 tun ropy, tedy více než sedmina z celkového obsahu jejich nádrží a sdělil, že v důsledku tohoto úniku by mohlo dojít k dosud největší ekologické havárii ve Středozemním moři . Tolik článek v našich novinách. Je docela zajímavé, že jsem už nikdy víc nečetla další informace o osudu této lodi.


Už vím, jaký osud postihl onu loď...leží na dně moře.......

http://www.stranypotapecske.cz/lokality ... sp?lok=716

Janovský záliv - vrak Haven


https://www.youtube.com/watch?v=7WmjdCKtr9g

THE HAVEN - ARENZANO,REC DIVE ITALY. ITALIANO
Přílohy
293683_2171661643663_944514973_n.jpg
293683_2171661643663_944514973_n.jpg (32.4 KiB) Zobrazeno 9134 krát
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jen tak

Příspěvekod Alaja » stř 17. led 2018 13:23:30

:meditace:
San Sebastian, Španělsko
Přílohy
296986_2171637843068_1857786809_n.jpg
296986_2171637843068_1857786809_n.jpg (48.83 KiB) Zobrazeno 9119 krát
san.jpg
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jen tak

Příspěvekod Alaja » stř 17. led 2018 13:37:28

:meditace:

Na orbitální stanici učinili jakýsi pokus - na chvíli rozvinuli jakési zrcadlo odrážející světlo slunce směrem k zemi ....záblesk byl vidět na Sibiři....
Přílohy
4f4c7c4d3a0dd62216ad0000.jpg
4f4c7c4d3a0dd62216ad0000.jpg (43.27 KiB) Zobrazeno 9118 krát
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jen tak

Příspěvekod Alaja » stř 17. led 2018 13:44:20

Mayské pyramidy bývaly kdysi bílé..... :meditace:
(kresba - z holotropního dýchání, vhled do min.života)
Přílohy
pyramida.jpg
pyramida.jpg (44 KiB) Zobrazeno 9117 krát
mayan temple.jpg
mayan temple.jpg (47.5 KiB) Zobrazeno 9117 krát
372851-free1-y910l.jpg
372851-free1-y910l.jpg (87.77 KiB) Zobrazeno 9117 krát
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jen tak

Příspěvekod Alaja » pát 19. led 2018 20:47:32

po vichřici Frederik....
Přílohy
DSCN5077.JPG
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jen tak

Příspěvekod Alaja » sob 20. led 2018 21:29:29

Je vědecky dokázáno, že za globální oteplování člověk opravdu nemůže... :lol:
..
...Vědci nyní na základě nedávno analyzovaných dat zjistili, že oba světy mají další společný rys, kterým je zvyšující se hladina oceánu. Stejně jako na Zemi je totiž oceán na Titanu několik let na vzestupu. Podle vědců je také pravděpodobné, že vodní plochy na povrchu měsíce jsou propojeny podzemními toky. ....

http://technika.denikplus.cz/veda-techn ... -internetu
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jen tak

Příspěvekod vostalpetr » ned 21. led 2018 9:32:36

No jo, vždyt hladiny oceánu se přece vzdouvaly i klesaly dávno předtím, než zde byl člověk,
to akorát člověk si přestavuje,
že by počasí mělo být stabilní a nemělo se měnit, protože ted zrovna on pobíhá po planetě,

globální antioteplovači by asi nejspíše přivítali nějakou tu dobu ledovou, kdy by celá evropa ležela pod nějakým ledovcem,
i když vono se asi nejspíše zjistilo, že globální voteplování je vobrovskej kšeft na kterým si mnozí mohou docela dobře namastit kapsy,
když budou strašit se stoupáním oceánů za které může činnost člověka
viz. např. dotace do solárních panelů...
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Re: Jen tak

Příspěvekod honzam » ned 21. led 2018 17:59:21

Dodatek k diskuzi z listopadu o vlivu člověka na růst koncentrace CO2 a následně na zvyšování teploty na Zemi zde http://inspiruj.cz/viewtopic.php?f=22&t=3607&start=100, kde jsem tvrdila, že se planeta může stát neobyvatelnou. Vycházela jsem ze svých analýz dostupných historických dat.

http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/zneklidnujici-vedci-predpovedeli-velmi-rychly-konec-lidstva/

Američtí a britští vědci představili oficiální zprávu pro americkou Národní akademii věd, v níž se uvádí, kdy se stane život na Zemi neobyvatelný pro člověka a další savce.

18.leden 2018 - 10:10

Ve své práci odborníci poukazují na nebezpečí klimatických změn, ty jsou nevyhnutelné, protože spotřeba energie se bude i nadále zvyšovat, i když dojde ke snížení emisí skleníkových plynů do atmosféry. Podle nich světová teplota by byla nevhodná k životu zvířat už v letech 2200-2400, bez ohledu na snížení růstu populace od roku 2100.


https://arxiv.org/ftp/arxiv/papers/1801/1801.00052.pdf

if current energy consumption trends continue, then ecologically catastrophic warming beyond the heat stress tolerance of animals (Sherwood & Huber 2010) may occur by ~2200-2400, independent of the
predicted slowdown in population growth by 2100 (Raftery 2012).


http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/stephen-hawking-predpovedel-sileny-zar-na-zemi/

Pokračování globálního oteplování způsobí, že život na Zemi bude nesnesitelný, tvrdí známý britský fyzik Stephen Hawking. ...
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jen tak

Příspěvekod Alaja » ned 21. led 2018 19:03:24

Jek jsem postupně vyrozuměla z různých krátkých zpráviček od astronomů a NASA uveřejněných za posledních 10 let, tak je zřejmé, že se otepluje celá naše sluneční soustava...
...důvod tohoto kosmického jevu zatím neobjasnil nikdo... :donknow:

..ale před více než 20 - 30 lety se objevily informace o nějakém mračnu kosmického prachu nebo něčeho podobného, vyskytujícího se ve směru, kudy poletí naše sluneční soustava ...
Že by ten mrak čehosi byl blíže, než kdysi učenci spočítali a tudíž je onen mrak příčinou globálního oteplování naší sluneční soustavy?


:meditace:
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jen tak

Příspěvekod Alaja » pon 22. led 2018 14:38:34

:Foto: Káplička....
Přílohy
DSCN5114.JPG
DSCN5114.JPG (142.03 KiB) Zobrazeno 9053 krát
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jen tak

Příspěvekod Alaja » pon 22. led 2018 14:40:18

:Foto: na kopečkách je trochu sněhu...
Přílohy
DSCN5131.JPG
DSCN5131.JPG (132.77 KiB) Zobrazeno 9053 krát
DSCN5125.JPG
DSCN5125.JPG (135.65 KiB) Zobrazeno 9053 krát
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jen tak

Příspěvekod Alaja » úte 23. led 2018 14:16:17

Napadalo nám tu ledacos..sníh i mlha...
:lol:
Přílohy
dc.jpg
dc.jpg (74.81 KiB) Zobrazeno 9044 krát
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jen tak

Příspěvekod Alaja » stř 24. led 2018 18:37:13

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/2 ... e-ke-stadu


Poláci fandí krávě, která se rozhodla stát zubrem. Utekla rolníkovi a přidala se ke stádu

Přírodovědec Adam Zbyryt uviděl poblíž Bělověžského pralesa zhruba padesátičlenné stádo zubrů, vytáhl fotoaparát, dalekohled a zbystřil. Jedno ze zvířat bylo rezavé. Mezi divokými obry se spokojeně procházela kráva. Když Zbyryt vystavil snímky na sociálních sítích, ozval se rolník, kterému jalovice patří. Utekla mu už začátkem listopadu.

Tím však road movie o cestě krávy za svobodou – jak pojala příhodu polská média – teprve začal. Odborníci rozpoutali diskusi, zda rebelka nemůže populaci zubrů ohrozit. „Je to první známý případ, kdy se kráva rozhodla přidat ke stádu zubrů. Nevíme, zda není možné, že by se zkřížili,“ upozornil biolog Rafal Kowalczyk.


Podle něj by narození „hybridu“ mohlo v krajním případě ohrozit genofond chráněných zubrů. Dodal, že jalovice je nyní moc mladá na to, aby mohla zabřeznout. Ale na jaře budou muset ochránci přírody řešit, co s ní. Není vyloučeno, že doporučí její odlov.

Před lety v Polsku zubr ovládl skupinu krav

Podle rolníka, kterému mladá kráva plemene limousine patří, má cenu více než dva tisíce zlotých – v přepočtu přes 12 tisíc korun. Vypravil se za ní, pokusil se ji odlákat a přivést zpět domů. Ale nepodařilo se. Zubři dokonce krávu bránili a začali se chovat agresivně.

Podle Kowalczyka se není čemu divit, protože oba druhy zvířat žijí ve stádech a „myslí“ podobně. „Teď se mezi zubry cítí komfortně, přijali ji mezi sebe. Přežila mrazy, ve stádu je chráněná před útokem vlků, sama by určitě v pralese nepřežila,“ míní biolog.

Podobný případ se stal v Polsku před čtyřmi lety – ale obráceně. Tehdy zubr utekl od svého stáda a vkráčel do vesnice Lakiele. Obyvatelé jej chodili krmit a byli hrdí na živou atrakci do chvíle, než se zubr „zabydlel“. Začal být nebezpečný, navíc se k němu přidávaly krávy a odmítaly se vracet zpět do statků. Úřady rozhodly o jeho utracení. Smrt zvířete vyvolala mezi lidmi velké emoce, kritizovali politiky, že nenašli peníze na převezení zubra do divočiny.
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jen tak

Příspěvekod vostalpetr » stř 24. led 2018 21:46:37

Tak proto jsem tu Janu tady neviděl už tři dny,
tak vona tedkon zubří,
nu konečně je svobodná....
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Re: Jen tak

Příspěvekod honzam » čtv 25. led 2018 21:43:02

Alaja píše:Jek jsem postupně vyrozuměla z různých krátkých zpráviček od astronomů a NASA uveřejněných za posledních 10 let, tak je zřejmé, že se otepluje celá naše sluneční soustava...
...důvod tohoto kosmického jevu zatím neobjasnil nikdo... :donknow:

..ale před více než 20 - 30 lety se objevily informace o nějakém mračnu kosmického prachu nebo něčeho podobného, vyskytujícího se ve směru, kudy poletí naše sluneční soustava ...
Že by ten mrak čehosi byl blíže, než kdysi učenci spočítali a tudíž je onen mrak příčinou globálního oteplování naší sluneční soustavy?


:meditace:


Člověk je příčinou nárůstu koncentrace CO2 a tím i oteplování planety!

Hodiny Posledního soudu

https://thebulletin.org/timeline

https://cs.wikipedia.org/wiki/Hodiny_Posledn%C3%ADho_soudu

2018 2 –0.5 Selhání světových vůdců jednat proti hrozbě jaderné války a klimatické změny. Hodiny se půlnoci přiblížily nejblíže od roku 1953.

https://www.novinky.cz/veda-skoly/461623-konec-sveta-se-opet-priblizil-hlasi-vedci.html

Konec světa se opět přiblížil, hlásí vědci

Hodina posledního soudu se přiblížila o půl minuty. Vědci z redakce časopisu Bulletin of Atomic Scientists, který spravuje a každoročně posunuje minutovou ručičku pomyslných hodin konce světa, ji totiž ve čtvrtek posunuli právě o 30 sekund. Je tak pouhé dvě minuty před půlnocí, která symbolicky značí apokalypsu. Akademici reagují na rostoucí obavy z jaderných zbraní a změn klimatu.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jen tak

Příspěvekod Alaja » pát 26. led 2018 21:42:18

Hodila jsem si do gůgla slovo "světélkující" a ten na mne vybafnul s tímto:


https://cs.wikipedia.org/wiki/Bioluminiscence

Bioluminiscence

Bioluminiscence je chemiluminiscence využívaná živými organismy. Jedná se o emisi (vyzařování) světla některými skupinami organismů. Celý proces je výsledkem oxidace luciferinu za přítomnosti enzymu luciferázy. Při této reakci se vyzařuje až 96 % světla a jen 4 % tepla, je tedy z hlediska daných organismů velmi efektivní (pro porovnání, u výbojek je jen 10 %).

Rovnice reakce se dá zapsat takto:

luciferin + kyslík → oxyluciferin + světlo


Zástupci

V evoluci vznikla tato schopnost mnohokrát nezávisle na sobě a u konkrétních skupin organismů (např. bakterie, žahavci, obrněnky, světlušky) za ní stojí různé skupiny genů.[1] Mezi tyto organismy patří například:
někteří brouci z nadčeledi Elateroidea: světlušky (Lampyridae), čeledi Phengodidae a Rhagophthalmidae a někteří kovaříkovití (Elateridae). Bioluminiscence se přitom vyvinula u jednotlivých čeledí nezávisle.[2]
někteří dvoukřídlí: mouchy čeledi bedlobytkovité (Keroplatidae a Mycetophilidae)[2]
medúza rodu Aequorea
houby – hlívy např. z rodů Panus a Omphalotus, vyvolává svícení dřeva napadeného těmito houbami
obrněnky – řasa rodu svítilka (Noctiluca), vyvolává modré světélkování moří
bakterie rodu Photobacterium
některé ryby – šírotlamka pelikánovitá (Eurypharynx pelicanoides), lampovník (Myctophum), tykadlovka Holboellova (Ceratias holboelli), někteří zástupci čeledí Stomiidae a Sternoptychidae
mech dřípovičník zpeřený zeleně světélkující

U hlubinných ryb (řád ďasi) a jiných hlubinných organismů (např. hlavonožci) je světélkování běžné a nutné pro komunikaci. U mnoha ryb je bioluminiscence umožněna mutualistickými bakteriemi, které přebývají v živých tkáních. Většina makroekonomických mořských organismů vytváří bioluminescenci.[3]

...


:D
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jen tak

Příspěvekod honzam » pát 26. led 2018 22:19:45

:starik: Eywa

E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jen tak

Příspěvekod honzam » pát 26. led 2018 22:26:38

http://james-camerons-avatar.wikia.com/wiki/Eywa

The theological concept of universal selfhood, of a unified "flow of the universe" and natural world is present in Buddhist and Taoist philosophy.

http://tao.kvalitne.cz/cilek.html

6

Duch údolí neumírá,
nazýváme jej Tajemná Matka
o její bráně říkáme,
že je kořenem nebe a země
bez přestání vytváří věci,
takže ji za nimi není téměř vidět


Komentář: Wang-Pi říká: Duch údolí je nicota uprostřed hlubiny. Nemá žádný tvar ani vzhled a je prosta všech protikladů a neposlušností. Nehybná leží dole, v klidu a neslábnoucí. Ačkoliv všechno završuje, nemůžeme ji vidět, protože je to ta nejvíc dokonalá věc. Není možné ji pojmenovat a tak o ní hovoříme jako o Tajemné Matce. Brána je místo, odkud přichází.

...

25

Je tu cosi beztvaré a úplné,
co se zrodilo před nebem a zemí
jak podivné a nehmotné!
stojí samo neměnné
působí všude a není ohrožováno ničím
můžeme je pokládat za Tajemnou Matku
neznáme jeho jméno
a tak mu říkáme Tao
...
a Tao má svůj vzor v přirozeném

Komentář: Wang-Pi říká “přirozené” je slovo, pro které neexistuje žádný ekvivalent, označuje něco, co má nekonečný dosah a šíři. Stejně jako není možné se učit bez schopnosti učení, tak i fyzické formy a pozemské duše nemohou existovat bez embryonických esencí a etérních podob a ty zase plně závisí na silách jin a jang. Takže jedno vychází z jiného a Tao následuje přirozené. Slovo “následovat” je smyslem blízké slovu “vtělení” či “být vzorem”.
E PLURIBUS UNUM
Uživatelský avatar
honzam
 
Příspěvky: 2923
Registrován: pon 13. zář 2010 16:09:02
Poděkoval: 63
Poděkováno: 127-krát v 120 příspěvcích

Re: Jen tak

Příspěvekod Alaja » sob 27. led 2018 0:22:19

honzam píše::starik: Eywa




:D Je to zářící Jediné opravdu jediné v té nekonečné tmě, nebo je jich víc?
Přílohy
svetlo3.png
svetlo3.png (83 KiB) Zobrazeno 8969 krát
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

Re: Jen tak

Příspěvekod Alaja » sob 27. led 2018 0:33:26

...No a jednou, při mém „pobývání“ ve Vnitřním Prostoru, (v transcendentu , jak se tomu leckde také říká), došlo k další etapě mého duchovního zkoumání.
Jako obvykle jsem byla na „hranici, mezi denním stavem a tím Prostorem, jako bych stála v otevřených dveřích. Byla jsem tam už jako doma, v klidu, v pohodě – jako vždy. Prostor se třpytil vnitřním světlem (bezbarvým, bílým) a pak najednou se stalo něco, co jsem předtím nezažila.
Z Prostoru přede mnou se vynořila jakási „bublina“ (tvořená tím Prostorem, z jeho matérie) a směřovala ke mně. A když byla u mne, tak mne celou prostoupila – skoro celé mé vědomí se v tom Prostoru rozpustilo.
Všechno, co jsem si myslela, že jsem, všechny mé vzpomínky, najednou zmizely a místo toho jsem byla kýmsi jiným, úplně jiným, cizím vědomím. Vědomím, jen je zcela odlišné, od lidského, rostlinného či zvířecího. A toto vědomí bylo nekonečné. Jelikož mi byl zachován vnitřní zrak, tak jsem to vnímala jako hustější mračno plné zářivého světla (nazlátlého), plné energie – vnímala jsem, že vidím „sebe“. Vědomí se přímo utápělo v Blaženosti, nebyl zde znatelný tok času – vše bylo pořád jeden přítomný okamžik, stále bylo NYNÍ – nebylo žádné předtím ani žádné potom. Byla jsem v tom skoro celá rozpuštěná, až na velmi malinkatou část, která toto vnímala a zaznamenávala. V tomto stavu jsem byla kýmsi jiným, někým, kdo je všude a vším a čas pro něho neexistuje. Opravdu – toto vědomí je velmi odlišné od toho pozemského….

V jeden okamžik jsem se najednou ocitla na vnějším okraji onoho zlatého světla..."na okraji sama sebe"...viděla jsem kus "sebe"...a dál byla jen černočerná tma...

A pak najednou mne to zase vrátilo zpět, odkud si to pro mne sáhlo, zpátky na „hranici“. Vrátilo se mi moje vědomí, mé vnímání obvyklého „Prostoru“. Po chvíli jsem ukončila meditaci a otevřela oči.
Podívala jsem se na hodiny a zjistila, že to, co se mi zdálo velmi krátkým okamžikem, trvalo celé dvě hodiny.
....

:meditace:
Přílohy
svetlo4nirvi.png
svetlo4nirvi.png (377.49 KiB) Zobrazeno 8968 krát
Proti záři neomezeného prostoru jsou i ty nejkrásnější zážitky neúplné...
Uživatelský avatar
Alaja
 
Příspěvky: 5678
Registrován: stř 09. zář 2015 10:07:22
Poděkoval: 289
Poděkováno: 404-krát v 388 příspěvcích

PředchozíDalší

Zpět na Obrázky, fotografie, mandaly

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků