Leden na Tenerife

Leden na Tenerife

Příspěvekod intago » ned 06. led 2019 9:36:50

Rád vymýšlím nové originální a zajímavé projekty. Když začal windsurfing, hned jsem se do něj pustil. Když začal paragliding, hned jsem se stal jeho instruktorem.
Ba i mystika. Nelíbilo se mi plané řečnění o ní, tak jsem hned, jak u nás začalo holotropní dýchání ho zkoumal a zlepšoval a rozvíjel.
I při cestování jsem zkoušel něco nového vymyslet a po řadě pokusů jsem objevil fenomén Leden na Tenerife. Snad všichni lidé, i z oboru, vám řeknou, že je to blbý nápad, ale není. Naopak jet tam v lednu je úplně nejlepší měsíc pro ty, co nemají rádi zimu jako já.
Copak se tam nedá v lednu koupat? Ale dá, jen se musí vědět, jak na to. A že je to jen ležení u vody jak na celých Kanárech je také nesmysl. Dají se snadno podnikat úžasné výlety. Vždyť jen pralesů tam mají tři druhy!
No a jídlo, to je paráda sama. Levné a dobré. Ale tím největším odhalením mi byla španělská kultura. Mohu odpovědně konstatovat, že je vyšší než naše. Ne, že bych byl jako oni, ale je to nejsympatičtější národ, jaký jsem poznal.
Nebozí turisté, co tam v lednu jedou se dopouštějí mnoha chyb a delegáti jim ani neumějí poradit, pro ně jsem sepsal pár zkušeností. http://intuice.mysteria.cz/2018/12/moje-tenerife/
Proto jsem také na 14-28.leden svolal konferenci o channelingu a mystice právě tam a mám v úmyslu to příští roky zopakovat.
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích

Re: Leden na Tenerife

Příspěvekod Petr » ned 06. led 2019 18:32:45

My (se zenou) zrovna na zimimni dovolenou na Kanary jezdili :), posledni dva roky jezdime na pevninske Spanelsko, jen to mivame vzdy pres vanoce, cca od pulky prosince do jeho konce. Tak letos uz to mame za sebou :) Muzu potvrdit, ze je to dobry napad a ze se tam toho da delat spousta.
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Leden na Tenerife

Příspěvekod intago » ned 06. led 2019 19:28:08

Petr píše:My (se zenou) zrovna na zimimni dovolenou na Kanary jezdili :), posledni dva roky jezdime na pevninske Spanelsko, jen to mivame vzdy pres vanoce, cca od pulky prosince do jeho konce. Tak letos uz to mame za sebou :) Muzu potvrdit, ze je to dobry napad a ze se tam toho da delat spousta.

No, zima teprv začala a to mi vadí., snad to ještě týden vydržím. Byl jsem na Costa Brava, ale Tenerife má výhodu, že je tam v zimě tepleji a že tam se dá koupat až do 18-hod,
A kam jste jezdili, co koupání, výlety a zkušenosti?
Uživatelský avatar
intago
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 02. led 2019 7:38:37
Poděkoval: 0
Poděkováno: 2-krát v 2 příspěvcích


Zpět na Obrázky, fotografie, mandaly

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron