Ho´oponopono-žít svoji originalitu

Ho´oponopono-žít svoji originalitu

Příspěvekod Medvěd » úte 20. dub 2010 13:43:06

Srdečně zvu na víkendový zážitek s: HO´OPONOPONO - žít svoji originalitu

Je to dávná havajská metoda odstraňování problémů a obnovení spojení s vlastním JÁ.

Chcete zjistit: Kdo opravdu jste? Co je problém a kde se nachází? Jak odstranit nepotřebnou zátěž, kterou s sebou nosíte? Kdo je tvůrce? Proč je důležité pořád čistit a co to znamená? Odkud přichází pravá inspirace?
V životě se řídíme buď inspirací od božství, anebo traumatickými vzpomínkami uloženými v nevědomé části bytosti. Vzpomínky v našem systému je možné vyčistit, uvolnit, odstranit a odevzdat k přeměně v energii světla a lásky pomocí této metody.
Takže celý víkend budeme čistit podvědomí, hýčkat se a využívat možnost posunout svůj život ke kvalitě tvořené božskou inspirací. Léčit to, co nám brání dostat se ke svým darům a talentům, abychom je mohli používat ve své každodennosti.

Proč nabízím takovou možnost? Protože je čas se tím zabývat – tahle metoda přišla k nám a já jsem přesvědčen, že proto, abychom ji použili a tím se posunuli o světelný rok ve svém vývoji. Protože vnímám výsledky, když ji sám denně používám. Protože je to výzva podívat se na skutečnost, jaká je. Protože léčení všech našich traumat potřebujeme a není čas na zdlouhavou psychoanalýzu. Protože v každém z nás pořád existuje to malé dítě, kterým jsme kdysi byli, a je dobré o něj pečovat. Protože si sebou na druhý břeh můžeme vzít jenom to, co jsme v životě prožili. Protože práce na sobě je jediná, která má smysl. Protože pořádek v sobě i kolem sebe je snazší udržovat nežli dělat. Protože jsem to zažil a chci jít hlouběji. Protože měnit běh věcí života můžu jenom když se změním sám. Protože miluji tuhle planetu. Protože je dobré to tak udělat, abychom všichni mohli žít svoji originalitu naplno!

Ho´oponopono nás vede k zlepšení života na základě lásky a vděčnosti.

Kdo: Ing. Nikos Hozhoni, držitel certifikátu o absolvování kurzu: „Nalezení vlastního Já pomocí HO´OPONOPONO“, absolvoval také certifikované vzdělávání BIEP (Bachova květová terapie) pod vedením lektorky z Bachova centra ve Velké Británii paní Tessy Jordan, vystudoval Transpersonální psychologii a Holotropní dýchání u MUDr. Stanislava Grofa, Rodinné konstelace u Moa Doris Grevenstette, a další. V současnosti vede osobní terapeutické konzultace pod názvem Reconnect = obnovení spojení (s vlastním Já) – uzdravování příčin způsobujících problémy v různých oblastech života, toho, co nám brání užívat své dary a talenty .

Kdy: 21.05. - 23.05.2010

Kam: v krásném novém Karavanserai, Štědrá – Lažany 59 (vedle centra Osho Shangri La)

Omezený počet míst – zajistěte svoje místo včas na: nikoszero@volny.cz , anebo 603994600

V kolik hodin: v pátek začínáme večeří v 18:30 – končíme v neděli obědem ve 14:00

Za co: 2.900,- Kč za všechno (s jídlem a ubytováním)
Pro zajištění místa ve skupině je důležité uhradit cenu, případně zálohu 1.000,- Kč
Uživatelský avatar
Medvěd
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon 07. pro 2009 22:15:46
Poděkoval: 0
Poděkováno: 0-krát v 0 příspěvku

Zpět na Události, akce, přednášky, srazy a setkávání

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron