Vlasta Fišrová

Vlasta Fišrová

Příspěvekod Petr » pát 26. čer 2009 18:52:51

Obrázek

Nádherná bytost, všestraná umělkyně - fotografka, malířka, a spousta dalších... prostě tvořivá bytůstka.

Fotí spoustu zajímavých a netradičních fotografií - http://najdisvoudusi.blog.cz/rubrika/fotoobrazy

Obrázek


Maluje krásné olejomalby: http://najdisvoudusi.blog.cz/rubrika/olejomalby

Obrázek

A věnuje se i eukenistice :) http://najdisvoudusi.blog.cz/rubrika/en ... /stranka/1

Obrázek



No a spoustě dalším věcem, viz její stránky Najdi svou duši
Uživatelský avatar
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 2832
Registrován: čtv 08. kvě 2008 21:17:44
Bydliště: Brno / Praha
Poděkoval: 589
Poděkováno: 1282-krát v 716 příspěvcích

Re: Vlasta Fišrová

Příspěvekod watta » pát 10. črc 2009 15:42:39

jé, to je milé, že je k vidění i tady :) její fotky patří k tomu nejkrásnějšímu na téhle zemi, co jsem kdy viděla :) :star: móóóc krásně vidí ten svět :) :thanx:
Uživatelský avatar
watta
 
Příspěvky: 1022
Registrován: úte 16. čer 2009 12:07:19
Poděkoval: 124
Poděkováno: 291-krát v 200 příspěvcích

Re: Vlasta Fišrová

Příspěvekod Dixara » pon 05. črc 2010 12:38:44

Vlasta je velmi milá a šikovná bytost,mám ji moc ráda *** Dixy
Uživatelský avatar
Dixara
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 05. črc 2010 12:32:52
Bydliště: Brno
Poděkoval: 0
Poděkováno: 0-krát v 0 příspěvku

Re: Vlasta Fišrová

Příspěvekod Jana » pon 05. črc 2010 13:57:03

"Všichni jsme na cestě k dokonalosti. Na cestě k Boží dokonalosti...
Každý z nás je střípek Boha, který si chce prožít vše na vlastní kůži, vše si chce vyzkoušet, pochopit, procítit a pak se změnit, posunout dál, k lepšímu. Času je mnoho, žádný spěch. Máme k dispozici neomezeně času a neomezeně možností, abychom všichni zvládli, co potřebujeme ve svém čase a svými prostředky. Duše prochází zkušenostmi skrze život, jak říkáme školu života. Máme jich k dispozici neomezeně, kolik potřebujeme. Proto se netrapme tím, že život utíká a my nestíháme, co bychom chtěli.
Naše duše si vybrala přesně ty nejlepší podmínky pro svou školu, to nejlepší prostředí, ty nejlepší rodiče a příbuzné, to nejlepší tělo, ty nejlepší vlastnosti a dispozice (i když nám mohou připadat jako handicapy).
A narodíme se. Naše tělo je chrámem naší duše, ona si ho vybrala jako nejlepší pro ni, jako prostředníka pro komunikaci s námi, naší myslí či chcete říci rozumem. Naše duše má přesně zvolený úkol, co si chce prožít, tak si přitahuje lidi a situace, aby k tomu měla tu nejlepší možnost. A tak přicházíme do konfliktů a problémů, dějí se nám věci, které se nám vůbec nelíbí. A navíc se svým do mlýna přichází i naše tělo - začíná bolet a nepříjemně se ozývá. Je to skvělé a my bychom měli za každou nemoc i nepříjemnost ze srdce děkovat, vždyť jak jinak bychom poznali, co změnit? Máme alespoň možnost zastavit se a popřemýšlet, najít příčiny, pochopit, co dělám špatně a především se snažit to měnit. Každá má nemoc je má nemoc, každý můj konflikt je můj konflikt a týká se jen a jen mě, jen a jen mých špatných postojů, názorů, pohledů, je to odraz mé zatvrzelé mysli, která si jede podle vzorce, který se jí hodí, který je pro ni jednoduchý. Každá změna bolí, ale bez bolesti se nic nového narodit nemůže.
Zkusme se tedy radovat z každé nemoci a konfliktu, zkusme je přijímat jako výzvy, jako dary.
Zkusme se netrápit tím, že opakujeme stále stejné chyby, že se nám nedaří zvládat vše, jak bychom si představovali, zkusme se přijmout takoví, jací jsme i se svými chybami, které se sice snažím změnit, ale miluji se i chybující.
Pátrejme tedy, co nám naše duše naznačuje prostřednictvím bolístek těla,
hledejme sami sebe a stávejme se lepšími.

Buďme LÁSKOU, ta je totiž lékem na všechny bolístky i trápení."
V.F.
Jana
 
Příspěvky: 1482
Registrován: pon 26. led 2009 20:46:53
Poděkoval: 978
Poděkováno: 351-krát v 226 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli Jana za tento příspěvek:
Ida, Petr

Re: Vlasta Fišrová

Příspěvekod AlfaScorpii » pon 05. črc 2010 22:49:11

Vlastu znám osobně a můžu jen potvrdit, že je to velice milý člověk :)
Uživatelský avatar
AlfaScorpii
 
Příspěvky: 357
Registrován: čtv 24. pro 2009 17:25:29
Bydliště: Mnichovice u Prahy
Poděkoval: 147
Poděkováno: 148-krát v 94 příspěvcích

Re: Vlasta Fišrová

Příspěvekod vostalpetr » čtv 08. črc 2010 18:16:10

"Všichni jsme na cestě k dokonalosti. Na cestě k Boží dokonalosti...
..................................................................................

já ne...

:sorry:
Uživatelský avatar
vostalpetr
 
Příspěvky: 5259
Registrován: úte 20. led 2009 13:57:12
Poděkoval: 98
Poděkováno: 666-krát v 510 příspěvcích

Následující uživatelé by rádi poděkovali uživateli vostalpetr za tento příspěvek:
Jana

Re: Vlasta Fišrová

Příspěvekod Jana » čtv 08. črc 2010 18:24:36

vostalpetr píše:"Všichni jsme na cestě k dokonalosti. Na cestě k Boží dokonalosti...
..................................................................................

já ne...

:sorry:

Já taky ne, ale ta hra o tom je.

Obrázek
Jana
 
Příspěvky: 1482
Registrován: pon 26. led 2009 20:46:53
Poděkoval: 978
Poděkováno: 351-krát v 226 příspěvcích

Re: Vlasta Fišrová

Příspěvekod watta » pát 09. črc 2010 11:00:30

Vlastu Fišrovou mám fakt MOC ráda :)
Uživatelský avatar
watta
 
Příspěvky: 1022
Registrován: úte 16. čer 2009 12:07:19
Poděkoval: 124
Poděkováno: 291-krát v 200 příspěvcích

Re: Vlasta Fišrová

Příspěvekod watta » pát 09. črc 2010 11:03:47

vostalpetr píše:"Všichni jsme na cestě k dokonalosti. Na cestě k Boží dokonalosti...
..................................................................................

já ne...

:sorry:


tak třeba tohle je úplně příkladný VORTEXOVÝ příspěvek :)
i když jak to myslel petr vostál, ví petr vostál :)

ale cesta k boží dokonalosti je přece přešlapování na místě :)

ale to nic nemění na tom, třeba u mě, že mám fakt úctu ke všem těm náboženstvím, co tvrdí, že to tak je. a teď je otázka, které to vlastně říká... :) ? :)
Uživatelský avatar
watta
 
Příspěvky: 1022
Registrován: úte 16. čer 2009 12:07:19
Poděkoval: 124
Poděkováno: 291-krát v 200 příspěvcích


Zpět na Obrázky, fotografie, mandaly

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron